לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני מאשים" - הדאנג'ן משפט ראווה

Dunbar{Supreme93}
לפני 13 שנים • 24 במאי 2011
Dunbar{Supreme93} • 24 במאי 2011
1. הפרסומת הכי טובה לדאנג'ן שיכול היה לבקש (לדעתי).
2. פאסט פורוורד לעמוד מספר 11.
3. icon_smile.gif.
קיפופיף​(מתחלפת)
לפני 13 שנים • 25 במאי 2011
קיפופיף​(מתחלפת) • 25 במאי 2011
[quote="אמן החושים"

בגדול, נראה שהיית קרבן קל לנשים שעברו זמן-רב של דיכוי-גברי;

אם אני אשמע עוד פעם את הביטוי "דיכוי גברי" כהצדקה להתנהגות בהמית של נשים-אני באמת אצליף במישהוא!
אמן החושים-יש נשים רעות פשוט כי הן רעות, משועממות, חסרת ערך או כל ערך עצמי אמיתי אלא אם כן הן מצליחות להזיק למישהוא אחר (בדיוק כמו שיש גברים כאלו) ולא בגלל גברים. זה בסדר, אתה יכול להפסיק להלקות את עצמך-לא בהכל אתם אשמים והכאילו אוובר פמיניזים הסמרטוטי הזה לא הופך אותך לסקסי יותר. ההפך.
ומרסלוס- היית צריך לפנות למנהל מיד כשבהמה הקטנה הכתה אותך בפעם הראשונה. גם אם אתה עבד-זה עוד לא אומר אוטומטית שאתה מעוניין להיות העבד שלה.
Lakshmi​(נשלטת)
Lakshmi​(נשלטת) • 25 במאי 2011
Brave Dwarf כתב/ה:
סליחה שאני מתערב. אבל כיוון שכבר פרסמת, לא עדיף לפנות אל עמוס או אל הנהלת המועדון ישירות? יכול להיות שבזמן ההתרחשות בתוך כל הרעש והתלהטות יצרים, שיקול הדעת היה שגוי, ועכשיו, משהרוחות נרגעו, ההתרחשות עצמה חזרה אל הפרופורציות הנכונות ופינתה מקום לאוזן קשבת. אולי אפילו תקבל פיצוי.

אין טעם לנהל משחק סליטרי פומבי - אתה מול עצמך לעיניהם של אנשי הכלוב. לדעתי, כמובן, כדאי לך להושיב מעברו השני של השולחן אדם שיחזיק בקלפים.

אני דווקא כן חושבת שיש טעם לחשוף מול אנשי הכלוב(לרוב אותם אנשים שהולכים לאותם מסיבות), אף פעם לא הייתי שם אבל באופן (כנראה) לא מפתיע יש פה רוב גורף שמחזק את מה שאמר פותח השרשור.

אני לא חושבת שלמקום כזה יש זכות קיום(ע"פ מה שנאמר ע"י יותר מדי אנשים) , אולי זה מה שיעשה את השינוי, אני יודעת שאצלי זה חיזק את הסיבות למה אני ל-א אלך לשוק הבשר הזול הזה.

אבל כמו שאמר אמן החושים, בגלל שאין יותר מדי אופציות אחרות, ככל הנראה שהשרשור הזה לא יעשה שינוי אצל יותר מדי אנשים..
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 25 במאי 2011
אני לא נכנסת להאשמה מול הדנג'ן - קל להבין כיצד ניתן לנצל לרעה את הרצון האוטומטי (והנכון) בקהילה להגן על הנשים שבה, ומהמקום הזה לפעמים טועים.

אני נדהמת מהאנשים שהגיבו בציניות כלפי אדם! להזכירכם אדם, שיש לו אוטונומיה מלאה על גופו גם אם הוא מגדיר את עצמו כעבד.
עלומה - התגובה שלך מזכירה לי תגובות מחליאות של גברים שמצדדים בפגיעה בנשים.
פוג, כשאדם מדבר על פגיעה בו, צריך להיות באמת בעל טעם רע, כדי לספר לו שזה גירה אותך. התגרית? לך תאונן בפינה בשקט ואל תזרע לו מלח על הפצעים.

מה קורה לכם אנשים? מה ההתבהמות הזו?
איפה האמפטיה?

התנהגות פוגענית, אלימה וסקסיסטית היא לא נחלתם של גברים בלבד. וכשנשים לא מבינות שיש גבולות שלא חוצים אותם - ראוי שהקהילה הזו תגנה אותן בכל תוקף ולא תחגוג על כאבו של הנפגע.
    התגובה האהובה בשרשור
נשלט גברי​(נשלט)
נשלט גברי​(נשלט) • 25 במאי 2011
הכי טוב במקרים כאלו שבעל מועדון יוציא החוצה את כל הניצים במטרה לברר את האמת ככל שניתן ואז יחליט את מי להכניס חזרה אם בכלל, לא יהיה הוגן להפלות ולהאמין רק למי שהוא מכיר טוב יותר, שמקושר/ת אליו יותר או בגלל שהיא אישה, גם נשים ובמיוחד במקומות כאלו שמתי לב בעיקר כשהן מעט שתויות מקבלות לגיטימציה מסויימת לומר או לעשות דברים לא מוסכמים מראש, לעיתים אף וולגריים ובגלל שהן נשים אז זה הופך את זה כביכול לבסדר, אז ממש לא.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי מאי 25, 2011 11:32 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
גורגי99

???

גורגי99 • 25 במאי 2011
האמת מרסלוס שאני מכיר אותך די טוב מהמועדון..ואתה באמת בחור נחמד ,והייתי אומר אפילו מאוד מעורה בכל מה שקוה בדנגאן..מצד שני אני מכיר את שתי הבחורות שעליהם אתה מדבר ..מכיר אותם קרוב מאוד ..וכמו שאני אומר עלייך שאתה בחור טוב ונחמד..גם עליהן יש לי לומר רק דברים טובים..מה שאני חושב ..והייתי אומר כמעט בטוח...שקרה פה מקרה מצער בשבילך..והאמת שראיתי אותך באותו הרגע שהיא הצביעה עלייך ..ואמרה הנה זה הוא..הייתי ממש לידך..וראיתי על פנייך שאתה יודע שעומד לקרות משהוא ..(אולי לא ירקת עלייה,)אבל אולי אמרת משהוא שפגע בהם ..ואז הדרך לפגוע בך ..הייתה קלה...אולי זה לא הוגן,אולי זה לא נכון מצידם,אבל אני תמיד אומר אין עשן בלי אש...אמרו פה אחרים לפני ..כמה עצות די טובות עבורך..לדעתי כדאי שתאמץ אותם...בין אם לדבר עם עמוס ,בין אם לא להשמיץ לכל הכיוונים,מי יודע מה ילד יום..ואולי מחר כן תחזור לאותו מקום ...תמיד טוב להשאיר דלת נקייה לכל מקום..בכל אופן מקווה שהכל יסתדר ..זה מה שלא אמרו לך פה אף אחד..זה מקום בילוי ...ואתה בוחר את דרך הבילוי שלך .
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 25 במאי 2011
וודקה סלייב כתב/ה:
הכי טוב במקרים כאלו שבעל מועדון יוציא החוצה את כל הניצים במטרה לברר את האמת ככל שניתן ואז יחליט את מי להכניס חזרה אם בכלל, לא יהיה הוגן להפלות ולהאמין רק למי שהוא מכיר טוב יותר, שמקושר/ת אליו יותר או בגלל שהיא אישה, גם נשים ובמיוחד במקומות כאלו שמתי לב בעיקר כשהן מעט שתויות מקבלות לגיטימציה מסויימת לומר או לעשות דברים לא מוסכמים מראש, לעיתים אף וולגריים ובגלל שהן נשים אז זה הופך את זה כביכול לבסדר, אז ממש לא.

עם כל הצער, בעל מועדון לא יכל לשמש שופט. תפקידו להעיף את מי שמתלוננים עליו/ה כעל פוגע. חבל שמרסלוס לא ניגש להתלונן מיד. אני קוראת לכל מי שנפגעים במסיבות מאנשים/נשים שלא מכבדים את המרחב האוטונומי שלהם, להתלונן.

לא משנה אם אתה גבר או אישה - פגעו בך? את/ה לא לבד. דווחו כדי שהאדם/האישה הפוגע/נית יוצאו.
Homelander​(שולט)
Homelander​(שולט) • 25 במאי 2011
קיפופיף כתב/ה:
[quote="אמן החושים"

בגדול, נראה שהיית קרבן קל לנשים שעברו זמן-רב של דיכוי-גברי;

אם אני אשמע עוד פעם את הביטוי "דיכוי גברי" כהצדקה להתנהגות בהמית של נשים-אני באמת אצליף במישהוא!
אמן החושים-יש נשים רעות פשוט כי הן רעות, משועממות, חסרת ערך או כל ערך עצמי אמיתי אלא אם כן הן מצליחות להזיק למישהוא אחר (בדיוק כמו שיש גברים כאלו) ולא בגלל גברים. זה בסדר, אתה יכול להפסיק להלקות את עצמך-לא בהכל אתם אשמים והכאילו אוובר פמיניזים הסמרטוטי הזה לא הופך אותך לסקסי יותר. ההפך.
ומרסלוס- היית צריך לפנות למנהל מיד כשבהמה הקטנה הכתה אותך בפעם הראשונה. גם אם אתה עבד-זה עוד לא אומר אוטומטית שאתה מעוניין להיות העבד שלה.

אם היית קוראת נכון את דברים שכתבתי, היית מבינה-
ש-א. אין כאן כל הצדקה אלא להיפך.
ו-ב. שזה הדבר ההפוך לחלוטין מפמניזם\אוובר-פמניזם.

אבל אני לא רואה טעם להסביר למתקשים את הכתוב, כי המטרה של זה הושגה- אנשים העזו לפתוח את הפה לשם-שינוי; וכל השאר בזין הפמניסטי שלי.
nomorenomore
nomorenomore • 25 במאי 2011
גורגי, אולי אתה מכיר את הנקבות המדוברות, ואולי הן באמת בחורות טובות, אבל אם מה שמרסלוס אומר נכון, מגיע להן סטירה שתמרח אותן על הקיר, עם שפה מדממת. לא פחות.

לבנת. בתור רזידנטית קבועה שם, צפוי שזו תהיה תגובתך.
רק אומר, שמנהל המקום, צריך במידיות להתפנות ולברר מקרה כזה, אחרי שהלבין פניו של אדם ברבים.

חוסר מקצועיות וזלזול באורחיו, זה בזיון, לא פחות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 25 במאי 2011
ToothFairy כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
סליחה שאני מתערב. אבל כיוון שכבר פרסמת, לא עדיף לפנות אל עמוס או אל הנהלת המועדון ישירות? יכול להיות שבזמן ההתרחשות בתוך כל הרעש והתלהטות יצרים, שיקול הדעת היה שגוי, ועכשיו, משהרוחות נרגעו, ההתרחשות עצמה חזרה אל הפרופורציות הנכונות ופינתה מקום לאוזן קשבת. אולי אפילו תקבל פיצוי.

אין טעם לנהל משחק סליטרי פומבי - אתה מול עצמך לעיניהם של אנשי הכלוב. לדעתי, כמובן, כדאי לך להושיב מעברו השני של השולחן אדם שיחזיק בקלפים.

אני דווקא כן חושבת שיש טעם לחשוף מול אנשי הכלוב(לרוב אותם אנשים שהולכים לאותם מסיבות), אף פעם לא הייתי שם אבל באופן (כנראה) לא מפתיע יש פה רוב גורף שמחזק את מה שאמר פותח השרשור.

אני לא חושבת שלמקום כזה יש זכות קיום(ע"פ מה שנאמר ע"י יותר מדי אנשים) , אולי זה מה שיעשה את השינוי, אני יודעת שאצלי זה חיזק את הסיבות למה אני ל-א אלך לשוק הבשר הזול הזה.

אבל כמו שאמר אמן החושים, בגלל שאין יותר מדי אופציות אחרות, ככל הנראה שהשרשור הזה לא יעשה שינוי אצל יותר מדי אנשים..

טעם שאחרים יידעו, אולי. מצד שני, מקרה אחד אינו מאפיין את המקום. כולנו בני אדם (רובנו לפחות), כולנו טועים, שיקול הדעת של כולנו לפעמים אינו נאמן להגינות. מה שהבחור באמת צריך זאת אינה אוזן קשבת או איזה חרם שיקרה או לאו על המועדון, אלא התנצלות מבעלי המועדון ופיצוי בהתאם. אני גם חושב שהתנצלות שכזו תועיל לא רק לפותח השרשור, אלא לבעלי המועדון עצמם שבפעם הבאה יקחו בחשבון גם את התרחיש הזה ויכבדו את שני הצדדים במידה שווה ולא רק את הצד שיודע לצעוק יותר חזק.