ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

: - [

קליבר​(שולט)
לפני 13 שנים • 18 בנוב׳ 2010

ניקי תמיד צודק !!!

קליבר​(שולט) • 18 בנוב׳ 2010
niki 666 כתב/ה:
בלי התסלח לי ,אתה אידיוט .

( ניקי , תעשה לי מסך לילה שלא יסנוור )
Madame T​(שולטת)
Madame T​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2010
גלעד שליט אינו 'פרה קדושה' ומותר לדבר עליו. יחד עם זאת, למרות 'מחתרתיות' הכלוב (שלא ברור לי מה הקשר בין המחתרתיות כביכול של האתר לנושא הנדון), יש פה אנשים ונשים בעלי רגישות, חלקם אף הורים לילדים, אחים ואחיות, שליבם עם הוריו ואחיו של גלעד בלי קשר לאתר בו הם 'מבקרים'.

לו היית מעלה את הנושא בצורה יותר רחבה ומקיפה ואומר - חשבו על כמה דברים נאלץ גלעד לוותר בהיותו בשבי - וברור שישנם דברים רבים פשוטים יותר ומורכבים יותר עליהם הוא נאלץ לוותר מתוקף מצבו - ובין היתר מציין גם את הנושא שהעלית במילה אחת בפתח שרשור זה, יתכן שדבריך היו מתקבלים ביתר אהדה והבנה.

בצורה בה העלית את הדברים - בשאלה כזאת, שאין לה כל הקדמה או הסבר נלווה, גילית חוסר רגישות וחוסר טקט - לפחות בעיני חלק מהקוראים. כך שלדעתי החטאת את מטרתך.

אפשר לומר דברים, אף אחד לא מונע ממך, אבל אפשר גם לעצור לרגע ולחשוב על הדרך המתאימה להעלותם. ואת זה אני אומרת לאוו דווקא לנושא שרשור זה, אלא בכלל. על אחת כמה וכמה כשמעלים תהיות ושאלות בנושא רגיש מאד בעיני רבים.

לתשומת ליבך...
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)
אני לא מסכימה עם התגובות המתלהמות כנגד עצם השאלה, ובמיוחד בגלל קיום אותן פרות קדושות.
אני נגד קיום פרות קדושות, מפני שנוצרת נורמה של סתימת פיות ומתן הרגשה שאסור לדבר על כלום ולא לגיטימי לחשוב שונה מהנורמה. לפי דעתי, כל הרגשה ומחשבה לגיטימית לבטא(כל עוד אתה עובר על שאלות מוסריות כלשהן, כמו פדופיליה).
אני בעד חופש ביטוי ושכל אחד במקום לתקוף ישירות, או להתחלחל בהתחסדות מטורפת, יחשוב מה רצה האדם להגיד בשאלה שלו.
תחשבו האם גם לכם יש מחשבות לא "לגיטימיות" העוברות בראש והאם הייתם רוצים שיגיבו גם לכם בצורה כזו.
שאלו פעם מה עושה את הכלוב למקום כ"כ חשוך, המוכתבת בו רק דיעה אחת ונורמה אחת- וכל סטייה ממנה לא מתקבלת, האשכול הזה הוא התשובה. אתם הסיבה שהכלוב מקום לא נאור ולא מקבל, כי לא משנה מה הסטייה שלך- או איזו פרה קדושה שחטת- מה שמצופה היא הקשבה והתבטאות בשפה שמכבדת את הדיון עצמו. מותר לא להסכים אבל להתבטא בצורה כזו(כגון: "אתה אדיוט" וכו'). מי בכלל קבע שהפרה הקדושה שלכם, שאתם שחטתם, הסטייה הפרטית שלכם- לגיטימית יותר משלו?

kiska
להבה חשופה

גלעד שליט נמצא בשבי כבר 1607 ימים!! .

להבה חשופה • 18 בנוב׳ 2010
kiska וטרמינטור כתב/ה:
אני לא מסכימה עם התגובות המתלהמות כנגד עצם השאלה, ובמיוחד בגלל קיום אותן פרות קדושות.
אני נגד קיום פרות קדושות, מפני שנוצרת נורמה של סתימת פיות ומתן הרגשה שאסור לדבר על כלום ולא לגיטימי לחשוב שונה מהנורמה. לפי דעתי, כל הרגשה ומחשבה לגיטימית לבטא(כל עוד אתה עובר על שאלות מוסריות כלשהן, כמו פדופיליה).
אני בעד חופש ביטוי ושכל אחד במקום לתקוף ישירות, או להתחלחל בהתחסדות מטורפת, יחשוב מה רצה האדם להגיד בשאלה שלו.
תחשבו האם גם לכם יש מחשבות לא "לגיטימיות" העוברות בראש והאם הייתם רוצים שיגיבו גם לכם בצורה כזו.
שאלו פעם מה עושה את הכלוב למקום כ"כ חשוך, המוכתבת בו רק דיעה אחת ונורמה אחת- וכל סטייה ממנה לא מתקבלת, האשכול הזה הוא התשובה. אתם הסיבה שהכלוב מקום לא נאור ולא מקבל, כי לא משנה מה הסטייה שלך- או איזו פרה קדושה שחטת- מה שמצופה היא הקשבה והתבטאות בשפה שמכבדת את הדיון עצמו. מותר לא להסכים אבל להתבטא בצורה כזו(כגון: "אתה אדיוט" וכו'). מי בכלל קבע שהפרה הקדושה שלכם, שאתם שחטתם, הסטייה הפרטית שלכם- לגיטימית יותר משלו?

kiska

הבנת הנקרא דבר חשוב בהחלט.

אף אחת \ ד לא אמרו \ סתמו פה ל"שמעון התרסי" - פותח השרשור.
אלא, הביעו דעות {כן דעות} על דרך התבטאותו בנושא רגיש, וחשוב, החייל גלעד שליט.

גלעד שליט, חייל, שנחטף ונמצא בשבי החמאס כבר, 1607 ימים.
וודאי, לא, "פרה הקדושה שלכם, שאתם שחטתם".

הסטייה הפרטית שלי, לגרום לאנשים לחשוב יום יום וכל דקה על החייל השבוי, גלעד שליט.
=========================

"*ביום שישי הקרוב (19.11) בשעה 17:00 נתכנס לקבלת שבת עם משפחת שליט וחברי קיבוץ רמת יוחנן באוהל המחאה בירושלים. הציבור מוזמן לבוא ולציין עמנו את השבת ה-230 של גלעד בשבי"

צבא החברים של גלעד.

להבה חשופה.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך חמישי נוב' 18, 2010 9:46 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
מישלי

שאלתך הזכירה לי משהו...

מישלי • 18 בנוב׳ 2010
לפני כמה שנים נהרג חניך שלי לשעבר, באחד הטנקים שעלו על מטען.
בחור מתוק, ביישן, מלא ענווה.
טרגדיה גדולה. כאב עצום. אבדן.

כעבור כמה חודשים שוחחתי עם חניכה (לשעבר) שהייתה מאד מיודדת איתו, והשיחה הגיעה לזה,
שהוא לא הספיק להיות בקשר רומנטי עם מישהי, ורוב הסיכויים שהיה בתול כשנהרג.
האם זה היה חסר טאקט שהשיחה הגיעה לשם ? אולי...
האם זה חסר טאקט בכלל לדבר על זה ? לחשוב על זה ? לכתוב את זה ? אולי...
אבל זו המציאות, והכל הגיע מאהבה עצומה וכאב גדול.

האתר הזה אינו אתר פורנוגרפי, הוא אינו אתר סקס.
זהו אתר חברתי.
עבור אנשים רבים האתר הזה, הוא בית, במה, מפלט... מקום לשתף, להתייעץ, לקבל תמיכה.
אני לא רואה שום סיבה שלא להעלות נושאים רציניים, כואבים, מביכים, מפחידים...
ה"טעות" היחידה שפותח השרשור עשה (אולי) היא בבחירת הפורום לפירסום (ייתכן שפורום "לא קשור" היה מתאים יותר).
הטעות של חלק מהמגיבים היא, שהם קופצים למסקנות (במקום לשאול "האם שאלת ברצינות ?"),
שהם שיפוטיים ומתנשאים (מי אתם שתחליטו האם זה הולם או לא ?)
שהם בוטים בתגובותיהם... וזה מיותר.

וכמובן, אחרי הכל ובנוסף לכל דבר, תקווה גדולה לשובו של הילד היקר הביתה.
במהרה, שלם בגופו וברוחו.

מבקשת קצת סובלנות ביננו - כי אנחנו יכולים !
godisafemale​(שולטת)

השם יירחם על גלעד שליט

godisafemale​(שולטת) • 18 בנוב׳ 2010
לגלעד אופי בתולי, רואים את התום והתמימות שלו בכל התמונות.
כולו לב ונשמה, העדנה והרוך שבו והרגישות השבירה שלו יוצאת מהתמונות שלו לכל אדם שיש בו לב פועם!

לדעתי, הילד הטוב הזה שבא מבית טוב ומפנק הגיע לערבים העזתיים, האכזריים והדוחים, המאיימים, חולי הנפש, האלימים...הגיע ולדעתי מאוד נבהל! מאוד מפוחד!

נאלץ להתמודד מנטליות של שבט פראי שודד ואלים!

אז כן, הם גנבו אותו מההווייה שלו! הם אנסו אנסו אותו להפרד מהתמימות הם כפו עליו להתבוסס במנטליות ברברית ותת רמה!

אני רוצה לקוות שהוא הצליח בכוחות נפש לעבור טרנפורמציה אחרי כל כך הרבה זמן של אי וודאות ושל עינוי נפש שאין כדוגמתו! ושעכשיו הוא יותר בשל ועיקר תחושותו כלפי המאנמנייקים האלה - זו תחושת גועל וסלידה.

זהו נשברתי, אני בוכה עכשיו...

אז אם הוא נשאר בתולי ברוחו? לדעתי התשובה היא לא!

ואם כיוונת למשהו אחר - קבל יריקה ממני על החשבון לעד שתגיע למראה באמבטיה שלך.
ואם לא כיוונת למשהו נמוך יותר, מחק את המיותר.[B]
פעם פרח​(נשלטת)

Re: שאלתך הזכירה לי משהו...

פעם פרח​(נשלטת) • 18 בנוב׳ 2010
מישלי כתב/ה:
לפני כמה שנים נהרג חניך שלי לשעבר, באחד הטנקים שעלו על מטען.
בחור מתוק, ביישן, מלא ענווה.
טרגדיה גדולה. כאב עצום. אבדן.

כעבור כמה חודשים שוחחתי עם חניכה (לשעבר) שהייתה מאד מיודדת איתו, והשיחה הגיעה לזה,
שהוא לא הספיק להיות בקשר רומנטי עם מישהי, ורוב הסיכויים שהיה בתול כשנהרג.
האם זה היה חסר טאקט שהשיחה הגיעה לשם ? אולי...
האם זה חסר טאקט בכלל לדבר על זה ? לחשוב על זה ? לכתוב את זה ? אולי...
אבל זו המציאות, והכל הגיע מאהבה עצומה וכאב גדול.

אני חושבת שזה עניין של הטון שבו נאמרים הדברים.

מה שאת כתבת על החניך שלך, נקרא אצלי עם טון וכוונה של "הוא היה כל כך צעיר, ולא הספיק לחוות הרבה בחייו"
ואז חלק ממה שלא הספיק לחוות הוא יחסים אינטימיים רומנטים וסקס.

ההודעה הראשונה של כותב הדיון הזה נקראה אצלי כחסרת טאקט.
אולי בכלל שהכותרת שהוא בחר היא :-[
סימן שמשמעותו לא כל כך ברורה.

כשמתייחסים לנושאים רגישים, כדאי לעשות את זה ברגישות.
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)

Re: גלעד שליט נמצא בשבי כבר 1607 ימים!! .

[quote="להבה חשופה"]
kiska וטרמינטור כתב/ה:

kiska

[b] הבנת הנקרא דבר חשוב בהחלט.

אף אחת \ ד לא אמרו \ סתמו פה ל"שמעון התרסי" - פותח השרשור.
אלא, הביעו דעות {כן דעות} על דרך התבטאותו בנושא רגיש, וחשוב, החייל גלעד שליט.

מעניין איך את קוראת ל"חוסר טאקט, חוסר טעם, במילה אחת - מיותר!"' תסלח לי אבל אתה אדיוט"' ' ככה זה כשמשועממים! "- האם אלו דיעות של אנשים? ביקורות בונות? מנומקות? מתייחסות ברלוונטיות רק אל הנושא ולא מתייחסות למעלה השירשור עצמו? האם אין זו סתימת פיות?
אבל עזבי, מה אני יודעת, אפילו לקרוא נכון אני לא מצליחה...(ובעוד אני רושמת- אני קולטת- את עושה אותו הדבר, את מבקרת את יכולתי להבין את הנקרא בלי שאת מכירה אותי בכלל, או טורחת לחשוב אם אני צודקת).

kiska