שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפנטזיה שלי על מורטישיה

T Bone
לפני 13 שנים • 19 במאי 2011

Re: למען התחושה

T Bone • 19 במאי 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:
הנה דוגמא של אחת התגובות לה זכה חבר שהעז למחות נגד " סשן הקרשים":

"westley כשאזדקק לדעתך ה"מלומדת" אבקש אותה.
עד אז, או שאתה סוחב קרשים או שאתה סותם את הפה.
אין לי כוח לזייני מוח."
יתר הפרטים כאן:
http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=29812

עכשיו תדמיינו איך הולך להתנהל הפורום המדובר.

מעבר לאותן חבורת שולטות נאורות ומכובדות, מישהו חושב שזה ראוי?

אם westley היה ערס הוא בטח היה מגיב כך:
"הקרש היחיד שאני מוכן לסחוב זה הקרש שאני אדפוק לך בראש"
אבל הוא לא ערס, איפה פוזנצקי שצריכים אותו...
beatstang.gif
Morticia
Morticia • 19 במאי 2011
את האלימות הזו למשל אני לא אסבול.

בעיניי לא זו הדרך.
משרת מכובדות​(אחר)

נדמה לי שחצו פה קו אדום מסויים , הפוסט הזה לא מכובד

משרת מכובדות​(אחר) • 19 במאי 2011
אני לא כ"כ מרבה להתבטא בו (לשון המעטה), אבל עוקב אחרי הנאמר. אפשר להסכים עם דיעותיה של מורטשיה או לא להסכים להן, אבל אי אפשר להתעלם מהן ולדעתי מורטשישה ודיעותיה חשובות לפורום (אם כי שנויות במחלוקת לעיתים).

לדעתי נחצה פה קו אדום כי נעשה נסיון (מוסתר בצורה די מתוחכמת) לעשות רצח אופי למורטישיה כאדם. הדיון פה לדעתי נעשה לגופו של אדם תוך נסיון להכפישו ו/או להציגו בצורה המבזה אותו ולא לגופן של דיעות וחבל.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 13 שנים • 20 במאי 2011

Re: למען התחושה

הדורבנים​(נשלט) • 20 במאי 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:

עכשיו תדמיינו איך הולך להתנהל הפורום המדובר.

מעבר לאותן חבורת שולטות נאורות ומכובדות, מישהו חושב שזה ראוי?

מעבר לאותן חבורת שולטות נאורות ומכובדות, יש אותי.

אני לגמרי חושב שמורטישיה צודקת, ותיארה יפה מאוד מה היא הנישה הרצויה ולמה היא כלכך מתבקשת. גם אם לא נעים לאנשים לשמוע את האמת.

יותר מכך, (שוב, כפי שהיא אמרה) הפורום הולך להתנהל סבבה, בדיוק בגלל שלא יהיו בו את התופעות הנ"ל של הקרשים בראש, ואיומים ברצח (כן כן, וירטואלי. יופי).

הוא כבר היה סבבה, ב"חוויות כואבות" לפני שנים, והוא יהיה סבבה שוב. אין לי שמץ של ספק בכלל.

המצב עכשיו הוא עגום כלכך. אני חושב שאני יותר רגיש מבכוח או ממורטישיה בנושא. אולי, יותר רגיש מכולם.
אני מרגיש זאת על בשרי כל פעם שאני רואה איזה שולט מנסה לעלוב במישהי בפורום הבנות על הבנים. או נשלט מקלל. או נשלטת "נאורה" מביעה זעזוע ממישהו שסוחב קרשים בלי מילת ביטחון נדרשת...

איך אין לכם בושה?! לא רק שאתם לא משילים נעליים לפני שאתם נכנסים לבית שלא שלכם, אתם גם מביאים בוץ מבחוץ וזורקים פנימה?
מי אתם בכלל?
אני לא יכול לחשוב על המצב ההפוך. הרי אני מבין ללבכם - כי גם אני רואה במיילדום משהו מטופש לחלוטין, בדיוק כמו שאתם רואים את הפמדום. אבל שאני אכנס לפורום שלכם ויתחיל להעליב סביות, או דומים? מה פתאום?
וכנ"ל לגבי נשלטים שמתנהגים בצורה דומה. תתנהגו אחרת, או שלא תהיו פה. מה אתם עושים פה בכלל?