שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אין יותר הרגשה רעה כשמתלכלכים מזרע"

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 13 שנים • 4 בספט׳ 2011

Re: "אין יותר הרגשה רעה כשמתלכלכים מזרע"

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בספט׳ 2011
amy כתב/ה:
חתולונת פושטקית כתב/ה:
amy כתב/ה:
גברים כתב/ה:
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:
אחרי משפט כזה - לזרוק אותה או לא ?

אתה כנראה בחור טוב מדי.

אם היית קצת יותר סדיסט היית צריך להיות מאוד מרוצה ממנה, כי :

אין הרגשה טובה יותר, מזה שהיא מרגישה רע יותר, כשהיא מתלכלכת מזרע (:

חופשי!!!

כל הרעיון הוא לעשות דברים שאת לאו דווקא אוהבת icon_smile.gif

סליחה? ואם זה גבול? ואם חוסר האהבה הזה נובע מאיסטניסטיות? לא כל גבול צריך לרוץ ולבדוק או לשבור.

אני אומרת, ובשיא הרצינות - שב עם הבחורה, דבר איתה. תשאל אותה למה היא נגעלת מזרע. אצלי למשל, זה נובע מכך שהחבר הראשון שלי - קיבל את הפה והלב שלי ללא חשבון, ואז הוא שבר לי את הלב. מאז אף אחד לא מקבל כלום. אני פשוט לא מסוגלת. בנוסף אני פשוט לא מסתדרת עם שום הפרשה, זה דוחה אותי ברמות. אני גם לא חשה שום צורך לרוץ ולשנות את זה כדי להוכיח לאף אחד כלום icon_smile.gif טוב לי עם איפה שאני, וכך זה ישאר. ניסיתי לבדוק ואף לשבור את הגבול של הזרע בסטוצים, זה היה כל כך גרוע ומגעיל, שאין לי שום רצון לחזור על זה יותר לעולם בסטוצים. במע' יחסים רצינית לעומת זאת, זה סיפור אחר לגמרי. שם אני מוכנה להתרגלות הזו.

אולי השאלה שלך פה היא צינית, אבל קח בחשבון, שלחלק מאיתנו יש גבולות, והם נובעים מדברים שקרו לנו, ולא סתם כמשחק או לעשות דווקא... בקיצור, שב איתה, דבר איתה, נסה להבין מאיפה זה בא.

לא כל גבול צריך לשבור, או אפילו למתוח.

בובה, אם זה גבול זה גבול. אני דיברתי בכללי, שאם הייתי עושה רק מה שאני אוהבת בסאדו, היה לי מאוד מאוד משעמם. 5 ספנקים בכל צד של התחת בבקשה, קצת עם השוט על השדיים, וקפה הפוך icon_smile.gif

עבורי, חלק בלתי נפרד מבדס"מ, הוא אלמנט מסויים של כפיה. אפילו אם זו כפיה שהסכמתי לה מראש. לפעמים כשאני עושה משהו שקשה לי איתו, זה בדיוק מה שמספק לי את תחושת ההכנעה, זו שמרטיבה לי את הכוס ואת הנפש. אבל אם מדובר בגבול שיסב לי נזק בלתי הפיך, בוודאי שלא אשבור אותו. אני חושבת שאת יודעת את זה.

אבל את מבינה איך מצב כזה, שלמישהי קשה ומגעיל עם הפרשות (במקרה הזה - בלתי עביר), יכול לגרום לרצות לרוץ באור אדום ולרצות לחצות ולמתוח לה את הגבול הזה כדי לעשות וי? כדי להגיד שלפחות איתו היא ניסתה את זה? אז מה אם היא תשבר אחר כך? נו, אבל קשה יש רק בלחם. צריך להתמודד עם הקשה. צריך לדעת לעשות אבחנה, מתי אפשר לנסות לגעת בנקודה ולנסות להתקדם, ומתי אם תעשה את זה הבחורה מולך תשבר ברמה כזו שגם סופר-גלו לא יעזור לך לאסוף אותה.
את זה אפשר לדעת רק אם מדברים על זה כמו שני אנשים בוגרים.
גברים​(שולט)

Re: "אין יותר הרגשה רעה כשמתלכלכים מזרע"

גברים​(שולט) • 4 בספט׳ 2011
פסיכיאטר מתורבת כתב/ה:

אמי ( או איימי ) מותק , למה לא אמרת לי שאת בולעת ?
בחיי שהייתי משקיע בך יותר ..

פסיכיאטר ידידי, אתה שוב הולך הפוך !

טוב שלא השקעת באיימי, היא כבר בולעת (שלא לומר - נהנית מזה, רחמנא לצלן) (:
amy​(נשלטת){מבטלעיניים}
חתולונת, בוודאי שחשוב לדבר. וחשוב לעשות דברים בזהירות, בעדינות. "גבול רך", קוראים לזה. גבול שמוכנים לבדוק.
אני בוודאי שלא מדברת על לעשות דברים שאת בפירוש יודעת שירסקו אותך. אבל יש לא מעט דברים שהם קשים, מפחידים, וזה שלושת רבעי מהכיף! המוכר נוטה להרדים אותי icon_smile.gif
נזמית לופתת
לפני 13 שנים • 6 בספט׳ 2011
נזמית לופתת • 6 בספט׳ 2011
זה מצחיק, כי מבחינה תחבירית אפשר לקרוא את המשפט כך: אחרי שמתלכלכים בזרע, אין יותר הרגשה רעה. אולי הכותבת בכלל התכוונה לסוג של זיכוך או ניקיון בעקבות "התלכלכות" בזרע?
---
לאחר עריכה: לא שמתי לב שנולי הקדימה אותי read.gif