שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

נמאס מהחובבניות של מנהלי ליין הספייס במועדון מקסים

pop101
לפני 13 שנים • 17 באוק׳ 2010
pop101 • 17 באוק׳ 2010
ה4 שלל"ג התכוונה אליהם ומספרם עולה על 4 הם השומרים,עובדי הנקיון ומנהלי המקום.
אני הרזידנט של הליין קיבלתי צעקות מדני וכמעט ששלחו אותי הביתה באחת המסיבות שהגעתי בג'ינס
Surgeon
Surgeon • 17 באוק׳ 2010
סליחה אם אני אצטייר כאן כ "תם" או אחד ש "אינו יודע לשאול" , אבל עפ"י מה יודעים אם מקום מסויים הוא "ונילי" ואחר הוא "בדס"מי " ?..
הייתי בדאנג'ן והייתי במקסים. בשני המקומות יש מוסיקה די דומה באופי. (לא עד כדי כך מבין במוסיקה הזו כך שאולי ההבדלים עצומים). בשניהם יש הופעות ,ובשניהם אנשים עושים סשנים בפינות ... צורת המקום קצת שונה ( אם אני לא טועה הדאנג'ן יותר מאובזר) ,
כל מקום והעיצוב שלו. אבל העקרונות נראים לי מאד דומים. האם אופי הקהל הוא זה שקובע?.. אם במקום מסויים נראה שהרוב אינם מתערבים ועוסקים בסישונים , המקום ייקרא ונילי?..
טריסר

הרובוטים של הקהילה

טריסר • 17 באוק׳ 2010
למה תמיד שמישהו פותח את הפה ומתלונן או מביע דעה התגובות של כל חברי הקהילה הנאמנים דומה?
למה תמיד התגובות הם אולי אתה לא הייתה בסדר? אולי אתה לא באת לה טוב? אולי אתה לא הקפדת על דרז קוד? אולי לא דיברת יפה?...... איפה האולי הם טעו? אולי הם לא היו בסדר? אולי הם מפלים את האורחים הלא מוכרים?..........
נמאס כבר מהצרות מוח ...... זה ממש כמו ש"ס... הרבי אומר וכולם אחריו כמו תוכים...
ולכל אלו שמגוננים על איר וחביריו... היה מקובל אם במודעות היה רשום שאין כניסה לגברם בודדים או חבורות, היה מקובל אם כאשר הוא אישר הגעה של בן אדם למיבה שלו וא היה שואל באותה הנשימה מי מגיע ?... אבל אתם לא מספיק נאורים כנראה הבין את זה
יש צורת התנהלות , הם לא פעלו כך, הם טעו טעות שלחובבנים.
ומי שבאמת ודע לקרוא בין שורות וגם אתה תגובות של המשוחדים ישים לב שבעצם אין להם עניין באנשים חדשים, אין להם עיניין באורחים לא מוכרים.. המקום תכל מיודע אך ורק לחברים מוכרים שלהם עובדה שהם בכלל לא מגיים ומפחדים להגיב, בטוח שהם קראו כל מילה אבל פחדו והסתתרו
אנשים...... קחו את זה לצומת לכם...
טריסר
לפני 13 שנים • 18 באוק׳ 2010

מה אתם יודעים,

טריסר • 18 באוק׳ 2010
הפתעה... אחרי כמה ימים טובים איר יצא מהמחבוא ובגיב ... וואו לקח לו כנראה קצת זמן לאזור כוחות.
חבל מאוד שלא עשה זאת באותה המהירות שהוא אישר חברים לבוא למסיבה שלו.
Ultra Violet
לפני 13 שנים • 18 באוק׳ 2010

טריסר, כל הכבוד

Ultra Violet • 18 באוק׳ 2010
רק הוכחת לי שוב איזה אדם קטן אתה. אתה טורח לכתוב הודעה כל כך מתנשאת, שבה אתה "יורד" עלי, כי אתה מכיר אותי "כל כך טוב"... רק תעשה טובה, להבא, תטרח לעשות בדיקת שגיאות כתיב כי ההודעה שכתבת לא היתה קריאה במיוחד...
בכל מקרה, אני שמחה שמחקת את ליין הספייס מרשימת מקומות הבילוי שלך... זה רק יהפוך את המקום לאיכותי יותר.
טריסר
לפני 13 שנים • 19 באוק׳ 2010

איכות

טריסר • 19 באוק׳ 2010
ברור שהמקום יהיה איכותי יותר, את תהי שם ו........ את...
כשש בן אדם אחד יש סיכוי לאיכות.
במראה שלך, אני קצת בספק אבל בהצלחה
צלילה

Re: איכות

צלילה • 19 באוק׳ 2010
טריסר כתב/ה:
ברור שהמקום יהיה איכותי יותר, את תהי שם ו........ את...
כשש בן אדם אחד יש סיכוי לאיכות.
במראה שלך, אני קצת בספק אבל בהצלחה

טריסר,
במקרה אולטרה ויולט היא כוסית לפי הספרים , רזה, עיניים כחולות סקסית , נראת מעולה.נקודה.

אני מבינה מההערה שלך שאתה לא יודע מי היא ומנסה לפגוע הכי נמוך
ז"א אם היא למשל שמנה או מכוערת אז מי היא ואין לה זכות קיום .
אז במקרה טעית , היא כוסית בכל מימד
אבל הנסיון להעליב אותה בקטע של מראה
מעיד רק על עצמך .
טריסר

ללג

טריסר • 19 באוק׳ 2010
אז תרשמי לעצמך.... שההשערות שלך לא נכונות
אני כן יודע מי היא
ולא משנה לי בכלל אם היא שמנה נמוכה מכוערת ערסית או כוסית על דוגמנית גורנלים... איך שהיא כתבה לי , איך שהיא הגיבה זה מה שהיא קיבלה בחזרה.
מעבר לכך האיכות של המסיבות לא תבוא ממנה...
שיחקת אותה שוב ללג
צלילה

Re: ללג

צלילה • 19 באוק׳ 2010
טריסר כתב/ה:
אז תרשמי לעצמך.... שההשערות שלך לא נכונות
אני כן יודע מי היא
ולא משנה לי בכלל אם היא שמנה נמוכה מכוערת ערסית או כוסית על דוגמנית גורנלים... איך שהיא כתבה לי , איך שהיא הגיבה זה מה שהיא קיבלה בחזרה.
מעבר לכך האיכות של המסיבות לא תבוא ממנה...
שיחקת אותה שוב ללג

התייחסת אל המראה שלה .
עברית אני עדיין מבינה .
Surgeon
Surgeon • 19 באוק׳ 2010
במקרה עברתי פה וראיתי מה כתבתם.. icon_smile.gif הוא כנראה התכוון לכתוב "במקרה" שלך.. ה ק וה ר נמצאים זה על יד זה משמאל לימין והוא בטעות החל מה ר ויצא לו רא... "מראה".. icon_smile.gif

בגלל זה חשוב לעשות תצוגה מקדימה