צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

וביושר לבב שוב תהיי ענוה ונכנעת. הטפה למצטרפת אודות ענוה..

שוסי
לפני 13 שנים • 4 במאי 2011

Re: וביושר לבב שוב תהיי ענוה ונכנעת. הטפה למצטרפת אודות ענוה

שוסי • 4 במאי 2011
Cafe כתב/ה:
(הבהרה: השורות שלהלן אינן מופנות אל שום אשה באופן ספציפי. אינן קשורות לשום מקרה ספציפי שקרה לי או לאחר. ובאופן כללי אינן קשורות אלי. פוסט זה מוגש כשרות לנשים הנרשמות לכלוב והעלולות להסתחרר מעצמת החיזורים וההערצה המופנית אליהן.)

במקום שכל כולו יצרים, זימה וסטיות, הרבה יותר קל להיות אשה.
מטבע הדברים נשים שנמצאות פה מחוזרות נחשקות ומוחנפות ללא הרף. זהו טבעו של עולם, זכרים תמיד מחפשים להזדווג עם כל מה שזז בכל תנאי, נקבות מטבען נוטות להזדווג רק עם מי שמציע להן את הדיל הכי מוצלח - עסקתי בכך מספר פעמים בעבר בהרחבה בבלוג שלי.
( http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=164219&blog_id=3281 )

זה לגיטימי שתנצלי את מעמדך המועדף בתור אשה, את לא חייבת לחזר - כולם רודפים אחריך. את יכולה להנות משפע תשומת הלב וההערצה המורעפת עליך, את יכולה לבחור לך משלל הפונים את האחד המובחר ביותר.
אבל.. זה לא לגיטימי שתתנשאי. זה שכולם מחניפים לך ומתענינים בך, זה לא אומר שאת באמת כזאת שווה - את פשוט אשה.

אם פונים אליך עשרות אנשים ביום, זה לגיטימי שבתור פילטר ראשון לא תתיחסי אל כל אלו שפנו אליך באופן סטנדרטי. זה לא לגיטימי שתלעגי להם או תתנשאי עליהם. את הרי לא צריכה לפנות אל אף אחד - כולם מגיעים אליך, וגם אם כן יצא לך במקרה להתחיל עם מישהו, אז את ממש לא חייבת להיות יצירתית מקורית ומשעשעת. פניה בסגנון 'היי, מה נשמע' בהחלט תעשה את העבודה.

זה לגיטימי שתבחרי להתענין בגבר שהפרופיל שלו והבלוג שלו מקוריים משעשעים ומרתקים. גם אם הפרופיל שלך סתמי ועילג להחריד, וגם אם הבשורה הכי מרתקת שהוצאת לאומה בבלוג שלך היא: 'היום קמתי ושתיתי שוקו, אין לי מצב רוח טוב. שיהיה לכולכם יום ירוק' זה בסדר - יחסי הכוחות הם לטובתך והגיוני שתבחרי את הכי טוב שאת יכולה.
אבל... לידיעתך, זה שיש לך 880 צפיות ביום, למרות שכל מה שאת מצליחה להפיק בבלוג שלך הוא להעתיק לינקים מיוטיוב, זה לא בגלל שאת כה כשרונית - זה רק כי את אשה.

הנקודה השלישית והחשובה ביותר: זה נורא משעשע לצחוק על גברים שמנסים באובססיביות להתחיל אתך. אם הם נשלטים זה מצחיק כפל כפלים.
נשים מטבען נוטות לרצות גברים שלא מתלהבים מהן, שלא להוטים אחרי מין, ושהם קרירים ביחס לנשים באופן כללי. (דנתי בתופעה המשונה הזאת בעבר בבלוג שלי - http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=171727&blog_id=3281) לכן זה טבעי שמשלל הפונים אליך תבחרי בזה שלא מנסה שוב ושוב, ובעיקר טבעי שתרתעי מזה שמציע לך הצעות ישירות ובוטות של מין וסטיות באובססיביות מה.
אבל... את מעודך לא היית גבר, מעולם המח שלך לא היה מוצף טסטוסטרון, אף פעם לא היה לך זין ששאב אליו את כל הדם ולא השאיר מאומה למח.
את יכולה להיות בטוחה שאם היה לך במח 10% מריכוז הטסטוסטרון שיש לגבר ממוצע, היית מתנהגת בצורה משונה מאד. היית מתחילה בכל מקום עם כל דבר שזז באובססיביות רבתי. היית מאוננת על עמודי חשמל ברחוב. היית נטפלת לשולי מכנסיהם של עוברי אורח ומתחננת למין.
אז זה טבעי והגיוני שתבחרי את מי שלא רודף אחריך בחרמנות אין קץ. יחסי הכוחות הם כאלו שאת יכולה להרשות את זה לעצמך. אבל לעולם אל תלעגי ואל תתנשאי על מי שכן מתנהג כך, אין לך שמץ של מושג איך זה מרגיש להיות גבר.

זה כ"כ שוביניסטי שזה כמעט ומעורר רחמים.
*מנגינה*{התווים שלו}

מעניין

עד כמה שידוע לי
קפה
מעולם לא היית אישה ולא התנסית בזאת.
ובכל זאת מתיימר להוציא לאור את צפונות ליבנו ועינוגינו.
הכיצד?
Vestri
Vestri • 4 במאי 2011
קפה מחמדי

זה באמת פוסט שוביניסטי

אתה יוצא מאיזו נקודת הנחה שזה ממש כיף ונהדר לקבל אינסוף פניות, שזה כמו להיות באיזה בופה אכול-כפי-יכולתך של מעדנים... וזו לא המציאות.

מכל צד של המשוואה שאתה מתאר של היצע וביקוש יש יתרונות וחסרונות.

כשאת אישה, וכל הגברים החרמנים פונים אליך ללא אבחנה, זה לא מחמיא, זה לא נחמד. זו החפצה נטו, ולא החפצה נעימה. וזה במקרה הטוב.

במקרים הגרועים יותר, זה תוקפני והטרדה

באמצע - זה זיוני שכל מעצבנים.

לא חסרים שרשורים על העניין שהבחורות מעדיפות פניה אישית, עדיף אינטליגנטית, וכו -- ויש מלא נימוקים והסברים לעניין.

ישנם גברים שלא מסכימים, לא רוצים -- סבבה. אבל אז שלא יתלוננו כשמתלוננים עליהם.

וישנם גברים שהם באמת עד כדי כך דבילים, עד כדי כך לא מבינים שיש אישה אמיתית בקצה השני של האדומה.

הם חושבים רק על עצמם ועל החרמנות שלהם.

למה אני צריכה להיות אחראית לזה? הם מתחילים באקט, יש להם גם אחריות בתוצאות.

וכל זה עדיין רק ברמת ההודעות... יש גם את השלב שרוצים לפגוש מישהו ואז בכלל נפתחת עונת הסרטים.

אני לא רואה כל סיבה לא ללעוג למישהו שמתייחס אלי בתור אובייקט למילוי הרצונות שלו, ובמיוחד לכאלה שמנסים להחפיץ אותי באופן כ"כ עילג (שוב, במקרה הטוב)

(ואני גם אני מודה שאני לועגת סדרתית. אבל אצלי זה קודם לכלוב. אני במהות שלי אליטיסטית, ואין לי טיפה של סבלנות לחוסר שכל, חוסר תרבות, חוסר נימוס, חוסר התחשבות, חוסר אמפטיה, ועוד כמה חוסרים. ואני לא מבינה למה אני צריכה שתהיה לי? )

אני חושבת שזה לא כל כך קשה ללמוד איך לתקשר בפורום אינטרנטי. זה שהבעיה חוזרת על עצמה בתכיפות כזו, ואפילו מתעצמת, היא בעיניי סימן לבעיה תשתיתית באוכלוסיה מסויימת... אוכלוסיה שממש לא רוצה להיות איכותית בסופו של דבר.

ואני -- אני בעד איכות.

(אה ועוד דבר -- מי שלא רוצה, לא חייב לקרוא אותי. בימים אלו אני שקטה פה, אבל כשאני כותבת בבלוג שלי -- זה המקום שלי. מי שלא אוהב, שלא יהיה שם.)
stephanie​(נשלטת)
לפני 13 שנים • 5 במאי 2011

Re: אז מה אם אין לי זין?

stephanie​(נשלטת) • 5 במאי 2011
בכוח המוח כתב/ה:
gili כתב/ה:
אני יכולה להשיג לי כמה שאני רק רוצה!

icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

ומאסטר יודע על זה, גילי..?

זו היתה רק בדיחה, ולא מוצלחת בכלל. אני מצטערת עליה.
אני אשמור על הפה שלי מעכשיו.
Cafe​(שולט)
Cafe​(שולט) • 5 במאי 2011
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:
יש מילה אחת שחזרה בפוסט הזה: "לגיטימי"
לא הבנתי: מה זה לגיטימי? icon_smile.gif

אתן דוגמא:
אם מישהי לועגת למישהו שמחזר אחריה באוססיביות דוחה. מי יהיה זה שיגיד לה "נו נו נו, גברת. זה לא לגיטימי! את לא... נו איך קוראים לזה? אה.. ענווה! קנס, 50 ש"ח."?

לדעתי לעג הוא מנגנון הגנה ופילטר מעולה. לגיטימי לחלוטין (מה שזה לא אומר), ראוי לחלוטין (מה שזה לא אומר פה). ובעיקר רצוי.
לעזעזל, אנחנו מלאי טוסטסטרון ומחזרים באובססיביות. לגמרי מגיע לנו לעג.

בנות, אנא מכן. אני מתחנן: לא להיות ענוות. אתן למעלה , כמו שקפה אמר, אז תלעגו ותהנו מכל רגע. נשבע לכן שאף אחד לא עשוי פה מזכוכית שבירה.

עם פוג בעניין. למה שיהיה אכפת לנו מהטסטוסטרון שלכם? לנו אין צרות משלנו? מה, זה פוסט בסגנון: הוא נכה, אל תצחקי עליו, אם היית בכסא גלגלם גם את היית ככה?
יש גברים שלא חושבים מהזין, או לא לגמרי. איך זה קורה להם? אולי אפשר?
וזה גם לא קשור ללחשוב מהזין, זה קשור לזה שלא עולה בדעתם לעצור רגע ולחשוב למה זה לא מצליח באופן הזה.

וצריך גם לעצור שניה ולחשוב למה נשים צריכות לענות בענווה על ההצעות המיניות-פולשניות שהן מקבלות בתיבה. מה, גברים הם כל כך סתומים עד שכל ניק נשי מהבהב להם בצורת כוס ומילותיהם נמשכות על כורחם מהמקלדת לתיבת ההודעות?

תתמודדו. שוק חופשי, היצע וביקוש, וכל השיט הזה.
מי שלא רוצה פרעושים, שלא ישן עם כלבים.

פוג, אתה מוזמן לפנות אלי, אני אלעג לך כראוי.
icon_smile.gif

המשל שהבאת ממש מוצלח.
אם את חייבת לבחור לך חתן נכה. זה לגיטימי שתבחרי לך את הנכה שמשחק כדורסל ומטפס על צוקים. זה לא לגיטימי שממרומי שתי רגליך תלעגי לאלו שבקושי מצליחים להגיע לשרותים.

כמובן כשמדובר בפוג מותר ואף רצוי להקניט לעלוב ולהתקלס בו. אבל לא באחרים.
Cafe​(שולט)

Re: מעניין

*מנגינה* כתב/ה:
עד כמה שידוע לי
קפה
מעולם לא היית אישה ולא התנסית בזאת.
ובכל זאת מתיימר להוציא לאור את צפונות ליבנו ועינוגינו.
הכיצד?

אחדות מידידותי הטובות ביותר הן נשים
Cafe​(שולט)
Vestri כתב/ה:
קפה מחמדי

זה באמת פוסט שוביניסטי

אתה יוצא מאיזו נקודת הנחה שזה ממש כיף ונהדר לקבל אינסוף פניות, שזה כמו להיות באיזה בופה אכול-כפי-יכולתך של מעדנים... וזו לא המציאות.

מכל צד של המשוואה שאתה מתאר של היצע וביקוש יש יתרונות וחסרונות.

כשאת אישה, וכל הגברים החרמנים פונים אליך ללא אבחנה, זה לא מחמיא, זה לא נחמד. זו החפצה נטו, ולא החפצה נעימה. וזה במקרה הטוב.

במקרים הגרועים יותר, זה תוקפני והטרדה

באמצע - זה זיוני שכל מעצבנים.

לא חסרים שרשורים על העניין שהבחורות מעדיפות פניה אישית, עדיף אינטליגנטית, וכו -- ויש מלא נימוקים והסברים לעניין.

ישנם גברים שלא מסכימים, לא רוצים -- סבבה. אבל אז שלא יתלוננו כשמתלוננים עליהם.

וישנם גברים שהם באמת עד כדי כך דבילים, עד כדי כך לא מבינים שיש אישה אמיתית בקצה השני של האדומה.

הם חושבים רק על עצמם ועל החרמנות שלהם.

למה אני צריכה להיות אחראית לזה? הם מתחילים באקט, יש להם גם אחריות בתוצאות.

וכל זה עדיין רק ברמת ההודעות... יש גם את השלב שרוצים לפגוש מישהו ואז בכלל נפתחת עונת הסרטים.

אני לא רואה כל סיבה לא ללעוג למישהו שמתייחס אלי בתור אובייקט למילוי הרצונות שלו, ובמיוחד לכאלה שמנסים להחפיץ אותי באופן כ"כ עילג (שוב, במקרה הטוב)

(ואני גם אני מודה שאני לועגת סדרתית. אבל אצלי זה קודם לכלוב. אני במהות שלי אליטיסטית, ואין לי טיפה של סבלנות לחוסר שכל, חוסר תרבות, חוסר נימוס, חוסר התחשבות, חוסר אמפטיה, ועוד כמה חוסרים. ואני לא מבינה למה אני צריכה שתהיה לי? )

אני חושבת שזה לא כל כך קשה ללמוד איך לתקשר בפורום אינטרנטי. זה שהבעיה חוזרת על עצמה בתכיפות כזו, ואפילו מתעצמת, היא בעיניי סימן לבעיה תשתיתית באוכלוסיה מסויימת... אוכלוסיה שממש לא רוצה להיות איכותית בסופו של דבר.

ואני -- אני בעד איכות.

(אה ועוד דבר -- מי שלא רוצה, לא חייב לקרוא אותי. בימים אלו אני שקטה פה, אבל כשאני כותבת בבלוג שלי -- זה המקום שלי. מי שלא אוהב, שלא יהיה שם.)

את באמת לועגת סדרתית?
איך זה שאף פעם לא שמתי לב לזה??
Mary Jane

Re: וביושר לבב שוב תהיי ענוה ונכנעת. הטפה למצטרפת אודות ענוה

Mary Jane • 5 במאי 2011
Cafe כתב/ה:
[i] ..

הנקודה השלישית והחשובה ביותר: זה נורא משעשע לצחוק על גברים שמנסים באובססיביות להתחיל אתך. אם הם נשלטים זה מצחיק כפל כפלים.
נשים מטבען נוטות לרצות גברים שלא מתלהבים מהן, שלא להוטים אחרי מין, ושהם קרירים ביחס לנשים באופן כללי. (דנתי בתופעה המשונה הזאת בעבר בבלוג שלי - http://www.thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=171727&blog_id=3281) לכן זה טבעי שמשלל הפונים אליך תבחרי בזה שלא מנסה שוב ושוב, ובעיקר טבעי שתרתעי מזה שמציע לך הצעות ישירות ובוטות של מין וסטיות באובססיביות מה.
אבל... את מעודך לא היית גבר, מעולם המח שלך לא היה מוצף טסטוסטרון, אף פעם לא היה לך זין ששאב אליו את כל הדם ולא השאיר מאומה למח.
.... אבל לעולם אל תלעגי ואל תתנשאי על מי שכן מתנהג כך, אין לך שמץ של מושג איך זה מרגיש להיות גבר.

זה טקסט מוזר מאוד. הכל בו מעוות. היטיבת לפרט את חולשות הגברים. לא מבינה מדוע צריך להיות ענווה ונכנעת בפניי תופעה משעשעת כזו. אולי ממש רצית לצטט את הגב' גולדברג?
היו אתה וחבריך, שבורכו בחולשות כאלו, ענווים ונכנעים, זה רק הגיוני. והאישה, ובכן, היא תבחר לא את זה שקריר ואדיש אליה (או לסקס), אלא את האדם שנאצל יותר מן היתר והולם את מידותיה.

בכל אופן, מבדר מצדך...מהלך מנטלי שרק גבר מסוגל לו ; )
טרבולי והקצפת
טרבולי והקצפת • 5 במאי 2011
לא הבנתי.
למה אתה אומר "היו ענוות כי לנו הגברים יש נכות מולדת"?
ראשית, דבר בשם עצמך. לי אין שום נכות.
שנית, מה רע ב-"היו ענוות כי זה יותר מושך, יותר נעים, יותר נשי, יותר טוב לכולם"?

וממילא, מי שאינה ענווה כלפי אחדים כנראה תמעד במוקדם או במאוחר מול הגבר בו היא חושקת. אז בעצם, למה אתה דואג?