צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הומור בדס"מי

Bent
לפני 14 שנים • 21 בספט׳ 2010

במועדון

Bent • 21 בספט׳ 2010
אדון מבוגר מצטרף למועדון בדס"ם סופר אקסלוסיבי,
הוא מגיע לערב הראשון במועדון כולו נרגש, נכנס למלתחות המפוארות, מחליף ללבוש העור החביב עליו ויוצא למועדון, לפניו באר מפואר ושטחי משחק מלאים באנשים כשהוא שם לב לבחורה צעירה, ערומה למעט מעט אביזרים, לא עובר זמן רב והוא עומד לו בזקפה מאושרת ומתבונן בה רוקדת כשהיא שמה לב גם למבטו וגם לזיקפה היא מפסיקה לרקוד, נגשת אליו ושואלת "קראת לי?".
האדון אומר לה "לא, נהנתי לראות אותך, אבל לא קראתי לך".
הצעירה מחייכת חיוך רחב ואומרת לו "אתה חדש כאן, נכון?"
האדון מהנהנן לחיוב, והנערה ללא בושה שולחת ידת אוחזת בזקפתו ומבילה אותו לחדר צדדי כשהיא מסבירה לו "כאן במועדון יש לנו קוד ברור, ולזה נקרא לקרוא לי" , בחדר היא ממשיכה להתפשט לחלוטין, ונותנת לאדון המאושר לממש בה את רצונתיו. לאחר שהמשחק מסתיים היא נושקת לו ללחי ונעלמת.

האדון עייף והמרוצה יוצא לו אל הבאר, מזמין לו שתייה ואוכל משובח ונהנה לו לאיטו כשהוא משחרר נפיחה לחלל האוויר. שנייה או שתיים לאחר הוא מרגיש יד רחבה נוחת על כתפו "קראת לי" הוא שומע ומסתובב לראות כושי גדול מימדים בלבוש עור, שאוחז אותו בידיו ומסביר לו "כאן במועדון, נפיחה כזו, זה סימן שקראת לי", לפני שהוא מספיק לומר עוד מילה, נדחף גאג לפיו, והוא מוביל לחדר צדדי שם הכושי נהנה ממנו לאורך זמן.
בסיום האקט, האדון סוחב את עצמו אל משרדי ההנהלה, שם הוא מחזיר לפקידה המופתעת את המפתחות, ומבקש לבטל את המינוי בזה הרגע, ומצידו שישמרו את דמי הפקדון.
הפקידה ההמומה שואלת "אבל, למה אדוני? אפילו לא הספקת להכיר את כול המתקנים והאנשים הנפלאים"
והאדון עונה לה "אני בן 65 בימים אילו, אני מקבל זיקפה שווה פעם בחודש, אבל גזים, גזים יש לי כול רבע שעה".
Bent
לפני 14 שנים • 25 בספט׳ 2010

כשיש רצון

Bent • 25 בספט׳ 2010
דום מבוגר נוסע לו לביתו בחווה אחרי מסיבה כשרכבו מתקלקל, הגרר מוסיע אותו אל המוסך ביישוב הקרוב לביתו ושם הוא ממתין עד שהוא מבין כי הרכב לא יותקן באותו היום, ומודיע לכולם שהוא ילך לו ברגל ויוצא לכיוון הבית.
בדרך הוא עובר ליד חנות החיות ורוכש שתי תרנגולות וברווז, עוצר בחנות חומרי הבניין וקונה צבע ודלי, אך כשהוא יוצא מהחנות הוא מוצא את עצמו בבעיה, איך לשאת את כול הציוד.
אחרי כמה דקות של מחשבה עוברת לידו אישה מבוגרת המביטה בו, במכנסיי העור, ובציוד ושואלת לפתע "תגיד איך מגיעים לרחוב הפריחה 3?" .
האדון עונה לה " האמת היא ששזה קרוב מאוד לבית מגורי, הייתי הולך איתך לשם אך אני לא יודע מה לעשות עם כול הדברים".
האישה מתבוננת בו חצי שניה ועונה "מה הבעיה, שים את הצבע בדלי, אחוז תרנגולת בכול בית שחי, ואת הברווז תחזיק בידך השנייה".
הדום אומר לה תודה רבה, מסתדר והם יוצאים להם לדרכם, כשהם מגיעים לצד הפרדס, הדום אומר לה "בואי נחתוך כאן דרך הפרדס זה מקצר את הדרך".
האישה מביטה בו ושואלת "תגיד איך אני אדא שבאמצע הפרדס לא תאחוז בי, תכופף אותי מעבר לבול עץ ותזיין לי את הצורה"
הדום מביט בה במבוכה ואומר לה "גברת תראי את כול מה שאני סוחב, איך אני אצליח לעשות את זה?"
האישה חושבת שניה ואומרת "מה הבעיה , תוציאי את הצבע מהדלי, תהפוך אותו על הברווז ותשים את הצבע על הדלי כמשקולת שהברווז לא יברח, את התרנגולות אני כבר אחזיק בידיים שלי"
Here And There​(נשלטת)
לפני 14 שנים • 25 בספט׳ 2010

Re: כשיש רצון

Here And There​(נשלטת) • 25 בספט׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
דום מבוגר נוסע לו לביתו בחווה אחרי מסיבה כשרכבו מתקלקל, הגרר מוסיע אותו אל המוסך ביישוב הקרוב לביתו ושם הוא ממתין עד שהוא מבין כי הרכב לא יותקן באותו היום, ומודיע לכולם שהוא ילך לו ברגל ויוצא לכיוון הבית.
בדרך הוא עובר ליד חנות החיות ורוכש שתי תרנגולות וברווז, עוצר בחנות חומרי הבניין וקונה צבע ודלי, אך כשהוא יוצא מהחנות הוא מוצא את עצמו בבעיה, איך לשאת את כול הציוד.
אחרי כמה דקות של מחשבה עוברת לידו אישה מבוגרת המביטה בו, במכנסיי העור, ובציוד ושואלת לפתע "תגיד איך מגיעים לרחוב הפריחה 3?" .
האדון עונה לה " האמת היא ששזה קרוב מאוד לבית מגורי, הייתי הולך איתך לשם אך אני לא יודע מה לעשות עם כול הדברים".
האישה מתבוננת בו חצי שניה ועונה "מה הבעיה, שים את הצבע בדלי, אחוז תרנגולת בכול בית שחי, ואת הברווז תחזיק בידך השנייה".
הדום אומר לה תודה רבה, מסתדר והם יוצאים להם לדרכם, כשהם מגיעים לצד הפרדס, הדום אומר לה "בואי נחתוך כאן דרך הפרדס זה מקצר את הדרך".
האישה מביטה בו ושואלת "תגיד איך אני אדא שבאמצע הפרדס לא תאחוז בי, תכופף אותי מעבר לבול עץ ותזיין לי את הצורה"
הדום מביט בה במבוכה ואומר לה "גברת תראי את כול מה שאני סוחב, איך אני אצליח לעשות את זה?"
האישה חושבת שניה ואומרת "מה הבעיה , תוציאי את הצבע מהדלי, תהפוך אותו על הברווז ותשים את הצבע על הדלי כמשקולת שהברווז לא יברח, את התרנגולות אני כבר אחזיק בידיים שלי"

גדול. icon_lol.gif
Bent
לפני 14 שנים • 26 בספט׳ 2010

חיים

Bent • 26 בספט׳ 2010
חיים מנגן בסקסופון כבר שנים, כשבא אליו חבר ומציע לו לנגן בפס קול, כמה גובות משכנעות את חיים לנגן והוא מאושר לבצע את העבודה המקצועית הראשונה שלו כנגן.
עוברים מספר חודשים הוא מתחיל לרדוף אחרי החבר, מתי יצא הסרט? אפשר להביא את ההורים לבכורה? בכול זאת כול הסולו סקסופון שלו .
אחרי כמה שבועות של מרדף אחרי החבר, ההוא מודה בפנים אדומות שהסרט כבר יצא לקולנוע והוא בעצם סרט פורנו מהגרועים שבהם.
חיים לא יודע את נפשו אבל הסקרנות מנצחת, לבוש פאה ומשקפיי שמש הוא מתגנב לקולנוע הטחוב בו מוצג הסרט, מתיישב לו בפינה רחוקה, וצופה בסרט הכי סוטה שהוא ראה אי פעם עד שמצטרף לסרט כוכב הסרט , כלב דני גדול מימדים. בשלב זה הוא שם לב כי לפניו יושבים בדממה זוג מבוגר, מחוסר נעימות מוחלט הוא מביט בהם ואומר "אני פה רק בשביל המוסיקה". האישה מסתובבת אליו ולוחשת, "לא נורא, אנחנו כאן רק כדי לראות את הכלב שלנו".
Bent
לפני 13 שנים • 26 באוק׳ 2010

במועדון

Bent • 26 באוק׳ 2010
דום מאבד את שפחתו במועדון הויוצא למסע חיפוש אחריה.

כאשר הוא התיאש, עולה בו הוא היוזמה והוא ניגש אל בחורה חתיכה עם חזה שופע הכלוא במחוך עור ואמר לה, "שפחתי הלכה לאיבוד האם תסכימי לשוחח איתי כמה דקות?"

"איך השיחה הזאת תעזור למצא את שפחתך?", שאלה הבחורה בבגדי העור.

ענה הדום " כשאני מדבר עם מישהי שנראית כמוך, שפחתי תמיד צצה לה משומקום..."
פאני היל​(לא בעסק)

Re: חיים

פאני היל​(לא בעסק) • 26 באוק׳ 2010
bent_wordsmith כתב/ה:
חיים מנגן בסקסופון כבר שנים, כשבא אליו חבר ומציע לו לנגן בפס קול, כמה גובות משכנעות את חיים לנגן והוא מאושר לבצע את העבודה המקצועית הראשונה שלו כנגן.
עוברים מספר חודשים הוא מתחיל לרדוף אחרי החבר, מתי יצא הסרט? אפשר להביא את ההורים לבכורה? בכול זאת כול הסולו סקסופון שלו .
אחרי כמה שבועות של מרדף אחרי החבר, ההוא מודה בפנים אדומות שהסרט כבר יצא לקולנוע והוא בעצם סרט פורנו מהגרועים שבהם.
חיים לא יודע את נפשו אבל הסקרנות מנצחת, לבוש פאה ומשקפיי שמש הוא מתגנב לקולנוע הטחוב בו מוצג הסרט, מתיישב לו בפינה רחוקה, וצופה בסרט הכי סוטה שהוא ראה אי פעם עד שמצטרף לסרט כוכב הסרט , כלב דני גדול מימדים. בשלב זה הוא שם לב כי לפניו יושבים בדממה זוג מבוגר, מחוסר נעימות מוחלט הוא מביט בהם ואומר "אני פה רק בשביל המוסיקה". האישה מסתובבת אליו ולוחשת, "לא נורא, אנחנו כאן רק כדי לראות את הכלב שלנו".

חחחחחחחחחחחחחחח אהבתי

פאני
corona​(נשלטת)

Re: הומור

corona​(נשלטת) • 26 באוק׳ 2010
[ 10 מדריכי הבדס''מ הקצרים בעולם:

1. ''CBT בביתך בביטחה'', לורנה בוביט.
2. ''גבולות לעצמי'', מאסטר אור.
3. ''אנשים שלא הסתשנתי איתם'', מדונה.
4. ''חיי בלבוש נשי'', הרב כהנא.
5. ''מדריך דיסני לסטיות משפחתיות''
6. ''מדריך לפיסטינג בטוח'', קפטן הוק.
7. ''נישואים פוליאמוריים'', אמא תרזה.
8. ''אמנות המחוך: איך להשיג את הגיזרה שמשגעת גברים'', חנה לסלאו.
9. ''חיי כרעיה כנועה'', שרה נתניהו.
10. ''בישול עם סקאט'', יונתן רושפלד.

ענק!!!!!!!!! icon_razz.gif
Bent

Re: הומור בדס"מי

Bent • 26 באוק׳ 2010
שריר כתב/ה:
יש לי ידידה בדסמ"ית אקטביסטית
(קורה במשפחות הכי טובות נא לא לשפוט לחומרה)
ובאחד הויכוחים שלנו טענתי שמרוב שאקטביסטיות חדור רוח קרב הבדס"מ איבד את חוש ההומור.

כמובן שהתגובה היתה " אתה אידיוט " אך כמה שהיא ניסתה ,היא לא מצאה בדיחה בדס"מית אחת לספר.

להגנתה היא אמרה לי שאין לה חוש הומור ...

אז חברים יקרים אני בא לעזרתה ומבקש ממכם ( כי לי אין כאמור ) הומור בדס"מי

למקומות...היכון...צא

נו?

שריר?
Bent
לפני 13 שנים • 2 בנוב׳ 2010

חולה

Bent • 2 בנוב׳ 2010
בחור צעיר מתחיל עבודה חדשה מגיע, ביום רביעי וחמישי אבל ביום הראשון הראשון לעבודתו הוא מתקשר לעבודה, ובקול רועם מודיע כי הוא חולה, ביום שני הוא שב לעבודה ועובד עד חמישי, אך בראשון הוא שוב מתקשר ומודיע ללא בושה בקול מלא כי הוא "חולה".

הבוס שואל את החברה במפעל מה דעתם עליו, וכולם עונים לו ללא שום בעייה שהוא אחלה ועובד כמו שני אנשים, פשוט תענוג.

הבוס חושב מעט ומתקשר אל הצעיר ואומר לו "שמע אתה מאוד חדש אצלנו, ואני מאוד מרוצה מהעבודה שלך אך אני לא יכול לסבול מצב בו אינך מגיע באופן קבוע ביום ראשון, רציתי לדעת האם יש בעיה שמונעת ממך להגיע? אתה שותה ושיכור מדי בימי ראשון? אתה עושה סמים? אני אשנא לפטר אותך!"

העובד עונה לו מיד "לא, אני לא שותה וגם לא נוגע בסמים, אבל גיסי כן, ואחרי שהוא שותה כול הסוף שבוע, בימי ראשון הוא חוזר הבייתה עצבני, ומכה את אחותי הקטנה, לכן בכול יום ראשון אני הולך אליה, והיא מניחה את ראשה על כתפי, ובוכה, ואני מלטף אותה ותמיד דבר אחד מוביל לשני ואני מוצא את עצמי מזXXן את אחותי"

הבוס שואל בתדהמה "אתה מזXXן את אחותך?"

והבחור עונה לו "היי התקשרתי ואמרתי שאני חולה".