שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסוננס בין הפנטזיה למציאות.

המלט
לפני 13 שנים • 30 באוג׳ 2011
המלט • 30 באוג׳ 2011
גם אני אוהב את הגישה של יולי. גישה אנוכית ביסודה, המניחה שהאורגזמה שלי היא החשובה ביותר. במיוחד אנוכית הגישה הזו אצל נשים, משום שאצל גברים עוד אפשר לטעון שעצם הסרטת הפנטזיות הפרועות בעת המשגל עם בת הזוג משרת לא רק את האורגזמה שלי אלא גם את שלה, שהרי הדברים קל וחומר וגומר. כן, וגומר. כשאני לעצמי, אני באמת לא זוכר מתי היתה הפעם האחרונה בה גמרתי ללא הצצה - ולו חטופה ביותר -- למאגרים מעודדי-און השמורים עמי. כן, היו פעמים מאד מיוחדות בהן חוט של חסד היה משוך מתחילתו של העולם ועד סופו, ורפרוף אצבעותיה של אהובתי על הזין שלי ריגש אותי לפחות כמו ריח גופה הטבעי שינקתי כשפניי שקועים בתוך בטנה, שדיה, כתפיה וצווארה. הו, כן, כשהתחילו ההתכווצויות תחושה בתולית ורעננה של אהבת אמת היתה שרויה בכל. שום מגף לא רמס את עורפי לארץ, שום שוט לא הצליף באיזורים הרגישים של בשרי הענוג, ואלף מפלים ניתכו באחת כששנינו הגענו ביחד - באותה שניה ממש -- אישה אל אביונתהּ, איש אל שלו. אבל סטיתי מהנושא. סרטים תומכי אורגזמה שולטיםםם!
APileOFilth
לפני 13 שנים • 31 באוג׳ 2011

הפנטזיות שלי

APileOFilth • 31 באוג׳ 2011
הפנטזיות שלי הן בדרך כלל "סיטואציות" מנותקות מכל הקשר או עלילה (כמו סצינה בודדת מסרט), אז אין להן מטען ערכי מיוחד.

מה שכן - החלומות הכחולים שלי נוטים להיות ארוכים ויצירתיים מאד, ואחד הדברים שקורים לי בתחילת קשר חדש זה שבשלב מסויים אני מבינה מתוך שינה שהאדם שאני שוכבת איתו הוא לא בן הזוג שלי, ומאותו הרגע אני נמצאת בחלום בלהות בו אני מתרוצצת בחוסר אונים ולא יודעת מה לעשות עם תחושת האשמה שלי.
בכל פעם שהתאהבתי במישהו היה לי לפחות חלום אחד כזה, וכשהתעוררתי, שטופת זעה קרה ומבועתת, הבנתי שאני כבר לא מסוגלת לשכב עם אנשים אחרים.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 13 שנים • 2 בספט׳ 2011
המלט, לא הבנתי מה אתה אומר. למה אצל נשים זה יותר אנוכי? איך אצל גברים זה משרת את הפרטנרית לעומת ההפך? חשוב לי להבהיר - אני לא מתווכחת עם הטענה שלך, אלא בכלל לא מבינה *מה היא* ומבקשת שתסביר. pretty please with sugar on top
teacher​(שולט)
לפני 13 שנים • 3 בספט׳ 2011

זה כל כך 2006

teacher​(שולט) • 3 בספט׳ 2011
נזכרתי שהיתה לנו כבר פעם שיחה בנושא הגבול בין פנטזיה למציאות,
קצת פילוסופי, אבל יש כמה נקודות רלוונטיות:

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=15817
המלט
לפני 13 שנים • 3 בספט׳ 2011
המלט • 3 בספט׳ 2011
יולי Yuli כתב/ה:
המלט, לא הבנתי מה אתה אומר. למה אצל נשים זה יותר אנוכי? איך אצל גברים זה משרת את הפרטנרית לעומת ההפך? חשוב לי להבהיר - אני לא מתווכחת עם הטענה שלך, אלא בכלל לא מבינה *מה היא* ומבקשת שתסביר. pretty please with sugar on top

זה משרת את הפרטנרית במידה שהזין העומד שלהם משרת אותה.

זה לא מדע מדויק, כן?