צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשיבות השמירה על דיסקרטיות

יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 14 בדצמ׳ 2010
מצטרפת לדברי קופיפיף.

גמד, אתה סגור הרמטית? באמת? תסתכל שוב על כל מה שאתה כותב כאן. אם מכר שלך יעבור פה, הוא ישים לב. השאלה היא אם זה אכפת. הרי אם הוא עבר פה, כנראה שלא ממנו צריך להתחבא.

פרלין, את צודקת לחלוטין. אני מדברת על אנשים שלא יספרו שום דבר על עצמם למישהו שהם הכירו בכלוב. אני מדברת על זה שכשאני מתחברת למייל שלי ממחשב ציבורי, אני אזכור להתנתק. אבל להתחבר לכלוב אני לא מעיזה בכלל אם זה לא המחשב שלי כשאני לבד בבית (עבר לי די מזמן). אני מדברת על דיבורים על חששות של ממש. אני לא רוצה להביא כאן דוגמאות, זה נראה לי לא לעניין להתחיל לצטט, אבל אני מתייחסת גם לאמירות בפורומים ובבלוגים וגם דברים שנאמרו לי בפרטי.

לא היה טריגר מיוחד להעלאת הנושא הזה. אני פשוט תוהה. ברור שאני לא הולכת ומדווחת לכל אחד שאני רואה על כל דבר שאני עושה - זה נראה לי דבר דבילי ולא אלגנטי לעשות. אבל אם חבר או עמית שלי במקרה יגלה שיש לי יוזר בכלוב - לא יקרה כלום. אולי הוא יחשוב עלי כל מיני דברים, אז מה? זאת לא תהיה הפעם הראשונה שלמישהו יש דעה קדומה ולא חסרים תירוצים לדעות קדומות.

אם מישהו שלא יודע שאת רשומה לכלוב לפתע יגלה, מה יקרה? יקרה משהו?
לדעתי לא יקרה כלום. אני מניחה שיש כאלה שלא מסכימים איתי, אז אני שואלת אותם - מה יקרה? מה אני מפספסת?

הכי קרוב לתשובה היו הדוגמאות של הגמד.
האם זה התרחיש העומד לעיני כל מי שמרגיש צורך לפתוח את הכלוב על מייל יעודי ולשלם על המנוי מחשבון אחר?
Mephisto​(שולט)
Mephisto​(שולט) • 14 בדצמ׳ 2010
חלק מהחברים שלי יודעים שאני בדס"מי וחלק לא. כמו שלא עם כל החברים אני מנהל שיחות על זיונים ככה לא עם כל החברים שלי אני משוחח על סקס שכולל בדס"מ.

מהתשובה של הגמד לא הבנתי אם הוא היה מסתיר מהילדים שלו ומהסביבה את היותו הומוסקסואל שחי את חייו עם גבר אחר (אם הוא היה כזה).
לא בטוח שילדים יהיו רחמנים יותר כלפי ילדים שהוריהם מתחנגלים מאשר כלפי ילדים שהוריהם מצליפים ומוצלפים להנאתם.
שכנים? אותו הדבר. מי מבטיח שלמשפחה הומוסקסואלית יש פחות סיכוי למצוא זבל או חתולים מתים מול הדלת מאשר למשפחה בדס"מית?
קריירה פוליטית? לא יודע מה נחשב לכתם גדול יותר בעיני הציבור השמרן.
אז מה המסקנה? גם הומואים צריכים להתחבא? להם הרי הרבה יותר קשה להתחבא ולהחביא מהילדים מאשר לזוג הטרוסקסואלי שהנטיה המינית השונה שלו באה לידי ביטוי רק בתוך הבית.
בכ"ז, שני גברים בבית קצת קשה להסתיר. שותפים לדירה גם בגיל ארבעים?

בנוגע לסחיטה, גם פה לא ברורה הטענה. כמה נשים וניליות למהדרין היו רוצות לראות את התמונה שלהן מוצצות מופצת ברשת, במקום העבודה ובבתי הספר של הילדים?
אז מה, להמנע גם מזה כי יש סיכוי שפסיכופט צילם בסתר או לא בסתר והחליט להפיץ?

אני לא רואה בבדס"מ קהילה, מקסימום אוסף של אנשים, מיודדים יותר או פחות, עם תחביב משותף.
אם לזוג החברים הקרובים שלי יש מספיק פתיחות לדסקס את זה שהאישה אוהבת לבלוע ובעלה נהנה לטחון לה את התחת לי לא תהיה בעיה לדסקס את הנאות ההצלפה וההשפלה שלי.
אם אין פתיחות אז אין פתיחות, לשני הכיוונים.
אין לי מה להתגאות בנטיה/הנאה שלי אבל בטח ובטח אין לי מה להתבייש בה.

נ"ב - צ'ייני (מפקד חיל הים) הוא זה שנתפס במועדון חשפנות וקיבל אזהרה כי שיקר.
צ'יקו נתן לבן שלו לנהוג על טרקטורון צבאי והועף אחרי שהבן שלו עשה תאונה וצ'יקו שיקר בקשר לזה.
huan
huan • 14 בדצמ׳ 2010
ציטוט: אם מישהו שלא יודע שאת רשומה לכלוב לפתע יגלה, מה יקרה? יקרה משהו?
לדעתי לא יקרה כלום. אני מניחה שיש כאלה שלא מסכימים איתי, אז אני שואלת אותם - מה יקרה? מה אני מפספסת?

ראובן נתן לך תשובה מספקת לשאלתך והיא שאנחנו חיים במזרח התיכון בחברה שברובה הגדול היא ההפך הגמור מהחברה הפרורליסטית, הנאורה וההומנסטית שאנחנו רוצים לחשוב שאנו חיים בה.

אני לא יודע מה יכול לקרות אם יגלו שפלוני הוא כלוביסט, אני גם לא יודע מה כבר יכול לקרות אם איזה בחור מטבריה יחליט לצאת מהארון, אני גם לא יודע מה כבר יכול לקרות עם איזה ערבי ישכור דירה בצפת או שאני אנסה לנסות ולשבת מאחורה (בהעדר מקומות פנויים) בקו "למהדרין" שנוסע מחיפה לירושליים מתוך ניסיון פשוט לחסוך חצי שעה ו20 ש"ח.

אני יכול לשער שיש סיכוי לא רע, לנוכח הסטטיסטיקה, שאותו בחור יסבול סנקציות חברתיות במקרה הטוב ובמקרה הרע יסולק מהבית, יפוטר מהעבודה ויתאבד.
אני יכול לשער, לנוכח ההפתחויות האחרונות, שאיזה "אזרח מודאג" ינסה נקוט בכל אמצעי אלים ואחר בכדי לסלק אותו חזרה לכפר.
אני יכול לשער, לנוכח המידע שמופיע בחדשות, שבמידה ואנסה לעשות "תרגיל" כזה לכל הפחות אתקל באלימות מילולית ובמקרה הגרוע אצטרך להגן על עצמי באמצעות גז מדמיע (ובניגוד לתוקפי אלקח לחקירה משטרתית).

אני יכול לשער את כל ההתפתחויות הללו אך באותה נשימה לסרב להאמין שהדבר יכול לקרות מפני שאני בניגוד לכל אותם אנשים גדלתי בסביבה פתוחה ונאורה יחסית בה וקשה לי להעלות על הדעת שאמונות - והמעשים שהם גוררות - קיימים ונפוצים לא רק באפגניסטן אלה גם 2 מטר מהבית שלי.
אני לא רואה את הבעיתיות לספר בשיחת סלון על כך שאני נהגתי לבקר בנו-לימיט ולהמליץ לאחרים לנסות את החוויה - אני יכול, בעזרת היקש פשוט לדמיין מה יכולה להיות התוצאה של מידע זה עבור אדם אחר במעגל חברים/משפחה/עבודה אחר.
וכן, אני חושב שיש לעשות משהו בכדי שאותו איום חשיפה, אמיתי או מדומיין (אך כזה שיש לו אחיזה איתנה במציאות) , בו אנשים רואים לנגד עינם תסריט בו זורקים עליהם תפוזים בגלל שהם נשלטות, יהיה בגדר בדיחה ולא חשש אמיתי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 בדצמ׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:

גמד, אתה סגור הרמטית? באמת? תסתכל שוב על כל מה שאתה כותב כאן. אם מכר שלך יעבור פה, הוא ישים לב. השאלה היא אם זה אכפת. הרי אם הוא עבר פה, כנראה שלא ממנו צריך להתחבא.

Brave Dwarf כתב/ה:
כשצ'יקו נתפס במועדון חשפניות, כל המדינה דרשה את פיטוריו או "לפחות" הורדה בדרגה (זימברו לו נזיפה ולא, זה לא עניין של מה בכך, לא במסגרת צבאית), אני מכור לזונות ולמועדונים ובמקרה שלי כיום זה לא מזיז לאף אחד. בעוד עשור אולי אצטרך להגמל או להעביר את נטיותיי לחו"ל או לחילופין לוותר על קריירה לה הקדשתי את חיי.

Brave Dwarf כתב/ה:
מה שנראה בעיניך חרדה עשוי להיות מהלך רגיל ופשוט של שמירה על פרטיות אלא שבמקרה שלך, אישה צעירה נטולת מחוייבויות מקצועיות ו/או משפחתיות, שמירה טריוויאלית על פרטיות תכלול מהלכים פחות מורכבים מאשר אלו שתבצע אישה נשואה בעלת משפחה ואולי אף קריירה ציבורית.

אני סגור הרמטית בהתאם לצרכים שלי. נכון להיום סגירה אותה סגרתי וצוהר אותו הותרתי משרתים את צרכיי. מחר המצב שלי עשוי להשתנות ואני אולי אבחר להפתח כליל או להסגר לחלוטין. והוא עשוי להשתנות לא בגלל שכן על צינור מים ביד אלא בגלל החלטות שלי, בחירות שלי וסדרי עדיפויות שלי. כמו כן בגלל אורח חיים אותו אבחר לנהל.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 בדצמ׳ 2010
Mephisto כתב/ה:

מהתשובה של הגמד לא הבנתי אם הוא היה מסתיר מהילדים שלו ומהסביבה את היותו הומוסקסואל שחי את חייו עם גבר אחר (אם הוא היה כזה).

זאת שאלה מעניינת. אני לא מכיר כל כך את המגבלות עמן מתמודדים הומוסקסואלים. כמדומני כיום הומוסקסואליזם לא כזה אישיו למרות שנהיר לי שהם עוברים לא מעט התנגשויות עם הבורות של הסביבה. הומוסקסואל אחד ויחיד שאני מכיר מקרוב, חבר שלי, גוב, שמר את היותו הומוסקסואל במהלך נישואיו בסוד וכיום עובר את מה שנקרא "יציאה מהארון". זה אולי מזכיר במעט את היציאה מהארון ה- BDsMי, אבל בכ"ז שונה. בזמן שהומוסקסואל נמשך לבן מינו ומנהל משפחה חד מינית (ככה זה נקרא?), עובדה אותה לא ניתן להסתיר וגם אין שום סיבה לעשות כן, זוג BDsMי נבדל מזה הונילי במה? בהיררכיה משפחתית מסויימת שגם עליה לא כולם שומרים, כי אנחנו מתחלקים לאלו שמגבילים את ה- BDsM למיטה ולאלו שממשיכים אתו גם לשאר רבדים של חיים משותפים, ובאופן בו אנחנו מקיימים יחסי מין. מן הסתם לא הייתי מזיין את אמם של ילדיי לעיניהם על השולחן שבסלון או מסביר להם באיזו תנוחה אני מעדיף לזיין אותה גם לו הייתי ונילי ובוודאי ובוודאי שלא לגננת שלהם.

הומוסקסואל או כל אדם אחר ולא משנה באיזו נטייה מינית אנחנו דנים, היה מרגיש שלא בנוח לו פרטים על חיי המין שלו היו נשלפים לעיתונות (במקרה של תפקיד ציבורי), לשולחן ארוחת שישי עם אמא אבא סבא סבתא, לבית ספר של ילדיו או למשרד. ובכך מדובר כאן. לא הנטיה עצמה היא הבעייתית בעיניי אלא הפרטים העסיסיים שאנחנו חושפים כאן בכלוב הם אלו שלא אמורים לצאת מהמסגרת הכלובית כי יש להם את הכוח להפשיט אותנו בפני אנשים זרים.

אוסיף במאמר מוסגר שגוב, שנכון להיום נמצא בשלהי יציאה מהארון, שומר בסוד מחבריו ההומוסקסואלים את עובדת היותו כנוע. הוא כבר השלים עם העובדה שהעולם יודע שהוא אוכל בתחת, את ה"איך" לעומת זאת, הוא רוצה לשמור לעצמו.
L איה
L איה • 14 בדצמ׳ 2010
זה היה לפני כמעט שנה, כשכולם עוד קראו לי "בייבי s&m" , אלו שבשלוש השנים הקודמות להצטרפותי לכלוב לא חדלו מלהזהיר אותי מפני החשיפה , והטיפוסים, כל שולט שהייתי משוחחת עימו, הם היו פותחים בפניי "גיליון הרשעות" - "הוא היה עם הגועלית ההיא" "טענו עליו שכך" , "המדיום הוירטואלי הוא סתם חשיפה מיותרת עבורך" הם טענו, "יש לך בנות, ומה יקרה אם..." מדובר בחברה הכי טובה, אחי , וכל שאר המעגל החברתי שלי, הם דואגים לי ובטח יודעים יותר טוב ממני, אחרי הכל רובם שולטים ושולטות, ובקהילה כבר 10-14 שנים.
כך במשך ארבע שנים הסבירו לי כמה נחוצה הדיסקרטיות . ולא בשבילי כמובן, רק בשביל הבנות... לאט לאט הבנתי שיקירי גורמים לי, (שלא במודע)
לגדל רגשות אשם וחששות,שבדיעבד שירתו אותם (ואותי) כמלכד חברתי. מעיין 'שומרי סוד' ליצירת 'כבוד בין גנבים'.
שהרי מה אמור להטריד אותי יותר, שאני מתחבאת מאחורי שם לא לי ומצניעה לכת את תשוקותי וסגנון חיי כהייתי מתביישת?
או שמען דהוא ירים גבה ויקרא לי זונה או פסיכית?
אני מגדלת את בנותיי להיות כמה שיותר שלמות, ולא להיות אסירות של :'מה יגידו' או 'מה יחשבו עליי' , ואנהג בשקר ובהסתר? אגב אלו הרוחשים זלזול ושיפוט , מלכתחילה אין לי ענין בחברתם או בדעתם.
אז פתחתי כאן ניק, הרחתי את השטח, ונתתי דרור לפטיש הפומביות שלי... אני מופיעה בשמי ובתמונתי בעירום מלא. אבא של ילדה מן הכיתה של ביתי זיהה אותי, וגם כמה שכנים שדאגו להפיץ את השמועה.
מאז, אני זוכה לגלי הערצה כאילו הייתי 'סלב' , הספר צובע את שערי בחיני חינם, ומתווך הדירות לא לקח את עמלתו, כולם-כולל נשים, מתענינים ומפרגנים. וזה כולל אמא של ילדה מכיתתה של ביתי שלנה אצלם כאשר יצא לי להופיע במסיבות. כל אחיי ואחיותי הונילים (7) יודעים שאת מחמצי פגשתי ב"אתר היכרויות לסוטים" ועדיין עמדו על טיבו כאדם.
מי לא מפרגן?
החברים הוותיקים מן הקהילה ואחי שהכי קרוב אליי ביקום, זה השולט כבר 13 שנים.
על זה נאמר : רגשות אשם.
אז נכון שב"מדינת תל-אביב" זה קצת יותר קל , אבל אחיי הוונילים רובם מתנחלים דוסים ועדיין..

ואתה, אח יקר שבוודאי תקרא ולא תסכים עם מילה מדבריי,
זכור כי אין אני עושה דבר על מנת להכעיס, לזעזע או לפגוע.
אני עומדת על זכותי להיות פשוט אני.
הגם שמעט התרחקנו, אני אוהבת אותך
וזקוקה ללגיטמציה שלך יותר מאשר מכל אדם אחר.
אני
ליבנת
פייה{O}
לפני 13 שנים • 15 בדצמ׳ 2010

ליבנת -

פייה{O} • 15 בדצמ׳ 2010
אין לי מושג במה את עוסקת למחייתך, אבל אני תוהה -
אם היית עוסקת במקצוע טיפולי כלשהו כגון פסיכולוגית, רופאה או מורה - עדיין היית פומבית בבדסמיותך?

ותהיה נוספת:
אם כל העולם יודע, אני מניחה שגם בנותיך יודעות או ידעו. איך את מתמודדת עם זה?
master xy​(שולט)

Re: ליבנת -

master xy​(שולט) • 15 בדצמ׳ 2010
פייה כתב/ה:
אין לי מושג במה את עוסקת למחייתך, אבל אני תוהה -
אם היית עוסקת במקצוע טיפולי כלשהו כגון פסיכולוגית, רופאה או מורה - עדיין היית פומבית בבדסמיותך?

ותהיה נוספת:
אם כל העולם יודע, אני מניחה שגם בנותיך יודעות או ידעו. איך את מתמודדת עם זה?

אם היא הייתה עוסקת בתחום כזה היא לא הייתה צריכה את השאלות הרטוריות שלך מן הסתם .
אז נשאל - האם רגלייך שהזימה פורצת מבינהם לא עלולה להתגלות לבנותייך ( אם הן יהיו כמובן ? )
נוריתE
נוריתE • 15 בדצמ׳ 2010
Nead to know bases
מי שזה לא עיניינו,לא,צריך,לדעת.

מה יעזור לי ,אם אמא שלי או דודות/ים שלי ידעו?
מה צורך לי לשתף את הבת שלי בחי המין שלי?
מה,זה ייתן לי לספר למישהו או מישהי בעבודה שאני אתו/ה בידידות?
או לספר לספרית שלי. ?
לרשום באתר אגדות שלי.שאני שיפחה?
לשם,מה?
כי אסור להסתיר ולהתחבא?
כי צריך לצעוד במצעדים בראש חוצות ולהכריז
"אני קיימת אני סוטה" כי כולנו צריכים לצאת החוצה ולדחוף לעולם בגרון
את חיי המין ה"חריגים והמיוחדים"שלנו שידעו שאנחנו קיימים
what ever
אין צורך לשתף אנשים שאין צורך לשתף אותם
אם זה נקרא "הסתרה דיסקרטית" או להתחבא "עמוק בארון"
שייהיה

ולמה,ליבנת
את זקוקה ללגיטימציה לחיות את חייך כמו שאת רוצה אוהבת וטוב לך?
למה מי מאיתנו צריך /חייב"לגטימציה" לחיות את חייו כראות עיניו כשהוא לא פוגע ולא לולח דבר מאף אחד.
רק אדם שלא מרגיש נוח עם מעשיו ואורח חייו מחפש וזקוק ללגיטמציות מהסביבה שלו
נוריתE
נוריתE • 15 בדצמ׳ 2010
[quote="קיפופיף"][quote="Brave Dwarf"]
יולי Yuli כתב/ה:
ולא, אני לא רואה את עצמי יושב מול ארבעת ילדיי + שניים שיוולדו בעוד חודשיים ומסביר להם למה השכן החליט להציף אותם במים או לצעוק להם ברחוב שאמא שלהם זונה. לא בגיל בו הם נמצאים כעת. כרגע הם אמורים להיות מוטרדים מתיק האוכל שנקרע וממכונית הלגו שהתפרקה. בלבד.)].

מה דעתך על ההסבר המאוד מדויק הזה: "יש אנשים אומללים ורעים בעולם- והשכן הזה הוא אחד מהם. אנשים רעים הם כאלו שכל כך כואב להם בפנים-שהם לא מצליחים להבין כמה כאב הם גורמים לאחרים?" ההסבר הזה נכון. ויש אנשים שחוטפים משכנים ואנשים רעים בלי קשר לשום העדפה. באחת מהדירות שלי היה לי שכן חרדי שזרק לי ולשותפתי זבל לתוך הבית רק כי לא מצא חן בעיניו שבעל הבית השכיר את הדירה לחילוניות והוא החליט למרר את חינו כדי לגרום לנו לעזוב. ויש עוד אלפי מקרים כאלו. זה שתחיה בארון, לא יחסן לא אותך ולא את ילדיך מפגיעות של אנשים רעים. אחד יפריע לו הבדס"מ ואחד זה שאשתך לא הולכת בכיסוי ראש.

ולמה שהוא יחשף (,או אני או כל אחד אחד בעל משפחה מחוייבות ועוד ובכלל)
ואז עלול לחשוף את הילדים שלו להתנכלויות מצד אידיוטים רעים?
רק בכדי שיוכל אחר כך להסביר להם,שיש בעולם אנשים צרי מוחין טיפשים ורעים.?
רק בכדי שילמדו מגיל צעיר על הגב של אבא ושלהם,גם, שהעולם הוא מקום לא נחמד ואנשים עושים לאנשים אחרים דברים לא נחמדים רק כי הם יכולים?
פעם,גם אמרו שכדי למנוע ילד מלדחוף ידיים לשקע חשמלי צריך לתת לו מכת חשמל קטנה כדי שילמד מה לא לעשות..
באותה מידה,יכולתי בעצמי לדחוף את הבת שלי בגיל צעיר מתחת לגלגלי מכונית ,רק בכדי היא תבין שמסוכן לעבור כביש כי אפשר להדרס
אבל מה את יודעת...
היא נדרסה גם בלי ש"לימדתי אותה לקח מוקדם".