לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה - כנראה לא חדשה, אבל הגיעה גם לכאן

Red Leaf
לפני 12 שנים • 29 במאי 2012
Red Leaf • 29 במאי 2012
אני לא מבין את העליהום שנעשה כנגד 414. הוא הצביע על תופעה ידועה ומרגיזה שבה נשים או גברים, לעיתים מציגים את עצמם בצורה מאוד מטעה, לרוב בצורה מאוד מכוונת, אם בצורה ישרה או מרומזת.
אמנם זה לא G-DATE, אבל עדיין, זה אתר שבין היתר משמש כפלטפורמה להכרויות בין חבריו(לא מאמינים לי? תסתכלו בעמוד הראשי מצד שמאל). לאחר שביססנו את העובדה הזו, אין זה מסובך להבין מדוע כובד משקלה של תמונה הוא כה גדול, במיוחד במקרים שבהם נשים מתיימרות להיות המצולמות, או רומזות על כך בצורה כזו שהן מודעות לכך שיוצרות אחיזת עין וזורעות חול בעיני המתבונן. כפי שאתן לא הייתן רוצות שירמו אתכן, שישחקו בכן ויוליכו אתכן שולל בעקבות מצג שווא כלשהו, כך גם כותב השרשור.
חשוב לזכור שאיש לא מכריח אתכן לשים תמונה כלשהי, ואם כבר בחרתן לשים תמונה,שמקנה לקורא הפרופיל הרגשה שמדובר בתמונה מציאותית(אני לא מדבר על תמונות שבהן קל לנחש שלא מדובר בתמונות אמיתיות, כפי שהוזכר דלעיל), ואם בנוסף על כך אתן עוד טוענות שהתמונה היא שלכן, כאשר היא לא - אתן יוצרות במודע מצג שווא, מטעות ומביאות על עצמכן ביקורות נכונה ולגיטימית לחלוטין.
גבר שדיבר עם בחורה מסויימת, ולאחר שנשלחו מספר תמונות משני הצדדים, מצפה לפגוש במציאות את אותה בחורה ולא את אחותה, גיבורת הילדות, שחקנית הפורנו האהובה עליה(למרות שעל פי רוב, לכך הוא לא היה מתנגד, על אחת כמה וכמה לו לבחורה הייתה סיבה ממשית לשקר ולהטעות) וכדומה. אתן לא תרצו להתאהב או להתחיל לבנות רגשות, גם כנגד דמות וירטואלית, מול מצג שווא.

ולאלו שיטענו שזו רק תמונה, ולא האישיות של הבן אדם. אז נו ברצינות, הרי ידוע שעל פי רוב, החלק הארי במשיכה הראשונית הוא החלק הפיזי, המשיכה הפיזית. אני מניח שאף אחת מכן לא הייתה רוצה לבנות ציפיות לפגישה עם גבר חטוב ששלח לכן תמונות אינטימיות שלו בחדר הכושר, ולגלות במסעדה כי מדובר בגבר "רגיש, מתחשב ועדין נפש" אשר מפאת חוסר בטחונות העצמי, בחר לשקר, להטעות אתכן במכוון כדי שתתנו לו צ'אנס, כי אחרת לא הייתן מסתכלות עליו.
הדבר היחיד ש414 מבקש הוא שבחורה לא תשקר לו, והסיבה לכך היא די מובנת. זה לא מדע מורכב במיוחד, אלא היגיון מאוד מאוד אלמנטארי ובסיסי.

ולמרי ג'יין, לא משנה כמה נתאמץ, באמת שלא משנה כמה ננסה להתאונן, לא נצליח לעולם להתקרב אליכן. עצם כתיבת פוסט מתאונן כנגד התאוננות, מעלה את רמת הבוקי סריקי "האנתרופולוגית" שלך למימדי "אוננות" חדשים.
ישר כוח, תודיעי לנו כשתגמרי.
Mary Jane
Mary Jane • 29 במאי 2012
אגב, לא התייחסתי ספציפית למר 414 שאינני בקיאה בנטיותיו ואל לו חס וחלילה לקחת את הדברים אישית, אלא, כאמור, היה כאן עניין חוצה גבולות, ימים, יבשות ואוקיאנוסים.

תודה לרד ליץ שהוסיף וטען כי הגעתי למימדים חדשים. אני מוחמאת ומאחלת גם לך לגמור ויפה שעה אחת קודם קבלת פרס הנובל, שללא ספק יוענק (גם) לך בעקבות הניתוח המבריק שהפגנת כאן.
צלילה
צלילה • 29 במאי 2012
Mary Jane כתב/ה:
אגב, לא התייחסתי ספציפית למר 414 שאינני בקיאה בנטיותיו ואל לו חס וחלילה לקחת את הדברים אישית, אלא, כאמור, היה כאן עניין חוצה גבולות, ימים, יבשות ואוקיאנוסים.

תודה לרד ליץ שהוסיף וטען כי הגעתי למימדים חדשים. אני מוחמאת ומאחלת גם לך לגמור ויפה שעה אחת קודם קבלת פרס הנובל, שללא ספק יוענק (גם) לך בעקבות הניתוח המבריק שהפגנת כאן.

אני חושבת שכשאמרו שמילים לבדן יכולות להמיס להסעיר להניע ולשנות עולמות התכוונו אליך.

אני אוהבת כל מילה שנוטפת מפיך, גם כשאני לא מסכימה לה.

ולמען הסר ספק, הפעם הסכמתי לכל מילה.
מלכתא
מלכתא • 29 במאי 2012
די נו ,די ברור למה הוא התכוון...
גם כשניסיתי לקרוא את דבריו בצורה אחרת, לא מצאתי דרך אחרת לפרש את דבריו,
אלא שהוא דיבר על אנשים שכן מפרסמים את תמונותיהם, ואלו מזוייפות לגמרי.

נשמע הגיוני ומתחבר לי מאוד, במיוחד לאור העובדה שיש כאן הרבה אנשים שקרנים.
משקרים על המצב המשפחתי שלהם, משקרים על הנסיון שלהם, על נתונים יבשים, על תעסוקה. הגיוני שגם ישקרו בתמונות.
וזה משהו שמאוד מקביל לאתרי הכרויות וניליים, גם שם אנשים "מפרסמים" את עצמם עם תמונות של הצד היפה יותר שלהם.

מה לעשות עם זה? רק להיזהר ולא לאכול אשליות.
Mary Jane
לפני 12 שנים • 30 במאי 2012
Mary Jane • 30 במאי 2012
לל''ג כתב/ה:
[

אני חושבת שכשאמרו שמילים לבדן יכולות להמיס להסעיר להניע ולשנות עולמות התכוונו אליך.

אני אוהבת כל מילה שנוטפת מפיך, גם כשאני לא מסכימה לה.

ולמען הסר ספק, הפעם הסכמתי לכל מילה.

אוהבת אותך, כבר 7 שנים 3>
עמוק
עמוק • 30 במאי 2012
Red Leaf כתב/ה:
לאחר שביססנו את העובדה הזו, אין זה מסובך להבין מדוע כובד משקלה של תמונה הוא כה גדול

כובד משקלה של תמונה הוא כה גדול בעיני אנשים שעדיין לא חצו את גיל 12, מנטלית.
תודה לאל שפה זה לא גיי דייט.
עמוק
עמוק • 30 במאי 2012
אגב, גם אני הייתי לכוד בהלך הרוח הזה ואם אני מבין היום עד כמה הוא ילדותי, זה רק בזכות אשה יקרה וחברה טובה שפקחה את עיניי.
אז הדברים לא נכתבו לגופו של אדם, אלא לגופו של עניין.
אני לא בעד מעשי תרמית והתנהגות לא ישרה, אבל אין לי ספק שהעיוות התודעתי שהפך את התמונה למרכיב הכי חשוב בהיכרות, הוא שמעלה את מפלס ההונאות וההטעיות.

אני לא בא לשלול עדויות אחרות, אבל רק אציין מנסיוני הלא דל, שבכל אותן שנים שבהן הסכמתי להפגש רק לאחר צפיה בתמונות, לא נתקלתי מעולם בהטעיה מצד אשה כלשהי.
דבורלה
לפני 11 שנים • 24 בינו׳ 2013

Re: תופעה - כנראה לא חדשה, אבל הגיעה גם לכאן

דבורלה • 24 בינו׳ 2013
[quote="414"]אכתוב בלשון נקבה - אך זה כולל מן הסתם גם את הגברים שכאן.
באתרי הכרויות למינהם - נשים שמות תמונות מלפני ...icon_smile.gif, חצי צרה,
המגדילות לעשות - שמים תמונות של בנותיהם

ואילו המהדרין - שמות תמונות שנראות אוטנטיות ומתקבלות על הדעת שזו אינה דוגמנית על, אולם - מסתבר כי לא כך הם פני הדברים...icon_smile.gif

גם כאן, לצערי - נתקלתי בתמונות הן בפרופיל, והן באלבומים - שפשוט אינן של בעלת הפרופיל.
נראה אמיתי, מתקבל על הדעת, אולם בחיפוש קצרצר מסתבר שאשכרה אין בושה.

ודווקא כאן - קהילה - בה כמעט כולם מכירים את כולם, בכינוי , במסיבות ובפייס למי שמחובר..
כך שאין על מי לעבוד בעצם...

הזוי גם באתר ההזוי הזהicon_smile.gif

אלו שחושפות את עצמן בתמונות הן זונות צומי , ומה שאתה רואה בתמונה במציאות הכל שונה.

וזה ברור שאם משהי שמה תמונה שלה עם עיניים ירוקות\כחולות זה עדשות .
ועוד כמה דפקטים שלא תראה בתמונה עד שלא תפגוש ותראה במו עינייך .
rffl.gif rffl.gif rffl.gif
cיגי
לפני 11 שנים • 25 בינו׳ 2013

אני בעצמי ניתקלתי

cיגי • 25 בינו׳ 2013
בלא מעט שולטים שמסרבים להחליף תמונה בזמן הכרות או התכתבות
ואם כבר שולחים תמונה
אז לא מהמילניום הזה בכל אופן
אני אישית מעדיפה להחליף תמונת פנים
לצערי אני מקבלת חזרה רק תמונות גוף ללא פנים
אני מבינה את העניין שלא לחשוף את התמונה בפרופיל
אך שמגיעים כבר למטרה.............למה לא להחליף תמונת פנים עדכנית למען השם?