לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הקדמת המסיבות בדיווה - ה"סקר"

Whip​(שולט)
לפני 13 שנים • 29 במרץ 2011

Re: 11 שולטטתתתת!!!!1111

Whip​(שולט) • 29 במרץ 2011
שולץ s כתב/ה:
Whip כתב/ה:
כאחד שמגיע מוקדם ככל האפשר - עקב פעילויות שבת בבוקר - אני מאד בעד 11.
הצעת הגשה: ב- 11 אפשר לפתוח את המקום במוזיקה בווליום נמוך יותר (כמו שקורה גם היום ב-12),
ומי שיגיע בשעה זו יידע מראש שהמקום לא מאורגן פיקס, אלא רק נפתח למענו.
כך המקדימים ייהנו משעת הגעה מוקדמת, משיחה עם מקדימים אחרים ללא צעקות ומאוויר פחות מעושן (שהאמת? מפריע יותר ויותר ככל שהערב מתקדם)
ובינתיים הצוות יארגן את המקום לפתיחה חגיגית, וכך לא יפספס את ארוחת שישי בערב המשפחתית שלו.

מסכים איתך. על ההסיגריות אני לא מעז בכלל לדבר. נראה לי מלחמה אבודה מראש. (נסה לומר לחבורת סוטים לא לעשן עפ"י החוק.) אבל על הווליום אני כן מעיר. אני מקווה שיום אחד נדב יקשיב לנו וינמיך. המקום קטן האקוסטיקה לא מותאמת לכאלו עוצמות. זה דופק את השמיעה ואי אפשר לדבר.
אני אוהב מוזיקה אוהב לרקוד אבל אפשר לעשות את זה גם ב60-70 דצבילים במקום קטן יחסית שכזה. מעבר לכך זה נזק לאוזניים.

כן, מסכים איתך - אנחנו מזדקנים...בקרוב סשן קשירה בצינור קטטר להליכון שלנו, של הזקנים!!
(רק שים ליד הכוס של השיניים התותבות פתק תזכורת לשחרר אותה מההליכון...אתה יודע, בגילנו הזיכרון לא משהו...למרות שאצלי - טוק טוק טוק...הלו, מי שם בדלת?)
זמרת ברים​(נשלטת)

אני בעד

זמרת ברים​(נשלטת) • 29 במרץ 2011
גם בעיני להתחיל את המסיבה ב 23:00 זה רעיון מצויין.
ולי אישית אין בעיה שהצוות יארגן את הקישוטים/כיבוד כשאני כבר שם, בידיעה שהשעה מוקדמת.
שולץ s

Re: גםאנחנו

שולץ s • 29 במרץ 2011
ז'אן דארק כתב/ה:
בעד ה- 11 .......[B]

מי אלו הם :"אנחנו"? את ניק אחד.
את מי את מייצגת icon_smile.gif ?
RUTYQ
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011
RUTYQ • 30 במרץ 2011
מעולה אני בעד
רון רון​(נשלט)
לפני 13 שנים • 30 במרץ 2011
רון רון​(נשלט) • 30 במרץ 2011
RUTYQ כתב/ה:
מעולה אני בעד

זה אומר שתגיעי או את בעד הרעיון בכלליות ?
icon_smile.gif
daLord
לפני 13 שנים • 31 במרץ 2011

גם אני בעד

daLord • 31 במרץ 2011
הפחתת הדציבלים. אני כל הערב בורח ממקום למקום, בסוף מתמקם באיזו פינה רק כדי לא להתחרש.

אבל בעניין השעה, מצידי תתחילו מוקדם ,אני אצטרף ב 1.
009​(אחר)
009​(אחר) • 31 במרץ 2011
כל מה שתחליטו יהיה טוב לי כי הכל אצכלם נעשה מהלב ומהנשמה.
מניסיוני רב השנים לא ניתן בפועל להקדים כי אנשים לא מגיעים מוקדם.
רק מיעוט קטן יחסית רוצה להקדים והרוב רוצה מאוחר.אז הבעיה לא בדיוק ניתנת לפתרון.
אולי פשרה של 12 יכולה להיות התחלה טובה לניסיון.
Efrati​(שולטת)

גם אני

Efrati​(שולטת) • 31 במרץ 2011
רוצה מוקדםicon_smile.gif
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 31 במרץ 2011
אם הווליום יהיה נמוך יותר - אז נגיע. וזאת כבר תהיה התחלה מצוינת. (ואם לא יעשנו בפנים פפפפ... זה יהיה כמו להגיע לגן עדן.)

אני לא רואה איך אנחנו יכולים להגיע לפני חצות, עם ארוחת ערב של יום שישי וכל זה, אבל אני מצביעה בעד.

אנחנו הקשישים קורסים די מהר.
שולץ s
שולץ s • 31 במרץ 2011
פרלין כתב/ה:
אם הווליום יהיה נמוך יותר - אז נגיע. וזאת כבר תהיה התחלה מצוינת. (ואם לא יעשנו בפנים פפפפ... זה יהיה כמו להגיע לגן עדן.)

אני לא רואה איך אנחנו יכולים להגיע לפני חצות, עם ארוחת ערב של יום שישי וכל זה, אבל אני מצביעה בעד.

אנחנו הקשישים קורסים די מהר.

סיגריות אני חושב שזו הגזמה לדרוש.
מועדון שרוב באיו מעשנים. נראה לי מוגזם. אבל תמיד אפשר לחלום icon_smile.gif וגם, תמיד תוכלי ללכת למועדון של הארסים ליד, שם בטוח יש פינת עישון ובטח שהמועדון נקי מסיגריות. רק חובה לבוא עם שרשרת ולא מהסוג המוכר, אלא גורמט. אפילו פשוט. זה הדרס קוד שם.

לגבי הווליום יותר קל להתחשב באלו שסובלים. פשוט מנמיכים מעט. אף אחד לא יאבד מההנאה שלו בהורדת 15 דציבל.