לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאנץ' מרכזי מס 6 יוצא לדרך! (כן, סוף סוף זה חוזר)

amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
לפני 13 שנים • 25 ביולי 2011
מחפשת מאוד טרמפ מאיזור תל אביב, לי ולכלבלבה שלי... (ביולוגית, כן? icon_biggrin.gif ). מי שיכול, פליז לט מי נו!
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 13 שנים • 25 ביולי 2011

המממ

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 25 ביולי 2011
amy כתב/ה:
מחפשת מאוד טרמפ מאיזור תל אביב, לי ולכלבלבה שלי... (ביולוגית, כן? icon_biggrin.gif ). מי שיכול, פליז לט מי נו!

אני חושב שהתכוונת ל"זואולוגית"...

icon_twisted.gif
kakleta​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 26 ביולי 2011

אכן

kakleta​(לא בעסק) • 26 ביולי 2011
מארגני המאנץ' הם אנשים נחמדים והגונים.

1. לפי בקשתי רשמו אותי, שלחו מפת האירוע,
2. על השאלה המוזרה "איזה אוכל את מביאה?", עניתי "קיש חצילים ובקבוק ויסקי סקוטי" וכעבור יומיים קיבלתי מייל עם שמות של 66 משתתפי הפיקניק. משום מה סמוך לניק של קקלטה היה רשום גם שמי הפרטי. מוזר לי. לא ביקשתי לפרסם זאת, אפילו שמארגני הפיקניק מכירים אותי אישית ובשמי הפרטי.
3. שאלתי: למה לשמור על הסודיות, הרשמה וכו', אם אתם לא טורחים לשמור על דיסקרטיות של המוזמנים?
4. אני רואה מאד רלוונטי ונכון לפרסם זאת כאן, בפורום, לפני הסברים אפשריים של מארגני הפיקניק אם יתקבלו כאלה.
בלוסום​(לא בעסק)

Re: אכן

בלוסום​(לא בעסק) • 26 ביולי 2011
kakleta כתב/ה:
מארגני המאנץ' הם אנשים נחמדים והגונים.

1. לפי בקשתי רשמו אותי, שלחו מפת האירוע,
2. על השאלה המוזרה "איזה אוכל את מביאה?", עניתי "קיש חצילים ובקבוק ויסקי סקוטי" וכעבור יומיים קיבלתי מייל עם שמות של 66 משתתפי הפיקניק. משום מה סמוך לניק של קקלטה היה רשום גם שמי הפרטי. מוזר לי. לא ביקשתי לפרסם זאת, אפילו שמארגני הפיקניק מכירים אותי אישית ובשמי הפרטי.
3. שאלתי: למה לשמור על הסודיות, הרשמה וכו', אם אתם לא טורחים לשמור על דיסקרטיות של המוזמנים?
4. אני רואה מאד רלוונטי ונכון לפרסם זאת כאן, בפורום, לפני הסברים אפשריים של מארגני הפיקניק אם יתקבלו כאלה.

קקלטה, גם אני קיבלתי את המייל הזה. עד כה, קרו ולא קרו שני דברים:

לא קרה - ולו פעם אחת (!) מכל הפעמים שאורגנו מאנצ'ים של אזור המרכז - שארעה תקלה שכזו.

מה קרה - גם לי קרתה תקלה כזו, וגם ליורשתי בתפקיד מארגנת המאנצ'ים הצפונים.

מה שאומר שטעויות קורות.

מה עוד התחרחש? כמה דקות אחרי שנשלח המייל הזה, קיבלתי מכתב התנצלות אישי ממארגני המאנצ' על חוסר תשומת הלב.

קקלטה - אלה דברים שקורים גם לטובים שבינינו, ואין לי ספק שמארגני המאנצ' הזה הם הטובים שבינינו, וכך גם משתתפיו, שנבחרים בפינצטה, מנסיון אישי שלי עם המארגנים ובארגון מאנצ'ים בעצמי. כך שמה שאני מנסה לומר לך, הוא שזה נעשה בתום לב, ומול אנשים שלעולם לא יעשו עם המידע הזה שום דבר רע. מקווה שהנחתי את דעתך..
kakleta​(לא בעסק)
חתולונת,מעניין למה את עונה לשאלתי..... ברור שגם אני קיבלתי אותו מייל והבנתי מה כתוב בו.
בקשתי\דרישתי היא למחוק את שמי הפרטי ולהשאיר רק את הניק.
בכל זאת, בעקבות תאונה בלונדינית, מזגתי לעצמי מאותו בקבוק ויסקי סקוטי ואסיים אותו במפגש של דמי, כולל מזגן, מוזיקה, חוסר קונספירציה, גמישות ונגישות.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 26 ביולי 2011
kakleta כתב/ה:
חתולונת,מעניין למה את עונה לשאלתי..... ברור שגם אני קיבלתי אותו מייל והבנתי מה כתוב בו.
בכל זאת, בעקבות תאונה בלונדינית, מזגתי לעצמי מאותו בקבוק ויסקי סקוטי ואסיים אותו במפגש של דמי, כולל מזגן, מוזיקה, חוסר קונספירציה, גמישות ונגישות.

בעיני, ישנם דברים שרצוי וכדאי לפתור בפרטי. לא חראם? עשתה טעות, אוקי, ביקשה סליחה - למה לכבס בפומבי? איזו מטרה זה משרת לך?

ועוד משהו - כמו שאני מכבדת אותך ולא מעוותת לך את הניק - בבקשה תקפידי לקרוא לי בניק שלי הנוכחי, תודה.
kakleta​(לא בעסק)
persephone 1 כתב/ה:
kakleta כתב/ה:

בעיני, ישנם דברים שרצוי וכדאי לפתור בפרטי. לא חראם? עשתה טעות, אוקי, ביקשה סליחה - למה לכבס בפומבי? איזו מטרה זה משרת לך?

ועוד משהו - כמו שאני מכבדת אותך ולא מעוותת לך את הניק - בבקשה תקפידי לקרוא לי בניק שלי הנוכחי, תודה.

אכן כתבתי למאגני הפיקניק בשעות הבוקר, אך לא קיבלתי תשובה עד עכשיו. לכן שאלתי למה את עונה במקומם.
בעניין סעיפך השני, .......
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 26 ביולי 2011
kakleta כתב/ה:
persephone 1 כתב/ה:
kakleta כתב/ה:
snip.

snip.

אכן כתבתי למאגני הפיקניק בשעות הבוקר, אך לא קיבלתי תשובה עד עכשיו. לכן שאלתי למה את עונה במקומם.
בעניין סעיפך השני, .......

המממ, אולי כדאי לקחת בחשבון שלא כל אחד ואחת יושבים כל היום ליד תיבת הדואר שלהם?