לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הדרת נשים/כפייה דתית ושאר ירקות

מד ו י ק
לפני 12 שנים • 26 בדצמ׳ 2011

Re: ערוות הסטיקר

מד ו י ק • 26 בדצמ׳ 2011
זאלופון כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ובעניין הקיצבאות- רק מי שקיבל אי פעם קיצבה מביטוח לאומי יכול להבין כמה הסכומים האלו קטנים. אתם משחררים את המילה הזו כאילו מדובר בעשרות אלפי שקלים המתגלגלים מדי חודש למשפחה. זו הבעיה האמיתית? לא משכורות העתק של הבכירים במשק? תקציב הביטחון האסטרונומי?

תקציב הביטחון לא יכול שלא להיות אסטרונומי, כי לישראל למרבה הצער יש צרכי ביטחון משמעותיים וזה עולה כסף. אמת, ניתן לייעל, אבל הקצאת התקציב כשלעצמה משרתת אותי, מובנת לי ולא מעוררת בי התנגדות.

זה שקוראים לזה תקציב ביטחון, זה לא הופך את זה להכרחי וחיוני. המדינה יכולה היתה להוציא כמה מליונים נוספים על לחלק חרבות לחיילים, זה לא היה הופך את הצבא ליעיל יותר לשדה הקרב של שנות האלפיים.
טנקים למשל: מאובן מיותר שממשיכים להוציא עליו סכומי עתק. כל שדה קרב מודרני שתדמיין לעצמך לא מצריך טנק. טנקים היו אחלה במלחמת העולם השניה. כיום אין להם שום שימוש. אה, כן. יש להם שימוש בכניסה לעזה בכדי "לחפש מחבלים" - מחט בערימת תחת.
במלחמה אמיתית מול מצרים, סוריה או ירדן. אין שום שימוש לטנק. כיום יש טילים ויכולות טכנולוגיות כל כך אדירות שאין שום משמעות לטנקים. אבל מה? עדיין ממשיכים לבזבז עליהם מליארדי שקלים. ולמה? כדי שהבעלים של המפעלים יעשו כסף.
וזו רק דוגמה אחת. את כל הצבא הזה הייתי לוקח ומקצץ אותו לעשירית ואני מבטיח לך שאף אחד בעולם לא היה מעז להתעסק איתנו. איך עושים את זה? פשוט מאיימים במחיקה טוטאלית של כל מי שינסה. את היכולת יש לנו. אבל אם במקום להשתמש ביכולות שלנו, אנו שולחים חיילים עם M-16, אז אין שום פלא שהצבא שואב סכומי עתק - ומיותרים לגמרי.

השעה מאוחרת. אז הכתיבה מפוזרת. אני מקווה אבל שהרעיון הכללי עבר.
מד ו י ק
מד ו י ק • 26 בדצמ׳ 2011
הפרדת דת ומדינה.
כל מי שרוצה לחיות במדינת כל אזרחיה, אני באמת שהייתי ממליץ לו על ארה"ב. אני יודע. הייתי שם. איכות החיים שם עולה עשרות מונים ממה שיש כאן. כל מי שעדיין רוצה לחיות כיהודי במדינה יהודית, כדאי שישכח מהרעיון הדבילי הזה.

אחרי ההפרדה בין דת למדינה:
1. אין שום סיבה שהדגל ימשיך להיות עם מגן דוד. דרישה של אוכלוסיות אחרות להוספת צלב או סהר, יהיו לגיטימיות לגמרי.
2. לא תהיה שום סיבה לכך שערבים לא משרתים בצה"ל. אני אישית עדיין לא מבין כיצד מצד אחד הם שווי זכויות אך מצד שני הם לא חייבים לשרת. מצד שלישי, לא שמעתי את אלו הבוכים שהחרדים לא משרתים, מתלוננים על כך שהערבים לא משרתים.
3. כל אחד יוכל להתחתן עם מי שבא לו איך שבא לו - כך שאין שום משמעות למלה יהודי.
4. למלה "ישראלי" לא תהיה שום משמעות גם כן. באותה המידה יהיה אפשר לבחור את המלה "לבלוני" או כל מלה אחרת שבא לכם. ישראלי בא מישראל. אחד מאבות האומה, אבל ברגע שמתנתקים מהשורשים. העץ נובל. את זה אתם כן יכולים לנסות בבית.
5. יום אחד יהיה ראש ממשלה שאינו יהודי עם אג'נדה אנטי יהודים ו"היטלר" חדש עלול להפציע בשמי העולם. רק שהפעם אין מדינה יהודית שתוכל לעמוד ולהגן על היהודים. מי רוצה לראות את "שואה 2" באקרני הקולנוע? אני קיצוני ומגזים? כן.. זה מה שאמרו האינטלקטואלים היהודים הגרמניים כשהזהירו אותם אז.

ואני לא אמשיך כי השעה מאוחרת. אבל מן הסתם יש עוד.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 26 בדצמ׳ 2011
הבט בדגלים של מדינות אירופה. תמצא צלב ברבים מהן, אף שיש בהן הפרדה בין דת ומדינה. מגן דוד נבחר כדגל המדינה על ידי מנהיגים לא דתיים, והוא ימשיך להתנוסס שם מכוח ההרגל. כשלעצמי, הייתי משנה אותו למשהו יפה יותר, אולי דוב עם הבעה ערמומית, אבל זה עניין של טעם אישי.

לשיטתך, כבר כיום אין משמעות למילים "ישראלי" ו"יהודי", כיוון שאם משמעות כזו תלויה בדת, מה משמעותה לגבי חילונים (המהווים עדיין את רוב העם, יהא זה היהודי, הלבלוני או האולטרא-דובי-המגניב-טילים)?
לשיטתי, לעומת זאת, "עם" הוא מונח אמורפי שקשור בהיסטוריה, ערכים, תרבות, פולקלור ובעיקר - הגדרה עצמית. העם היהודי כבר מזמן לא מוגדר לפי מידת דבקותו בדת היהודית, ולא יקרה לו כלום אם הדת תהיה עניין אישי ולא ציבורי. עמים אחרים מצליחים להתקיים יפה מאוד בשיטה הזו.

אתה מוזמן בכל עת לשמוע אותי מתלונן על כך שערבים לא עושים שירות לאומי (לא צבא, מטעמים מובנים, שאינם חלים על האוכלוסייה החרדית). אני מוכן להתלונן באותה הזדמנות גם על הבדואים, נוער הגבעות והקרן החדשה לישראל. למה לא, להתלונן זה כיף כשמזדקנים. אבל תלונה או אי תלונה על עוול אחד לא מכשירה עוול אחר.
up u rs​(אחרת)

זה לא רעיון רע כל כך

up u rs​(אחרת) • 26 בדצמ׳ 2011
להוציא את הלהקות הצבאיות מחוץ לחוק.
חרא של מוזיקה ועוד על חשבון המיסים שלנו!
FOR GOOD
לפני 12 שנים • 27 בדצמ׳ 2011
FOR GOOD • 27 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:

פעם היתה ססמה שמאלנית שגורה: "מלחמה, לא בשמי ולא מטעמי".

אנטישמיות במסווה של פמיניזם, שנאה במסווה של מאבק על ייצוג נשים, מאבק של גברים חילונים בגברים חרדים על הזכות לבעלות על ילדות בלונדיניות קטנות:

לא בשמי ולא מטעמי.

אז לא בשמך, ולא מטעמך. לא קרה כלום
ננסה להסתדר גם בלעדייך

בהצלחה לכולנו !

נ.ב - אונס - לאן לקחת את זה ? מי מדבר פה על מדינת כל אזרחיה? או על הקטע של ה "כנעניות" שמעולם לא היה רלוונטי, אפילו לא לשנייה ( חוץ מאשר בעיני יוחנן רטוש והעקרב )
ירחם השם , או - בחיאת זומזום...(:
Mary Jane
Mary Jane • 27 בדצמ׳ 2011
נילי ונילי כתב/ה:
[
אנטישמיות במסווה של פמיניזם, שנאה במסווה של מאבק על ייצוג נשים, מאבק של גברים חילונים בגברים חרדים על הזכות לבעלות על ילדות בלונדיניות קטנות:

לא בשמי ולא מטעמי.
[/color]

צירוף המילים זו לזו במשפט מעורר תמיהה, ואפילו, אם יורשה לי, התפעלות. מחמת הדימיון, המעוף והמקוריות, שהם לרוב מנת חלקו של מי שסגרו אותו כל חייו בקופסא, וכשהוא מגיח ממנה, לפרקים קצרים, הוא ממלמל דברים שקשה ליישבם:

ברגע אחד יורק הוא הצידה בשאט נוכח עובר אורח שהזדמן למקום ואומר: גויים, טפו, ישמרנו האל משיקוץ זה בדמות אדם!. ברגע שני הוא פולט, כנעלב עד עמקי נשמתו- שונאי יהודים, כולם, ובייחוד ההוא שאמר שאני לא צודק וזה לא יפה ככה לירוק כשהוא עובר, הוא האנטישמי הגדול מכולם, השם יקום דמו, והאין מלבושיו הוכחה לנחיתותו?. ולמה לו לשנוא יהודים טובים, אני שואל, כי באמת רוצה לדעת, יהודים תמימים, לומדי תורה, למה לשנוא! רב תרבותיות! רב תרבותיות! אנטישמים! תנו לירוק בשקט! מה קרה? לא מדינת היהודים פה?

ועוד מבית מדרשו: האישה אצלנו היא מלכה, וכבודה פנימה. מה זה אומר פנימה, אתם שואלים? זה אומר, מוחבא היטב מן העין. ואף טוב לעשות, אם יוחבא עד כדי דבר והיפוכו. נלביש בסמרטוטים עבים ונשלח לעבודות הבית. ובמחצית מימי החודש לא נבוא במגע, שמא נקבל זיהום ונבוא לידי חטא. בעזרת השם, ישתבח שמו (עושה חסד לכל ברואי האל ממין זכר שהינם יהודים כשרים), נגביל, נשלול, ניטול, נפריד, נרחיק מעלינו את טומאת היצור המוזר, המחטיא. מלכה!
A v​(שולט)

Re: ערוות הסטיקר

A v​(שולט) • 27 בדצמ׳ 2011
אונס בהזמנה כתב/ה:
זאלופון כתב/ה:
מUחדת כתב/ה:
ובעניין הקיצבאות- רק מי שקיבל אי פעם קיצבה מביטוח לאומי יכול להבין כמה הסכומים האלו קטנים. אתם משחררים את המילה הזו כאילו מדובר בעשרות אלפי שקלים המתגלגלים מדי חודש למשפחה. זו הבעיה האמיתית? לא משכורות העתק של הבכירים במשק? תקציב הביטחון האסטרונומי?

תקציב הביטחון לא יכול שלא להיות אסטרונומי, כי לישראל למרבה הצער יש צרכי ביטחון משמעותיים וזה עולה כסף. אמת, ניתן לייעל, אבל הקצאת התקציב כשלעצמה משרתת אותי, מובנת לי ולא מעוררת בי התנגדות.

זה שקוראים לזה תקציב ביטחון, זה לא הופך את זה להכרחי וחיוני. המדינה יכולה היתה להוציא כמה מליונים נוספים על לחלק חרבות לחיילים, זה לא היה הופך את הצבא ליעיל יותר לשדה הקרב של שנות האלפיים.
טנקים למשל: מאובן מיותר שממשיכים להוציא עליו סכומי עתק. כל שדה קרב מודרני שתדמיין לעצמך לא מצריך טנק. טנקים היו אחלה במלחמת העולם השניה. כיום אין להם שום שימוש. אה, כן. יש להם שימוש בכניסה לעזה בכדי "לחפש מחבלים" - מחט בערימת תחת.
במלחמה אמיתית מול מצרים, סוריה או ירדן. אין שום שימוש לטנק. כיום יש טילים ויכולות טכנולוגיות כל כך אדירות שאין שום משמעות לטנקים. אבל מה? עדיין ממשיכים לבזבז עליהם מליארדי שקלים. ולמה? כדי שהבעלים של המפעלים יעשו כסף.
וזו רק דוגמה אחת. את כל הצבא הזה הייתי לוקח ומקצץ אותו לעשירית ואני מבטיח לך שאף אחד בעולם לא היה מעז להתעסק איתנו. איך עושים את זה? פשוט מאיימים במחיקה טוטאלית של כל מי שינסה. את היכולת יש לנו. אבל אם במקום להשתמש ביכולות שלנו, אנו שולחים חיילים עם M-16, אז אין שום פלא שהצבא שואב סכומי עתק - ומיותרים לגמרי.

השעה מאוחרת. אז הכתיבה מפוזרת. אני מקווה אבל שהרעיון הכללי עבר.

אונס בהזמנה..מעניין אותי מאיפה הבאת את התאוריה הזו?

פצצה חכמה מנקה בונקרים? פצצה חכמה יכולה ל"טהר" שטחים מכוחות אוייב?

האמריקאים הורידו בעירק כמות פצצות שהיתה מחסלת את כל המבנים ששם.

אך ללא כוחות קרקע.לא באמת יכלו לעשות דבר.

אם הסורים יפרצו מחר דרך קונטרה לכיוון רמת הגולן,והם יצליחו...תוך שש שעות הם יגיעו לקו החוף

ואני לא מדבר על חוף הכנרת...

במלחמת לבנון ישראל הפגיזה בשבועות הראשונים כמות אדירה..זה לא ממש שינה את כמות הנפילות אצלנו.

אין תחליף לכוחות קרקע מ"אכזרית" דרך נגמש ועד טנק.

פצצות חכמות או לא יכולות לגרום להרבה נזק..הן לא יכולות להכריע קרב או מלחמה.

מבחינה כלכלית אין לי מושג מה הצבא צריך,ברור לי שיש שם ביזבוז אדיר,שברובו דווקא נגרם

על ידי פוליטקאים ולא בגלל הצבא.

חייל עם תבור או M16 יכול לטהר הרבה מוצבים שכל הפצצות החכמות גם יחד לא יוכלו.

החיזבאללה נתן לצהל שיעור כואב מאוד בגלל התאורריה האינפנטילית הזו שמטוס מספיק..

תקציב הבטחון בממשלות ימין או שמאל מאז ומתמיד היווה בעיה,ובסופו של דבר

גם בתור אזרח קטן ברור לי שהצבא שלנו חייב שיהיה הכול בו כל כלי מלחמה שיכול לתת לנו

יתרון בשדה הקרב.

ואל תשכחו שצהל נמצא במלחמת התשה כבר שנים..
מUחדת
מUחדת • 27 בדצמ׳ 2011
מסכימה עם או"ח. וגם עם א.בהסכמה.
יש בעיה אמיתית עם תקציב הביטחון מכיוון שאין באמת פיקוח של משרד אחר שאינו משרד הביטחון. זה מרגיש כאילו זה התקציב שאסור בכלל לדבר עליו. שקט, יורים.
אונס צודק- יש הרבה מאוד עסקנים שגוזרים קופון. ואם רק פרומיל מהתקציב היה מופרש למשכורות החיילים המביכות, לעזרה אמיתית לחיילים בודדים ומשפחות מצוקה היה טוב יותר. לפחות לרכוש צה"ל.
אבל המלחמה האחרונה הוכיחה לנו באופן חד משמעי- ללא חטיבות חי"ר אין לנו שום סיכוי לנצח את המלחמה הבאה. אפשר להוריד כמה פצצות, לעשות נזקים למבנים ולחלק מהתשתיות- אבל אין תחליף בדמות פצצה ללוחמה בשטחים בנויים, צפופים ומלאי אזרחים חפים מפשע, מינהרות ולוחמה מול קבוצות המקבלות גיבוי מהתושבים.
נילי ונילי
נילי ונילי • 27 בדצמ׳ 2011
Mary Jane כתב/ה:
נילי ונילי כתב/ה:
[

לא בשמי ולא מטעמי.
[/color]

צירוף המילים זו לזו במשפט מעורר תמיהה, ואפילו, אם יורשה לי, התפעלות. מחמת הדימיון, המעוף והמקוריות, שהם לרוב מנת חלקו של מי שסגרו אותו כל חייו בקופסא, וכשהוא מגיח ממנה, לפרקים קצרים, הוא ממלמל דברים שקשה ליישבם:

ברגע אחד יורק הוא הצידה בשאט נוכח עובר אורח שהזדמן למקום ואומר: גויים, טפו, ישמרנו האל משיקוץ זה בדמות אדם!. ברגע שני הוא פולט, כנעלב עד עמקי נשמתו- שונאי יהודים, כולם, ובייחוד ההוא שאמר שאני לא צודק וזה לא יפה ככה לירוק כשהוא עובר, הוא האנטישמי הגדול מכולם, השם יקום דמו, והאין מלבושיו הוכחה לנחיתותו?. ולמה לו לשנוא יהודים טובים, אני שואל, כי באמת רוצה לדעת, יהודים תמימים, לומדי תורה, למה לשנוא! רב תרבותיות! רב תרבותיות! אנטישמים! תנו לירוק בשקט! מה קרה? לא מדינת היהודים פה?

ועוד מבית מדרשו: האישה אצלנו היא מלכה, וכבודה פנימה. מה זה אומר פנימה, אתם שואלים? זה אומר, מוחבא היטב מן העין. ואף טוב לעשות, אם יוחבא עד כדי דבר והיפוכו. נלביש בסמרטוטים עבים ונשלח לעבודות הבית. ובמחצית מימי החודש לא נבוא במגע, שמא נקבל זיהום ונבוא לידי חטא. בעזרת השם, ישתבח שמו (עושה חסד לכל ברואי האל ממין זכר שהינם יהודים כשרים), נגביל, נשלול, ניטול, נפריד, נרחיק מעלינו את טומאת היצור המוזר, המחטיא. מלכה!

לא הבנתי
Mary Jane
Mary Jane • 27 בדצמ׳ 2011
לא משנה, כתבתי בלהט icon_smile.gif