שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש מלכות שהם בקטע של שיחות?

בכוח המוח​(שולטת)
לפני 13 שנים • 14 באפר׳ 2011
בכוח המוח​(שולטת) • 14 באפר׳ 2011
Shimmy כתב/ה:
מראש אני מכריז על דעתי כבלתי נחשבת.

א. כשעינך שוזפות מוצרים כאלו ואחרים לא פעם ולא פעמים הדעת אינה משגת להבין מי בשם כל החס וחלילות עיצב מוצר כ"כ כעור ולא ראוי . ועם זאת עצם העובדה שמישהו ובד"כ כמה וכמה סינים מייצר את המוצר, מישהו אחר מצא לנכון ליבא אותו ואחד אחר בעל חנות העלה על דעתו להציב אותו בחנותו מסביר שככל הנראה לא הגיוני בעליל ככל שזה ישמע : יש מי שיהייה מעוניין במוצר הזה או כפי שכבר אמרה פעם השדכנית הידועה הלנה עמרם : לכל סיר יש מכסה.
ואולי היה זה השדכן רבי חנוכה שעומשד מאחורי הציטוט.

ב. בחזרה מעולם העסקים לחיים : כל אחד מאיתנו יכול להגיד מה הוא היה אומר לא עמדה בפניו הצעה. ברם מאידך גיסא אין אף אחד מאיתנו שמכיר את כל הנפשות הפועלות, ואת החיים בהם הן מנתבות עצמן. ומכאן שאולי ישנה מישהי ששיחות זימה או שליטה טלפוניות יתאימו לה בדיוק כשם שישנן כאלו שסשנים דרך מצלמת המחשב יעשו טוב למפלצת הבידיאסמית השוכנת בקרבה, ישאירו אותה שבעה ואת כבשת חייהם שלמה.

ג. לא כל דבר בעולמנו הוא כסף. לעיתים משנוצר הקשר וביחוד משנוצר קשר בעל מוטיבים חזקים של הענקה כמו קשר בידיאסמי (הענקה במובן של שני הצדדים שמעניקים ומקבלים) לא אחת דווקא יתפתח רצון עז של הנשלט להעטיר מתנות כאלו ואחרות על גבירתו . רוצה להגיד שהנקודה בה הסאב מגיע אל הקשר רלוונטית במידה קטנה בלבד למקום בו יהייה כשבאמת יכנע לבבו ובאמת תכנע נפשו

ד. פסח שמח. חג עבדות נעים

בחיאת שימי, באמת נראה לך שאני מדברת על כסף?
באמת נראה לך שהוא מדבר על התמסרות למשהו?
גם לא אמרתי שהוא לא ימצא, אבל אני כן יכולה לומר שמה שהוא מבקש זה שישרתו אותו, ולא איזה קשר אינטימי מרובד ורב התמסרות.
ואני כן יכולה לחוש מיאוס מזה, אני גם חשה.
והעובדה היא שנשים כאן חשות מיאוס מזה - יכול להיות שיש סיבה? שזו לא "שנאת גברים"?

וכן, לכל סיר יש מכסה ויכול להיות שיש מישהו אי שם שרוצה ל תת לי את עזריאלי מבלי לקבל תמורה כלשהי. אני חושבת שאני אלך לחפש אותו עכשיו.
Shimmy​(נשלט){Vents}
Shimmy​(נשלט){Vents} • 14 באפר׳ 2011
1. איך את יודעת מה הוא רוצה? אני ראיתי שהוא רוצה שיחות טלפון ולא מנערת טלפון שמדברת איתו וקוראת לאישה...סליחה פיינשנל טיימס במקביל.

2. אני חושב שהסיכוי למצא מישהי כזו גם אם אינו גדול, הוא גדול לאין שיעור מהסיכוי לזכות בלוטו או אפילו שמישהו ירצה לתת לך את עזריאלי. הנה, אם הייתי אדון עזריאלי בכיף הייתי משנה את שם המגדל למגדל בכח המוח והולך איתך לטאבו. חצי כבר יש לך...

3. אני יכול לחשוב על כל מיני קהלות יעד אפשריות : נניח נשים חרדיות שבעליהן לא בעניין.
או נשואות ,נשואות שגרות בישובים קטנים ומרוחקים, ערביות ..להערכתי בכל אחת מקבוצות האלו יש סיכוי למצוא מי שהחייה רעבה וברור שאי אפשר להשביע אותה בקאוויר או בסשנים מלאים.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 14 באפר׳ 2011
Shimmy כתב/ה:
1. איך את יודעת מה הוא רוצה? אני ראיתי שהוא רוצה שיחות טלפון ולא מנערת טלפון שמדברת איתו וקוראת לאישה...סליחה פיינשנל טיימס במקביל.

2. אני חושב שהסיכוי למצא מישהי כזו גם אם אינו גדול, הוא גדול לאין שיעור מהסיכוי לזכות בלוטו או אפילו שמישהו ירצה לתת לך את עזריאלי. הנה, אם הייתי אדון עזריאלי בכיף הייתי משנה את שם המגדל למגדל בכח המוח והולך איתך לטאבו. חצי כבר יש לך...

3. אני יכול לחשוב על כל מיני קהלות יעד אפשריות : נניח נשים חרדיות שבעליהן לא בעניין.
או נשואות ,נשואות שגרות בישובים קטנים ומרוחקים, ערביות ..להערכתי בכל אחת מקבוצות האלו יש סיכוי למצוא מי שהחייה רעבה וברור שאי אפשר להשביע אותה בקאוויר או בסשנים מלאים.

1. זה לא מה שהוא כתב. תקרא, זו פרשנות אישית שלך. הבעיה היחידה שהוא מצא, זה לא שהיא קוראת לאשה, או שאין שם קשר אמיתי, אלא זה ששם הוא משלם והוא מעוניין לחסוך את זה. תקרא, אל תנחש. זה כתוב.

2. הראיתי לך את עניין הסיר והמכסה, וכמובן הקצנתי כדי להראות שמה שמשנה זו ההסתברות, וגם העובדה שהרוב מהסוג הזה מחפשים "לשלם" בעבור מימוש הפנטזיות שלהם בפנטזיה עצמה. העובדה היא שלרוב הנשים הרעיון עצמו לא עושה את זה. מה לעשות? צריך להפנים את הרעיון מתישהו. אני יכולה לנהל שיחה אירוטית בטלפון עם מישהו שמגרה אותי, מישהו שמעניין אותי, מישהו שיש לי משהו אליו ושמעניק לי מעצמו בבגרות, וזה יהיה חלק ממכלו שיהפוך לי את זה שווה בכל זאת, ולהזדעזע מהמחשבה שמישהו חושב שאני אעשה לו את זה רק כי הוא אוהב השפלות בטלפון, ונדמה לו ש"מלכה אמיתית" מגיעה לאורגזמה מזה שהיא מבקשת ממנו לנבוח בטלפון. זו תפיסה ילדותית, נרקסיסטית, כזו שלא מאפשרת "עסקה", כי היא לוקה בחוסר הבנה של הסיטואציה ושל צרכים משתלבים.

3. שוב, זה לא ההבדל בין לאכול קוויאר או עוף, זה ההבדל בין לאכול ולהאכיל.
daniel222
daniel222 • 14 באפר׳ 2011
הסיכוי למצוא מישהי שזה הפטיש שלה ולא במסגרת זוגיות\חברות\ידידות הוא קלוש עד אפסי.
אם תמצא לך בת זוג או ידידה טובה שזה עושה לה את זה, אז אולי תמצא את מבוקשך.
בהצלחה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 14 באפר׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
הסיכוי למצוא מישהי שזה הפטיש שלה ולא במסגרת זוגיות\חברות\ידידות הוא קלוש עד אפסי.
בהצלחה.

נכון,

אבל זאת לא סיבה להתקפה הפראית עליו
כולה הבן אדם שאל.

במקום כל האשכול הזה היה צריך מישהו לכתוב לו :

לא.

וזהו
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 14 באפר׳ 2011
daniel222 כתב/ה:
בהצלחה.

נכון,

אבל זאת לא סיבה להתקפה הפראית עליו
כולה הבן אדם שאל.

במקום כל האשכול הזה היה צריך מישהו לכתוב לו :

לא.

וזהו
לקקני 1

תודה רבה

לקקני 1 • 14 באפר׳ 2011
תודה רבה לכל המגנים עלי מההתקפה הפרועה שנחתה עלי.
זה מדהים שיש כאן כאלה שחושבות שבשתי משפטים שהן שומעות ממישהו הן יודעות מי הוא,כמה הוא שווה,ואם הוא אמר משפט שלא נראה לרום מעלתן ,אז הוא בטח איזה טיפוס דפוק וכדומה.

אין הנחתום מעיד על עיסתו,אבל אני רחוק מרחק רב ממה שיש כאלו שחושבות כאן.

לעצם הנושא,אני מתעניין בקשר של שליטה דרך שיחות,כיון שקשר של מפגש הוא לא תמיד אפשרי כל כך.

ברור שאני מעדיף בראש ובראשונה קשר עם אחת קבועה,שכמו שאני נהנה מהשיחות,גם היא אוהבת את הקשר שנוצר ע"י שיחות.

אבל,זה לא אומר שאין לי הנאה גם משיחות טלפוניות עם בנות,ולכן כל עוד שאני לא מוצא אחת קבועה בהחלט היתה לי גם הנאה משיחות עם אחת שאינה קבועה,ואת זה נכון לא קשה להשיג,אבל זה עולה כסף רב.

מה כ"כ מזעזע ולא מובן בדברי?.
T Bone
לפני 13 שנים • 15 באפר׳ 2011

Re: לא מבין

T Bone • 15 באפר׳ 2011
סוגד למין הנבחר כתב/ה:
למה כל כך פשוט לך שזה צריך ללכת בתשלום?
האם אכן כל המלכות הינן מלכות בתשלום?

חביבי בסופו של דבר איך שלא תתקוף את זה כל הנשים עולות לנו כסף icon_rolleyes.gif

אבל עכשיו ברצינות, נראה כי השרשור פה סובל מאי הבנה.

הבחור ביקש להכיר אישה שתלטנית לקשר טלפוני בלבד שאולי גם מתחברת לקטע.
המגיב השני בשרשור רשם שיחפש בגוגל שיחות אירוטיות.
פותח השרשור, ברמת העקרון, ענה שהוא לא מעוניין במלכה בתשלום אלא בקשר, טלפוני, אבל קשר.
הבעיה שכתב את עניין המחיר ( כי כנראה ניסה גם את זה ) וזה פורש שהוא רוצה למצוא מישהי שעובדת בזה אבל תתן לו בחינם.
וכמו כדור שלג, השאר היסטוריה... icon_eek.gif

אבל עשינו עליו "ערימת ילדים" וירטואלית נחמדה.
NEXT
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 15 באפר׳ 2011
בטי בום כתב/ה:

פוג אתה מפתיע אותי בכל פעם לטובה, אתה הטולרנטיות בהיתגלמותה.
מה שאתה מתאר ומה שהבחור חיפש הם שני דברים אחרים.
א. הוא רוצה שמישהיא תדבר אליו "מלוכלך" ותשתמש בבדס"מ בשביל לחרמן אותו,
ב. הוא נכנס לצאט והציע חצי שעה תמורת 100 ש"ח עוד לפני שהעלו פה בשירשור את עניין הכסף.
ג. להיות "שולטת טלפונית" זאת לא הפנטזיה של רוב הבנות פה, להבדיל ממה שרוב הסאבים חושבים אנחנו לא פה לספק את הפנטזיה שלהם, יש לנו מישלנו. (מורטישה מנסחת את זה טוב יותר)

שליטה באופן אישי לא עושה לי כלום אם אין את האיטראקציה, את הריח של הזיעה מהפחד, את המבט הכנוע והנכנע ואת ההתמסרות, זה לא עובר טלפון.
ו"שיחות אירוטיות" שזה תענוג לפעמים להם יש כבר קריטריונים אחרים, שהבחור הזה, לפחות לטעמי לא עומד בהם.

תודה רבה בטי, על המחמאה. מחמם את הלב. אך אני חושש שלפחות מהההודעה הזאת שלי אני לא כלכך ראוי לה:
לא הכרתי בכלל את הבחור הזה, וגם לא ידעתי מה הוא הציע בצאט, ומה הוא רוצה. ראיתי שהוא כתב - "מישהו יודע האם יש מלכות שהם בקטע של שיחות טלפון, לשחק משחקי שליטה דרך הטלפון?"
ועניתי על זה. לא יודע אם אפשר לקרוא לזה טולרנטיות. תמימות אולי icon_smile.gif. ככה שההודעה שלך הייתה מאוד חשובה, ששמת את דברים בפרופורציה.

בכוח - שאלת באופן כללי (לא לגופו של פותח השרשור, כך הבנתי) מה יש בשליטה טלפונית על תינוק נרקסיסטי שראוי להקרא שליטה.

לא יודע. למה תבחרי לשלוט טלפונית דווקא בתינוק נרקסיסטי? למה תבחרי לעשות *משהו* עם תינוק נרקסיסטי?

מצד שני, אם הבחור הנבחר הוא *לא* תינוק נקסיסטי, אלא עלם חמודות ביישן בן 19 עם זיין *כזה* (מראה עם הידיים), שמחזיק עכשיו קו בעזה, והשעה שלוש בלילה. מה, לא תתרמי למדינה ממרצך וכשרונך?
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 15 באפר׳ 2011
fog כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

פוג אתה מפתיע אותי בכל פעם לטובה, אתה הטולרנטיות בהיתגלמותה.
מה שאתה מתאר ומה שהבחור חיפש הם שני דברים אחרים.
א. הוא רוצה שמישהיא תדבר אליו "מלוכלך" ותשתמש בבדס"מ בשביל לחרמן אותו,
ב. הוא נכנס לצאט והציע חצי שעה תמורת 100 ש"ח עוד לפני שהעלו פה בשירשור את עניין הכסף.
ג. להיות "שולטת טלפונית" זאת לא הפנטזיה של רוב הבנות פה, להבדיל ממה שרוב הסאבים חושבים אנחנו לא פה לספק את הפנטזיה שלהם, יש לנו מישלנו. (מורטישה מנסחת את זה טוב יותר)

שליטה באופן אישי לא עושה לי כלום אם אין את האיטראקציה, את הריח של הזיעה מהפחד, את המבט הכנוע והנכנע ואת ההתמסרות, זה לא עובר טלפון.
ו"שיחות אירוטיות" שזה תענוג לפעמים להם יש כבר קריטריונים אחרים, שהבחור הזה, לפחות לטעמי לא עומד בהם.

תודה רבה בטי, על המחמאה. מחמם את הלב. אך אני חושש שלפחות מהההודעה הזאת שלי אני לא כלכך ראוי לה:
לא הכרתי בכלל את הבחור הזה, וגם לא ידעתי מה הוא הציע בצאט, ומה הוא רוצה. ראיתי שהוא כתב - "מישהו יודע האם יש מלכות שהם בקטע של שיחות טלפון, לשחק משחקי שליטה דרך הטלפון?"
ועניתי על זה. לא יודע אם אפשר לקרוא לזה טולרנטיות. תמימות אולי icon_smile.gif. ככה שההודעה שלך הייתה מאוד חשובה, ששמת את דברים בפרופורציה.

בכוח - שאלת באופן כללי (לא לגופו של פותח השרשור, כך הבנתי) מה יש בשליטה טלפונית על תינוק נרקסיסטי שראוי להקרא שליטה.

לא יודע. למה תבחרי לשלוט טלפונית דווקא בתינוק נרקסיסטי? למה תבחרי לעשות *משהו* עם תינוק נרקסיסטי?

מצד שני, אם הבחור הנבחר הוא *לא* תינוק נקסיסטי, אלא עלם חמודות ביישן בן 19 עם זיין *כזה* (מראה עם הידיים), שמחזיק עכשיו קו בעזה, והשעה שלוש בלילה. מה, לא תתרמי למדינה ממרצך וכשרונך?

לא, אבל אולי אני אתרום לו 60 שקלים.