שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

יחסי שליטה בעבודה:בעיה?

Red E
לפני 12 שנים • 20 ביולי 2012
Red E • 20 ביולי 2012
נילי ונילי כתב/ה:
אני, במפתיע, דווקא לא נגד באופן גורף.

רמת הנזק שאתה עשוי לגרום לנערה הזו לא נשמעת לי גדולה במיוחד, אם להסתמך על מה שכתבת. יש פה יחסי מרות ברורים, אבל לא נשמע שיש ניצול של יחסי המרות הללו. וגם לא נשמע שהיא נכנסת למשהו שהיא לא מבינה מה הוא. אז לך על זה. זה, כמובן, רעיון רע מאד אבל נשמע לי שזה מסוג הלקחים שלומדים רק מתוך צלקות ולא מתוך הודעות בפורום.

בסופו של דבר אתה תבין כמה לקחים בצורה הכי כואבת שיש, ואלו יהיו לקחים שילוו אותך הלאה בחיים הבוגרים שלך, במקומות עבודה אחרים:
1.
עמדת הסמכות שלך היא-היא זו שהפכה אותך למושך בעיניה. היא לא היתה נמשכת אליך אם לא היית הבוס שלה.
2.
לערבב ביזנס ופלז'ר זה אף פעם לא רעיון טוב.
3.
לעשות פלז'ר עם נערות בגיל ההתבגרות זה אף פעם לא רעיון טוב.

שוב, כיוון שנדמה לי שרמת הנזק שאתה יכול לחולל פה אצל הנערה הזו היא לא גדולה במיוחד, ושרוב הנזק עשוי להיגרם לך- אני לא מתנגדת נחרצות למימוש הפנטזיה הזו. זה רעיון דבילי ואתה תיכווה ממנו אבל אולי זה מסוג השיעורים שצריך ללמוד על הגוף. תלמד דרך ביצוע.

שיהיה בהצלחה.

זה שהיא קטינה? אהה, כן היא יודעת מה היא רוצה נכון
זה שהוא עלול להענש כחוק .. זה בסדר , ?
הכל בסדר כל עוד האשה היא "עם היד על העליונה".. בחייך, חפשי קצת בציציות שלך תשובה לא אחראית.. בלשון המעטה..
Red E
לפני 12 שנים • 20 ביולי 2012

וכן,

Red E • 20 ביולי 2012
נילי ונילי כתב/ה:

רמת הנזק שאתה עשוי לגרום לנערה הזו לא נשמעת לי גדולה במיוחד, אם להסתמך על מה שכתבת. יש פה יחסי מרות ברורים, אבל לא נשמע שיש ניצול של יחסי המרות הללו. וגם לא נשמע שהיא נכנסת למשהו שהיא לא מבינה מה הוא. אז לך על זה. זה, כמובן, רעיון רע מאד אבל נשמע לי שזה מסוג הלקחים שלומדים רק מתוך צלקות ולא מתוך הודעות בפורום.

בסופו של דבר אתה תבין כמה לקחים בצורה הכי כואבת שיש, ואלו יהיו לקחים שילוו אותך הלאה בחיים הבוגרים שלך, במקומות עבודה אחרים:
1.
עמדת הסמכות שלך היא-היא זו שהפכה אותך למושך בעיניה. היא לא היתה נמשכת אליך אם לא היית הבוס שלה.
2.
3.

שוב, כיוון שנדמה לי שרמת הנזק שאתה יכול לחולל פה אצל הנערה הזו היא לא גדולה במיוחד, ושרוב הנזק עשוי להיגרם לך- אני לא מתנגדת נחרצות למימוש הפנטזיה הזו. זה רעיון דבילי ואתה תיכווה ממנו אבל אולי זה מסוג השיעורים שצריך ללמוד על הגוף. תלמד דרך ביצוע.

שיהיה בהצלחה.

ראיתי שסייגת בענייני גיל וביזנס עם פלז'ר, מה שנקרא "כסת"ח לתגובה שלךicon_smile.gif .. אי אפשר כאן לאחוז בשני הצדדים.. על כל פנים, חד הצדדיות שלך זועקת מהתגובה שלךicon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
לפני 12 שנים • 21 ביולי 2012

Re: נו באמת....

הדורבנים​(נשלט) • 21 ביולי 2012
DanaDomme כתב/ה:
אגדה אורבנית.
החיים הם לא סרט פורנו.
לא מאמינה למילה ממה שנכתב.

הדברים שלך קולעים אפילו אם למה שנכתב יש אחיזה במציאות. הייתי רוצה להרחיב, ברשותך, מהצד הנשלט.

גם אני מאוד מאוד נגד. הרעיון המובא בשרשור דוחה בכמה רבדים. קטינות, מועסקות, יחסי עבודה.

והוא מאוד מגרה. זה מאוד מבלבל.

תראו. מבחינה מינית אנחנו מתגרים מהכל. לא יודע אם זה בסדר או לא בסדר. זה *המצב*. אני אישית מודה שאני מתגרה מקטינות. ואין הבדל גיל. אני מתגרה מיניתמבנות בגיל 5 שרוצות להפעיל אות. גם מכלבות, ומחתולות, שמנסות לשלוט בי, אני מתגרה קצת. זה לא אומר שאני הולך לעשות משהו עם ילדות בנות חמש או לבעול חתולה רק כי היא גירתה אותי. אלוהים לא!

אני לא חושב שיש הבדל עקרוני בין פנטזיה למציאות. בעיני הם אותו הדבר. כי הרי אתה חושב שאת מה שאתה רואה, ואת מה שאתה משתוקק אליו.
אני כן חושב שיש הבדל בין לקיחת אחריון לאי לקיחת אחריות. על המעשים, על המחשבות. על הכל. זה בעצם ההבדל האמיתי בין פורנו למציאות, לדעתי.

http://www.youtube.com/watch?v=E5veEQAhjXM&feature=related

כלובי - זה בסדר אם אתה מוצא לנכון למחוק את הלינק הנ"ל - הוא רק להמחשה.
סמרטי
לפני 12 שנים • 22 ביולי 2012

לדעתי המצב שלך מאוד פשוט להחלטה

סמרטי • 22 ביולי 2012
היא ילדה בת 16 ואתה גבר בן 26

לא משנה כמה תרצה לראות בה שולטת ובך נשלט , הדבר היחידי ששולט כרגע על שיקול דעתך הוא כוח הפנטזיה... אני מודה שזה רכו סיפור "מדליק" אך זה רק כסיפור מדליק כמציאות חוץ מהרבה עבירות על החוק שטמונות כאן , זה גם סיפור שיש בו הרבה מרכיבים של פעולה של נערה ופרשנות של מבוגר..
feminine3​(אחרת)

תגידו, אתם בסדר? כל דבר צריך להסביר לכם בבדידים ??

feminine3​(אחרת) • 22 ביולי 2012
[quote="נילי ונילי"] אני, במפתיע, דווקא לא נגד באופן גורף.

1.
2.
3.

שיהיה בהצלחה.
[/quote
קפצתם כי קראתם שורה של זה בסדר אם אתה תפגע ? אין לכם יכולת לחבר משפטים אחד לשני ולא להוציא דברים מהקשרם?
הרי כתוב מפורש שזה לא רעיון טוב. זה אפילו כתוב בנקודות על מנת להקל על הקריאה ואפילו אללי כתוב גם למה זה לא רעיון טוב, אבל
כתוב גם במילים אחרות, שמה לעשות, כשהזין עומד השכל בתחת ולכן יש מצבים בחיים שלא יעזור התייעצות בפורום אלא נסיון חיים.
אז לא, הכוונה כאן לא הייתה זה בסדר אם הוא יפגע.
זה יותר טוב שהוא יפגע גבר בגיר שמשחק בפנטזיה של נדמה לי עם קטינה מאשר היא. שברור לכולם חוץ מלאלו שזה מעמיד להם , שהיא לא ממש יודעת מה היא עושה והיא סתם משחקת
כל זה כמובן במידה והכל נכון
ולסיכום, אני חושבת כמו סיגורני. גם אני הייתי מפטרת אותה לא משנה כמה עובדת טובה היא.
Red E

Re: תגידו, אתם בסדר? כל דבר צריך להסביר לכם בבדידים ??

Red E • 22 ביולי 2012
[quote="feminine3"]
נילי ונילי כתב/ה:

1.
2.
3.

שיהיה בהצלחה.
[/quote
קפצתם כי קראתם שורה של זה בסדר אם אתה תפגע ? אין לכם יכולת לחבר משפטים אחד לשני ולא להוציא דברים מהקשרם?
הרי כתוב מפורש שזה לא רעיון טוב. זה אפילו כתוב בנקודות על מנת להקל על הקריאה ואפילו אללי כתוב גם למה זה לא רעיון טוב, אבל
כתוב גם במילים אחרות, שמה לעשות, כשהזין עומד השכל בתחת ולכן יש מצבים בחיים שלא יעזור התייעצות בפורום אלא נסיון חיים.
אז לא, הכוונה כאן לא הייתה זה בסדר אם הוא יפגע.
זה יותר טוב שהוא יפגע גבר בגיר שמשחק בפנטזיה של נדמה לי עם קטינה מאשר היא. שברור לכולם חוץ מלאלו שזה מעמיד להם , שהיא לא ממש יודעת מה היא עושה והיא סתם משחקת
כל זה כמובן במידה והכל נכון
ולסיכום, אני חושבת כמו סיגורני. גם אני הייתי מפטרת אותה לא משנה כמה עובדת טובה היא.

וכעת , לאחר שהבהרת לי בכזו שנינות ועדינות .. מצטערת.. לא, לא הבנתי מה את רוצהicon_smile.gif
אני נכשלת בהנת הנקרא אותך.. סורי
אין, נו מה שגבר יכול להסביר לי .. אף אשה עם אלפי בדידים לא תוכלicon_smile.gif ..
סורי נשארתי איתנה בדעתי .. ואת יצאת שנונה ..
מודה ועוזבת ירוחם.. באמתicon_smile.gif
the rain song
the rain song • 22 ביולי 2012
ואני עדיין חושבת מה הייתי עושה אילו אני הייתי אחראית על אנשים וילד בן 16 היה מתעסק איתי ככה.
פייסבוק?
אתם רציניים?
גבולות היו מוצבים חד משמעית מהמילה הראשונה שהיתה מגיעה לא במקום
ואם זה לא היה עוזר - החלפת משמרת. שילך לעבוד עם גבר מנהל
ואם גם זה לא - פיטורין

ומי שחושב שהתירוץ "גבר זה לא אשה" מקובל במקרה הזה - ובכן, נראה לי שאתם ממעיטים בערך הגברים.
*מנגינה*{התווים שלו}

למנהל דוכן המזון השואל:

*מנגינה*{התווים שלו} • 22 ביולי 2012
אין עוררין על כך שקשר שליטה מוביל גם למיניות וקיום יחסי מין. זה חלק מהעונג והריגוש שבפגישה.
לכן
אין כאן בכלל מקום להתלבטות.
מבחינה משפטית חד משמעית, אסור לך להכנס לסיטואציה הזו!
אתה המנהל שלה ולכן יש בינכם יחסי מרות.
הנה דברים ברורים שענתה עו"ד אילנה קנטור, בשאלה דומה בפורום אחר:

"... על פי חוק העונשין, אדם המקיים יחסי מין עם נערה בין הגילאים 16 עד 18, כשביניהם יש יחסי מרות, תלות או חינוך... - אזי אותו אדם עובר עבירה פלילית של בעילת קטינה בהסכמה..."
מציעה לך להקשיב לתגובות החכמות של החברים ועוד יותר לחוק היבש ולהתרחק מאותה נערה כמו מאש.
סוס אציל​(נשלטת)
לפני 12 שנים • 7 באוג׳ 2012

דווקא נושא זה מביא אותנו לדיון מעניין דומה

סוס אציל​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2012
האם באמת מישהו או מישהי - נתקלו במקום עבודתם בסיטואציה כזו, של שליטה או נשלט\ת
אבל כמובן בגילאים בוגרים?
nomorenomore
לפני 12 שנים • 7 באוג׳ 2012
nomorenomore • 7 באוג׳ 2012
מצחיקה אותי התגובה הסגולה. ממש אבל...

טוב נו, המשך קלאסי לשנאת זכרים טיפוסית בטח. לא מפתיע.

כנאמר... אין חדש תחת השמש.