בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שלום יש לי שאלה אל העבדים שבאתר

אושה{אוש}
לפני 14 שנים • 22 באוג׳ 2010
אושה{אוש} • 22 באוג׳ 2010
לילי ש' כתב/ה:
אוקיי נראה לי שמצאתי משהו בשבילך, עם דימוי והכל:

נגיד שאת באוטובוס שחונה בתחנה הראשונה שלו, ומחכה שהוא יתחיל לסוע.
וממש צמוד לחלון שלך יש עוד אוטובוס, אוקיי?
ואז את רואה את האוטובוס שלידך זז ואת מרגישה שאת נוסעת, אבל את יודעת שלא כי הנהג עוד לא עלה אז את מבינה שבעצם האוטובוס הסמוך הוא זה שזז.
פירשת את מה שהחושים שלך שידרו לך בצורה לא נכונה, והתאמת את זה לחוויה מוכרת יותר, נסיעה באוטובוס.

אז לקבל בתחת זה דומה, מרגישים משהו מוכר אבל בכיוון הלא נכון.

סבבה? icon_smile.gif

והקטע הזה שהתחלתי לדבר על שליטה היה באמת לא לעניין, זה ממש לא המקום. סליחה.

את בחורה חכמה
newoldone
newoldone • 22 באוג׳ 2010
בכוח המוח כתב/ה:
מישהו שאל איך היא תחושת החדירה האנאלית, ומישהו אחר ענה כך -
ההרגשה היא כמו משהו שחודר ויוצא ממך... אהה... כמו צואה שנכנסת ויוצאת ממך.

ראשית, מעבר לגועל, אין כאן עזרה אמיתית, כי הדימוי לא עוזר בהסבר של התחושה:
צואה לא חודרת אלינו, ואין לנו מידע לגבי התחושה. שנית, גם אם הוא היה מחליף את המילה "צואה" בגזר, זה עדיין לא היה עוזר כלום. הבנאדם לא חווה חדירה אנאלית, ולכן כל דימוי המשתמש בחדירה אנאלית עצמה, אינו הסבר באמת.

אז ככה (אצלי): הרגע של החדירה אכן לא דומה לשום דבר שקשור בצואה. אבל - הרגע הזה הוא רק ההתחלה של האקט. ומייד אחריו ההרגשה (אצלי) היא של מלאות, ומה לעשות שהגוף (שלי) מגיב למלאות בדחף להתרוקן, ושהפרשנות האוטומטית במוח (שלי) של ההרגשה קשורה קשר הדוק לעשיית צרכים. במילים יותר פשוטות, התחושה הפיזית (אצלי) דומה מאד לתחושה כשיש שלשול וצריך לרוץ לשירותים.

כדי לא לחטוא לחוויה בכללותה ולהשאיר אותה ברמת התיאור הפיזי הבלתי אירוטי בעליל, אני אוסיף שאחת החוויות הבדסמיות הכי חזקות, יוצאות דופן, מזוקקות, ולצערי גם נדירות - הייתה לי בזמן חדירה אנאלית (בלי שום קשר לגמירה - שבהקשר אנאלי היא בשבילי סוג של מדע בדיוני).
אלימלך
אלימלך • 22 באוג׳ 2010
לילי ש' כתב/ה:
אוקיי נראה לי שמצאתי משהו בשבילך, עם דימוי והכל:

נגיד שאת באוטובוס שחונה בתחנה הראשונה שלו, ומחכה שהוא יתחיל לסוע.
וממש צמוד לחלון שלך יש עוד אוטובוס, אוקיי?
ואז את רואה את האוטובוס שלידך זז ואת מרגישה שאת נוסעת, אבל את יודעת שלא כי הנהג עוד לא עלה אז את מבינה שבעצם האוטובוס הסמוך הוא זה שזז.
פירשת את מה שהחושים שלך שידרו לך בצורה לא נכונה, והתאמת את זה לחוויה מוכרת יותר, נסיעה באוטובוס.

אז לקבל בתחת זה דומה, מרגישים משהו מוכר אבל בכיוון הלא נכון.

סבבה? icon_smile.gif

והקטע הזה שהתחלתי לדבר על שליטה היה באמת לא לעניין, זה ממש לא המקום. סליחה.

מה שאמרת - 50 אחוז נכון, 50 אחוז לא נכון - הכיוון