ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אובייקט מיני

גברים​(שולט)
לפני 12 שנים • 18 ביוני 2012
גברים​(שולט) • 18 ביוני 2012
בטי בום כתב/ה:
עשיתי לך לייק, איך אני מקבלת משלוח של העוגות ההן?

את באמת חושבת שבשביל לייק אחד קטן תהפכי אותי לשפחת העוגות שלך ?!

שימי עוד אחד ואני שולח עכשי !
Red E

רגע,

Red E • 18 ביוני 2012
גברים כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

סליחה, גברים

יש לך קונדיטוריה?icon_smile.gif

יש לך אלפחורס? icon_biggrin.gif
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 18 ביוני 2012
איך, איך הצלחתם לא להבין את האלגוריה של הכסף.
כשרונות נדירים אתם....
בחור יפה מחפש שמנה
בחור יפה מחפש שמנה • 18 ביוני 2012
יולי Yuli כתב/ה:
מה פתאום, הרבה נשים מתייחסות להרבה גברים כלאובייקטים מיניים.

(ובכלל, המון אנשים מתייחסים זה לזה כאל אובייקטים. מה יש לקנא פה. הלוואי והיינו מחפשים יותר דרכים לראות ולהבין זה את זה, במקום להגביר יותר ויותר את האובייקטיפיקציה ההדדית. אבל, חזרה לנושא).

אולי זה משהו שאתה משדר? אולי אתה דעתן מידי, או נוח מידי לקשור שיחה? "נראה טוב" לא תמיד חופף ל"סקסי בטירוף". נשים הופכות לאובייקט מישהו שעונה על הטריגרים המסויימים שלהן. יש כאלה שמגיבות לשרירים, אחרות לנגינה, אחרות לבקיאות במתמטיקה...
אולי זה גם נסיבות ההיכרות. אם הכרת מישהי במועדון, יהיה לך יחסית קל להפגין תכונה בולטת אחת בלי להפגין מכלול אישיות. אבל יש את הגברים האלה, שפשוט יודעים לשדר את זה, לא משנה מה הסביבה. שהם זיון טוב, וזה כל מה שהם, והם יודעים את זה, ומי שמחפשת אותם, מוצאת.

את אמרת את הכל !!!! את מבינה.
גבר שיראה כוסית (היא גם לא צריכה להיות יפה) הוא ישר יאבייקט אותה, אצלנו זה פשוט ציצי ותחת. לא תשמעי גבר אומר היא כוסית אבל היא לא משדרת את זה או היא כוסית אבל החא מדברת יותכ מדי לכן היא לא מושכת. אולי היא מעצבנת אבל עדיין הוא הסתכל עליה כחפץ מיני, חפץ שאמור לגרות מינית.

נשים אוהבות להרגיש(אפרופו טלנובלות) זה גורם להם להרגיש שנאה,כעס,אהבה,חיבה,קנאה,חשדנות, הערצה.
שגבר משדר לך מה שהוא שידר לך הוא לא שידר לך שהוא יודע לזיין(זה לא מה שאתן מחפשות זיון)
ונשים לא נמשכות לכסף אלא למה שהוא מסמל. שזה תכןנות חשובות אצל גבר כדי שהוא הזכר שיגן על הצאצים שלכן ויבטיח השרדוצ. כח,נחישות,אסרטיביות,השפעה,חריצות. לכל דבר יש סיבה שתורמת להשרדות המין האנושי. אצלנו זה זיין את הכי כוסית(מעיד על בריאות וצאצא בריא) וכמה שיותר (מבטיח את המשך זרעו) אצל נשים המח יותר מסובך הן צריכות להבטיח שהזכר שמפרה אותן יהיה אמין,חזק, נחוש כדי שישמור על הצאציהן שלי ולא ינטושן, הכל מנגון השרדותי. לכן יופי גברי לא נחשב, אפרופו מלא זוגות של כוסיות ומכוערים (ולאו דווקא עם כסף) אבל לעולם לא תראה בחור מצליח עם מכוערת.
מדד הצלחה ומקובלות בחברה אצל גבר- הישגים( כסף, ספורט)
מדד ההצלחה ומקובלות חברתית אצל אשה- יופי.

אבל גם אני רוצה להיות יפה פעם אחת, ושאשה תרצה לאנוס אותי ותקנה לי מתנות, גם לי מגיע icon_smile.gif הבה נהפוך את הטבע ליום אחד. ואתן תיהיו החזקות ואנחנו היפים שאתן צריכות לכבוש, ואנחנו נחכה כמו טרף.

חשבתן למה גברים אוהבים נשים בעקבים או בגרביוני רשת, העקבים מקשים על הליכתכן מה שמבטיח טרף קל, והגרביוני רשת מדמים מאין רשת עכביש שאתן כלודות בה. והחפצים האלה מעוררים אצלנו את היצרים הכי חייתים. אלה דברים שאנחנו לא מודעים אליהן ולא מבינים למה עקבים מטריף אותנו.

אני אשמח ללמוד איזה סיבה מושכת אותנו כל כך בשדיים הרי זה רק גוש שומן.
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 18 ביוני 2012
אני אשמח ללמוד איזה סיבה מושכת אותנו כל כך בשדיים הרי זה רק גוש שומן.[/quote]

המשיכה הטבעית הראשונית של הזכר ממשפחת היונקים היא אל התחת כסמן של מיניות ופריון
ראה את הישבן האדום של הקופים וכו'
כשהאדם התחיל להלך זקוף,התחת בלט פחות, והיונק מסוג נקבת אדם פיתחה שדיים הדומות לתחת כגורם מושך
המשיכה לשדיים אם כך זו התניה מאוחרת יותר במין האנושי , והתרבות עושה בזה שימוש שמעוות את המטרה המקורית, וזה סמל פיריון.
ואיפה העיוות הכי בולט וברור? במקום שבו משתילים סיליקון לחזה. אי אפשר לטעות במראה חזה הסיליקון, קל מאד לזהות אותו, וחזה מושתל סיליקון אינו יכול לשמש להנקה, כך שהסיליקון חיסל את יעודו הטבעי
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 18 ביוני 2012
גברים כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

שמתי , עכשיו אני מחכה...
שולט מלמטה אכזר שכמוך icon_smile.gif
Brave Dwarf
לפני 12 שנים • 19 ביוני 2012
Brave Dwarf • 19 ביוני 2012
יצרים כתב/ה:

את אמרת את הכל !!!! את מבינה.
גבר שיראה כוסית (היא גם לא צריכה להיות יפה) הוא ישר יאבייקט אותה, אצלנו זה פשוט ציצי ותחת. לא תשמעי גבר אומר היא כוסית אבל היא לא משדרת את זה או היא כוסית אבל החא מדברת יותכ מדי לכן היא לא מושכת. אולי היא מעצבנת אבל עדיין הוא הסתכל עליה כחפץ מיני, חפץ שאמור לגרות מינית.

חוצמזה שאני לא מבין מה זה "כוסית לא יפה", אני מבקש ממך בקשה אישית - אנא דבר בשם עצמך או לפחות ציין שגברים הסולדים מהמושג "כוסית" ומציינים לא אחת שהאישה היפה הניצבת לפניהם, אין לה "את זה", וכמו כן מתעניינים לא בתחת וציצי, אינם גברים. ואני אהיה גאה לשאת בתואר ואודה לך מקרב לב.
בחור יפה מחפש שמנה
בחור יפה מחפש שמנה • 19 ביוני 2012
כוסית בא מהמילה כוס.
ואיי אחי כמה אני מכיר כאלה יש לי ידידה שעובדת איתי יש לה גוף קטלני, אבל הפנים מכוערות, הייתי מזיין אותה ושם לה שק על הראש. כוסית לא משמע יפה. למרות שיכול להיות מישהי יפה אבל הגוף שלה זוועה וזה פשוט הורס הכל !!!

בקיצר גברים לא נמשכים לתכונות או למה שנשים משדרות או אומרות, אנחנו נמשכים לחיצוניות ואם היא מתלבשת בצורה זנותית זה עוד יותר מעצים. אישה צריכה לראות תכונות מהגבר כדי להמשך אליו, כסף,אסרטיביות, כח בטחון עצמי וכולי.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 19 ביוני 2012
יצרים כתב/ה:
כוסית בא מהמילה כוס.
ואיי אחי כמה אני מכיר כאלה יש לי ידידה שעובדת איתי יש לה גוף קטלני, אבל הפנים מכוערות, הייתי מזיין אותה ושם לה שק על הראש. כוסית לא משמע יפה. למרות שיכול להיות מישהי יפה אבל הגוף שלה זוועה וזה פשוט הורס הכל !!!

בקיצר גברים לא נמשכים לתכונות או למה שנשים משדרות או אומרות, אנחנו נמשכים לחיצוניות ואם היא מתלבשת בצורה זנותית זה עוד יותר מעצים. אישה צריכה לראות תכונות מהגבר כדי להמשך אליו, כסף,אסרטיביות, כח בטחון עצמי וכולי.

אני לא אחיך. אני בן יחיד.