סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעה קצרה

קייסי
לפני 13 שנים • 29 בדצמ׳ 2010
קייסי • 29 בדצמ׳ 2010
צעיף, כפרובוקציה נשית הדלקת אותי. אהבתי את הכוח, את החריגה מהמיינסטרים הבאנאלי ואת הפריצות, השערורייתיות והחיפוש.
כשנודע לי כבר לפני זמן מה שמדובר בגבר, איבדתי ענין לגמרי והפסקתי לקרוא ולהגיב לך. לא מחמת התרמית, אלא מחמת השיעמום. כל החקירות והחריקות הללו, מעטו של גבר, לא חידשו לי דבר.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 29 בדצמ׳ 2010
אני יכול לשאול אותך שאלה, צעיף אדום, מבלי להתייחס לכל ההתרחשות ולהגדיר אותה (כי אני מרגיש שעניין ה "גבר או אישה" אינם משנים לדידי דבר. אני הרי ממילא קורא את הפורום הזה מתוך סקרנות בלבד)?

היה מוטיב שחזר אצלך כל הזמן, לא יודע אם גם אחרים שמו לב לכך, מוטיב ה "אני לבושה ואתה ערום", שעכשיו, משהסתבר שאת גבר, אני מסוקרן לגביו אף יותר. האם הערום באמת משפיל עד כדי כך בסיטואציה של "שולטת/נשלט"?

(יש מקום לשאול שאלה זו? אני פשוט חושש מהאופן בו השרשור הזה ייגמר ולא יודע אם ייצא לי אי פעם לשאול כי את עלולה להיעלם בנבכי הוירטואליה עם סיומו).
לילימיי​(שולטת)
לילימיי​(שולטת) • 29 בדצמ׳ 2010
underfoot כתב/ה:
מן הראוי שלפחות תספר לנו איזה ניק כתב את הדמות הזאת.

מעניין, מה יעשו אלו
שאוהבים לקרוא אותו כאישה
ושונאים לקרוא אותו כגבר...
הרמאפרודיטה
הרמאפרודיטה • 29 בדצמ׳ 2010
Brave Dwarf כתב/ה:
האם הערום באמת משפיל עד כדי כך בסיטואציה של "שולטת/נשלט"?

העירום משפיל בכל וריאציות שולט - נשלט: שולטת/נשלט, שולט/נשלטת, שולטת/נשלטת וכו'.

אני באופן אישי מחובבות ההלבשה התחתונה, ולכן בסשנים אני בדר"כ עטופה בתחרה והנשלט בבוקסר שחור צמוד. בניגוד אלי, מאסטר היה דורש באופן מפורש עירום מלא ומיידי. לא בייבידול, לא חוטיני ולא נעליים (טוב, אולי עקבים...), והאלמנט של ההשפלה וחוסר הנעימות והדגשת הצד השולט מתעצמים באופן חריג.
יש משהו בלעמוד מורכן ראש בעירום מלא אל מול אדם לבוש, שמבקר אותך, בוחן אותך, זורק לך הערות וכו', שלדעתי אין השפלה אחרת שיכולה להוות לזה תחליף.

לילימיי כתב/ה:
מעניין, מה יעשו אלו
שאוהבים לקרוא אותו כאישה
ושונאים לקרוא אותו כגבר...

גם אני חשבתי על זה בדיוק ! icon_wink.gif
underfoot
underfoot • 29 בדצמ׳ 2010
אחרי מעשה בולט של חוסר הגינות כלפי הציבור פה, התחזות, יש מקום למעשה אחד הגון - לספר מי אתה, זה לא יהרוס לאף אחד את היכולת לקרוא סיפורים ארוטיים אבל ייתן קצת טעם טוב לסנסציה הזאת.
המלאך גבריאל
המלאך גבריאל • 29 בדצמ׳ 2010
אני לא איכפט לי מיכול ההיתחסדויות האלו ....
צר לי להגיד לך צעיף אבל עד עכשיו היית
אדיוט טיפש וחסר חשיבות בעניי עצמך ...טוב שחזרת לאמת .

דע לך יסוד עולם
אי אמון ושקרים לא יעשו לך לעולם טוב בחיים
והסיבה היא שהאמון הוא ייסוד החברה
הן במיסגרת מישפחה \ ייחסים \ עבודה \ וכול גורם אנושי .
ברגע שתאבד אמון ממישהוא יעזבו אותך אוטומטית .

כול הקטע של לגרום לאנשים להיתייחס אליך
מראה רק על אנוכיות ...למה לשחק ברגשות של אנשים ?
היית רוצה שיישחקו ברגשות שלך ????
זה ניראה לך הגיוני מה שעשית ????????????
לא שפגעת בי אבל בטוח פגעת באנשים אחרים כאן ....לפי דברך !

בהצלחה בחיים החדשים .
Brave Dwarf
ציטוט:
העירום משפיל בכל וריאציות שולט - נשלט: שולטת/נשלט, שולט/נשלטת, שולטת/נשלטת וכו'.

אני באופן אישי מחובבות ההלבשה התחתונה, ולכן בסשנים אני בדר"כ עטופה בתחרה והנשלט בבוקסר שחור צמוד. בניגוד אלי, מאסטר היה דורש באופן מפורש עירום מלא ומיידי. לא בייבידול, לא חוטיני ולא נעליים (טוב, אולי עקבים...), והאלמנט של ההשפלה וחוסר הנעימות והדגשת הצד השולט מתעצמים באופן חריג.
יש משהו בלעמוד מורכן ראש בעירום מלא אל מול אדם לבוש, שמבקר אותך, בוחן אותך, זורק לך הערות וכו', שלדעתי אין השפלה אחרת שיכולה להוות לזה תחליף.

אם כך, כרגע אני אמור להרגיש מושפל? ולא, אני לא מתבדח לשם שינוי. כאדם שמבלה את רוב שעותיו הפנויות בערום מלא ככל האפשר כי סובל מבגדים שמשפשפים, יורים כפתורים ומתפוצצים על שרוולים, אני לא מבין את זה. וכשאני מביט במערומיה (והיא האישה הכי יפה בעולם לדעתי), זה הרגע בו היא אמורה לחוש עצמה מושפלת רק כי אינה לבושה? הרי לולי הייתה האישה היפה ביותר בתבל לא הייתי מניח עליה מבט, גם לא מזווית העין.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
underfoot כתב/ה:
אחרי מעשה בולט של חוסר הגינות כלפי הציבור פה, התחזות, יש מקום למעשה אחד הגון - לספר מי אתה, זה לא יהרוס לאף אחד את היכולת לקרוא סיפורים ארוטיים אבל ייתן קצת טעם טוב לסנסציה הזאת.

לא מבינה מה אתה מתרגש, אפשר לחשוב שלכולנו יש פה פרופיל עם תמונה ברורה ושם מלא.
Brave Dwarf
יולי Yuli כתב/ה:
underfoot כתב/ה:

יולי, תוך התנצלות בפני כולם, אני אעז להביע את דעתי. אני חושב שאנדר מדבר מנקודת מבט שונה מזו שלך (ומן הסתם מזו שלי לו אני הייתי בוחר להביע את דעתי בנדון). בתור נשלט שקרא שולטת בפורום חברתי ולא בספר/עלון/וכד', לא את כתביה של אחת שציינה כי הם חלק מפנטזיה, אלא של אחת פנויה שמחפשת וחולקת את הרהורי לבה, הוא עבר תהליכים שונים תוך כדי קריאה מאלו שלמשל עברתי אני (או את) ולכן גם התגובה שלו שונה.
underfoot
underfoot • 29 בדצמ׳ 2010
יולי Yuli כתב/ה:
underfoot כתב/ה:

יש הבדל בין העובדה שכולם פה אינקוגניטו לבין העובדה שאדם אחד בחר לעשות מניפולציה מכוונת. זה לא שמדובר פה בפשע מתועב, אבל זו עדיין התנהגות די שפלה בעיני, מילא לכתוב דברים כאישה, אבל להתדיין ולפנות לחברים כאישה, זה כבר די מוגזם. ולכן חשוב שיספר מיהו ומהו הניק שלו, בכדי שאוכל לדעת מי עולל לנו את הטריק הזה. גם במסיבת מסיכות יש כללי התנהגות בסיסיים וכבוד לחברים.