בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

"אני עם הבדסמ סיימתי"

פרחונית​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 8 בנוב׳ 2011

Re: קצת סדר

פרחונית​(לא בעסק) • 8 בנוב׳ 2011
בובה yל חוט כתב/ה:
אני אעשה סדר:
זה לא שלא טוב לי עכשיו
אני מאוד מאושרת
אני לא חושבת שארצה להקים משפחה שהבן זוג שלי הוא שולט
אני מאמינה שבזוגיות צריך להיות שוויון בין שני המינים

השאלה היא איך עוזבים את הכל?
האם זה אפשרי בכלל?
האם אפשר בכלל להיות מסופקים בקשר ונילי?

האם ניסיתם לעזוב בעבר? איך הרגשתם?

אני חושבת קצת אחרת
לא ייתכן שיוויון בין המינים כי המינים אינם שווים
יש גברים ויש נשים (יש היום את המגדר השלישי, אבל לצורך הדיון הזה אשים אותו בצד כרגע, בעיקר כי אני לא יודעת עליו הרבה).
נשים וגברים שונים מבחינה פיזיולוגית, ובד"כ גם מבחינות רבות אחרות.

תוכלי בהחלט לקיים זוגיות שיוויונית, אבל אין שום ביטחון שתהיי מאושרת בה.
ומאידך אפשר לקיים זוגיות קצת אחרת, שאינה בתבנית המיינסטרימית שמתווה החברה שלנו, ולהיות מאוד מאושרים.
ואפילו לכלול בזה הקמת משפחה לתפארת.
יש פה באתר הזה מספיק דוגמאות, וגם מחוצה לו.

ללא ספק כשמכניסים ילדים למשוואה החיים משתנים.
אבל ילדים משנים את החיים לא רק בהקשר הזה, אלא בהרבה תחומים אחרים.

חוסר השיוויוניות שבין בני זוג בדס"מים אינו חייב להיות גלוי לעין אם אינם רוצים בכך.
הוא יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות ושונות.

נסי לחשוב על הנחות הבסיס שלך

מדוע ?
kiska וטרמינטור​(לא בעסק)

פרחונית כתב/ה:
בובה yל חוט כתב/ה:
אני אעשה סדר:
זה לא שלא טוב לי עכשיו
אני מאוד מאושרת

השאלה היא איך עוזבים את הכל?
האם זה אפשרי בכלל?
האם אפשר בכלל להיות מסופקים בקשר ונילי?

האם ניסיתם לעזוב בעבר? איך הרגשתם?

אני חושבת קצת אחרת
לא ייתכן שיוויון בין המינים כי המינים אינם שווים
יש גברים ויש נשים (יש היום את המגדר השלישי, אבל לצורך הדיון הזה אשים אותו בצד כרגע, בעיקר כי אני לא יודעת עליו הרבה).
נשים וגברים שונים מבחינה פיזיולוגית, ובד"כ גם מבחינות רבות אחרות.

אני מניחה שהתכוונת לומר שנשים וגברים שונים, כי הרי אין קשר בין שוויון לזהות, כלומר- גברים ונשים אינם זהים, אך כן שווים מאחר ומדובר באנשים, ואין אדם שווה יותר, או פחות.
kiska
פרחונית​(לא בעסק)

פרחונית​(לא בעסק) • 8 בנוב׳ 2011
kiska וטרמינטור כתב/ה:

אני מניחה שהתכוונת לומר שנשים וגברים שונים, כי הרי אין קשר בין שוויון לזהות, כלומר- גברים ונשים אינם זהים, אך כן שווים מאחר ומדובר באנשים, ואין אדם שווה יותר, או פחות.
kiska

בערך
זה קצת סמנטיקה - למה התכוונה פותחת השחרור ב"שיוויון בין שני המינים"
איך מגדירים שיוויון ?

האם זה שיוויון מבחינת ערך ?
מהבחינה הזו אני מסכימה איתך, מבחינת הערך במערכת יחסים זוגית,
שני בני הזוג צריכים להיות שווי ערך בהקשר של מערכת היחסים

האם זה שיוויון מבחינה של מה אני מסוגלת,
ומה הצד השולט מסוגל/יכול לעשות בחיים או במערכת היחסים ?

האם חשוב השיוויון של חלוקת עבודות הבית ושל יכולת השתכרות כלכלית (סתם דוגמא בשליפה מהמותן) ?

אני מסכימה שהשיוויון של בני אדם כערך אינו מופר, לא משנה מי שולט במי.
הכוונה שלי הייתה היא שלא צריך להיצמד להגדרות החברתיות של שיוויון.
אפשר לשחק עם זה, בייחוד אם זה מביא אותנו למקומות שעושים לנו טוב.

בני זוג מגיעים את קשר שליטה בתור שווים, והם בונים את המקום שלהם.
בקשר טוב הם יישארו שווים ערכית, אבל סביר להניח שה "שיוויון" בכל מיני תחומים יופר,
ואם זה טוב זה יעצים אותם, כזוג, וכל אחד לחוד.
Minxy
Minxy • 8 בנוב׳ 2011
אני חושבת שזה עניין של למצוא את הבן\בת זוג הנכונים.
אם יש מספיק אהבה וכבוד הדדי, אפשר להקים בית יחד וגם לשלב שליטה.
הרי לפני שמקימים בית, חיים יחד ושם נבנה בסיס הזוגיות, אם הכל טוב כשאלה רק אתם, סיכוי גדול שגם כך יהיה שיולדו ילדים.
זה עניין של לבחור את מי שמתאים לך.
בסופו של דבר, כולנו אנשים, כולנו (טוב רובנו) רוצים להתחתן, להביא ילדים, לחלוק חיים.
אלו צרכיים אנושיים, ואנחנו אנושיים, למרות הבדסמ.
ניקי666 niki
ניקי666 niki • 8 בנוב׳ 2011
אני לא רוצה להשמע פלצן ,אבל בכל זאת ..על פי מחקרים הוכח שפנטזיות השליטה והכניעה הם
הפנטזיות השכיחות ביותר אצל אנשים ..גם אם תשאלו מלכות בתשלום הן יוכלו לומר לכם כי האנשים שנמצאים בסצנה הם אחוז מאוד קטן ..יש עוד הרבה שמנהלים חיים ונילים לחלוטין
וזקוקים למימוש פנטזיות שליטה מידי פעם ..

ההבדל ביננו לבין האחרים הוא במימושם של אותם פנטזיות ,כאשר אנו פתוחים אליהן ולעצמנו ובוחרים להנות במקום להסתתר ,זה טוב אך קיימת גם מגרעה ..ברגע שממשים פנטזיות מסוימות באות לאחר מכן פנטזיות חריגות יותר..כלומר סף הגירוי עולה וכך גם ההתרחקות מסקס ונילי ..

מה עושים ..לדעתי זה אינדיווידואלי ,כל אחד יעשה לעצמו חשבון נפש ויגיע להחלטה עם עצמו
מה הוא מוכן להקריב תמורת מה ,תהייה ההחלטה אשר תהייה חשוב רק שהאדם יהיה שלם איתה .
MasterKey​(שולט)
לפני 12 שנים • 13 בנוב׳ 2011

Re: "אני עם הבדסמ סיימתי"

MasterKey​(שולט) • 13 בנוב׳ 2011
בובה yל חוט כתב/ה:

אשמח לשמוע את דעתכם icon_smile.gif

גם אני!!!

הופה - חזרתי!

עצתי לך - קבלי את מי שאת באמת. אין סתירה בין בדסם לאהבה. אל תוותרי על חלק ממך (אם את באמת בדסמית), כי במוקדם או במאוחר תחזרי לעצמך.

MasterKey
Queeny​(מתחלפת){being}

אם זה טוב ואם ה רע...

Queeny​(מתחלפת){being} • 13 בנוב׳ 2011
באופן אישי, אחרי שגיליתי את הבדסמ עם בן זוג אחד, לא הצלחתי יותר ממש להנות ממין ונילי. להנות - כן, ממש להנות - לא.

אני בהחלט חושבת שבדסמ היא תבלין לחיי המין, ויש כאלה שאצלם התבלין הזה הוא העיקר - אבל אצלי לפחות הבדסמ שמור לחיי המין ואין לי בו צורך רב מדי בחיי היום-יום.

אם הבדסמ הוא חלק מחיי המין שלך, מהמיניות שלך - אין בעיני שום מניעה לקיים מערכת יחסים זוגית שוויונית - גם הוא שולט ואת סאבית. כי זה באספקט המין של חייכם הזוגיים, ולא בכל האספקטים.
אני חושבת שמי שנמשך לקינק צריך לחפש בן זוג ליברלי, עם ראש פתוח, שלא מפחד מהתנסויות ומחידושים ושיש לו יכולת גבוהה לתקשר את הצרכים המיניים שלו ולהיות קשוב לשלך. זאת אומרת, אני מאחלת את זה לכל זוג; אבל אני חושבת שבני זוג שבוחרים להתנסות בבדסמ צריכים לשים דגש רב מאוד על התקשורת ביניהם, בכלל אבל במין - בפרט.

יש אנשים שעבורם בדסמ היא זהות כוללת יותר, ולא רק מינית. יש הרואים בבדסמ סוג של מגדר, יש התופסים אותה כזהות פוליטית, ועוד. אולי אצלם התשובות תהיינה אחרות.
emely​(אחרת)

בובה

emely​(אחרת) • 13 בנוב׳ 2011
אני חושבת שזה מאוד תלוי מאיפה מגיעה ההתנסות בבדס"מ
יש אנשים שאוהבים חוויות וריגושים באופן כללי ובאים להתנסות בזה כמו עוד ריגושים אחרים, שהם בוחרים לחוות ואז בהחלט אפשר להמשיך הלאה
ויש אנשים (כמוני) שמגלים שזה צורך שלהם -
בשבילי, זה הצורך שלי, תמיד הפנטזיות שלי היו כאלה וככה אני רוצה את הסקס שלי
יותר מזה, בתחושה שלי, מערכת יחסים שמשלבת בדס"מ גם מחוץ למיטה - יותר נכונה לי ממערכת יחסים ואנילית
אז דווקא כשאני חושבת על זוגיות מלאה עם משפחה - זה ברור לי שזה צריך להיות בדס"מי, אחרת זה כנראה לא יקרה
הפסיכולוגית שלי הגדירה את זה מצויין -
"אם זה לא פוגע לך בשום תחום אחר בחיים ולא נכנס לך למערכות יחסים אחרות (חברים, ילדים וכו) וזה ממש עושה לך טוב - מה רע בזה? רק בגלל שזה לא מקובל חברתית?"

אז אל תפסלי את זה על הסף....
the_drow​(שולט)

Re: ///

the_drow​(שולט) • 13 בנוב׳ 2011
Jean Grey כתב/ה:
אני חושבת שאתם עושים מזה קצת יותר ממה שזה...
עם כל הכבוד לבדס"מ, תקראו לזה תבלין, תקראו לזה "מנה עיקרית". מה שחשוב יותר מזה זה אהבה.
קודם אהבה- אח"כ כל השאר. זוהי לפחות דעתי. ברגע שיש אהבה הדדית אפשר ביחד ללמוד לאהוב את זה גם עם בן הזוג ונילי- אפשר בהדרגתיות להכניס אלמנטים בדסמיים לקשר, או לחילופין- להחליט שהאהבה יותר חשובה ולוותר על זה.

לדעתי זה הכל שאלה של זוגיות ואהבה, ברגע שיש אותה- הסקס אמנם חשוב אבל יש דברים יותר חשובים, הסקס הוא בסופו של דבר עוד חלק ממה שמרכיב זוגיות. אמנם חלק חשוב ביותר, אבל חלק. כאשר אנחנו בתקופה שאין לנו אהבה בחיים- אז מן הסתם נרצה שהסקס יספק אותנו בצורה אופטימלית, ואם בדסמ זה מה שעושה לנו את זה- מן הסתם שנחפש את זה. אני לא חושבת שזה התמכרות בהכרח.
ברגע שמוותרים על אהבה בגלל שאחד מבני הזוג ונילי והשני לא מוכן לקבל את זה- שם אני חושבת שיש בעיה , מי שמוכן לוותר על אהבה בשביל בדסמ הוא כבר בעיני סוג של מכור. לא לפני.
אבל. דעתי בלבד.

שלום, אני דריזזט ואני מכור.
אני לא אתאהב במישהי שהיא לא BDSMית. לפחות לא יצא לי עד עכשיו וככל הנראה גם לא יצא לי.
זה קשור לסוג הנשים שכאן, לסוג האישיות.
לא יעזור בית דין, אהבה אצלי קשורה (no pun intended) לBDSM ולשליטה.