צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לגבי מאבק.

להבה חשופה
לפני 13 שנים • 4 באוג׳ 2010
להבה חשופה • 4 באוג׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
להבה חשופה כתב/ה:
ראשית, אני, בעד "עניי עירך קודמים"

כמו שכתב "הגמד האמיץ" : .." המפונים מהתנחלויות, חיילים שאחרי שלוש שנים של שירות צבאי לא יכולים להרשות לעצמם את שכר הלימוד וילדים שהולכים לבתי ספר בילקוטים ריקים כי להוריהם אין אפשרות לשלם על הספרים (וזה רק על קצה המזלג כמובן)"
להבה חשופה.!@!

זה לא רק זה, להבונת. הייתי אומר ההפך הגמור ממה שחשבת שטענתי. אני לא מפריד את הבעיות הסוציאליות של העובדים הזרים מאלו של אזרחי ישראל. אני פשוט לא בטוח שלתת אזרחות לאוכלוסיה בעייתית המתגוררת נכון להיום באזורי פשיעה ובתת תנאים יהיה מעשה נבון. ולא כי הם פחות זכאים מאוכלוסיה דומה אך אזרחית אלא כי הוכחנו על גבם של האזרחים הקיימים כי אין אנו מסוגלים לטפל בבעיה.

אני לא יודע מה כואב יותר - להודות בעובדה שאנחנו מדינה גזענית או בעובדה שאנחנו מדינה נכה.

אליפל מותק.

אולי לא הבהרתי דבריי היטב.

אין, אני מפרידה בעניין הבעיות הסוציו אקונומית של "עניי עירך" והעובדים הזרים וילדהם. - לא ממש לא.
זו בהחלט סוגייה קשה בפני עצמה {כמו גם מקום המגורים של העובדים הזרים וילדיהם}.

הדבר, שמציק לי הוא עניין, הגירוש של 400 ילדים מתוך 1200 ילדים. שהרי לגרש חלק וחלק לא . זה יותר גרוע מכל. {שיקולים זרים, אמרנו} על הממשלה לתקן את העניין.
לומר סליחה - טעינו. ולבטל את החלטת הגירוש של כל אותם, אלו "שלא עומדים בקרטריונים". {מזכיר משהו?) ולגבי העתיד, להסדיר העניין בחוק למען לא ישנה הדבר.

ויפה שעה אחת קודם
.

להבה חשופה.!@
Cauchy{Venus Blue}

Re: מוסר כפול

Cauchy{Venus Blue} • 4 באוג׳ 2010
אוקיי, אני בא עם 3 חשודים שלא הוכחה אשמתם (שאני מניח שלא היית רוצה לכלוא) לגור אצלך בבית.

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
אתמול השתתפתי בהפגנה נגד הרעב והאלימות ובעצם נגד כל הרע שיש במדינה ובעולם. אני אשתתף בה גם היום ומחר.

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
המוסר הכפול תמיד היה חלק מהנוף הישראלי הבזוי והעלוב .

הם לא יכניסו לבית/בניין/מועדון שלהם ולו קבצן אחד . הם יעברו עליו ברחוב שעה שהוא גוסס . הם יפנו אותו מרחבות הריקודים בעת שהוא פושט יד , כי הוא מפריע לריקוד האהבה . הם לא יפגינו מול שגרירות טורקיה כשיש טיהור אתני רק כי זה מפריע לדילים האקזוטיים באנטליה ( טוב , עכשיו לא כי בלה בלה ) הם לא יעירו לאחינו האמריקאים כי הם יודעים איך להעיף מהגרים באכזריות כה אופיינית , כי זה לא אמריקאי ולא מערבי . הם לא יסכימו להכניס אותם לבתי הספר האיכותיים שלהם , הם לא יסכימו להכניס אותם לאליטות לברנז'ה ועוד ועוד עוד . טוב נו אין להם אג'נדה , אולי בגלל זה ?

צבועים מזדיינים . עאלק הפגנות שקודם ילכו להפגין על האלימות הרעב העוני והרצח השפע האומללות והחוסר שפיות שיש במדינה המזדיינת הזאת .

סבבה . אני מגיע אליך לבית היום לבקר עם 5 אתיופים ו2 סודנים סקסים , תכין מקום .
פסיכיאטר מתורבת

פסיכיאטר מתורבת • 4 באוג׳ 2010
Cauchy כתב/ה:
אוקיי, אני בא עם 3 חשודים שלא הוכחה אשמתם (שאני מניח שלא היית רוצה לכלוא) לגור אצלך בבית.

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
אתמול השתתפתי בהפגנה נגד הרעב והאלימות ובעצם נגד כל הרע שיש במדינה ובעולם. אני אשתתף בה גם היום ומחר.

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:

הם לא יכניסו לבית/בניין/מועדון שלהם ולו קבצן אחד . הם יעברו עליו ברחוב שעה שהוא גוסס . הם יפנו אותו מרחבות הריקודים בעת שהוא פושט יד , כי הוא מפריע לריקוד האהבה . הם לא יפגינו מול שגרירות טורקיה כשיש טיהור אתני רק כי זה מפריע לדילים האקזוטיים באנטליה ( טוב , עכשיו לא כי בלה בלה ) הם לא יעירו לאחינו האמריקאים כי הם יודעים איך להעיף מהגרים באכזריות כה אופיינית , כי זה לא אמריקאי ולא מערבי . הם לא יסכימו להכניס אותם לבתי הספר האיכותיים שלהם , הם לא יסכימו להכניס אותם לאליטות לברנז'ה ועוד ועוד עוד . טוב נו אין להם אג'נדה , אולי בגלל זה ?

צבועים מזדיינים . עאלק הפגנות שקודם ילכו להפגין על האלימות הרעב העוני והרצח השפע האומללות והחוסר שפיות שיש במדינה המזדיינת הזאת .

תביא תביא , נפגין , נעשה חיים . אני מבין שנקבות לא בתפריט הא ?
להבה חשופה
להבה חשופה • 4 באוג׳ 2010
נכתב : ..." המוסר הכפול תמיד היה חלק מהנוף הישראלי הבזוי והעלוב" ..." .

..."צבועים מזדיינים . עאלק הפגנות שקודם ילכו להפגין על האלימות הרעב העוני והרצח השפע האומללות והחוסר שפיות שיש במדינה המזדיינת הזאת" .

..."מה לעשות ובלי טיפה של התייחסות אישית ו//או פוליטית..
צ ו ד ק!".

-------------------------------------------------------------------

מי, הם אותם בעלי מוסר כפול.. וכ"ו?

אשמח לתשובה עניינית.

להבה חשופה.!@!
Cauchy{Venus Blue}

Cauchy{Venus Blue} • 4 באוג׳ 2010
פסיכיאטר, אם הייתי יודע איך להשיג נקבות לא הייתי מסתובב פה בפורום icon_smile.gif

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
פסיכיאטר, אם הייתי יודע איך להשיג נקבות לא הייתי מבזבז את הזמן שלי פה ספורום icon_smile.gif

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:

תביא תביא , נפגין , נעשה חיים . אני מבין שנקבות לא בתפריט הא ?
פסיכיאטר מתורבת
פסיכיאטר מתורבת • 4 באוג׳ 2010
להבה חשופה כתב/ה:
נכתב : ..." המוסר הכפול תמיד היה חלק מהנוף הישראלי הבזוי והעלוב" ..." .

..."צבועים מזדיינים . עאלק הפגנות שקודם ילכו להפגין על האלימות הרעב העוני והרצח השפע האומללות והחוסר שפיות שיש במדינה המזדיינת הזאת" .

..."מה לעשות ובלי טיפה של התייחסות אישית ו//או פוליטית..
צ ו ד ק!".

-------------------------------------------------------------------

מי, הם אותם בעלי מוסר כפול.. וכ"ו?

אשמח לתשובה עניינית.

להבה חשופה.!@!

תמשיכי לשמוח . שמחת זקנתי
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 באוג׳ 2010
אני בעד המתת חסד.

לקרוא כאן אנשים ואחרי שמסיימים להקיא מהם, משל חיה פצועה שאי אפשר להציל-

פשוט לגאול אותה מיסוריה.

יש כאן דמויות אדם כאלה, לא בני אדם.

אף אחד לא דיבר על זכות הצבעה, רווחה, משרות מנכ''ל, בסך הכל את הזכות לחיות.
הספקנו לאבד מדינה בעבור 1500 ילדים שהולכים לגרש 400 מהם?

אז גירשנו 400.
יופי.

חבורה של נשמות טובות.
במקום של חוסר חמלה סופכם שיתחסו בגינכם בדיוק אותו דבר.
גועל נפש.

יצאתי מהשירשור הזה.
GlenRoth
GlenRoth • 4 באוג׳ 2010
BODYGUARD כתב/ה:

...
חבורה של נשמות טובות.
גועל נפש.

יצאתי מהשירשור הזה.

אמרה הדמות, שכינתה כאן אוכלוסיה שונה ממנה, "פינגווינים משתמטים אוכלי חינם"...
מישהו אמר צביעות ולא קיבל?
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 4 באוג׳ 2010
GlenRoth כתב/ה:
BODYGUARD כתב/ה:

...
חבורה של נשמות טובות.
גועל נפש.

יצאתי מהשירשור הזה.

אמרה הדמות, שכינתה כאן אוכלוסיה שונה ממנה, "פינגווינים משתמטים אוכלי חינם"...
מישהו אמר צביעות ולא קיבל?

אם מעט שכל היה בקופסא שאתה קורא לה ראש, היית מתייחס לחמלה, לאנושיות,
ולא למיגזר שלם שלא תורם במאומה למירקם החברתי ורק עסוק באיך לגזול את כספנו.
אבל בדיוק כמו שהיה מצופה- הקופסא שלך ריקה.
אם זו צביעות לא רק שאין עיפרון מחודד בקלמר אלא שגם הבנת מושגים ועברית היא
לא בדיוק ההיי-לייטס שלך.

לא נורא.

אמר לי פעם איש חכם ששיעור שמקבלים צריך להיות בטוחים שמבינים אותו ומיישמים.

אחרת מקבלים אותו בכאב גדול יותר. 65 שנה ולא למדנו כלום.

Here And There​(נשלטת)
Here And There​(נשלטת) • 4 באוג׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
לפעמים נדמה לי שחלק מהפעילים היו רוצים שמדינת ישראל תהיה לשכת רווחה אחת גדולה.

צודקת.
ואנחנו לא.
ולא צריכים להיות.