אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

"מכסה פשעיו לא יצליח"

Inside your head
לפני 11 שנים • 6 באוג׳ 2012
Inside your head • 6 באוג׳ 2012
the rain song כתב/ה:
אני יודעת מה פירוש המילים ומה פירוש הביטויicon_smile.gif
אני שואלת, תכלס בשטח, מה אפשר לעשות
העלו את רעיון מחיקת הניק - מצויין אבל אפשר לפתוח ניק חדש אז זה לא פותר באופן מוחלט
השרשור נפתח עם מקרה ספציפי
מה אפשר לעשות?
אני באמת שואלת
העלו בעיית אונס אני טענתי שזה עניין בראש ובראשונה למשטרה
מה לדעתך עוד אפשר לעשות?

אין פתרונות במטה של קסם, ולא יהיה פתרון אחד כולל שיספק מענה לכל סוגי הפגיעות באשר הן.
גם במרחב הוירטואלי כמו בחוץ (אחרי הכל, כולנו בני אדם גם כאן וגם שם) המקרה לגופו מאוד משנה.
כלובי אכן לא גיבור-על וגם לא שוטר, כלובי לא גננת, כלובי כן מנהל אתר. מסכימה שחסימה מהאתר אינה אופציה יעילה במיוחד.

אני בעד להציף, לעלות את הנושאים בכתב, לדבר לגופם של מקרים, ולא לגופו של אדם, לפרט דפוסי התנהגות, פשוט להקיא מידע על המקרים, בפומבי, אותם טינופות רק משנים כינויים וזהויות, אך לא התנהגויות. הם תמיד ישקרו את אותו השקר, לפעמים קטן יותר ולפעמים גדול יותר, האובססיה היא אותה אובססיה, החולי הוא אותו החולי, העיוות הוא אותו העיוות, רק בשמות שונים ומסכות מכוערות.
החשיפה לסוג מידע שכזה הופך אותך לזהיר יותר, קשוב יותר להתנהלות שסביבך, רגיש יותר לסיטואציה.

מאמרים מוסגרים מפה לאוזן, דינם כדין שמועה, להתנדף.

וכמובן, טיפול הנושא ברמה האישית, ללא כל מעורבות שקשורה לאתר ולנוכחים בו. וכאן יש חופש ביטוי מוחלט לכל אחד מאתנו (במידה ונפגע) לפעול עפ"י צו לבו ואמות המוסר שלו.

מי שמצפה ל"סולידריות קהילתית" - (אתם בטח תופתעו...) לא תהיה כזו. כל אחד כאן הוא לעצמו.
the rain song
לפני 11 שנים • 6 באוג׳ 2012
the rain song • 6 באוג׳ 2012
Undisclosed Desire כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
אני יודעת מה פירוש המילים ומה פירוש הביטויicon_smile.gif
אני שואלת, תכלס בשטח, מה אפשר לעשות
העלו את רעיון מחיקת הניק - מצויין אבל אפשר לפתוח ניק חדש אז זה לא פותר באופן מוחלט
השרשור נפתח עם מקרה ספציפי
מה אפשר לעשות?
אני באמת שואלת
העלו בעיית אונס אני טענתי שזה עניין בראש ובראשונה למשטרה
מה לדעתך עוד אפשר לעשות?

אין פתרונות במטה של קסם, ולא יהיה פתרון אחד כולל שיספק מענה לכל סוגי הפגיעות באשר הן.
גם במרחב הוירטואלי כמו בחוץ (אחרי הכל, כולנו בני אדם גם כאן וגם שם) המקרה לגופו מאוד משנה.
כלובי אכן לא גיבור-על וגם לא שוטר, כלובי לא גננת, כלובי כן מנהל אתר. מסכימה שחסימה מהאתר אינה אופציה יעילה במיוחד.

אני בעד להציף, לעלות את הנושאים בכתב, לדבר לגופם של מקרים, ולא לגופו של אדם, לפרט דפוסי התנהגות, פשוט להקיא מידע על המקרים, בפומבי, אותם טינופות רק משנים כינויים וזהויות, אך לא התנהגויות. הם תמיד ישקרו את אותו השקר, לפעמים קטן יותר ולפעמים גדול יותר, האובססיה היא אותה אובססיה, החולי הוא אותו החולי, העיוות הוא אותו העיוות, רק בשמות שונים ומסכות מכוערות.
החשיפה לסוג מידע שכזה הופך אותך לזהיר יותר, קשוב יותר להתנהלות שסביבך, רגיש יותר לסיטואציה.

מאמרים מוסגרים מפה לאוזן, דינם כדין שמועה, להתנדף.

וכמובן, טיפול הנושא ברמה האישית, ללא כל מעורבות שקשורה לאתר ולנוכחים בו. וכאן יש חופש ביטוי מוחלט לכל אחד מאתנו (במידה ונפגע) לפעול עפ"י צו לבו ואמות המוסר שלו.

מי שמצפה ל"סולידריות קהילתית" - (אתם בטח תופתעו...) לא תהיה כזו. כל אחד כאן הוא לעצמו.

לזה אני עושה לייקicon_smile.gif
מסכימה
Here And There​(נשלטת)
לפני 11 שנים • 7 באוג׳ 2012

Re: pet

Here And There​(נשלטת) • 7 באוג׳ 2012
the rain song כתב/ה:
pet כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
pet כתב/ה:
*מנגינה* כתב/ה:
למי את מתכוונת במילים "אנחנו יודעים"?
האשמת אדם באונס נעשית רק בבית משפט. כל קביעה אחרת נתונה לפרשנות ומחלוקת.
אם אדם הואשם באונס אחרי משפט, מקומו מן הסתם יהיה בבית הסוהר ואז לא יגיע לכאן.
אבל עד אז אי אפשר למנוע ממנו לגלוש בכלוב ובכלל ברשת כמו גם אותה אישה שקיסר סיפר אודותיה.
אף אחד אינו טלית שכולה תכלת. לצערנו יש גם אנשים שסרחו במעשיהם ועדיין נמצאים פה.
לכן ההתייחסות לכל חבר צריכה להיות בבחינת "כבדהו וחשדהו" אבל לא שפטהו.

אוקיי, ורק לצורך הדיון, נגיד אדם נמצא אשם, ישב את היום וחצי שלו בכלא והשתחחר ועכשיו רוצה לחזור לכלוב? היית מסכימה?
ומה אם אדם אנס אבל מאי אילו סיבות (נגיד כי מערכת המשפט בארץ דומה יותר לקרקס מאשר למקום שעושה צדק) ונמצא זכאי?

אני שואלת כי מצד אחד אני מבינה את מה שאת אומרת, אני לא חושבת שצריך להעיף כל מי שהאשימו אותו באונס/פשע, מצד שני, לזרוק "לכי למשטרה" זה קצת מתמם, בלשון המעטה. הרי במקרי אונס רגילים מאוד קשה להוכיח אשמה, ככה שכשמדובר בבדס"מ הסיכוי להגיעה להרשעה הם אפסיים (והיו כבר כמה וכמה מקרים שנשים מכאן התלוננו על אונס והתיקים בסוף נסגרו). ככה שאם מדובר באדם שכמה נשים הלתוננו עליו אני חושבת שלחסום אותו זה בהחלט הפתרון הנכון.

אבל איך חוסמים בן אדם מהכלוב?
זו באמת לא בעיה לפתוח מיליון ניקים אחרים עם כל נתון שעולה על הדעת
ואם אדם נזרק בניק אחד אבל יש לו עדיין שני ניקים אחרים במלאי?
אי אפשר לזרוק אנשים מהאינטרנט
זו בעיה.

כנראה שאפשר כי כלובי עושה את זה. ובכל אופן לא אמרתי שזה יהיה קל.
אז מה הפתרון שלך? לא לנסות אפילו לחסום אותם רק כי יש מצב שהם יחזורו בניקים אחרים?
על אותו משקל את אומרת שגם לא להכניס אנסים לכלא כי בכל אופן הם יחזרו לאנוס כשהם ישתחררו.

אני לא חושבת שכלובי מסוגל לחסום אנשים. הוא מסוגל לחסום ניקים.
אני בהחלט בעד להעיף אנשים שעברו על החוק. אני רק אומרת שזה לא פתרון מושלם לבעיה הספציפית שלהם.
לצערי אין לי רעיון אחר מלבד להתנהל מאוד בזהירות.
אני הפכתי להיות כל כך חשדנית שזה מבהיל אותי לפעמים כי זה די מזויין להתנהל ככה אבל מצד שני ברוך השם טפו טפו טפו חמסה חמסה חמסה אין לי עניינים כפי שתואר כאן. ואני יודעת שאני עדיין לא חסינה ובכל זאת - זהירה.

הכוונה שלי היתה לחסימת ניקים. בכל אופן לגמרי מסכימה איתך, ברור שחסימה לא באה במקום התנהלות זהירה.
ממש ממש לא.
שיר כאב​(שולטת){סוליקר}
לפני 11 שנים • 8 באוג׳ 2012
Undisclosed Desire כתב/ה:

אחרי הכל ולמרות הכל, לא יורים על עיוור ומכלים מחסנית שלמה על הסביבה רק כי כואב וקיים יצר נקם שמבעבע בך. אני מאמינה שלמרות הפגיעה, אנחנו עדיין מפעילים שיקול דעת בריא ואומדים את המצב ולא פועלים על אוטומט.

״יורק דם״ - למצות עם האדם הפוגע את הדין על הצד המקסימלי ביותר, בגבולות מה שניתן לעשות במסגרת החוק.

מסכימה עם כל מילה.
הולכת לסמס את זה.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 8 באוג׳ 2012
הדורבנים​(נשלט) • 8 באוג׳ 2012
הערה: אין לי מושג על מה אתם מדברים עד עכשיו, וגם לרבים אחרים אין, כך אני בטוח: אני אישית לא מכיר שום אישה שלקחה כסף ממישהו, ולא מקרה שמישהו שאנס או הטריד ואחרים פחדו לפתוח את זה ולדווח. לא מבין גם למה צריכים להיות מקרים כאלו, ולמה לא מדווחים עליהם, אם באמת קיימים.
בקיצור, אתם לא ברורים בכלל.