צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זהירות וניל לפניך -

walking dead
לפני 13 שנים • 22 ביולי 2010
walking dead • 22 ביולי 2010
אותי מצחיק נורא שיש כאן אנשים שמחזיקים מעצמם אורים ותומים לבדס"מ כהלכתו ולא מסתפקים בזה אלא גם באמת מרשים לעצמם לשפוט מי בדס"מי ומי לא, על פי מדדים זהים באיכותם לאלו של שופטי כוכב נולד הידועים לשמצה.

וזה, לדעתי, גרוע בדיוק כמו "טרור ונילי". אז עד שמישהו יוכיח לי כי קיים הספר השלם להלכות בדס"מ ומה מוגדר כפעילות-ונילית-טפי-לא-עלינו-שלא-נדע-מצרות שם, תתחילו ליהנות ולהתמקד במה שאתם עושים במקום לשפוט בדס"מ של אחרים.
מUחדת

עצור, וניל לפניך.

מUחדת • 22 ביולי 2010
free spirit כתב/ה:
אותי מצחיק נורא שיש כאן אנשים שמחזיקים מעצמם אורים ותומים לבדס"מ כהלכתו ולא מסתפקים בזה אלא גם באמת מרשים לעצמם לשפוט מי בדס"מי ומי לא, על פי מדדים זהים באיכותם לאלו של שופטי כוכב נולד הידועים לשמצה.

וזה, לדעתי, גרוע בדיוק כמו "טרור ונילי". אז עד שמישהו יוכיח לי כי קיים הספר השלם להלכות בדס"מ ומה מוגדר כפעילות-ונילית-טפי-לא-עלינו-שלא-נדע-מצרות שם, תתחילו ליהנות ולהתמקד במה שאתם עושים במקום לשפוט בדס"מ של אחרים.

את כזו לא רצינית, פריסי, שלא לומר ונילית.
זה בגלל רגשות האשמה והבורות שלך או כי גם את נסחפת עם הזרם המיינסטרימי?
תשאלי את הוותיקים- פעם לבדס"מ הייתה אג'נדה,
לובי של אנשים שעשו בדס"מ רציני וברצינות.
איש מהם לא גישש אלא התנגש חזיתית בחוויות אקסטרימיות, שהן, כידוע לכל ותיק,
בדס"מ אמיתי, סוחף, מרגש ומגבש קהילה. תשאלי את מאסטר אור(ים) ותומים.

אם היית בדס"מית ולא תמצית וניל, פריס, שאלת ה"מהו וניל" לא הייתה עולה על בדל שפתייך,
כי מן הסתם היה מונח ביניהן גאג ומונע ממך להגיב
ובוודאי שהיית נאלצת להמתין לאישור אדונך ע"מ לעשות זאת.
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}

Re: עצור, וניל לפניך.

מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

אם היית בדס"מית ולא תמצית וניל, פריס, שאלת ה"מהו וניל" לא הייתה עולה על בדל שפתייך,
icon_lol.gif
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 22 ביולי 2010
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
אסביר למה התכוונתי: בכוח העלתה כאן נושא שנראה לי חשוב ביותר, או לפחות מעניין מאוד. נראה לי שכדאי לדון בנושא השרשור המקורי ולא לעבור לנושא שונה לחלוטין, שהוא צנזורה על פרסום סיפורים. נכון, לשרשור חיים משלו ודרכם של שרשורים להתפתח, פשוט לא רציתי לפספס את נושא השרשור המקורי.

תראי, מאדאם, את הסיפור ואת התגובה אליו הבאת את ולא אני. ומשהבאת, מן הסתם, הבעתי את דעתי והיא שראובן הגיב תגובה נטולת כל זלזול או יוהרה אלא תוך כבוד לכותב לו החמיא על כתיבתו וציון פשוט שלדידו הסיפור נקרא כונילי למדי. תוך כדי ציינתי שהיוהרה והזלזול שכן מצאתי בתוך האתר טמונים דווקא בצד היותר ונילי או הקינקי של המשפחה שמעביר ללא הרף ביקורת על הקיצוני. (אפשר לשם כך להציץ בשרשור החניקות בו ראיתי כי הגבת, שברובו סב סביב תגובות כגון: "אם תחנקי אז מגיע לך" או "אוי ויי! זה אסור" וזאת להבדיל ממה שאני הייתי מצפה לראות בקהילה, דהיינו תגובות כגון: "אני לא הייתי עושה את זה כי לדעתי מסוכן מדי ולא שווה את הסיכון" או "לא מחרמן אותי בכלל").

במקביל ביקשתי את בכוח המוח לדייק בשאלתה ולא לשווא. רציתי לוודא אם, להבדיל ממני, היא אכן רואה את אותם "יוהרה וזלזול" בין חברי הקהילה בתגובותיהם אלו לאלו או שמא התכוונה לטיעונים שלא אחת שמעתי במחוזותינו משל מערכת יחסים ונילית פחות עמוקה או פחות כנה או פחות אמיתית ממערכת יחסים BDsMית (כנ"ל לגבי אהבה ונילית לעומת אהבה BDsMית אללה יודע מה זה). טיעונים עמם איני מסכים ואם אכן לכך התכוונה, אשמח להתעמק בעניינם.

לחילופין, אם קיימות דוגמאות אחרות לקיומם של ה"זלזול ויוהרה" בין חברים במסגרת האתר, ולא רק זו שהבאת, לא אתנגד להשתכנע או לפקוח עיניים, מאדאם.

ולגבי שאלתה השנייה של בכוח המוח, לא השבתי הפעם כי השבתי מכבר שלו יכולתי להחזיר את הגלגל לאחור, הייתי משקיע את זמני לא במציאת בת זוג שתקבל אותי כפי שאני אלא בטיפולים, ניתוחים ובליעת גלולות שירפאו אותי מהמחלה (אפילו באופן זמני כדי להיות בר מזל ולהעיד על עצמי שהייתי ונילי גם אם רק פעם אחת בחיי).
מUחדת

מUחדת • 22 ביולי 2010
מאדאם קירי RIR כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

icon_lol.gif

קירירי,
זה שרשור רציני, אחותנו.
זה שאת לא אוהבת שמלקקים לך את הנעל(!) משייך אותך לעדת הונילים.
קלטתי עליך.
פחחח, ילדה.
walking dead

walking dead • 22 ביולי 2010
מUחדת כתב/ה:
free spirit כתב/ה:

אוחחח.

מיו, מלכתי, רק את יודעת לזהות בדיוק הכואב כהצלפתו של פרגול (אבל אכזרי! לא הדברים הוניליים האלו שמוכרים פה בארץ הונילית הזו) את נקודות החולשה של אנשים. איך הצלחת לחמוק מהשפעות המיינסטרים על עולם הפeטיש שמחלחלות לכל עבר- זה רק כי את נמנית עם אותם ברי המזל שראויים להיקרא "בדס"מיים אמיתיים"!

אני תמיד שמחה ללמוד ממאסטריות בדס"מיות מנטליות מוכשרות כמוך. הרביצי בי תורה! גאלי אותי מהוניליות הארורה! לא אסכים להאשמות כעוסקת בטרור!
מUחדת

השפחה פריס-

מUחדת • 22 ביולי 2010
עלי מולי ב-mirc.
אשלח לך שאלון גבולות ובזמן שתמלאי אותו אפנה לקרוא את מייל הבוקר שלך,
עמוס הסופרלטיבים הפeטישיסטים בהם תהללי אותי.
אם תעמדי במטלות אשמח לזמנך לסשן התנסות אותו אני עורכת במקלטי המאובזר סאדים מימיי האינקוויזיציה,
כי מודרנה זה הכי וניל, גורונת.
גברים​(שולט)

Re: זהירות וניל לפניך -

גברים​(שולט) • 22 ביולי 2010
בכוח המוח כתב/ה:
אני קולטת כאן לאחרונה אמירות מרומזות יותר ופחות המתייחסות לונילים וובכלל לוניליות במן זלזול או יוהרה.

למה זה קורה בעצם?

זה קורה מהסיבה העתיקה והפשוטה, שגורמת לאנשים לזלזל באחרים - הם מרגישים שזה מגדיל אותם. (וחלקם מרגישים, שזה גם מגדיל - להם)
מאדאם קירי​(שולטת){אהובי המתו}
גמד יקר,
עמך הסליחה. משום מה היתה איזו נקודה או שתיים בדבריך אותן פספסתי קודם. תודה על ההבהרה!

מUחדת כתב/ה:
קירירי,
זה שרשור רציני, אחותנו.
זה שאת לא אוהבת שמלקקים לך את הנעל(!) משייך אותך לעדת הונילים.
קלטתי עליך.
פחחח, ילדה.
עלית על זה, אני ונילית! אנא, מיוחדת שכמותך, גאלי גם אותי מוניליותי!

מUחדת כתב/ה:
עלי מולי ב-mirc.
אשלח לך שאלון גבולות ובזמן שתמלאי אותו אפנה לקרוא את מייל הבוקר שלך,
עמוס הסופרלטיבים הפeטישיסטים בהם תהללי אותי.
אם תעמדי במטלות אשמח לזמנך לסשן התנסות אותו אני עורכת במקלטי המאובזר סאדים מימיי האינקוויזיציה, כי מודרנה זה הכי וניל, גורונת.
אפשר גם, בבקשה? אעשה הכל, אני מבטיחה! אפילו... אלבש ויניל! אקנה סטרפאון ! אנא, הושיעיני נא!
ראובן

קלף מטיף - חשוף חוטא

ראובן • 22 ביולי 2010
גמד אמיץ,

לפני שהבנות החלו למשוך לי בצמה הכתומה, שאלת שאלה - מה בין רגשות אשמה לבין ההטפה פה באתר.

להבנתי, רוב האנשים פה סובלים מרגשות אשמה לגבי הצרכים שלהם, מיניותם, מהותם. זה מתחיל בתרבות הכינויים. זהות וירטואלית שהיא סוג של ''אני אחר''. ככל שאדם סובל מרגשות אשמה, הוא יאלץ להדחיק את הצרכים שלו ובהתאמה, יתנגד גם לצרכים של אחרים.

רגשות אשמה, לדעתי, הם הדבר המלוכלך היחידי בכל העניין האירוטי. הם מסרסים, מונעים עונג ובעיקר - גורמים לסובלים מהם להתנהג באופנים מכוערים (ר' תרבות הדיון פה למשל). רגשות אשמה אינם מאפשרים לנפש להתפתח - ואז זה לא משנה כמה שכל או יופי או כסף יש - מאחוריהם נמצא אדם קטן.

המטיפים מצטיינים בעיקר במניעה מעצמם - מניעה של העונג שהם זקוקים לו. דחיית העונג היא מאפיין מזוכיסטי מובהק, בדיוק כמו להתחתן עם ונילי בידיעה מובהקת שאת שפחה. ההטפה היא בסך הכל השלכה של העינוי העצמי.

לכו עשו חיים,

R