צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רציתן פמיניזם? תתחילו לשלם על עצמכן בדייטים

הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 28 באוק׳ 2011
הדורבנים​(נשלט) • 28 באוק׳ 2011
אהבתי מאוד את הגישה של טרנסקסית, שהשאלה היא לא מה שמקובל, או מה שצריך להיות מקובל, אלא מה שעושה לכם או לכן את זה. וכן, יש משהו סקסי בשאלה מי משלם בדייט רומנטי.
באיזשהו מקום ווסטלי, אתה חוטא בהנחת יסוד סמוייה, שצריך להיות מקובל ולא מקובל, נאה ולא נאה, בדייטים ראשונים. ויפה ענתה טרנסקסית.

אז מבחינתי התשובה היא מאוד דו-קוטבית: אני אהבתי לשלם בדייט, שילמתי על רוב הדייטים שלי, לצאת לארג' וככה, להיות גבר גבר, להיות שווה (במילעיל) וכו'.

אבל, וזה האבל הגדול: אישה שמשלמת *עליי* אני אכבד הרבה יותר, בסתר ליבי. במובן העמוק ביותר, הפראי ביותר, הטבוע בעבר הקולקטיבי. בעל המאה הוא בעל הדיעה. בדיוק כמו ששוטרת לא רוצה גבר שמתחבר לצד הנשי, וטרנסקסית ופרלין רוצות שישלמו עליהן, ויכבדו גבר שיעשה את זה, גם אני אכבד את האישה שתפרוץ את המסגרות המקובלות, ותעמוד על כך שהיא משלמת על שנינו. זה יעשה לי את זה בטירוף, אפילו בצורה לא רצונית.
FOR GOOD
FOR GOOD • 28 באוק׳ 2011
fog כתב/ה:
אהבתי מאוד את הגישה של טרנסקסית, שהשאלה היא לא מה שמקובל, או מה שצריך להיות מקובל, אלא מה שעושה לכם או לכן את זה. וכן, יש משהו סקסי בשאלה מי משלם בדייט רומנטי.
באיזשהו מקום ווסטלי, אתה חוטא בהנחת יסוד סמוייה, שצריך להיות מקובל ולא מקובל, נאה ולא נאה, בדייטים ראשונים. ויפה ענתה טרנסקסית.

אז מבחינתי התשובה היא מאוד דו-קוטבית: אני אהבתי לשלם בדייט, שילמתי על רוב הדייטים שלי, לצאת לארג' וככה, להיות גבר גבר, להיות שווה (במילעיל) וכו'.

אבל, וזה האבל הגדול: אישה שמשלמת *עליי* אני אכבד הרבה יותר, בסתר ליבי. במובן העמוק ביותר, הפראי ביותר, הטבוע בעבר הקולקטיבי. בעל המאה הוא בעל הדיעה. בדיוק כמו ששוטרת לא רוצה גבר שמתחבר לצד הנשי, וטרנסקסית ופרלין רוצות שישלמו עליהן, ויכבדו גבר שיעשה את זה, גם אני אכבד את האישה שתפרוץ את המסגרות המקובלות, ותעמוד על כך שהיא משלמת על שנינו. זה יעשה לי את זה בטירוף, אפילו בצורה לא רצונית.

אין אפס, נקודת המבט הפאדומית בדיון הזה פשוט לוקחת בענק. אני השתכנעתי. טרנסקסית? icon_biggrin.gif
the rain song
the rain song • 28 באוק׳ 2011
אדון וחבר כתב/ה:
[

אני יכול להבין את זה שהמאצו הישראלי נוהג ככה.

מה שאני לא יכול להבין זה מחשבה של נשים מסוימות של "מגיע לי"

כאילו זו לא גם סוג של הודאה שגבר יותר מוצלח ממך?

עשיר יותר מרויח יותר...

פעמים רבות הגבר אכן מרוויח יותר
ולא פעם דווקא הגברים מגיעים בגישת "מגיע לי"
אבל לא זאת הנקודה לדעתי
הגברים שפגשתי שהתעקשו לבוא לקחת אותי, לשלם עלי, להחזיר אותי ובאופן כללי להתנהג ללא דופי סיפרו שזה בעיקר חינוך מהבית.
כנ"ל אצל הנשים אני משערת
ההכללות לא עושות צדק עם אף אחד/אחת
יש מי שחושב שזה הכרחי ותפקיד הגבר חד וחלק
ויש כאלה שלא עושים מזה עניין
אני חושבת שזה גם עניין של גיל
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 28 באוק׳ 2011
בבקשה אל תנשכו לי את הראש ותאמינו בבקשה שאני אכן מתעניינת.

אני מאוד אוהבת, גם עכשיו כשאינני רווקה, כשמשלמים עלי. זה מאוד מפנק אותי וגורם לי להרגיש חשובה ומקסימה. אחת ששווה לבלות זמן בחברתה.

אבל כשהייתי רווקה, נורא התביישתי בזה. מתתי על זה: זה היה סקסי וגברי להפליא בעיניי כשגבר הזמין אותי. אבל חשבתי שהמשיכה הזו לא מוצדקת. היא תוצאה של חינוך קלוקל והצמדה לא הוגנת, בעיקר עבורי, בין כסף וכוח לגבריות.

קיבלתי את עצמי, כן? לא הלכתי ברחובות והרבצתי לעצמי, נתתי כסף לגברים זרים בעיניים מתחננות. זה נראה לי בסדר- לפעמים אפשר להחזיק בעקרון מבלי להצליח לחיות לפיו.

מה שאני שואלת, בסופו של דבר, זה באמת נראה לכן הוגן? שישבו שני אנשים ורק אחד מהם ישלם? למה? באמת למה?

אני שואלת בכנות כי אני באמת לא מצליחה להבין את הרציונל.
the rain song
the rain song • 28 באוק׳ 2011
פרלין כתב/ה:

אני מאוד אוהבת, גם עכשיו כשאינני רווקה, כשמשלמים עלי. זה מאוד מפנק אותי וגורם לי להרגיש חשובה ומקסימה. אחת ששווה לבלות זמן בחברתה.

אבל כשהייתי רווקה, נורא התביישתי בזה. מתתי על זה: זה היה סקסי וגברי להפליא בעיניי כשגבר הזמין אותי. אבל חשבתי שהמשיכה הזו לא מוצדקת. היא תוצאה של חינוך קלוקל והצמדה לא הוגנת, בעיקר עבורי, בין כסף וכוח לגבריות.

קיבלתי את עצמי, כן? לא הלכתי ברחובות והרבצתי לעצמי, נתתי כסף לגברים זרים בעיניים מתחננות. זה נראה לי בסדר- לפעמים אפשר להחזיק בעקרון מבלי להצליח לחיות לפיו.

מה שאני שואלת, בסופו של דבר, זה באמת נראה לכן הוגן? שישבו שני אנשים ורק אחד מהם ישלם? למה? באמת למה?

אין רציונל
לטעמי מדובר בחיזור
פעם רק גבר הזמין אשה ולא עלה על הדעת שאשה תזמין גבר
פעם גברים פתחו לאשה את הדלת, הביאו פרחים לפגישה ראשונה, הסיטו את הכסא לפני שהיא התיישבה, נעמדו כשהיא נעמדה, וגם שילמו
גינוני חיזור זה הכל
godisafemale​(שולטת)

נמאס כבר משירשורי התבכיינות המנסים להכשיר קמצנות

godisafemale​(שולטת) • 28 באוק׳ 2011
שירלי בייסי מסבירה יפה בשיר הבא, תהנו icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=s3Vou1YVKGg&feature=related
A v​(שולט)

:)

A v​(שולט) • 28 באוק׳ 2011
פרלין כתב/ה:

פרלין לזה דווקא כן אפשר להתחבר
A v​(שולט)

Re: נמאס כבר משירשורי התבכיינות המנסים להכשיר קמצנות

A v​(שולט) • 28 באוק׳ 2011
godisafemale כתב/ה:
שירלי בייסי מסבירה יפה בשיר הבא, תהנו icon_smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=s3Vou1YVKGg&feature=related

ברוב המקרים לא חושב שזה קשור לקמצנות

בחלק מהמקרים לדברים יותר גרועים מקמצנות...

ואת הרציונאל שלי למה כן לשלם.אני מבין.(שקוף...)

ואת מה שפרלין רשמה בכייף אני מאמץ

אבל לא מבין את ה"מגיע לי" ואת הדבר הזה שברור לחלוטין שהגבר ישלם.

ועוד שאלה...מה קורה במצב שהגבר הוא "נשי" ?
The Fool
The Fool • 28 באוק׳ 2011
איזה מזל יש לי שאני לסבית, הא?
אני באמת לא מבינה למה אי אפשר שכל אחד ישלם על עצמו וגמרנו. להיות ג'נטלמן זה מאוד נחמד, אבל בכלל לא הכרחי.
FOR GOOD

(:

FOR GOOD • 28 באוק׳ 2011
The Fool כתב/ה:
איזה מזל יש לי שאני לסבית, הא?
אני באמת לא מבינה למה אי אפשר שכל אחד ישלם על עצמו וגמרנו. להיות ג'נטלמן זה מאוד נחמד, אבל בכלל לא הכרחי.

דה פול, מה באמת הנוהל אצל נשים לסביות היום ( היום, לא בפיפטיז ) - מי משלמת בדייט הראשון ? האשה ה"גברית" יותר ?
icon_biggrin.gif