בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

אלימלך
לפני 14 שנים • 31 ביולי 2010
אלימלך • 31 ביולי 2010
fog כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
שמתי לב שבפורום הזה יותר נוטים לסטות מהנושא.
יכול להיות שנשים לא מסוגלות לנהל כמו שצריך?
זה יסביר הרבה דברים.

יא אללה, איך רואים שאתה לא נשוי....

פוג? הגם בארזים נפלה שלהבת?
בעצם...הדאנג'ן בוטל השבוע, אני מקווה שלא בגלל שהיא נפלה...
Mary Jane
Mary Jane • 31 ביולי 2010
Cauchy כתב/ה:
זה יסביר הרבה דברים.

יכול להיות שגברים מאופיינים במין אוטיזם לטנטי, אשר אינו מאפשר להם להתרכז כאשר השיח אינו לינארי, והינו מגוון ובעל נושאים ותתי נושאים שונים?
יכול להיות שגברים לא מסוגלים לנהל כמו שצריך? זה יסביר הרבה דברים. ברצינות icon_smile.gif
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 31 ביולי 2010
Mary Jane כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
זה יסביר הרבה דברים.

יכול להיות שגברים מאופיינים במין אוטיזם לטנטי, אשר אינו מאפשר להם להתרכז כאשר השיח אינו לינארי, והינו מגוון ובעל נושאים ותתי נושאים שונים?
יכול להיות שגברים לא מסוגלים לנהל כמו שצריך? זה יסביר הרבה דברים. ברצינות icon_smile.gif

מכיוון שגברים הם אנלטיים יותר הייתי אומר שהבעייה שלהם היא לא להתרכז בשיח עצי אלא פשוט לשמור על עניין (כתוצאה מנכות רגשית המובילה אותנו לחתור למטרה). זה יכול להיות כשל לוגי מכיוון שלעיתים האלגוריתם האידיאלי הוא דווקא רוחבי ולא עומקי.

לגבי הניהול, אני חושב שהבעייה האמיתית אינה מגדרית. פשוט סטטיסטית מי שמגיע לניהול זה מי שפחות טוב במקצועיות (הרי בגיל צעיר מחנכים את כולם להיות מקצועיים, והצבא והאוניברסיטה תופסים את הטובים ביותר).
בנוסף, הסיבות שמביאות את רוב האנשים לניהול הן אגוצנטריות, הרצון להיות במרכז העניינים. מעטים האנשים שרוצים לנהל על מנת להפוך את הקבוצה אותם הם מנהלים לטובה יותר.
Morticia
Morticia • 31 ביולי 2010
Cauchy כתב/ה:

לגבי הניהול, אני חושב שהבעייה האמיתית אינה מגדרית. פשוט סטטיסטית מי שמגיע לניהול זה מי שפחות טוב במקצועיות (הרי בגיל צעיר מחנכים את כולם להיות מקצועיים, והצבא והאוניברסיטה תופסים את הטובים ביותר).
בנוסף, הסיבות שמביאות את רוב האנשים לניהול הן אגוצנטריות, הרצון להיות במרכז העניינים. מעטים האנשים שרוצים לנהל על מנת להפוך את הקבוצה אותם הם מנהלים לטובה יותר.

לצערי הרב, במקרים רבים מדי זה נכון.
למרות שהכרתי בחיי מנהלים נפלאים שהרוויחו את מעמדם בזכות גדולה וביצעו את תפקידם בגדולה אף יותר רבה - כאלה שידעו להחזיק מקום ולהרים צוות שרק רוצה לעבוד אתם ובשבילם. אבל זה נדיר יחסית ולא חסרים שגעונות גדלות. ממש לא.

קחו את הבוסית שלי למשל - מלכת סאדו למהדרין, רק השוט חסר לה ביד.

אישית?
לא ברור לי איך לעזעזל אפשר להעריץ יצור כה חלש, נבזי, חסר אחריות, נרקיסיסט ומתעלל.
היא בעיקר עושה לי חשק לא לעשות בשבילה שום דבר...
Morticia
Morticia • 31 ביולי 2010
ואגב, בגלל שזה נכתב בפוסט השואל האם נשים ראויות לכבוד עליי לציין שזה אכן לא עניין מגדרי אלא עניין של אישיות

ויש נשים שכן ויש נשים שלא
בדיוק כמו שיש גברים שכן ויש גברים שלא

זה משהו אנושי כזה
אופי נעים הליכות אל מול אופי מחורבן אם תרצו
אתנה

Re: האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

אתנה • 31 ביולי 2010
חתול צללים כתב/ה:
הנה סרטון קצר שמנסה לשפוך קצת אור על הנושא ->

http://www.youtube.com/watch?v=jvjDr8KKtsE

קליפ הזוי
שהדבר הכי בולט בו זה האובססיה ל-וגינה .

האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

כל אדם שווה וראוי לכבוד , כל עוד הוא לא רצח/אנס/גנב או להבדיל אלף אלפי הבדלות , יצר קשר אינטימי עם הבן זוג שאיתך .

אני מאמינה שהיית רוצה שייתייחסו אלייך בכבוד לא בגלל המגדר שלך , אלא כי אתה אדם שמגיע לו את הכבוד .

חתול צללים​(לא בעסק){Cypris}

Re: האם הנשים אכן שוות וראויות לכבוד?

אתנה כתב/ה:

אני מאמינה שהיית רוצה שייתייחסו אלייך בכבוד לא בגלל המגדר שלך , אלא כי אתה אדם שמגיע לו את הכבוד .
[/color]

לאור העובדה שאנחנו עדיין בכלוב, ועוד בפורום הבנות על הבנים, הנחת המוצא לפיה מאן דהוא, לצורך העניין אני, רוצה שיתייחסו אליו בכבוד אינה כה טריוויאלית, שלא לדבר על זה שבשביל כבוד צריך לעבוד ואני בכלל בקטע של לשכב על הגב, להתענג על פאר הבריאה, לשאת מבטי לעבר התקרה וללחוש חרישית באוזנה של העזר: בז', נצבע את התקרה בבז'.
אלימלך
אלימלך • 31 ביולי 2010
לא להאמין שלדבר הזה יש כמעט 15 מיליון צפיות.
או שהעולם הזה מתחרפן או שאני איבדתי את חוש ההומור שלי.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 14 שנים • 1 באוג׳ 2010
הדורבנים​(נשלט) • 1 באוג׳ 2010
Cauchy כתב/ה:
fog כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
זה יסביר הרבה דברים.

יא אללה, איך רואים שאתה לא נשוי....

כי אז הייתי רואה שנשים הן בעצם המנהלות האולטימטיביות, בלעדיהן ביתי היה נחרב ויילדי היו מטיילים ברחוב בחיתול מלוכלך, או שמא אז הייתי מאולף יותר טוב?

כן, וכן. לא הבנתי מה ההבדל בין השניים icon_smile.gif

אלימלך, הארזים עדיין בסדר, אל תדאג. למרות שחיזבאללה נראה לי מבשל לנו משהו בשביל לצאת בשלום מהועדה לבדיקת רצח הרוה"מ שלהם. בלי קשר לכלום, מתי אתה נותן לי את הסיסמאות למאגר הפורנו שלך (וכן, אני אשאל אותך כל פעם שאנחנו מדברים. זובי.)

מורטי היקרה- בלי קשר לבוסית שלך שאכן נשמעת "מלבבת", את כותבת את המילים "מלכת סאדו" ו-"היא רק צריכה איזה שוט ביד.." כאילו הן איזו קללה...
אם לרגע תמחקי כל קונוטציה של זנות שדבקה בתואר הזה לצערי, (ואני מצליח בקלות) מלכת סאדו זה תואר ממש חיובי.
Morticia
לפני 14 שנים • 1 באוג׳ 2010
Morticia • 1 באוג׳ 2010
אין שום דבר חיובי בבוסית שלי

ואין שום דבר חיובי באדם חלש ונבזי ששואב את כל הכוח שלו מניסיון להחליש אחרים

מה הקשר לזונות עכשיו?

זו דעתך

זו דעתי

אתה רוצה שאכבד את הקביעות הנחרצות שלך?

קשה לי כשאתה ככה לא מכבד כלל את הדעות הפרטיות שלי.

(וזה כי אתה גבר ואני אישה, אתה מבין?)