שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחירות לזוג החם ביותר בכלוב

Drizztpool​(שולט){קושקה שלי}
לפני 12 שנים • 24 באוק׳ 2011

למה זה היה לי כל כך צפוי

ששרשור כזה, שמטרתו העיקרית הייתה להעלות חיוך (ואת קושי וונוס לכותרות, אבל בואו לא נדבר על תסביך האלוהות של קושי, מצטער קושי, הייתי חייב. ועוד אחת קטנה - שם בצרפתית לא מוסיף לך. icon_twisted.gif )

בכל מקרה, אתם מוזמנים להירגע, הפורומים פה לא נועדו לדיונים רציניים בלבד, אל כל פוסט צריך להלקח לעומק הלב והנפש (הפגיעה) של חלק מהאנשים פה. לפעמים מותר, אפילו לשולטים הכי קשוחים, אפילו לשולטות הכי אכזריות, אפילו (רחמנא ליצלן) לנשלטות/ים הכי כנועים - ליהנות מבדיחה כזו או אחרת, או להעלות פוסט הומוריסטי כזה או אחר. אפילו על גבי הפורום, הכל כך מכובד ורציני הזה.

רבאק, קחו את עצמכם לידיים, או שאולי בעצם תנו לעצמכם ליפול וליהנות מהנפילה. תנו לעצמכם לפעמים לשאוף אוויר ולצאת מהפוזה הזאת של "בדס"מ זה עניין רציני, ואסור לעשות מזה צחוק, בטח שלא באתר של הקהילה". מותר לעשות מזה צחוק, ורצוי לעשות מזה צחוק, כי נחשו מה? זה כיף!!

באמת נו, אני אומר לכם, תנסו פעם.

ובכל מקרה, קושי וונוס, אתם נפלאים, אני אוהב אתכם נורא (בתור זוג וכל אחד בנפרד) אבל כל עוד אנחנו (פיניקס ואני) פה, אתם תמיד תהיו Second Best
Episode​(לא בעסק)

Re: למה זה היה לי כל כך צפוי

Episode​(לא בעסק) • 24 באוק׳ 2011
Spartacus כתב/ה:
ששרשור כזה, שמטרתו העיקרית הייתה להעלות חיוך (ואת קושי וונוס לכותרות, אבל בואו לא נדבר על תסביך האלוהות של קושי, מצטער קושי, הייתי חייב. ועוד אחת קטנה - שם בצרפתית לא מוסיף לך. icon_twisted.gif )

בכל מקרה, אתם מוזמנים להירגע, הפורומים פה לא נועדו לדיונים רציניים בלבד, אל כל פוסט צריך להלקח לעומק הלב והנפש (הפגיעה) של חלק מהאנשים פה. לפעמים מותר, אפילו לשולטים הכי קשוחים, אפילו לשולטות הכי אכזריות, אפילו (רחמנא ליצלן) לנשלטות/ים הכי כנועים - ליהנות מבדיחה כזו או אחרת, או להעלות פוסט הומוריסטי כזה או אחר. אפילו על גבי הפורום, הכל כך מכובד ורציני הזה.

רבאק, קחו את עצמכם לידיים, או שאולי בעצם תנו לעצמכם ליפול וליהנות מהנפילה. תנו לעצמכם לפעמים לשאוף אוויר ולצאת מהפוזה הזאת של "בדס"מ זה עניין רציני, ואסור לעשות מזה צחוק, בטח שלא באתר של הקהילה". מותר לעשות מזה צחוק, ורצוי לעשות מזה צחוק, כי נחשו מה? זה כיף!!

באמת נו, אני אומר לכם, תנסו פעם.

ובכל מקרה, קושי וונוס, אתם נפלאים, אני אוהב אתכם נורא (בתור זוג וכל אחד בנפרד) אבל כל עוד אנחנו (פיניקס ואני) פה, אתם תמיד תהיו Second Best

אחחחח כפרות אני עליכם יא זוג מהמם חושים.

אני יכולה להציע אותי ואת הפיצול שלי? זה נחשב? ((((((:
טעימה אוהבת

נהדר

טעימה אוהבת • 24 באוק׳ 2011
אם יש משהו שהכלוב מצטיין בו זו הערבות הדדית וההגנה חסרת הפשרות שחברים מעניקים לחבריהם.
חלילה לא פוסלת, זה מבורך והלואי שיהיה בכל מקום!
Spartacus, שבא להגן על חברו פותח השרשור:
מותר להקל ראש ברצינות הפורומים. מותר לעודד כתיבה הומוריסטית
מותר גם להגיד "כייף לעשות צחוק מבדס"מ"
כל ההאמצעים כשרים לעמוד לצידו של החבר.
לעניות דעתי ( ולקשיי הבנה זו דעתי בלבד)
בדס"מ הוא עולם נפלא. יש בו ריגושים, יש בו פנטזיות, יש בו מעשים, יש בו גירויים יש בו תשוקות
יש בו המון דברים יפים, יש גם הומור.
אבל לא שייך להפוך את הפורומים למקור צחוק וועליזות.
היום זה נעשה ע"י חבר אחד
מחר יעשו זאת חברים אחרים .
יתקבל כאן קרקס בדסמי לתפארת.
זו המטרה שלשמה נפתחו הפורומים?
המלט

Re: נהדר

המלט • 24 באוק׳ 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:
אם יש משהו שהכלוב מצטיין בו זו הערבות הדדית וההגנה חסרת הפשרות שחברים מעניקים לחבריהם.
בדס"מ הוא עולם נפלא. יש בו ריגושים, יש בו פנטזיות, יש בו מעשים, יש בו גירויים יש בו תשוקות
היום זה נעשה ע"י חבר אחד

האם אין העובדה שאת במיעוט מחפיר מעוררת בך הרהורי תשובה?
טעימה אוהבת

המלט

הכי קל להסב זאת למקום אישי.
זה מה שיש לך לומר בנדון?
א. ממתי בדיונים יש את "המיעוט המחפיר" שצריך "לשוב" מדעתו?
ב.שים לב שחלק מהרוב שאתה מייחס לו כזו חשיבות, הם חברים של פותח השרשור, כך שדעתם לא בדיוק אובייקטיבית!
ג. כל חבר רשאי להביע את דעתו ולעמוד עליה בכל זמן ובכל עת גם אם זה לא נוח למספר חברים לשמוע אותה.
ד. גם במקרה שדעה לא מוצאת חן בעיני חבר, ניתן לחלוק עליה אבל לעשות זאת בצורה מכובדת ולא כמו חלק מהחברות כאן שמגיבות בזילזול ולא יודעות לשמור על כבוד כל החברים, ( לא שבאמת אני מתייחסת לתגובותיהן ).
ה. חלק מהיופי של דיון שהוא נבנה מדעות שונות.

המשך ערב טוב לך ולכולם
the rain song
the rain song • 24 באוק׳ 2011
טוב, צחוק צחוק אבל בכל זאת, אני מבקשת קצת ברצינות

אפשר פרטים על הזוגות המציעים עצמם?
קצת רקע, פז"מ, משהו....?
בחירות זה נושא רציני !

איך אדע למי להצביע??
Purple Phoenix​(נשלטת){Loki the t}

טעימה אוהבת כתב/ה:
היום זה נעשה ע"י חבר אחד

ועכשיו לקצת רצינות,
לצערי, פותח השרשור וספרטי אינם חברים אלא מכרים שנפגשים מידי פעם במסיבות.
את ונוס המקסימה לעומת זאת יצא לי להכיר קצת יותר.
הייתי ממליצה לך לא לקפוץ למסקנות icon_smile.gif לא תמיד קופצים בשביל להגן, לפעמים אנשים אומרים את מה שהם חושבים כדי לפתח דיון.... או במקרה שלי היה לי משעמם ואני תמיד בעד לפתח דיונים עם מגוון נרחב של דעות.

בנוגע לנושא עצמו, אני לא חושבת הומור הופך את האתר לקרקס.
לשם כך קיימים הפורומים של כללי ושל לא קשור, בשביל לצאת טיפה מהעולם ה"רציני" של הבדסמ.
אני רואה באתר הזה סוג של בית, כמה דפוק שזה ישמע.
מרבית החברים שלי נמצאים כאן בגלל שהנושא המשותף הראשון היה הבדסמ, אבל אז מגלים עוד דברים icon_smile.gif
אם תהיה הגבלה של האתר הזה רק לשיחות רציניות על הבדסמ, אני חושבת שזה יגרום קצת לדעיכה קלה של האתר.... זה היופי באתר "חברתי" יש נושא מסויים שמגבש אבל אליו מתווספים עוד הרבה פרמטרים שלא בהכרח קשורים.
בגל מקרה, מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי ולא לאבד את הדרך בחפירות icon_smile.gif

נ.ב
אליאס, כוסית על שכמוך, זה נחשב. :-*

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 24, 2011 5:44 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
המלט

Re: המלט

המלט • 24 באוק׳ 2011
טעימה אוהבת כתב/ה:
זה מה שיש לך לומר בנדון?
ב.שים לב שחלק מהרוב שאתה מייחס לו כזו חשיבות, הם חברים של פותח השרשור, כך שדעתם לא בדיוק אובייקטיבית!
ג. כל חבר רשאי להביע את דעתו ולעמוד עליה בכל זמן ובכל עת גם אם זה לא נוח למספר חברים לשמוע אותה.
ד. גם במקרה שדעה לא מוצאת חן בעיני חבר, ניתן לחלוק עליה אבל לעשות זאת בצורה מכובדת ולא כמו חלק מהחברות כאן שמגיבות בזילזול ולא יודעות לשמור על כבוד כל החברים, ( לא שבאמת אני מתייחסת לתגובותיהן ).

המשך ערב טוב לך ולכולם

איזה חלק ב״ביקשתי שלושה העתקים״ לא הבנת?
טעימה אוהבת

Purple phoenix כתב/ה:
טעימה אוהבת כתב/ה:
היום זה נעשה ע"י חבר אחד

ועכשיו לקצת רצינות,
לצערי, פותח השרשור וספרטי אינם חברים אלא מכרים שנפגשים מידי פעם במסיבות.
את ונוס המקסימה לעומת זאת יצא לי להכיר קצת יותר.
הייתי ממליצה לך לא לקפוץ למסקנות icon_smile.gif לא תמיד קופצים בשביל להגן, לפעמים אנשים אומרים את מה שהם חושבים כדי לפתח דיון.... או במקרה שלי היה לי משעמם ואני תמיד בעד לפתח דיונים עם מגוון נרחב של דעות.

בנוגע לנושא עצמו, אני לא חושבת הומור הופך את האתר לקרקס.
לשם כך קיימים הפורומים של כללי ושל לא קשור, בשביל לצאת טיפה מהעולם ה"רציני" של הבדסמ.
אני רואה באתר הזה סוג של בית, כמה דפוק שזה ישמע.
מרבית החברים שלי נמצאים כאן בגלל שהנושא המשותף הראשון היה הבדסמ, אבל אז מגלים עוד דברים icon_smile.gif
אם תהיה הגבלה של האתר הזה רק לשיחות רציניות על הבדסמ, אני חושבת שזה יגרום קצת לדעיכה קלה של האתר.... זה היופי באתר "חברתי" יש נושא מסויים שמגבש אבל אליו מתווספים עוד הרבה פרמטרים שלא בהכרח קשורים.
בגל מקרה, מקווה שהצלחתי להסביר את עצמי ולא לאבד את הדרך בחפירות icon_smile.gif

נ.ב
אליאס, כוסית על שכמוך, זה נחשב. :-*

"את ונוס המקסימה לעומת זאת יצא לי להכיר קצת יותר."
תודה שחיזקת את דברי.
(במקרה של אי הבנה כתבתי על ערבות חברית והנה היא מתגלית בשיא תפארתה, גם אם מדובר על בת זוגו של פותח השרשור וגם אם ההיכרות לא עמוקה, עדיין הכרות).

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שני אוק' 24, 2011 5:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
טעימה אוהבת

Re: המלט

המלט כתב/ה:
טעימה אוהבת כתב/ה:
זה מה שיש לך לומר בנדון?

המשך ערב טוב לך ולכולם

איזה חלק ב״ביקשתי שלושה העתקים״ לא הבנת?

אין ספק שמלומד כמוך שרוצה הכל בשלושה העתקים מכיר את הפתגם ואפילו ידע להשלימו לבד:
" הפוסל ב... פוסל!