בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכשרה מקצועית

Lady Alex​(שולטת)
לפני 13 שנים • 19 במאי 2011

ואיך אני יכולה שלא להגיב?....

Lady Alex​(שולטת) • 19 במאי 2011
icon_smile.gif
אני חושבת שבעלי היקר ולבנת הבהירו פה את כל ההיבטים של מהי מלכה מקצועית.
לא חושבת שיש לי מה להוסיף מהבחינה הזאת.

אני יכולה להוסיף שמהניסיון שלי עם שולטות שעברו בסטודיו שלי (יותר מ50 בשנה וחצי שאני הבעלים ), אלה שחיפשו פרנסה ולא באמת נהנו מעולם השליטה - פשוט לא שרדו.
בצער רב אין היום שום מוסד מוסדר שמלמד מה צריך לעשות ואיך מהבחינה הטכנית, ומזלי הגדול היה שבתחילת דרכי הייתה לי הדרכה ממיסטרס אלה שהייתה עשירה בידע טכני ובהבנה של עולם השליטה (ובעל יקר שנתן לי להתנסות עליו בכל מה שלמדתי בהתחלה!)
השוק המקצועי כיום מוצף ב"מלכות" - "בואי, תעבירי איתנו סשן שתיים ויאללה תכנסי לבד ותתחילי לעשות סשנים" אשר משאירים בדרך כלל את הלקוח עם חוויה חסרה. מאוד מהר הן מאבדות את חוג הלקוחות שמרגישים שהסשן מגיע מצורך של פרנסה ועוד יותר מהר הן פונות לאפיקים בעלי אופי מיני מובהק - המכנה הכי נמוך לאשה לתת לגבר את ה"סיפוק" ( "הערצת גוף"). אפשר לראות יופי איך הן משחררות עוד ועוד תמונות שכבר לא משאירות הרבה מקום לדימיון, ובמידה והייתה ביקורת כתובה עליהן, היא התמקדה בעיקר בהיבטים המיניים.
(כן, אני לא מסתירה את הדיעה המאוד שלילית שלי על אלו שצצות משום מקום ובלי שום רקעף או ידע בסיסי, ומכריזות על עצמן כמלכות מקצועיות וגובות סכומים לא הגיוניים לרמת הידע וההשקעה שלהן בעולם).

ולגבי ההתחלה:
ברוך השם, לא חסר אצלינו עבודה, ולמישהי מתחילה יש מספיק מקום לראות, להתנסות וללמוד, עד שהיא מרגישה 100% בטוחה במה שהיא עושה.
כן, אין בושה לאמר ללקוח שמלכה בצוות שלנו היא חדשה ולכן גם העלות לסשן עימה נמוכה יותר. כמו ספר מתחיל או עורך דין בתחילת דרכו. כל עוד זה מובהר מראש - אין שום סיבה להסתיר ולהוליך שולל. ללקוח יש את הזכות המלאה לבחור אם חשוב לו יותר ההיבט הכספי של שולטת מתחילה (והרעננות שבה), או הניסיון של שולטת בעלת וותק, ויש אצלינו הפרש ניכר בעלות סשן בין שתי אלו.

ומעל לכל
אני לא רואה את עצמי בתור "מלכה" - אני לא מסתובבת עם כתר (טוב, בפורים כן...) אלא בתור מגשימת פנטזיות של שליטה.
כן, נותנת שירות גרידא.

אז אולי לא עניתי על השאלות שפתחו את הדיון, אבל היה חשוב לי להציג את עמדתי לגבי נושא "המלכה המקצועית".

יולי Yuli כתב/ה:

שקלתי פעם בעצמי להיכנס לעולם הזה, מעולם לא עברתי את שלב הלבטים והיום זה כבר לא מתאים לי, אבל עדיין מאד מעניין אותי איך זה.
.

אף פעם לא מאוחר, את מוזמנת בכיף לקפה!
Lady Alex​(שולטת)

עוד משהו קטן

Lady Alex​(שולטת) • 19 במאי 2011
כן, כבר יצא לי לעצור סשן אחרי שהתחיל ולהסביר ללקוח שזה לא זה ואני לא נהנית.
כמובן שהתשלום בוטל והכסף הוחזר.
אף פעם לא התביישתי להודות אם אני לא מרגישה שהכימיה נכונה.

ומינסיון אישי בתור שולטת, פעם אחת יצא לי להיות בצד השני עם מישהו ש"שלט" בי לפי מה שהוא חשב נכון ומתאים, אך הרגשתי טוב טוב שהשליטה היא לא חלק ממנו והוא שם כדי לרצות אותי.
לא התביישתי להפסיק אותו.
והבנתי סוף סוף מה מרגיש לקוח שמגיע לאחת שעולם השליטה לא זורם בדם שלה.
דומינה דומינה​(שולטת)

הכשרה מקצועית..

מולך בשיחת ציפיות ולהבין לפרטי פרטים מה מבקש צהריים טובים
יולי בקשר לשאלותך
מעולם לא הלכתי לבית ספר למלכות icon_biggrin.gif
כן אני לא מתביישת להודות שבתחילת הדרך עשיתי טעויות מקצועיות בסשנים (אבל מי לא טועה? אחרי הכל אני גם בן אדם)
הרבה מהדברים למדתי דרך ניסוי ותהיה..
שליטה היא לא פיזיקה בעייני הדבר נזיל והוא לא מדע מדוייק .
ולכן אני לא מאמינה "בלעשות סטג''" אצל מלכות אחרות
אלה לפתח תורה משל עצמך לפי אמונתך .
מקצועיות בעייני היא להבין את הנשלט שכורע מולך.
אל לשכוח שהנשלט משלם עבור הזמן והוא מצפה לתמורה מלאה עבור כספו
בקשר להפרדה
אני נהנת ממה שאני עושה ומעבודתי כמלכה בתשלום אם הייתי מחפשת משכורת נטו הייתי נשארת בעבודה האקדמאית שלי הקודמת.
אני מנסה להפיק הנאה רגשית ככל שניתן מהסשן .
לפעמים נשלטים מבקשים ממני דברים בסשן שהם לא בדיוק "כוס התה שלי" , ברם אני מנסה לעשות את הדבר על הצד הטוב ביותר ולא מכנית, אם אני מרגישה שאני לא יכולה לעשות את הדבר אני פשוט לא לוקחת את הסשן ומפנה את העבד למלכות אחרות שאני מכירה .

מור השולטת