לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם בכל אחת יש נשלטת?

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 12 שנים • 12 במאי 2012

Re: האם בכל אחת יש נשלטת?

בלוסום​(לא בעסק) • 12 במאי 2012
ט' סקסית כתב/ה:
ארוס כתב/ה:
דבר ראשון, לפני שכל השולטות נובחות עלי, אני מדבר על הרוב ולא על החריג.

בכל מערכות היחסים שהיו לי הצלחתי להכניס את מוטיב השליטה למיטה, זה אמנם לא היה אקסטרימי אך הייתה שליטה באופן כלשהו.
האם אתן חושבים שכל אחת איפשהו רוצה לוותר על השליטה ולתת את המפתחות ובעצם ההבדל היחיד שבאתר הן יותר קיצוניות?

בכל אחת ובכל אחד קיים שולט ונשלט,
גם אם וכאשר אחד מהם לא מקבל את הבמה.

הכל תלוי בלחיצה על הכפתורים הנכונים.
וסמנטיקה.

לדעתי זה ממש לא נכון. אני למשל כולי נשלטת, לא מסוגלת לשלוט באדם כלל,
אך נעה על ציר הסדיזם - מזוכיזם - זה לא עושה אותי לפחות נשלטת, אך לבטח לא הופך אותי לשולטת..
philia
לפני 12 שנים • 12 במאי 2012
philia • 12 במאי 2012
לל''ג כתב/ה:
פעם חשבתי אותו דבר רק על גברים
לא הבנתי איך זה שכל מי שאיתי רוצה בסופו של יום
לעשות בשבילי לרצות אותי כשהוא מגדיר עצמו נשלט
והסקתי שכל הגברים נשלטים
עם הזמן הבנתי שגם נשים כך כלפי
ולסיכום החלטתי שיש אנשים שיוצרים
אצל האדם מולם רצון עז לרצות ולספק אותם
וזה לא קשור לגברים נשים נשלטים או נשלטות

מקווה שזה נתן עוד נקודה למחשבה icon_smile.gif 

בלי לתת ציונים [כי זה ממש לא התפקיד שלי ו//או של אף אחד אחר כנראה גם ]

אבל מסתבר שעל שאלה אפשר לענות ב"לדעתי" ולא לקבוע קביעה כמו שעשו פה חלק
בלתי מבוטל מיודעי הדבר.

ואפילו לתת תשובה לגמרי לעניין.
Miss Nicole​(שולטת){014@limorm}
לפני 12 שנים • 13 במאי 2012

ארוס כתב/ה:

בכל מערכות היחסים שהיו לי הצלחתי להכניס את מוטיב השליטה למיטה, זה אמנם לא היה אקסטרימי אך הייתה שליטה באופן כלשהו.
האם אתן חושבים שכל אחת איפשהו רוצה לוותר על השליטה ולתת את המפתחות ובעצם ההבדל היחיד שבאתר הן יותר קיצוניות?

תשובה שלי זה
לאאאאאאאאאא
בכל גבר יש נשלט זה כן
T Bone
לפני 12 שנים • 13 במאי 2012
T Bone • 13 במאי 2012
רוב הנשים אוהבות מניאקים.
מישהו סיפר להן שזה יותר מאתגר, כמו שסיפרו להן שהן יכולות ומסוגלות להתאפר בזמן נהיגה.
icon_eek.gif
ולמרות הערה המציאותית icon_wink.gif שלי למעלה אני בכלל לא מניאק.

אבל בסופו של יום אישה רוצה גבר שיהיה מוביל אבל שיראה בה את מרכז עולמו ויתן לה את ההרגשה שהיא מובילה איתו ולפעמים אותו, בו זמנית כמובן, עם זה שהיא רואה בו את זה שמוביל ועושה את רוב העבודה. ( נכון שזה קצת מסובך ולא הגיוני, אבל מדובר בראש של אישה, לכו תבינו )
לא משנה שולטת נשלטת נשלט שולט.

ההבדל בין אישה שולטת לבין אישה נשלטת ב BDSM הוא בזה שאחת אוהבת רכות ופינוק מהגבר בסקס והשנייה אוהבת אלימות וכוח פיזי אבל אל תשכח שמשתיהן אתה תחטוף צעקות של החיים במצבים מסויימים.

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 12 שנים • 14 במאי 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 14 במאי 2012
אני לא חושבת שזה עובד ככה. כלומר, על הנייר זה ממש מגניב לחשוב שבכל אחד יש גם נשלט וגם שולט, ממש יין ויאנג, אבל באופן פרקטי אני לא כל כך רואה את זה בסביבה שלי.

אני, למשל, או נשלטת או ונילית. כלומר, כשאני לא נשלטת, אז אני ונילית. פנטזיות של שליטה על מישהו פשוט לא מזיזית לי. מה אני יכולה לעשות? צר עולמי כעולם הנמלה.

ואני מאמינה שאשה שאומרת שהיא שולטת היא, ובכן, אכן שולטת. זה מה שעושה לה את זה. אז באמת מי אתם, רבותי הנכבדים, שתגידו לה מה היא? אתם חיים בגוף שלה? יש לכם מושג מה מדליק אותה? מה מרטיב אותה?

אז לא. לא בל אשה יש נשלטת כמו שלא בכל גבר יש שולט ולא בכל גלידה וניל מסתתרת גלידת פיסטוק, לצערנו הרב. ולא כל אחד כמה להיות נשלט כמו שלא כל אחת כמהה להיות נשלטת. אנשים הם *אכן* מה שהם טוענים שהם וכל גישה אחרת היא, בעיני, פטרונית מאוד ולא מכבדת.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 12 שנים • 18 במאי 2012
פרלין כתב/ה:
אני לא חושבת שזה עובד ככה. כלומר, על הנייר זה ממש מגניב לחשוב שבכל אחד יש גם נשלט וגם שולט, ממש יין ויאנג, אבל באופן פרקטי אני לא כל כך רואה את זה בסביבה שלי.

אני, למשל, או נשלטת או ונילית. כלומר, כשאני לא נשלטת, אז אני ונילית. פנטזיות של שליטה על מישהו פשוט לא מזיזית לי. מה אני יכולה לעשות? צר עולמי כעולם הנמלה.

ואני מאמינה שאשה שאומרת שהיא שולטת היא, ובכן, אכן שולטת. זה מה שעושה לה את זה. אז באמת מי אתם, רבותי הנכבדים, שתגידו לה מה היא? אתם חיים בגוף שלה? יש לכם מושג מה מדליק אותה? מה מרטיב אותה?

אז לא. לא בל אשה יש נשלטת כמו שלא בכל גבר יש שולט ולא בכל גלידה וניל מסתתרת גלידת פיסטוק, לצערנו הרב. ולא כל אחד כמה להיות נשלט כמו שלא כל אחת כמהה להיות נשלטת. אנשים הם *אכן* מה שהם טוענים שהם וכל גישה אחרת היא, בעיני, פטרונית מאוד ולא מכבדת.

כן! כן! כן כן כן ועוד הפעם כן! בדיוק! כן! cheerleader.gif
drm​(מתחלף)
לפני 12 שנים • 18 במאי 2012

drm​(מתחלף) • 18 במאי 2012
Miss Nicole כתב/ה:
ארוס כתב/ה:

תשובה שלי זה
לאאאאאאאאאא
בכל גבר יש נשלט זה כן

חחח אני לא אכחיש זאת!!
אבל אני כן מאמין שבכל אישה יש גם נשלטת וגם שולטת. בכל אישה יש הכל, השאלה היא איזה צד מטפחים. כמו שגם באדם קמצן יש שמץ של נדיבות. האם אפשר לעורר בה את הצד הזה, זאת כבר שאלה אחרת לגמרי. אני בטוח שלא בכל אחת, אבל בהחלט יש הרבה נשים עם פוטנציאל חבוי icon_smile.gif
סוויצ'רית בהתהוות
לפני 12 שנים • 19 במאי 2012

כן כן ושוב כן. בכל אחת ובכל אחד

סוויצ'רית בהתהוות • 19 במאי 2012
אובדן השליטה הוא חלק מכל מיניות באשר היא
כל מיניות כרוכה באובדן שליטה מסויים
כדי לגמור כל אחד צריך לרגע לפחות לוותר על שליטה בגוף
ההנחה היא שהאנשים שפה מוכנים ללכת יותר רחוק עם הנטיה הזו ולבדוק אותה
לא תמיד זה באמת נכון...

לא לכולם קל להתמודד עם האמת הפשוטה הזו
זר​(שולט)
לפני 12 שנים • 19 במאי 2012

נשים, נשים

זר​(שולט) • 19 במאי 2012
יש נשים שלא מוצאות עניין בפורום הנקרא "הבנים על הבנות". בינתיים.