לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לכל הסאביות הרווקות המחפשות אדון

nerissa​(אחרת)
לפני 20 שנים • 9 בינו׳ 2004
nerissa​(אחרת) • 9 בינו׳ 2004
חתיכת הודעה מתנשאת, פאשן.

אין לי סבלנות להגיב לך סעיף סעיף, ונשבעת שיש לי תשובה לכל צחקוק שלך.

בוא ואגיד כך:

אין לי כל כוונה להציל את כל הנשים מכל זדי העולם, פשן. צפה מולי בעיה אחת קטנה ומאוד חשובה להרבה נשים (ויעידו המסרים שקיבלתי בעקבות ההושעה).

אז אם הצלחתי למנוע הפעם נפילה של חמש בנות - נהדר. זו היתה בדיוק מטרתי.

זה נכון שהן בוגרות אבל אף פעם יד מושטת לעזרה לא הזיקה לאף אחד.
אתה בוחר שלא לעשות זאת ולהתעלם מאנשים שנפגעים סביבך? יופי לך. המשך להתמקד בעצמך ובזיונים החד פעמים שאתה משיג לעצמך..
יש ביננו נשים שלא זה מה שהן מחפשות והודעות כמו זו עוזרות. לא עוזרות לך?
תתעלם!
אל תשים ללעג ותפסול נסיונות של אחרים לעזור. זה נמוך.

אז אני אצעק "זאב זאב" בכל פעם שאראה שועל בסביבה, אתה תשב על הטריבונה, תלעג, אבל מבחינתי השגתי מטרה כי כמה אנשים לא ננשכו על ידי אותו שועל וחטפו כלבת.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 9 בינו׳ 2004
מתנשאת ?
למה בדיוק ?

אוקיי. חשפת בפני נשים שהבן אדם נשוי ולא רווק.
אז ?

אשה שמחפשת קשר רציני תכנס לתוך מערכת יחסים מבלי לבקר בבית של הבן אדם ?
איפה הרצינות שלה ?
אשה שמחפשת קשר רציני תכנס לתוך קשר של שליטה עם בן אדם שאין לה את מספר הטלפון שלו בבית ? שהיא לא יודעת היכן הוא עובד ? שהיא לא יודעת עליו כל מה שאפשר לדעת על בן אדם לאחר היכרות מסויימת ?
אשה שמחפשת קשר רציני, תהיה רצינית יותר בבדיקה שלה לגבי אותו בן אדם איתו היא רוצה קשר רציני.
איך זה שאשה שמחפשת קשר רציני נכנעת לאדם אחר לפני שהיא יודעת עליו כל מה שאפשר לדעת בודאות ? (כמו מקום מגורים, בני משפחה, חברים, מקום עבודה, מצב משפחתי)
היכן בדיוק הרצינות ?
אם בחורה שוכבת עם הגבר בפגישה השניה ונכנעת לו לחלוטין בפגישה השלישית - איפה הרצינות שלה ?
תפסיקי לזלזל בי.
אני לא טיפש.
מי שמתנהגת כתמימה היא הטיפשה. זאת במידה והיא אכן רק מתנהגת כך.
מי שבאמת תמימה, צר לי עליה ואני רק מקווה שהיא תמצא את האדם הישר שיגן עליה מסכנות העולם הזה.

אז "הזהרת" נשים שאותו גבר הוא נשוי - ביג דיל !
כאילו מה ?
נניח ולא היית מזהירה.
והנשים הללו היו נפגשות איתו.
באיזה שלב בדיוק הן תכננו להכנע לו ?
לפני שהן מבררות את כל הפרטים עליו לעומק ? או אחרי.
אם הן ישר קופצות ונכנעות לו לאחר פגישה או שתיים או אפילו שלוש !
אם הן לא מבררות עליו לעומק ולא לומדות להכיר אותו ובן אדם לא מכירים במספר פגישות חד ספרתי גברת. בן אדם לומדים להכיר במשך זמן ארוך מזה.
ואם מישהי באמת מצהירה על עצמה שהיא רצינית וגם מחפשת קשר רציני.
אז שתתנהג בהתאם ותדאג לבדוק את הבן אדם לעומק ולהכיר אותו היטב לפני שהיא מחליטה שזהו - היא נכנעת לו.
אם היא לא דואגת לעשות זאת - אל תספרי לי שום סיפור על רמת הרצינות שלה.

בהיכרות של אדם - אם הוא רווק או נשוי, זה אולי אחד הדברים הכי קלים בעולם לבדיקה.
ישנם דברים הרבה יותר קשים לבדיקה שאם בחורה לא בודקת אותם - היא מסכנת את עצמה.
למשל - עד כמה הבן אדם ישר ומהימן, עד כמה הוא אכן עומד במילה שלו כך שבמקרה והיא תשתמש במילת הביטחון שלה הוא אכן יעצור ויתחשב במה שקורה לה.
את זה קשה יותר לברר. ואם את זה היא לא מבררת לפני, אז היא באמת לא בסדר ולא משנה כמה תנסי לעזור לה.

"אין לי סבלנות להגיב לך סעיף סעיף, ונשבעת שיש לי תשובה לכל צחקוק שלך"
אין לך סבלנות להגיב ? או שאין לך מה להגיב לי ?

"אז אם הצלחתי למנוע הפעם נפילה של חמש בנות - נהדר. זו היתה בדיוק מטרתי."
ראי למעלה מה כתבתי לגבי ההצלה שלך ולא חלילה שאני מזלזל בדאגה שאני מאמין שהיא אמיתית לחלוטין.

"אתה בוחר שלא לעשות זאת ולהתעלם מאנשים שנפגעים סביבך? יופי לך"
לא. בדרך שלי, עם הבחורות שאני מכיר, אני משתדל לעזור ולתת כתף למי שקרובה אלי ובאה לספר לי. אני משתדל לתת להן מההגיון שלי.

לא צחקתי על כך שחשפת בפני נשים שבן אדם כלשהו הוא נשוי למרות שהוא טוען שהוא רווק.
תביני - אני שונא שקרנים. מבחינתי ? אדם שאכן טען שהוא רווק למרות שהוא נשוי שיפרסמו בפורומים את הכינוי שלו ושהוא נשוי למרות שהוא טוען שהוא רווק.
אני צחקתי על הרצינות שהדברים נלקחים כאילו בכך שנחשף שהבן אדם נשוי, נשים ניצלו מאיזה אסון חמור.
בן אדם שיקר למישהי. זו לא הפעם הראשונה שזה קורה וגם לא הפעם האחרונה.
לכן לוקחים זמן בכדי להכיר בני אדם, כל אחד יודע זאת. כל אחד !

"המשך להתמקד בעצמך ובזיונים החד פעמים שאתה משיג לעצמך.. "
כן.. אני כל היום רק מזיין משהו אחר.
מפיך זה נשמע כאילו זיונים חד פעמיים זה משהו רע.
עוד משהו שעושים פה חופשי בפורומים (לא רק כאן באתר, אלא בכלל באתרי שליטה) אנשים קובעים מה נכון ומה לא נכון. מה בסדר לעשות ומה לא.
אז תני לי "לגלות" לך משהו - אין שום דבר רע בזיונים חד פעמיים. אם שני הצדדים מעוניינים בכך - סבבה.
מה אני מחפש - את זה את לא יודעת. מכיוון שמעולם לא סיפרתי לך. אז תנסי בבקשה להתמקד בעובדות שאת כן יודעת ולא בדברים שאת לא יודעת.
תודה.

מסתובב כאן ואני מניח שגם בפורומים אחרים הקונפליט הגדול - האם לחשוף רמאי או לא ?
אני מניח שזה תלוי ברמת החומרה. לגבי רוצחים ואנסים אין בכלל שאלה לגבי האם לחשוף או לא.
לגבי שקרים בסגנון הזה ? זה כבר מגוחך, זה משהו שניתן לבדוק לבד עם ההיכרות של הבן אדם.
אין כאן ממש סכנת חיים והאשה לא עומדת בשום סכנה במהלך ההיכרות שלה איתו - מקסימום יתברר לה שהוא שקרן והיא תעזוב אותו. זהו.
אדומה
אדומה • 9 בינו׳ 2004
נריסה
תאמרי לבעלך שישים לך רצועה לקולר
את מתפזרת פה ועושה הרבה רעש
תפסיקי להשתולל
לא מבינה איזה בעל חסר אחריות
שישגיח עליך!

שב"ש
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 9 בינו׳ 2004
אוקיי, פשן.
whatever.

רק חידוד קל - "אני צחקתי על הרצינות שהדברים נלקחים כאילו בכך שנחשף שהבן אדם נשוי, נשים ניצלו מאיזה אסון חמור.."
ממש לא.
רק כאב לב.

אם תקרא את הוודעות שלי תראה שסרבתי להתייחס כאילו מדובר בפסיכופאט מסוכן.
הוא סתם יצור נאלח ושקרן שמסתובב ביננו ובפעם הבאה יכול לגרום לשברון לב למישהי קרובה אליך שאתה מכיר.
אני בטוחה שתגיב אחרת אז.

בזה הנושא סגור.
התבוססות מהנה
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 9 בינו׳ 2004
ThePassionMaster כתב

ציטוט:
אוקיי. חשפת בפני נשים שהבן אדם נשוי ולא רווק.
אז ?

נכון שבאותו זמן כנראה שעשר נשים אחרות נאנסו, אדם נרצח ואלף ילדים מתו מרעב באפריקה. נכון שיש המון רוע, אכזריות ואי צדק, נכון שכמה שלא נשתדל לא נוכל למנוע את כל הרוע שיש בעולם. אז מה הפתרון לדעתך? להרים ידים ולהגיד שמאחר ואי אפשר למנוע את כל הרוע פשוט נעצום עיניים? כל אדם ישמר לנפשו ואיש לאוהליך ישראל?

מאוד יתכן ויום למחרת אותן נשים שוב יתפתו על ידי נוכל אחר, אז בגלל זה לא צריך לנסות להצילם היום? מה בקשר לכל אותן נשים שקראות את הפוסט ולומדות מכך לקח להיזהר? הפתרון היחיד להבנתי הוא שכל אחד מאיתנו יתרום את חלקו כמיטב יכולתו, אולי זה לא יפתור לגמרי את הרוע אבל לפחות יצמצם. מאחר ואני יודע שאתה בא מרקע דתי אסיים במשפט שאולי תבין יותר "וביערת הרע מקרבך".

אדומה

נריסה אמנם "ילדה גדולה" ובהחלט יכולה להגן על עצמה בלי עזרתי, אני אפילו די בטוח שהיא גם תוותר על עזרתי, אבל מאחר ואני לא יכול להתאפק אגיד רק זאת.

בתור אחת שרשומה באתר מעל חודש וזה הדבר הראשון שאת בוחרת להגיד זה יותר מאשר מעורר תמיהה. או שאת זה למעשה אתה (כלומר גבר מתוסכל) או שאת ילדה קטנה שחושבת שאם תצעקי "קקי" "פיפי" זה יהפוך אותך לגדולה.
ThePassionMaster
"מה בקשר לכל אותן נשים שקראות את הפוסט ולומדות מכך לקח להיזהר? הפתרון היחיד להבנתי הוא שכל אחד מאיתנו יתרום את חלקו כמיטב יכולתו"
עד כמה שזה אולי ישמע לך קצת סותר, גם התגובה שלי תורמת משהו לאותן נשים. אם אולי חלקן אומרות לעצמן - וואלה, זה באחריותי, אני צריכה לקחת אחריות על עצמי ולברר יותר לפני שאני מתמסרת ולא לחכות שיצביעו לי על הפרטים של בן אדם כלשהו.
"תזהרי ! יש לו שערות בגב"
והרי אמרתי לו בפירוש שאני שונאת שעירים ! איך הוא העיז לעשות לי את זה ?!
הוא שבר את ליבי. אני אגלה לכל העולם שהוא שיקר לי !

ישם משפט כזה "אכלו לי, שתו לי"
ואם הוא אמר לה שהוא רומנטי ושיקר לה ? אולי צריך לפרסם ברשת שהוא בכלל לא כזה.
סה"כ לבחורות רומנטיות שמתאהבות בגברים לא רומנטיים יכול להשבר הלב.

גם אדומה ילדה גדולה ויכולה להגן על עצמה אריה, אך בכל זאת אגיב אף אני למענה.
כשהיא קראה את השרשור הזה היא אמרה לי שהיא תכתוב לה משהו בסגנון, אז אמרתי לה שאין לה אומץ, ידעתי שיש לה, פשוט רציתי לגרום לה לכתוב מה שהיא חושבת.
עד היום היא לא כתבה וגם לא היתה כותבת אילולא ההקנטה שלי.
והיא מאוד נשית האדומה הזאת.
ובוגרת
גם יפה מאוד
וגם מוכשרת
אבל זה בכלל לא שירשור עליה אז אני אפסיק כאן.
ThePassionMaster
אה אריה
הנה לך עוד משפט מחיק הדת
"ונשמרתם מאוד לנפשותיכם"
קודם כל האחריות היא שלנו על עצמינו.
Timeless​(נשלטת)
Timeless​(נשלטת) • 9 בינו׳ 2004
ואני אשה..
נריסה , מברכת את צעדך לגבי אותו אדם , אך מקבלת אחד לאחד את טענותיו של - PASSION
אולי המילים שנבחרו בכדי לכתוב את אשר נכתב מקוממות , אך המסקנות שאליהן הן מובילות
הן חשובות , אמיתיות , כנות ונכונות.
אין אני חושבת שהוא מצודד בדרכו של - המסכן הזה - , הוא התייחס פה אחד לאחד אלינו הנשים
וגם אם לא נעים לנו לשמוע את אותה אמת ... היא לא תזוז ממקומה .
אנו בתור נשים אמורות לקחת אחריות ולא לרוץ למטרה עם עיניים עצומות .
התברכנו באינטואיציות חזקות ( בין יתר אלפי הדברים ) ואיתן + זהירות + זמן הכרות + עזרה מאלוהים . כולי תקוה שנדע לבחור את המתאים לנו ולמגר את אותם מסכנים.
וביננו אם זו היתה הבעיה היחידה שלנו בתור נשים בעולמנו זה , היינו המאושרות באדם.
המלך אריה הראשון
המלך אריה הראשון • 9 בינו׳ 2004
פאישון

אתה אמרת, עודדת את האדומה לכתוב את זה????

עדיף שאני אשתוק ולא אגיב............
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 בינו׳ 2004
פאשן וטיימלס,
חלק מטענותיכם צודקות ונכונות, אבל אתם עושים טעות יסודית אחת - במקום להסתכל על המציאות ולראות איך היא מתנהגת, אתם קובעים איך היא צריכה להתנהג. מה לעשות, זה לא עובד ככה, וגם לא בטוח שצריך לעבוד ככה (לדוגמה, אף אחת מהבחורות ששכבו אתי אי פעם לא הכירה את המשפחה שלי לפני כן (חלקן גם לא לאחר מכן), ואת הטלפון בבית הן קיבלו רק כי אני מתעב פלאפונים. אלה, ואחרים, הם בהחלט לא תנאים מוקדמים להתמסרות מינית, בדסמית או אחרת, ומה לעשות - בשנות האלפיים אנחנו נוטים להסתדר בלעדיהם. בסופו של דבר, כולנו שופטים בעיקר לפי אינטואיציות. אלוהים, איזה סוגריים ארוכים).
על כן, ובהתחשב בכך שרוב הסאביות אינן נוקטות אלף ואחד אמצעי זהירות, בין אם נחוצים ובין אם מיותרים, טוב עושה נריסה כשהיא מנסה למזער את נזקי המציאות הקיימת ולא לנזוף בה על כי אינה מציאות אידיאלית.