שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לדומים

המלך אריה הראשון
לפני 20 שנים • 17 בינו׳ 2004
המלך אריה הראשון • 17 בינו׳ 2004
מאסטר אברא כתב

ציטוט: לדעתי היא כבר נשלטת מעצם בחירתה להיות נשלטת- ללא קשר למה שקורה בסשן.

מצטער מאסטר אברא אבל אני הפעם לא יכול להסכים איתך. אני יכול לבחור לעוף אבל זה עדין לא מקנה לי יכולת תעופה. מה שקובע זה המעשים ולא המילים או איך שאנחנו רוצים לקרוא לעצמנו או לאחרים. ברגע שיש שליטה מלמטה לא יכולה להיות קיימת שליטה של האדון ואתה יכול לקרוא לשפחה באיזה שם שתבחר, כנועה מתמסרת או שבורה, ברגע שהיא שולטת מלמטה האדון ויתר במודע או שלא במודע על השליטה עליה.
היצור
היצור • 17 בינו׳ 2004
אני לא חושב שצעקה משמעותה שבירה. זו פשוט עוד צורת הבעת כאב כמו גניחה, בכי, נשיכת שפתיים, וכו'...

בתור דום:
השפחה שלי אכן נוהגת גם לצעוק, אבל לא רק.
אני מאוד נדלק מכל צורת הבעת כאב שלה שאני חש. אני מחפש את הניואנסים כי הם מדליקים אותי- נשיכת שפתיים,יללות, תפיסה חזקה של הסדין עם היד, שריטות...
צעקות מאפשרות גם משחק איתן- לומר לה לשתוק, או לחילופין לצעוק משהו ספציפי.

מצד שני, יצא לי להצליף בשפחה שצווחותיה היו מונוטוניות ומעצבנות בצלילן וזה דווקא הפריע לי,
היות וזה היה קטע קצר, לא טרחתי להתחיל לחלק לה הוראות.

בתור סאב:
גם אני לוטוס, לא צועק, כפי שאת תיארת, אני נושך שפתיים, מתפתל, תופס חזק נקודת אחיזה.
ביום חמישי האחרון, במועדון, אף יצא לי לחבוט בכוכב העץ שבחדר למעלה באגרופיי, ממש חזק,
עקב הכאב. יכול להיות שאני רואה את הצעקה שלי כצורת שבירה(סותר את עצמי ?!)
אבל לא בצורה מודעת, ולכן אצטרך לחקור זאת על עצמי, בהיותי סאב.

אגב- ישנה תופעה פיזיולוגית של שיכוך כאב אחד ע"י יצירת אחר. כך לדוגמא כשמשפשפים או מגרדים חזק עקיצה או שריטה, ובהרבה מקרים אחרים, אם מוצלפים באזור אחד, לפעמים ממש שוכחים את הכאב שהיה לפני רגע מהצלפות באזור אחר.
ותחשבו על זה... icon_twisted.gif

היצור icon_mrgreen.gif
Demi
Demi • 17 בינו׳ 2004
אברא אנחנו אנשים שונים ויש לנו דיעות שונות וטוב שכך
הרי אם היינו זהיים אז מה היה ההבדל לעשות סשן עם אברא או עם דמי?
ולכן מעולה שאנחנו תופסים תברים אחרת, ככה כל שפחה יכולה לבחור את ה"טיפול" המועדף עליה

אבל רק מספר נקודות
אמרת שליטה מלמטה כקריאת כיוון, מקובל, כיוון שלא חייב להתממש, יכול להתממש כן, מתי? תלוי באדון
נזק פיזי נפשי, תרשה לי להגיד שאני לא מסכים כאן ואת זה אני חייב להסביר
נזק פיזי איזה? - פרמננטי? כזה שידרוש החלמה של כמה שנים? ..... ברור שלא
נזק פיזי שעובר אחרי מקסימום שבועיים? ----> לפעמים כן ולפעמים לא ולפעמים למה לא
תלוי מה סוכם, תלוי מי המשתתפים, תלוי מה היחסים בניהם
יש כאלו שמסכמים לעשות ברנדינג וזה נזק פיזי פרמננטי
ויודע מה, אם זוג קינקי או אדון ושפחה שהם כבר תקופה ארוכה ביחד, אם בסשן אחד מתוך חמישים יהיה נזק גדול יותר מהמתוכנן אז ביג דיל, כולנו בני אדם לא?
אין דבר כזה בטיחות מוחלטת, יש "אמצעי מניעה" אבל לפעמים יש טעויות קטנות כן
ויודע מה, אם פעם בכמה שנים אינטנסיביות (נגיד כל 300 סשנים) יהיה סשן אחד שידרוש טיפול רפואי אז גם זה יכול להיות מקובל, כולנו בני אדם.

נזק נפשי - קיימות אסכולות שונות
למשל TPE יגידו לך שבהחלט צריכים תהיות מניפולציות נפשיות
למשל יש סאבית שמעוניינות בתחושות מסוימות שגורמות להן לצאת מאיפוס לכמה ימים
כל אחד וכל אחת ומה שהיא מבקשת ומה שהאדון מוכן/רוצה צלהעניק לה
יש כאלו שמעוניינות בשליטה טוטאלית, לאבד את עצמיותן, לא לחשוב- ומה תגיד להן? וזה לא נזק נפשי?
ויש המעוניינים בתלות, בהתניה, למשל שליטה באורגזמה לפי פקודה, פיתוח הרגל שהוא התניה, וזה לא נזק נפשי?

ובגלל הגדר נזק
והגדר עכשיו בדסמ
האם יש משהו אבסולוטי?
לא.
יש רק מה שאתה בחרת בשביל עצמך שהיום אתה מאמין בו
ומחר זה עשוי להשתנות

וזה שנשלטת אומרת שהיא נשלטת זה עוד לא אומר שהיא כזאת, בהחלט חשוב מה שקורה בסשן
זה כמו שהיתה למשל מלכה שאמרה לי שהיא מלכה ואחרי מה שקרה בסשן היא לא יכלה לשבת שבוע אז עדיין לקרוא לה מלכה? או אולי נשלטת?

בקיצר
אנחנו לא צריכים בכלל להסכים, בשביל זה טוב שיש אברא וטוב שיש דמי- אנשים שונים, גישות שונות, רצונות שונות, והשפחות יבחרו אתמי שמתאים להן.
en1
en1
en1 • 17 בינו׳ 2004
לא ברור לי למה את רוצה להתחיל לצעוק. טוב לך ככה? אז למה לשנות??? כפי שאמרת, אנחנו כאן כדי להינות, ואם כך את נהנית אז כך גם תמשיכי.
האם זה בשביל אנשים שמסתכלים עליך בסשן (במועדון למשל)? קשה לי להאמין שזו המוטיבציה. ואם כן, אז את מבזבזת משאבים על מטרה חסרת טעם.
האם האדון שלך ביקש ממך לצעוק ולא הצלחת ומשם באה הדילמה? אם כן, אז את אכן בבעיה.. לא להיות מסוגלת להיענות לדרישה של אדון זו הרגשה מגעילה ולא מאחלת לאף שפחה.
אם לא - את תראי שברגע שהוא ידרוש ממך לצעוק, את תצעקי. כמו גדולה.
כל עוד הוא מרוצה, לפחות בעיניי, אין לך בעיה. אז למה ליצור בעיה איפה שאין??
Master_Abra_Kadabra​(שולט)
לפני 20 שנים • 18 בינו׳ 2004
Master_Abra_Kadabra​(שולט) • 18 בינו׳ 2004
deMi כתב/ה:
אברא אנחנו אנשים שונים ויש לנו דיעות שונות וטוב שכך

והגדר עכשיו בדסמ

אנחנו לא צריכים בכלל להסכים, בשביל זה טוב שיש אברא וטוב שיש דמי- אנשים שונים, גישות שונות, רצונות שונות, והשפחות יבחרו אתמי שמתאים להן.

דמי, זה די ברור שכל מה שכתבתי הוא דעתי בלבד.אני לא בא להתווכח אלא רק להציג את הדברים כפי שאני רואה אותם.
מה שכן הפיסקה האחרונה תמוהה בעיני:
"והשפחות יבחרו את מי שמתאים להן"
א) אנחנו לא באיזו תחרות כאן, אף אחד מאיתנו.גם הן לא.
ב) מאימתי שפחות בוחרות במשהו ?! זה סותר את כל מה שכתבת.
icon_smile.gif

ולאריה הראשון- נכבדי. רצוננו לעוף אולי לא יגרום לכך שנתרומם במשק ידינו מעל פני הקרקע.
אבל יש מעוף מכל מיני סוגים.
השליטה מתחילה, כמו הרבה דברים אחרים בחיים בראש. אני מאמין שכמיהתה של הנשלטת להשלט הוא המפתח. לא סטירת לחי שקיבלה ושיכנעה אותה ששם הוא מקומה וגם לא טראומות אישיות אותן היא מנסה לפתור כך.
אם אין בה הרצון להשלט מתוך מקום של עוצמה- צפויות רק בעיות.ואם אינה בשלה לכך, יש זמן.
ועל מנת למנוע ויכוח- הריני מוסיף ומצהיר כי זאת דעתי בלבד.
Black Lotus​(מתחלפת){זאלופון}
על הבירכיים כתב/ה:

האם האדון שלך ביקש ממך לצעוק ולא הצלחת ומשם באה הדילמה? אם כן, אז את אכן בבעיה.. לא להיות מסוגלת להיענות לדרישה של אדון זו הרגשה מגעילה ולא מאחלת לאף שפחה.
אם לא - את תראי שברגע שהוא ידרוש ממך לצעוק, את תצעקי. כמו גדולה.
כל עוד הוא מרוצה, לפחות בעיניי, אין לך בעיה. אז למה ליצור בעיה איפה שאין??

יקירה, האדון שלי מודע לso called "בעיה" שלי, ועל כן לא יבקש ממני לצעוק.
הוא יודע שאין בכוונתי לזייף כל דבר שהוא - כולל צעקות , בקשר שלנו.
אבל... אני יודעת שבאיזשהו מקום קטן , זה חסר.

מטרת השרשור היתה לברר עד כמה העדרה של הצעקה חסרה לדומים בסשן,
על מנת לקבל איזשהו קנה מידה לגבי החסר.
והאמת - נמאס לי משרשורי כלום, זה אתר בדס"מ, והחלטתי שזה יכול להיות מקום טוב לשאול בו שאלה שנושאה בדס"מ...
en1
en1
en1 • 18 בינו׳ 2004
ברררר אני מרגישה קור מהתגובה שלך... לא התכוונתי להכעיס. באמת שלא.
אמרתי רק שאם זה לא מפריע לו, אז אין בעיה.
וכן, יש דברים שנראו לי בהתחלה מאולצים ולא נוחים (אני לא יודעת מה איתך, אבל לקרוא למשהו "אדוני" בפעם הראשונה היה מאוד מוזר ולא טבעי) וכשקיבלתי הוראה, אז עם כל הקושי עשיתי אותם. וזו דעתי גם בעניין הצעקות... שאם יבקשו ממך, בהתחלה יראה מוזר ובסוף לא תביני איך אפשר בלי.
דמי, למרות שלא נוח לי עם הגישה שלך, נראה לי שאני קצת מסכימה איתך.

אגב, אני כמוך. לא צועקת, אבל זה פשוט לא חסר לי.
ובבקשה, לקחת ברוח טובה, למרות שנדחפתי בלי שקראו לי (כן, ראיתי שפנו לדומים ולא לי, ראיתי)
ואני מאוד מעריכה את השרשור המעניין. תמשיכי. מנסיון, רק תדעי שיהיו תגובות שלא תרצי לשמוע.
master_eith​(שולט)
master_eith​(שולט) • 18 בינו׳ 2004
ואני ההדיוט הקטן שואל מה זה משנה?
כולנו אנשים בוגרים וככאלה המטרה היא להנות. כשכואב וכשאנחנו מכאיבים זה מענג. אם בת הזוג שלי למפגש תהנה יותר לצעוק את כאבה החוצה זה יענג אותי. אם בת הזוג שלי תהנה יותר להחניק את הכאב זה יענג אותי. מה ההבדל ? אני נהנה ממה שאני עושה והיא נהנית ממה שאני עושה לה.
Demi
Demi • 18 בינו׳ 2004
על הבירכיים כתב/ה:
דמי, למרות שלא נוח לי עם הגישה שלך, נראה לי שאני קצת מסכימה איתך.

לא נוח לך אבל את מסכימה.....
נו שין
זאת'מרת שלא נוח לך עם הגישה שאת כמהה לה icon_wink.gif
יהיה לך נוח כשיהיה זה המיוחד שכלפיו תרצי להתמסר בכזאת צורה.

נ.ב.
ברור לי שה-"אידאה" זה לא דבר שיכול להתממש בין כל בני זוג
וזה גם לא צריך
בין כל אחד ואחת, לכל אחד ואחת יש "קליק" מסויים שמיחד אותם
ה"קליק" הזה מכתיב את אופן העניינים
כלומר, אם עם מישהי יהיה לי קליק בקטע של להפכה לשפכתי הטוטאלית זה לא אומר שכך ארצה להתיחס לכל השפחות
מאוד יתכן שעם מישהי אחרת יהיה לי קליק של לעשות סקס קינקי ועדיין היא תרצה לקרוא לי אדוני אבל אנחנו נהיה שפחה ואדון מסוג שונה לחלוטין

"אידאה" זה לא במובן של אידיאלי אלא רק במובן של "רעיון בר הגשמה"
en1
en1
en1 • 18 בינו׳ 2004
דמי, זה נו שוין.
אם כבר פולני, אז כמו שצריך.