בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

החלטתי לעשות לכולכם טובה

kasandra​(מתחלפת){jegularis}
לפני 13 שנים • 11 בספט׳ 2011
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 11 בספט׳ 2011
teacher כתב/ה:
נו, איזו התפלפלות.. הרגע כתבתי שהכל מנטאלי ולכן ההגדרה הזו היא חסרת תוכן.
בכל זאת רוצה הסברים?

איבר המין הגדול ביותר הוא המוח.
המקום בו נמצא סף הכאב הוא במוח.
תחושות, הבנות, מחשבות, גם הן... איך לא - במוח.

ההוויה שלנו, איך שאנחנו תופסים את עצמנו, מה שאנחנו חושבים שאחרים חושבים עלינו- ב מ ו ח !

עכשיו אני מרגיש במוח שלי שכל הפוסט הזה הוא המשך של מגמת זיוני השכל, אני כנראה בחור מנטאלי (not)

ובדיוק בגלל כל זה הבעיות שלנו מתחילות בראש ולא בשום מקום אחר.
וכשהראש חולה כול הגוף סובל
icon_biggrin.gif
Uranus
לפני 13 שנים • 11 בספט׳ 2011

Re: החלטתי לעשות לכולכם טובה

Uranus • 11 בספט׳ 2011
עלומה כתב/ה:

לדוגמא:
אתה מסשן מישהי, מבקש ממנה ללקק את האסלה, זה לא מנטאלי.

בהצלחה.

אם היא נהנית מזה - זה לא מנטאלי.

אם היא נהנית מזה שהיא לא נהנית מזה - זה כן מנטאלי.
גברים​(שולט)
לפני 13 שנים • 12 בספט׳ 2011

גברים​(שולט) • 12 בספט׳ 2011
עלומה כתב/ה:
ולהגדיר לכם מה זה מנטאלי.

מנטאלי:

(ת') רוחני, שכלי, שמקורו ברוח, נפשי, נשמתי, מופשט, ספיריטואלי

לדוגמא:

בהצלחה.

עלומונת - אני מניח שהייתה כוונה מסוימת בכך שהבאת פירוש מילוני למונח "מנטאלי" והשארת אותנו שם, מבלי לעשות לנו עוד טובה קטנה (:, ולהסביר לנו מהי "שליטה מנטאלית".

אם אני אנסה לקחת את הפירוש שהבאת ואנסה לחבר אותו לשליטה, אני מקבל :
שליטה רוחנית, שכלית, שמקורה ברוח, שליטה נפשית, נשמתית מופשטת, ספיריטואלית. (שליטה בעזרת הרוח, השכל, הנפש והנשמה או שליטה ברוח, בשכל, בנפש ובנשמה ?, או אולי גם וגם ?)

כשולט רחוב, שמונחים פשטניים ומורכבים מדי גורמים לו עצירות, הייתי אומר שלטעמי שליטה מנטאלית זה פשוט : לגרום למישהו לרצות להשתעבד, נפש וגוף, לכל רצונותיי שלי.

הכלים הנהוגים במחוזותינו (ומחוצה להם) למימוש "שליטה מנטאלית" יכולים להיות שילובים שונים של – כריזמה, מנהיגות, בגרות, חוכמה, רגישות, הכלה, הבנה וקבלת האחר, אהבת הזולת, אסרטיביות, אגרסיביות, מניפולציות רגשיות זולות (ויקרות), ניצול מצבים נפשיים מסוימים, רוע, שנאת האחר.
עלומה​(אחרת)

עלומה​(אחרת) • 12 בספט׳ 2011
גברים כתב/ה:
עלומה כתב/ה:

מנטאלי:

לדוגמא:

בהצלחה.

עלומונת - אני מניח שהייתה כוונה מסוימת בכך שהבאת פירוש מילוני למונח "מנטאלי" והשארת אותנו שם, מבלי לעשות לנו עוד טובה קטנה (:, ולהסביר לנו מהי "שליטה מנטאלית".

שליטה רוחנית, שכלית, שמקורה ברוח, שליטה נפשית, נשמתית מופשטת, ספיריטואלית. (שליטה בעזרת הרוח, השכל, הנפש והנשמה או שליטה ברוח, בשכל, בנפש ובנשמה ?, או אולי גם וגם ?)

כשולט רחוב, שמונחים פשטניים ומורכבים מדי גורמים לו עצירות, הייתי אומר שלטעמי שליטה מנטאלית זה פשוט : לגרום למישהו לרצות להשתעבד, נפש וגוף, לכל רצונותיי שלי.

הכלים הנהוגים במחוזותינו (ומחוצה להם) למימוש "שליטה מנטאלית" יכולים להיות שילובים שונים של – כריזמה, מנהיגות, בגרות, חוכמה, רגישות, הכלה, הבנה וקבלת האחר, אהבת הזולת, אסרטיביות, אגרסיביות, מניפולציות רגשיות זולות (ויקרות), ניצול מצבים נפשיים מסוימים, רוע, שנאת האחר.

אז זה העניין?
אתם רוצים ממני עוד טובה קטנה?
הייתי נותנת הרבה יותר icon_biggrin.gif
לגבי העצירות, יש לי מונחים פשטניים ומורכבים מידי שיגרמו לשחרור.
והכלים הם לא מנטלים, הם רק עזר כמו שרשמת, וזה מה בדיוק מה שאמרתי רק במונח פשטני ומורכב, סמנטיקה, איזו קטנוניות.
גברים​(שולט)

גברים​(שולט) • 12 בספט׳ 2011
עלומה כתב/ה:
גברים כתב/ה:
עלומה כתב/ה:

מנטאלי:

לדוגמא:

בהצלחה.

אז זה העניין?
אתם רוצים ממני עוד טובה קטנה?
הייתי נותנת הרבה יותר icon_biggrin.gif
לגבי העצירות, יש לי מונחים פשטניים ומורכבים מידי שיגרמו לשחרור.
והכלים הם לא מנטלים, הם רק עזר כמו שרשמת, וזה מה בדיוק מה שאמרתי רק במונח פשטני ומורכב, סמנטיקה, איזו קטנוניות.

את מה שאנחנו לוקחים אנחנו לא לוקחים במסגרת טובות (:.
אני אשמח לנסות את המונחים הפשטניים ומורכבים מדי עם נוסחאת השיחרור היחודית שלך.

ושכחת לעשות לנו לייק icon_wink.gif