לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ניוש זה משפיל?

Mary Jane
לפני 12 שנים • 27 באוג׳ 2012
Mary Jane • 27 באוג׳ 2012
בכוח המוח כתב/ה:

את צודקת שזו לא השפלה אמיתית. זו השפלה מעושה. את חווה בושה והשפלה ממישהו שאת יודעת בתחושות מקבילות שהוא אוהב ומקבל אותך. זה לא שהוא נהנה להשפיל אותך, אלא נהנה בסופו להראות לך שלא משנה מה, הוא אוהב אותך, ככה וגם ככה, וגם נבוכה.

שלומות, בכח }{

אהבתי את תשובותייך הקודמות, אך חולקת עלייך בעניין טיב ההשפלות. העובדה שישנה הסכמה וששני הצדדים מפיקים עונג מהסיטואציה, אינה הופכת את ההשפלה בהכרח להשפלה שאינה אמיתית. בעיניי השפלות במסגרת מה שמכנים ׳בדסמ׳ הן מאוד אמיתיות. מה לעשות, יש דברים שהם משפילים חד וחלק, גם אם המסגרת מגוננת ומבינה.
בנוסף, נראה לי שיש אנשים שנהנים להשפיל את הפרטנרים באמת ובתמים, ולא ממש אכפת להם להראות ש״לא משנה מה הוא תמיד יאהב אותך״. זו גישה רומנטית משהו לבדסמ ולסאדיזם, שמניעה רק את הסאדיסטים הקלים, הרכים, האוהבים. סאדיסטים אחרים מעוניינים למצוא בהשפלות סבל נפשי ו/או הקרבה, ובמקום הענקת ביטחון דווקא מפיקים הנאה מערעורו. כך נראה לי ( ; 
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 27 באוג׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

את צודקת שזו לא השפלה אמיתית. זו השפלה מעושה. את חווה בושה והשפלה ממישהו שאת יודעת בתחושות מקבילות שהוא אוהב ומקבל אותך. זה לא שהוא נהנה להשפיל אותך, אלא נהנה בסופו להראות לך שלא משנה מה, הוא אוהב אותך, ככה וגם ככה, וגם נבוכה.

שלומות, בכח }{

אהבתי את תשובותייך הקודמות, אך חולקת עלייך בעניין טיב ההשפלות. העובדה שישנה הסכמה וששני הצדדים מפיקים עונג מהסיטואציה, אינה הופכת את ההשפלה בהכרח להשפלה שאינה אמיתית. בעיניי השפלות במסגרת מה שמכנים ׳בדסמ׳ הן מאוד אמיתיות. מה לעשות, יש דברים שהם משפילים חד וחלק, גם אם המסגרת מגוננת ומבינה.
בנוסף, נראה לי שיש אנשים שנהנים להשפיל את הפרטנרים באמת ובתמים, ולא ממש אכפת להם להראות ש״לא משנה מה הוא תמיד יאהב אותך״. זו גישה רומנטית משהו לבדסמ ולסאדיזם, שמניעה רק את הסאדיסטים הקלים, הרכים, האוהבים. סאדיסטים אחרים מעוניינים למצוא בהשפלות סבל נפשי ו/או הקרבה, ובמקום הענקת ביטחון דווקא מפיקים הנאה מערעורו. כך נראה לי ( ; 

מארי אהובתי,
אני מסכימה שההשפלות נחוות אמיתיות, למרות שהצד השני לא באמת חייב ללגלג בתוכו על הפרטנר ועל הסיטואציה. לעניין הסבל הנפשי, זה בדיוק מה ששותים במבנים האלה: כאב, התמסרות למרות ההקטנה, ההשפלה, הכאבים הנפשיים והגופניים. אבל המקום שאנחנו מבצעים ונהנים מזה הוא תחום בזמן, הוא לא המציאות אלא הבועה. לכן אנחנו חלוקות במקום אחד, ואולי לכאורה: כל עוד השולט לא אוסף אחר כך את הפרטנר, ומחזק את היסודות של של תחושת ההכלה, נראה לי שמדובר בהתעללות. שזה אולי בסדר (לא יודעת), רק שזה לא המרחב המוגן לו שואף הבדס"ם בעיני.

וכן, אני מודה שאני רומנטית. מאוד. בדס"מ בעיני הוא בעיקר ביטוי לקרבה, ושם הוא מרגש אותי . קרבה מוזרה, כי היא מבטיחה שלמרות ניכור, השפלה, כאב, זלזול ולגלוג, הפרטנר לא זז לי מהרגל, או אני לו כשאני למטה. לדעתי אין שום דבר שישאיר מישהו במקומות הקיצון האלה עד הסוף, אם הוא לא אוהב ומתמסר באמת. (:
נישלט נשי​(נשלט)

ניוש

נישלט נשי​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
שלום לכולם.אני חושב שניוש אינו סוג של השפלה.זה פנטזיה שהרבה גברים רוצים לחוות.רובם שמגיעים לסשן עוברים את החוויה של חדירת המלכה(סטרפאון)אז אתה לא לובש ביגוד נשי.אבל זה גם סוג של ניוש.
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
באיזה שהוא מקום, ההשפלה משתנה עם הזמן והופכת להתמסרות וקבלה. וזה נקודה שחסרה, בעיני, בהתייחסות לניוש עד עכשיו בשרשר הזה.
למשל: אני לא מסכים עם בכוח, שאם אין חיזוק בסוף הסשן אז זאת נחשבת התעלולות. וזה מאוד תלוי במה זה "חיזוק בסוף הסשן" לסשן לא צריך להיות סוף בכלל. אני אתן דוגמא:

נניח שהשולטת מצווה על גבר לרקוד לפניה עם תחתונים וחזיית תחרה, לפתות אותה, ללכוד את מבטה בתנועותיו הנשיות. היא באמת מתעניינת בו רק כאישה. הוא יקבל תשומת לב ממנה אך רק כאשה. והוא צריך להתאמץ בשביל לזכות בתשומת הלב הזאת. להיות כוסית.
הוא נורא רוצה אותה. אם הגבר הוא קצת הומופוב, ובעצם גם אם לו, הדרישה הזו תשפיל אותו. הוא כשלעצמו, לא מספיק שווה. הוא יהיה שווה, רק אם יהפוך בשביל השולטת, למשהו אחר לגמרי ממה שהוא היה עד עכשיו. רק עם הוא ישנה את מהותו לחלוטין.

כל הבחירות שלו עד עכשיו בחיין לא שוות בעיניה. הוא צריך להתלבש ולהתנהג כמו שהיא רוצה - כאישה. זה חלק ממה שמשפיל לדתעי.

ומתוך תחושת ההשפלה הוא לובש את החזייה. מתוך המבוכה שלו הוא מתחיל לרקוד בצורה גמלונית. וזה לא מספיק לה. היא תתעלם ממנו, אלא אם כן הוא יחזור להתבונן בעצמו, יידע להיות יותר אישה, ולשכנע אותה שהוא באמת אישה, ולא גבר מחופש. ההשפלה צורבת שוב.

ואז, כשהוא רוקדת יפה יפה, היא מתלהבת. הוא שמח בכך. הוא מרגיש את הצריבה של התודעה שלה בו. זה נעים לו. זה מגרה אותו בצורה שלא תיאמן. אבל זה כבר לא משפיל. זה שלב זיכוך כזה.

אבל כל זה לא דורש להגיד "פוס! עכשיו אני מחזקת אותך כגבר. אתה חוזר להיות גבר". להיפך, היא עדיין, ותמיד, תתיחס אליו כאשה מעכשיו, וזה לא התעללות בעיניי.
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
א. אהבתי את כל התגובות של בכוח לאורך כל השרשור.
אם הייתי טיפוס של לייקים. הייתי מלייקק כל תגובה שלה.
היא מייצגת את ההשקפה שלי בעניין במדויק.

ב. ניוש של נשלט יכול לעורר כל מיני תחושות, השפלה היא אחת מהן. זו אולי תחושה נפוצה בהקשר הזה, אבל לבטח לא הכרחית.
אני, אישית, בתור מי שחובב השפלות מכל סוג ומין, חווה השפלה מהנה בניוש (וכמובן, למרות שזה נאמר כבר, אני אחזור שוב - ההשפלה לא נובעת משוביניזם, ממש כמו שגיברור של אישה הוא משפיל גם למי שאינה בזה לגברים), תלוי בסוג הניוש, כל ניוש וההשפלה שהוא יוצר (הלבשה בבדי נשים, גרוטסקיות, דיבור בלשון נשית וכו'), אבל, וזה העיקר, גיליתי שאני מפיק הנאה נוספת מהניוש, שלא נוגעת להשפלה דווקא. מצאתי שם פינה, שהתלבשה לי יפה עם הלך הרוח הציותי שלי, ולמרות שאני מתקשה להגדיר את העניין במילים, אני מסוגל לחוש אותו היטב (ואני לא קרוסדרסר, הומו או קוקסינל).
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 27 באוג׳ 2012
נראה לי ברור שהאקט של הניוש כשלעצמו לא חייב להיות משפיל. הוא יכול להיות גם מגניב ומשעשע. הרי יש גם שולטות קרוסדרסריות שאוהבות לעלות על הניש, ולהשפיל אחרים. אז השאלה קשורה למסביב של הניוש, למה שעושים איתו. אפשר לקחת אותו למקום של השפלה, למי שנהנה מזה, וגם למקומות אחרים.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
אישית, אני מאד מתחבר להשפלה ויחד עם זאת אני בכלל לא מתחבר לניוש. המסקנה מכך היא, או שניוש מושך לא רק (וכנראה גם לא בעיקר) בגלל היותו משפיל או שגם בהשפלות הטעם הוא סובייקטיבי, והשפלה שמגרה אדם א' לא בהכרח תגרה אדם ב'.
אני הולך עם האפשרות הראשונה, קרי ניוש אינו בהכרח משפיל, ובטח זו לא הסיבה העיקרית שיש גברים שנמשכים לנושא.
A virginal suB​(נשלט)

Re: ניוש זה משפיל?

A virginal suB​(נשלט) • 27 באוג׳ 2012
אשה בשניים כתב/ה:
האם ניוש עבורכם הוא אמצעי להשפלה?
לדילול הגבריות שאינה מאפשרת לכם להרכין ראש
ולחוות דבר מה שונה ממקומכם הטבעי כנושאי התואר 'המין החזק'?
או שלרוב תהנו מניוש גם אם הוא נטול מרכיבים משפילים?

ולנשים שנהנות להוביל גברים למקום זה,
האם תחושת ההשפלה שלו היא מרכיב בהנאתכן בסיטואציה כזו?
או שתעדיפו לראות אותם מחצינים את הנאתם מהזהות הנשית,
במקום יותר זנותי ופלרטטן?

אני לא חושב שזה משפיל להיות אשה.
מה שכן - לגבר זה משפיל להיות אשה. מה לעשות זה מושרש בתרבות שלנו. כשרוצים לרדת על מישהו אומרים לו "מה אתה בחורה?" ..."אתה סיסי?"
גם בנות...מרגישות כוח מסוים כשיש להן סטראפאון, והגבר נמצא בסיטואציה פאסיבית נחדרת.
שוב - זה לא אומר שזה נכון...ואין שום דבר משפיל בזה, אבל איך שכתבתי, לגבר זה משפיל להיות אשה כי הוא אמור להיות "גבר גבר". זה עניין אחד.

עניין שני - זה יכול לגרום לך להרגיש "זנותי" יותר. מלא תשוקה יותר. כי אשה נחשבת ל"יצור סקסי" וגבר אהמ אהמ, לפחות? icon_biggrin.gif
שוב, אני לא אומר שאשה לא רואה בבן הזוג שלה סקסי אבל זה ידוע שגוף האשה נחשב ל"יצירה".

ולסיום - אם אתה אוהב משהו אתה רוצה להיות אותו משהו. אם אתה אוהב סרטים למשל אתה רוצה (לפחות תאורטית) להיות במאי דגול. אם אתה ממש ממש אוהב מוזיקה אתה רוצה להיות מוזיקאי מפורסם. אותו דבר כאן - אתה ממש ממש ממש ממש נמשך לנשיות עד שאתה רוצה לפעמים להיות כמו אשה.
לא תמיד, תרגיעו. במצב של תשוקה... זה יכול להיות ממש נחמד לדעתי.
בשורה התחתונה, אם זה נעשה טוב אני חושב שזה יכול להיות אקט ממש מגרה.
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 27 באוג׳ 2012
fog כתב/ה:
באיזה שהוא מקום, ההשפלה משתנה עם הזמן והופכת להתמסרות וקבלה. וזה נקודה שחסרה, בעיני, בהתייחסות לניוש עד עכשיו בשרשר הזה.
למשל: אני לא מסכים עם בכוח, שאם אין חיזוק בסוף הסשן אז זאת נחשבת התעלולות. וזה מאוד תלוי במה זה "חיזוק בסוף הסשן" לסשן לא צריך להיות סוף בכלל. אני אתן דוגמא:

נניח שהשולטת מצווה על גבר לרקוד לפניה עם תחתונים וחזיית תחרה, לפתות אותה, ללכוד את מבטה בתנועותיו הנשיות. היא באמת מתעניינת בו רק כאישה. הוא יקבל תשומת לב ממנה אך רק כאשה. והוא צריך להתאמץ בשביל לזכות בתשומת הלב הזאת. להיות כוסית.
הוא נורא רוצה אותה. אם הגבר הוא קצת הומופוב, ובעצם גם אם לו, הדרישה הזו תשפיל אותו. הוא כשלעצמו, לא מספיק שווה. הוא יהיה שווה, רק אם יהפוך בשביל השולטת, למשהו אחר לגמרי ממה שהוא היה עד עכשיו. רק עם הוא ישנה את מהותו לחלוטין.

כל הבחירות שלו עד עכשיו בחיין לא שוות בעיניה. הוא צריך להתלבש ולהתנהג כמו שהיא רוצה - כאישה. זה חלק ממה שמשפיל לדתעי.

ומתוך תחושת ההשפלה הוא לובש את החזייה. מתוך המבוכה שלו הוא מתחיל לרקוד בצורה גמלונית. וזה לא מספיק לה. היא תתעלם ממנו, אלא אם כן הוא יחזור להתבונן בעצמו, יידע להיות יותר אישה, ולשכנע אותה שהוא באמת אישה, ולא גבר מחופש. ההשפלה צורבת שוב.

ואז, כשהוא רוקדת יפה יפה, היא מתלהבת. הוא שמח בכך. הוא מרגיש את הצריבה של התודעה שלה בו. זה נעים לו. זה מגרה אותו בצורה שלא תיאמן. אבל זה כבר לא משפיל. זה שלב זיכוך כזה.

אבל כל זה לא דורש להגיד "פוס! עכשיו אני מחזקת אותך כגבר. אתה חוזר להיות גבר". להיפך, היא עדיין, ותמיד, תתיחס אליו כאשה מעכשיו, וזה לא התעללות בעיניי.

אתה קצת מבלבל פוג, כי אתה מדבר בעצם על תחום אחר שהוא לא השפלה אלא שינוי ועיצוב הנשלט לצרכי הנשלטת, שם המנגנון שונה ומובנה על עקרון של מקל וגזר בדר"כ.
עלומה​(אחרת)
עלומה​(אחרת) • 27 באוג׳ 2012
שלגי כתב/ה:
the rain song כתב/ה:
מישהו יכול להסביר לי למה להיות אשה זה משפיל?:/

זה בדיוק מה שהתכוונתי לשאול. ואולי טיפה לחדד:
ברור שזה תופס גם באופן כללי, אבל איך בפמדום להיות אישה יכול להיות משפיל? אם כבר ההפך לא?

השערה ראשונה:

כי ההיסטוריה טוענת שהחזק הוא המין הגברי אז כ:
השפלה ראשונה
אישה שולטת בך.
השפלה שניה
אישה מחייבת אותך להיות אישה ולהרגיש את מקומה.

השערה שניה:
אחרים מסתכלים אחרת ל"ניוש" כ:
נולדת כזכר ולוקחים לך את המיניות והופכים אותך לאישה מבלי שתהיה לך הסכמה לכך.

כל כפיה נחשבת להשפלה, כי מן הסתם לוקחים ממך את השליטה, חולשה= השפלה.

זה בגדול, אפשר להיות פילוסופים בעניין ולהרחיב את הנושא, אני בטוחה שזה יקרה מהר בפוסט הנ"ל.. icon_biggrin.gif