בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תהייה על ההבדלים בין המינים

MasterKey​(שולט)
לפני 12 שנים • 30 ביולי 2011

הכל משתנה על פני זמן

MasterKey​(שולט) • 30 ביולי 2011
המלט כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
המלט כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

ממש לא מקבלת את התובנה שלך

אז אני הופכת אותה מיד בשבילך, גברת בום.

שולטים/ות נוטים להישאר יותר בתחום מנשלטים/ות.

זה הולך?

(פשוט, אני מכירה יותר גברים שולטים ונשים נשלטות, מעצם הנטיה שלי עצמי. לכן אני מוכנה לחשוב שאולי זה בכלל קשור לזה.)

לוגיקה מופלאה, פרלין.

יש לי תחושה מטרידה שזה נאמר מעט בציניות icon_biggrin.gif

ולעניינינו:

חברים, אני תוהה. בגלל זה אני שואלת.

אני רואה אנשים נכנסים ויוצאים כל הזמן. מעניין אותי לדעת מה מבדיל בין אנשים שהתודעה המינית שלהם יחסית יציבה, לבין אנשים שהם קצת יותר נוזליים, כמוני.

זו התהייה האמיתית שלי. תהיו נחמדים, תעזרו לי להבין.

אוקיי, עכשיו התהייה האמיתית שלך ברורה. חשבתי על זה קצת ולא הגעתי לכלל מסקנה מהי בדיוק
*תודעה מינית*, אבל נגיד שאת מתכוונת ל'נטיה מינית', או 'מימוש מיני', או כל צירוף אחר של מילים שמשמעותו מתאימה בקירוב. זאת אומרת, ה'יציבות' שהתייחסת אליה אמורה להתבטא בכך שהאדם
נותר צמוד ונאמן לסוג אחד ומוגדר היטב של הנטיה המינית ולא מזגזג בין תפקידי שליטה או מגדר.
אני בטוח שאפשר לכתוב אלפי מילים על העניין. אני בטוח שהמילים האלה עושות את דרכן לשרשור זה
בעודי כותב שורות צנועות אלה. אך לדעתי המדוכאת בעניות מרודה התשובה לשאלתך פשוטה מאד:

מי שמוצא את סיפוקו לא מזגזג.

זהו, בחיי. כל השאר לדעתי זה חפירות.

וכמה זמן נמשך הסיפוק הזה?

לוגיקה מופלאה המלט icon_smile.gif
המלט
לפני 12 שנים • 30 ביולי 2011

Re: הכל משתנה על פני זמן

המלט • 30 ביולי 2011
MasterKey כתב/ה:
המלט כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
המלט כתב/ה:
פרלין כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

ממש לא מקבלת את התובנה שלך

אז אני הופכת אותה מיד בשבילך, גברת בום.

שולטים/ות נוטים להישאר יותר בתחום מנשלטים/ות.

זה הולך?

(פשוט, אני מכירה יותר גברים שולטים ונשים נשלטות, מעצם הנטיה שלי עצמי. לכן אני מוכנה לחשוב שאולי זה בכלל קשור לזה.)

לוגיקה מופלאה, פרלין.

יש לי תחושה מטרידה שזה נאמר מעט בציניות icon_biggrin.gif

ולעניינינו:

חברים, אני תוהה. בגלל זה אני שואלת.

אני רואה אנשים נכנסים ויוצאים כל הזמן. מעניין אותי לדעת מה מבדיל בין אנשים שהתודעה המינית שלהם יחסית יציבה, לבין אנשים שהם קצת יותר נוזליים, כמוני.

זו התהייה האמיתית שלי. תהיו נחמדים, תעזרו לי להבין.

אוקיי, עכשיו התהייה האמיתית שלך ברורה. חשבתי על זה קצת ולא הגעתי לכלל מסקנה מהי בדיוק
*תודעה מינית*, אבל נגיד שאת מתכוונת ל'נטיה מינית', או 'מימוש מיני', או כל צירוף אחר של מילים שמשמעותו מתאימה בקירוב. זאת אומרת, ה'יציבות' שהתייחסת אליה אמורה להתבטא בכך שהאדם
נותר צמוד ונאמן לסוג אחד ומוגדר היטב של הנטיה המינית ולא מזגזג בין תפקידי שליטה או מגדר.
אני בטוח שאפשר לכתוב אלפי מילים על העניין. אני בטוח שהמילים האלה עושות את דרכן לשרשור זה
בעודי כותב שורות צנועות אלה. אך לדעתי המדוכאת בעניות מרודה התשובה לשאלתך פשוטה מאד:

מי שמוצא את סיפוקו לא מזגזג.

זהו, בחיי. כל השאר לדעתי זה חפירות.

וכמה זמן נמשך הסיפוק הזה?

לוגיקה מופלאה המלט icon_smile.gif

שלושים עד ארבעים שניות הוא רווח-בר-סמך ברמת מובהקות של 95% לממוצע של משך זמן הסיפוק.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 31 ביולי 2011
אני חושבת שזה לא רק עניין של מה אנשים מרגישים, אלא מה אנשים בוחרים להציג לסביבה. נשים רוצות להיות רב מימדיות. הן מבקשות כל הזמן שיתפסו אותן בתור אדם שלם, שלא יעשו מהן אובייקט, שלא יתרכזו רק בהיבט אחד שלהם - ההיבט המיני הרלוונטי.
לגברים, ככה נראה לי, יותר קל להתמקד. יותר קל להם להציג לך את מה שהם כרגע, כי זה מה שמשרת את המטרה שלהם כרגע, ואת כל הלבטים הפנימיים פשוט לשמור לעצמם ולא להזדקק לכך שתהיי מודעת לכל המורכבות שלהם.
אני חושבת שכל זה קשור לאופן בו גברים נוטים לעשות דבר אחד בכל פעם, ולסנן מהקשב את כל מה שלא משרת את המטרה באותו הרגע. ונשים כל הזמן לוקחות בחשבון את הרקע, גם כשזה לא בהכרח משרת את הסיטואציה.

נראה לי.
כלומר, נראה לי שזה לא רק עניין של תחושה אלא מה שבוחרים לדווח לאחרים.

על עצמי: השאלה "האם את יותר שולטת או יותר נשלטת" מוציאה אותי מדעתי. כי היא גורמת לי לתחושה כאילו רוצים לקחת צד אחד שלי ולהתרכז בו. כשפונים אלי ב"גברתי" ועוד יותר ב"המלכה" זה מעצבן אותי. כי זה גורם לי להרגיש ש"השטיחו" אותי. שמתעלמים מהמורכבות. שמתעלמים מזה שיש לי עוד צדדים. זה מאד מפריע לי. עכשיו, זה קצת מצחיק, כי אנחנו הרי יודעות שיחסי המין הופכים טובים כשאין קרבה. אני לא צריכה שבזמן שמישהו מזיין אותי הוא יתן את הדעת על התחביבים שלי. ובכל זאת, הגישה שאנחנו פוגשות לפעמים שלמישהו "מוריד" לדעת שהשולטת שלו יכולה גם להישלט, מחרפנת. לא נוח לי עם האובייקטיפיקציה. אני יודעת מה הערך שלה לחרמנות, אני אפילו זקוקה לה במידה מסויימת, ובכל זאת נורא קשה לי להשלים איתה. למרות שגם לי מוריד לדעת שהשולט שלי מפחד מאמא שלו. אבל זה שזה מוריד לי נראה לי קצת מובן מאליו, כנראה, כי אני לא חשה שום צורך לציין את זה מראש ולהתגונן מאפשרות שהוא חלילה יציג לי באמצע סשן את הצד החלש שלו.
מה שאני חווה לרוב מגברים זה את אותה התגוננות, רק מהתופעות "שלנו". הם לא מרגישים צורך להזכיר לי "אני אדם שלם ועגול" כי לרוב לא צריך. אני זוכרת את זה גם בלי שיזכירו לי. ולהפך - מזכירים לי כמעט בכל שיחה ש"אנחנו לא בדייט ונילי" וחוששים לשתף בחיים שמחוץ לבדס"מ מחשש שזה יאבד את הכיוון וילך לוניל.
כמעט בכל שיחת היכרות שהייתה לי בכלוב, מי שדיבר איתי מאד רצה שנעשה תיאום ציפיות. ברוב המקרים התיאום הזה נעשה בשביל להתגונן מאפשרות ש*לא* אתייחס אליו כנשלט/שולט. ברוב המקרים נאמר לי מפורשות שהוא מעדיף שלא נדבר על עניינים שלא קשורים למטרה לשמה התכנסנו. הבירור הזה, "איך את מוצצת" שאנחנו מתרעמות עליו כלא מכובד, נראה לי שהוא בא בדיוק מהמקום הזה, של לזהות מטרה ולהתמקד בה, של חוסר רצון להתפזר ולבזבז זמן.

* * *
אני חושבת גם שהמלט צודק. "חיפוש" מרמז על היעדר. סיפוק מעודד הישארות במקום. כמובן, חלקנו מספיק חסרי מנוחה בשביל שכל סיפוק יהיה זמני. אבל זה כבר עניין אחר לגמרי icon_smile.gif