בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שוקל ניתוח לשינוי מין

Lakshmi​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 4 במאי 2011
Lakshmi​(נשלטת) • 4 במאי 2011
gilsherr כתב/ה:
לא הבנתי על מה הדיון אבל השם פוקהונטס מעמיד לי אוטומטית. תגיד פסיכולוג: היא דומה לדמות המצויירת מהסרט והיא בת 18? אם כן אז אני אקח אותה ממך, אם לא תשמור אותה לעצמך

מה אתה יצור?
טוב, זו שאלה רטורית.

לא מבינה מה אכפת לכם למה הוא קורא לה את ההודעות, כל אחד והזוגיות שלו.

ואם נסית להעביר מסר לאותם אנשים שכותבים לה, יש דבר כזה שנקרא.."הגב" או "השב"..על ההודעות הפרטיות, כמדומני. icon_rolleyes.gif

זה ממש לא כיף לראות פורום עם קיטורים..לא רק שלך, כן?
gilsherr
gilsherr • 4 במאי 2011
לאחר שקראתי קצת בבלוג של הבחור הגעתי למסקנה שהוא בחור טוב במובן החיובי של המילה, לפיכך אני מתנצל על דבריי שנכתבו מתוך כעס על השטות שהוא כתב. מה אכפת לו בכלל לבחור מי ומה מתחיל עם הגברת?(ילדה). הנה אני מתחיל שוב לכעוס...טוב נו נעזוב את זה כי הוא באמת בחור טוב ואני מנצל את ההזדמנות על-מנת לאחל בהצלחה בקנדה אם עדיין רלבנטי.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 4 במאי 2011
gilsherr כתב/ה:
לאחר שקראתי קצת בבלוג של הבחור הגעתי למסקנה שהוא בחור טוב במובן החיובי של המילה, לפיכך אני מתנצל על דבריי שנכתבו מתוך כעס על השטות שהוא כתב. מה אכפת לו בכלל לבחור מי ומה מתחיל עם הגברת?(ילדה). הנה אני מתחיל שוב לכעוס...טוב נו נעזוב את זה כי הוא באמת בחור טוב ואני מנצל את ההזדמנות על-מנת לאחל בהצלחה בקנדה אם עדיין רלבנטי.

א. תודה
ב. כשאישתך (אני לא מאחל) תקבל בדואר מכתבי נאצה ואיומים, אני מקווה שלא תגיד לעצמך "מה אכפת לי". לא כולם כאן דמויות וירטואליות בלבד.
Uranus

להשתין על העולם בקשת

Uranus • 4 במאי 2011
פסיכו,

מרכלים, מלכלכים, חומדים ולא מכבדים - באתר הזה ובכל מקום,
בעיקר כשחרמנות או בדידות או לוזריות על הפרק. אני בדרך כלל מגחך בהנאה כשזה קורה - מה אכפת לי שיש קנאים ושעוד מקנאים בי - יש במה icon_smile.gif כנראה גם אצלך...

מדי יום העין שלנו נתקלת בהתנהגות בזויה בכל מקום - אז אתה לא תפסיק להיות נהג, ולא תפסיק לעמוד בתור לסופר, ולא תפסיק עוד הרבה פעולות יומיומיות...

במקןם ניתוח להסרת ה"מקל" הקדמי, עדיף ניתוח להסרת המקל מהחור האחורי -
ולקבל הכל בהומור ולהשתין בקשת על העולם.
קיפופיף​(מתחלפת)
קיפופיף​(מתחלפת) • 4 במאי 2011
[quote="Puppy4U"]אתה מעלה בי בחילה
ואם היית לידי הייתי גם מקיא עלייך[/quote

ולא חבל לך לבזבז את הקיא על פסיכו'?
אני יכולה להפנות אותך לאנשים שדווקא יהנו מסשן רומי.
(ופסיכו'- כל עוד שאתה שומר על צורת הישבן המפורסמת שלך- מצידי, תהפוך לאשה, תהפוך לחתול, מה שבא לך. אבל אם המנתח פוגם ולו במעט מהשלמות הזאת-אני אישית אמצא את הכתובת שלו!)
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 4 במאי 2011
[quote="פסיכולוג בספת עור"]
gilsherr כתב/ה:

א. תודה
ב. כשאישתך (אני לא מאחל) תקבל בדואר מכתבי נאצה ואיומים, אני מקווה שלא תגיד לעצמך "מה אכפת לי". לא כולם כאן דמויות וירטואליות בלבד.[/quo

אם מדובר בסתם הודעות של סתומים שמתחילים איתה, אז "התעלם" וזהו.
אם מדובר בנאצה ובאיומים, אז זה כבר המקום לפנות לכלובי, כי עם כל הרצון הטוב שלך להגן עליה, לא נראה לי שהודעות ממך יעזרו לפסיכים.
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 13 שנים • 5 במאי 2011
פסיכו לוג​(שולט) • 5 במאי 2011
אוראנוס, יש דברים שצריך להתעלם מהם. יש דברים שלא אפשרי.

וקיפופיף- Ptivate property: Get your hands off it icon_smile.gif
Uranus
לפני 13 שנים • 5 במאי 2011
Uranus • 5 במאי 2011
פסיכולוג בספת עור כתב/ה:
אוראנוס, יש דברים שצריך להתעלם מהם. יש דברים שלא אפשרי.

שמת לב איך בחיים - הדברים שלא אפשרי להתעלם מהם (כביכול), הם לרוב אינם קשורים במשהו שאתה אי פעם תוכל לעשות או לשנות?
זה שייך למישהו אחר -הוא טיפש וחסר חוט שדרה - מה תעשה?
תזמן את אמא שלו לתשאול?

בסופו של דבר - התעלמות היא המלחמה הטובה ביותר, כי כל תגובה - שלילית או חיובית (או "חיזוק" בשפת הפסיכולוגיה...) רק מעוררת ומתדלקת את הטיפש במידה זהה להמשיך (וזה כולל את הפוסטים הנכתבים פה אחת לכמה זמן בנושא).
התעלמות זה העונש הבלתי מעורער שבסופו של דבר מדכא את ההתנהגות הזו - פשוט כי היא לוקחת מהתת-אדם את הסיבה לקום בבוקר.

אז אתה אומר ש"אי אפשר להתעלם" ? אני אומר - חובתך להתעלם.
Mooooon
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011
Mooooon • 6 במאי 2011
אני לא מסכים אתך אורנוס,

התעלמות היא לא תמיד הפתרון האופטימלי. יש מה לעשות, ופסיכולוג עשה את זה בצורה נכונה.
בתלונתו המשועשעת על המצב, הודיע למעשה הפסיכולוג לכל באיי הכלוב כי הוא זה שקורא את ההודעות ולכן אין כל טעם לשלוח.
סביר להניח שכמות ההודעות תצטמצמנה משמעותית כתוצאה מכך.
מעניין אותי לדעת האם ההנחה שלי נכונה. פסיכולוג, תוכל לחלוק איתנו את המידע הסטטיסטי העומד לרשותך - האם מספר ההודעות ירד מאז שפרסמת את הפוסט ?

וחוץ מזה, אני מקווה שתעמוד במילתך ותיישם את מה שהבטחת בכותרת הפוסט.
לאחר שינוי מין סביר להניח שתתחיל לקבל הודעות גם לעצמך ולא תצטרך לחטט באלו של החברה שלך.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 6 במאי 2011
מון, הנתונים הסטטיסטיים *שלי* מראים שאלה ששולחים את ההודעות, לא נכנסים לפורומים. אם משווים את רשימת המטרידים עם רשימת המגיבים - כמעט ואין חפיפה. פה ושם יש יוצאי דופן אבל זו הסטטיסטיקה. ניסיתי לדבר עם חלק מהמטרידים שלי, לא תמיד זה עובד, עושה רושם שהם לא יודעים עברית כל כך טוב, אבל מתוך מי שהסכימו לדבר איתי, רובם אומרים שמעולם לא נכנסו לפורום או שעשו זאת פעמים ספורות בלבד.