שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

"שלי"

עלומה​(אחרת)
לפני 12 שנים • 14 באוק׳ 2011
עלומה​(אחרת) • 14 באוק׳ 2011
אין דבר כזה מונח בדסמי
יש מונח והוא מתחלק לשניים:
שלי-

לו

(מ"י) בשבילי, עבורי, בעבורי, כלפיי, אליי, מצידי, לגביי

של

(מ"י) משתייך ל-, שייך ל-, בבעלות, שמקורו ב-, מן, עשוי מ
Inside your head
לפני 12 שנים • 14 באוק׳ 2011
Inside your head • 14 באוק׳ 2011
אצלי זה יושב על רכושנות ובלעדיות.
לכו תסבירו את זה, כי לי אין מושג איך...
נולי
לפני 12 שנים • 15 באוק׳ 2011
נולי • 15 באוק׳ 2011
אני לא מצליחה להבין למה מישהו ירצה לחוות קשר שאין מספק במלואו
וכמו שאני תמיד אומרת
אם זה לא FUN אני לא שם
וFUN זה כיף והרגשה טובה בכל מובן.

בניגוד לשוטיק לא מתעורר בי צורך לשלוט באף אחד. אני -אני, כל הזמן אותו דבר. אם במקרה נכנסתי לאינטראקציה עם גבר שחושוב שהוא יכול להגיד לי מה לעשות ואני אציית, הוא לומד מהר מאוד שהוא טועה (ותשאלו את הבוסים שלי בעבודה שלמדו שהדרך שלי היא בסופו של טובה ומשיגה בדיוק אותה מטרה, רק בדרכי.) ולא שאני מרדנית, אני אפילו מבקשת הוראות לפעמים,ושואלת "מה תרצה שאעשה עכשיו" זה רק לא אומר שאני מתחייבת לבצע. אני עושה מה שאני רוצה ומוודאה שאחרים מבצעים מה שאני רוצה גם.
וכל זה לא היה בהומור אלא ברצינות גמורה.(ואולי יש לי בעיה שאני לא יודעת להפריד?)

N
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 20 באוק׳ 2011
שלי - יכולה לעשות איתו מה שרוצה. שלי - באחריותי וצריכה לדאוג לו.
כן, וניל זה לא רחוק. אולי רק קצת פחות מחודד. ונילים לא מרגישים נוח, לפעמים, להיות שייכים או להיות בעלים. אבל גם בדס"מים לא תמיד. לך תדע. כל מיני אנשים, לפעמים -
לא אוהבים שמותר לעשות להם מה שמתחשק, בלי לשאול. לא אוהבים שעושים מהם צעצוע, שעושים דברים שלא מובן מאליו שבדיוק בא להם שיעשו להם ברגע זה ממש. לא תמיד רוצים להרגיש שהזולת הוא צעצוע פרטי שלהם ועליהם מוטל לשמור עליו ולדאוג שלא יישבר.
לא כולם אוהבים להרגיש ככה. אם זה נורא משנה איך נקרא לזה - לדעתי לא.
אבל כשבאים מבדס"מ נראה לי יותר קל להרגיש עם זה נוח. להגיד "אני שלך" ולדעת שזה אומר שהוא יכול לעשות בי כרצונו ולצפות שאקבל את זה יפה. להגיד "אתה שלי" ולדעת שלומר את זה מטיל עלי אחריות מסויימת. להרגיש נוח עם האחריות הזאת. להרגיש נוח כשהיא מוטלת עליו.
לבעלי מותר להיכנס עכשיו לחדר, לתפוס את השיער שלי ולגרור אותי לרצפה. אני מניחה שלא לכל הבעלים מותר. אני מניחה שלא חובה להיות בדס"מי בשביל להיות בזוגיות שמותר בה. אבל מן הסתם תחום ה"מותר" לאנשים עם סטיה, רחב יותר.
כשאתה בדס"מי, אתה יכול לדחוק את גבול ה"מותר" רחוק למדי. להמשיך ולדחוק אותו עוד ועוד ככל שהקשר מתפתח. פוטנציאל הדחיקה של הגבול כמעט אינסופי. נראה לי. אבל אני מניחה שגם בסוגים אחרים של קשר זה יכול להיות ככה. מה אני יודעת.
כשאני אומרת "שלי" אני מתכוונת שהכל מותר לי, וגם לכך שזו החלטה שלי, מה לעשות בו. וגם לכך שתפקידי לא להזיק לו. אולי כל הונילים בעולם מרגישים בדיוק ככה. מה אני יודעת icon_smile.gif