אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עושה סקר

philia
לפני 12 שנים • 10 במרץ 2012
philia • 10 במרץ 2012
אני באופן אישי, ממש לא כי אני לא רוצה לעזור בסמינריון העתידי, לא אוהבת לספר על עצמי.
אבל. כתבת פה למרות המחקר המגשש משו שמרגיש כמו סוג-של הנחת אפס בנוגע להיות אנשים ביסקסואלים. טראומות ילדות וכו'

לו כן הייתי עונה. אותי היה מעניין מה את כן הולכת לבדוק.
סביבה//תורשה.
ילדות מוקדמת. ו//או לא.
הסתכלות דרך פסיכולוגיה//סוציולוגיה//מדעי חברה בכלל,

ולא.
אני ממש לא באה להיות פרקליט השטן.

סמינריון מעניין לגמרי, יכול אפילו להיות דרך ספרות משווה.
לא יודעת מהי נקודת המוצא שלך.

בכל מקרה הרבה הצלחה,
ladybitch
ladybitch • 10 במרץ 2012
הכיוון הוא לבדוק חוויות ילדות לנטיה בדסמית. אף אחד לא עונה בניגוד לרצון, ולכן ציינתי, שאפשר לכתוב לי בפרטי, מה שחלק עשו ואני דיסקרטית בענין הזה.

זהו רק סקר "מגשש" אני בודקת מה הכיוון, לפי זה אוכל להסגר על שאלת המחקר. תכלס השערת האפס שלי היא שאין קשר בין התעללות מינית בילדות ולנטיה בדסמית. אחרי שכבר קיבלתי יחסית הרבה מידע, הכיוון שלנתח מסויים בבדסמ, לצורך הענין "שפחות מין" הייתה בילדות חוויה של התעללות מינית מתמשכת ע"י בן אדם קרוב

תודה
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

Re: עושה סקר

ladybitch כתב/ה:
[3 הילדות שלי מוגדרת כ ״רגילה״ (כלומר לא עברתי דברים חריגים כמו התעללות פיזית, נפשית או מינית בילדות)- חוויתי התעללות פיזית, רגשית, מילולית וכנראה גם מינית בילדות, סיפור בהחלט מורכב.

מצטערת לשמוע, דברים כאלה ישר מעלים אצלי דמעות, במיוחד מאז שאני אמא.

הסטטיסטיקה של ההתעללות בילדים הרבה יותר קשה מהנתפס.
לפי נתונים מהמרכז לסיוע לנפגעי תקיפה מינית קרוב ל 1000 מקרים מדווחים בשנה על ילדים מתחת לגיל 12 ומעל 1000 מקרים על ילדים עד גיל 18.
הכי חשוב- הפוגע בדרך כלל הוא מישהו קרוב לילד - אבא, סבא, אח, דוד, חבר משפחה.
כל ההורים שביננו - שימו לב, יש נטיה "להתעלם" מסימנים מחשידים, הרי לא נתפס בעיננו שנגיד בעלי אנס של ילדים משלו, או אבא שלי, המח שלנו לא מסוגל לעבד את זה, והרבה פעמים האישה (האמא) יודעת, חושדת אך לא מעיזה לפוצץ את זה.

הנתונים הם רק המקרים שדווחו , נזכור שרב המקרים לא מדווחים בכלל, ואנשים רבים חיים עם הסוד הנוראי הזה כל החיים. והתופעות לוואי- זנות, סמים, מחלות פסיכיאטריות, אובדנות, אנורקסיה

אגב זו הסיבה לסעיף הילדות בסקר, לפי הממצאים, נשים אשר עברו התעללות מינית בילדותן, נוטות להמשיך ולהתעלל בעצמן, כנראה אבל לא בטוח סוג נכון לגבי "שפחות מין", ולפי התיאוריה שלי, זו הדרך שלה להרגיש נאהבת , רצויה, חשובה, מוערכת. מפני שבילדותה, כך היא קיבלה "תשומת לב מיוחדת" מהפוגע, שבדרך ככל בא עם שכנועים שזה מאהבה ....

אני לא אגיד לך שלא נפלתי אל הסטטיסטיקה באיזשהו אופן
הייתי בקשר מתעלל ויצאתי ממנו (או ליתק דיוק הוא הוציא אותי, למזלי)
אבל כיו הבחירות שלי קצת יותר נבונות והרבה יותר נכונות ובריאות
אהוב לבי הוא האדם הכי תומך, הכי מכיל, הכי מגן והכי מבין שקיים וזה בנוסף לכל התכונות החיוביות שיש בו.
היום גם בניגוד לעבר אני נוטה יותר להקשיב לסביבה שלי ולנורות אדומות, כנראה שבגלל זה היום נפל בחלקי המזל של להיות עם מישהו כל כך טוב ונכון icon_smile.gif
אני מאמינה שכל אחד מאיתנו "נופל" בשלב מסויים לסטטיסטיקה וכל אחד מאיתנו חווה אירוע קשה. אי אפשר באמת להגיד מה קשה יותר ומה קשה פחות...
התקווה היא ההתמודדות עם הקשיים בסופו של דבר icon_smile.gif
בנוגע לחלק הראשון של התגובה שלך, אני מודה לך על המילים החמות ואני מניחה שזה מה שמעודד אותי לשתף, בסופו של דבר אם זה נוגע באדם אחד אז עשיתי את העבודה שלי icon_smile.gif
בכל מקרה, תודה רבה גם כאן
}{
פסיכו לוג​(שולט)
לפני 12 שנים • 11 במרץ 2012

פסיכו לוג​(שולט) • 11 במרץ 2012
ladybitch כתב/ה:
1 באיזה גיל הופיעו הנטיות/פנטזיות הקשורות לעולם השליטה
2 האם אני דו מיני
3 הילדות שלי מוגדרת כ ״רגילה״ (כלומר לא עברתי דברים חריגים כמו התעללות פיזית, נפשית או מינית בילדות)
4 באיזה גיל ממישתי את הפנטזיות הבדסמיות אם בכלל
5 תוסיפו כל דבר אחר שיכול לכוון או להוסיף

1. גיל 9. don't ask.
2. לא.
3. רגילה ומאושרת לחלוטין.
4. גיל 23. don't ask.
5. חוץ מטראומות למיניהן, כמעט כל דבר בחיים יכול להוביל אותך להימשך לבדסמ אם יש לו אינטראקציה מסויימת עם הנפש שלך.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 11 במרץ 2012
1. חשיפה / גילוי בשנות השלושים.
2. לא דו מיני.
3. ילדות רגילה.
4. מימוש כמה שנים לאחר החשיפה.
muscle man​(נשלט)

muscle man​(נשלט) • 11 במרץ 2012
ladybitch כתב/ה:
לאחר חקירה של הנושא הבדסמי שכולל קריאת מאמרים אקדמיים בענין, שכמובן נבעו ולמידת מעמיקה של עצמי על עצמי, החלטתי לעשות סקר קטן. אני משערת שהנטיה לבדסם סוג כזה או אחר זוהי נטיה מולדת וגם רב האנשים בתחום הם ביסקסואליים. כמו כן לדעתי אין קשר למשברים בילדות המוקדמת (כמו גירושין, התעללות וכו׳) . אז בואו נעשה סקר
2 האם אני דו מיני
3 הילדות שלי מוגדרת כ ״רגילה״ (כלומר לא עברתי דברים חריגים כמו התעללות פיזית, נפשית או מינית בילדות)

אפשר לשלוח תגובות בפרטי אם הדיסקרטיות חשובה.

זה מחקר מגשש ואני שוקלת לעשות על זה סמינריון בעתיד

תודה רבה

1)מממ אני מניח שזה מגיע בשלבים.
בגיל 5 הבנתי שאלה שיש להן צמות וסרט בשיער זה יותר מושך מהחברים עם נעלי הכדורגל.
בגיל 7 נגעתי בציצי של ה"חברה" שלי ככה סתם מסקרנות, והתברר שזה די כיף.
בגיל 13 הסתבר לי שכדי שייצא ילד, צריך שהדבר הזה שצומח לי מקדימה יכנס לחור הזה שיש לבנות מאחורה וזה לא סתם קורה מהאוויר.
בגיל 19 נהניתי כשהמדסניקית הכוסית אמרה לי "אם תרד מ7 דקות באלפיים תקבל נשיקה".
בגיל 20 ברגילה מהצבא, מלכה בתשלום בפעם הראשונה והאחרונה.
בגיל 21 בחפש"ש הבנתי שאני עבד ושקוראים לדבר הזה bdsm.

2)סטרייט. מכבד מי שזה עושה לו את זה, אבל נרתע בעצמי ממגע מיני עם גבר.

3)רגילה ומהנה. אחרי כל המחקרים והשמועות על הסיבות לסטייה לסאדו, תהיתי לעצמי אולי חוויתי התעללות בילדות ולא שמתי, אבל אין מצב שזה באמת קרה.

4)בגיל 20 בתשלום(קשה למצוא מלכה חינמית ב5 ימי חופש מהצבא...)
בגיל 21 היה הקשר הראשון שלי של מלכה ועבד.

5)לא מסכים לגבי הפרעות הקשב והריכוז למיניהן.
ברור שיש כאלה שהגיעו לעולם הזה בגלל התעללות, פוסט טראומה, רצון בצומי
ובעיות כאלו ואחרות, אבל מהאנשים שהכרתי מהקהילה, לא חושב שזה משמעותית אחוז גדול יותר מאנשים נורמטיביים ו"רגילים".

בהצלחה עם המחקר. נשמע מעניין.
in_the_dark​(מתחלפת)

in_the_dark​(מתחלפת) • 11 במרץ 2012
ladybitch כתב/ה:
לאחר חקירה של הנושא הבדסמי שכולל קריאת מאמרים אקדמיים בענין, שכמובן נבעו ולמידת מעמיקה של עצמי על עצמי, החלטתי לעשות סקר קטן. אני משערת שהנטיה לבדסם סוג כזה או אחר זוהי נטיה מולדת וגם רב האנשים בתחום הם ביסקסואליים. כמו כן לדעתי אין קשר למשברים בילדות המוקדמת (כמו גירושין, התעללות וכו׳) . אז בואו נעשה סקר
2 האם אני דו מיני

תודה רבה

1. 12-13
2. כן
3. ילדות רגילה
4. 17
icon_smile.gif
כלא הייתה

כלא הייתה • 11 במרץ 2012
ladybitch כתב/ה:

2 האם אני דו מיני

תודה רבה

1. לא מודע 16, מודע 28
2. הממממ, כנראה.
3. ילדות רגילה עד ואחרי תקיפה מינית (לא לפי הסברה שלך- כלומר לא מבני משפחה)
4. לא במודע - 16. במודע בחיתולים עדיין- 30
5. סובלת מהפרעות קשב וריכוז
מרגישה כאילו יצאתי מהשבלונה שבנית לך לסקר icon_redface.gif
נועד לגדולה​(נשלט)

נועד לגדולה​(נשלט) • 11 במרץ 2012
ladybitch כתב/ה:
1 באיזה גיל הופיעו הנטיות/פנטזיות הקשורות לעולם השליטה - 11-12 , חבר שלי סיפר לי ש2 בנות יחסית גדולות כלא היה להן מקום באוטובוס ישבו עליו ועל בן דוד שלו והדבר מאד הדליק אותו בתור בחור שיחסית די קטן פיזית ובדיוק אז הבנות בגיל הזה הרבה יותר מפותחות עם החזה והישבן
2 האם אני דו מיני - לא
3 הילדות שלי מוגדרת כ ״רגילה״ (כלומר לא עברתי דברים חריגים כמו התעללות פיזית, נפשית או מינית בילדות) - רגילה
4 באיזה גיל ממישתי את הפנטזיות הבדסמיות אם בכלל - בגיל 25
5 תוסיפו כל דבר אחר שיכול לכוון או להוסיף - תמיד רואה את עצמי בתור משרת לאשה, מרגיש שזהו תפקידו של הגבר לגרום לאשה להרגיש טוב ולמלא אחר מבוקשה. אבל מצד שני לא מתחבר לשום התעללות וכאב ע"י אביזרים חיצוניים כולל שוט. לא רואה בכך צורך ומספיק רק הציווי של הגבירה.

תודה רבה
אלריק!
אלריק! • 11 במרץ 2012
icon_cool.gif

1.פנטזיות ראשונות על שליטה מגיל 12. סוניה בראגה האגדית נהנתה מפינוק אוראלי מתמשך,ראיתי את הפרומו ומשהו אצלי נדלק.
היום בהסתכלות לאחור הייתי יכול לממש כבר בגיל 9 עם ילדה שאהבה להתעמר בי ולא נתתי לה כל כך.

2.סטריט . למרות שניסיתי פעם. לא מענין אותי לנסות שוב.

3.לא ילדות רגילה . אני ואבי לא ראינו עין בעין...

4.בגיל 19 עם בחורה מגרמניה שלימדה אותי לא מעט. הייתי חייל, היא נשקה ל30 ואת סופי השבוע ביליתי בעיקר במחיצתה.