שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכצעקתה?

Uranus
לפני 12 שנים • 12 בספט׳ 2012
Uranus • 12 בספט׳ 2012
האמת שכל הקרקורים היחנעים של בחורות פה בנוגע להודעות הוא די בולשיט שכמו תמיד פוגע רק בהן.

פעם אחת מתלוננות שלא מספיק מושקע פעם אחרת מתלוננות שעשו קופי פייסט ופעם מתלוננות שכתוב כמו על ידי קופירייטר.
בסה"כ לא ניתן להסיק מהודעה דבר וחצי לגבי הגבר שפונה, האם הוא פונה בבת אחת להמון בחורות או האם הוא ממוקד, האם הוא בחור טוב ויציב אבל ביישן או בחור עם עודף בטחון עצמי וקוק שמרוכז בעצמו או בזין שלו.

בסופו של דבר וזה גם לגברת מוצצת - אם היית יודעת שמאחורי הודעה שמכילה רק "היי" מסתתר איזה חתיך הורס, מוצלח ואמיד, איזה בראד פיט או כל אידאל אחר שתבחרי -
היית טובעת במקום במיצים שלך ורצה לספר לאמא שלך או חברה שלך שמצאת חתן.

הכל עניין של שיפוטיות ודעה משוחדת - שהן בסה"כ כלים לגיטימיים לשרוד בעולם של אי ודאות.

אבל דבר לא יצא מהשרשור הזה מעבר לביקורת הטרחנית שב:
stating the obvious
שכל מטרתה זה להישמע חכמה.

ולמה זה פוגע בכן? כי במקום שגברים יתנהגו טבעי לידכן או מולכן וככה תוכלו להכיר אותם על אמת ולעמוד על איכויותיהם - הם יחפשו להרשים אתכן או להתאים עצמם אליכן,
במקרה הטוב - תנפנפו אותם,
במקרה הגרוע - תתבכיינו על איך שוב נשבר לכן הלב.

סתם אוננות.
בלוסום​(לא בעסק)

אם הודעות כרגע היו מענינות אותי,

בלוסום​(לא בעסק) • 12 בספט׳ 2012
ההודעה / הודעות שהיתי משקיעה מאמץ לקרוא הן הודעות שהראו שהשקיעו מאמץ *לקרוא אותי*.
הווה אומר - לכל הפחות את הפרופיל - לפיו כבר ברור שאני לא מעונינת כרגע בפניות אז מן הסתם לא היתה מתקבלת כלל הודעה, אבל מכיוון שרובם מזלזלים - אז מה מצפים? שאכבד?...
אם אין לבן אדם פרופיל - מה הוא מסתיר? לא צריך לגלות ה כ ל מאפס. יש דברים שהם גלוי נאות בסיסי בעיני. מינימום של המינימום: דמוגרפיה כללית: גיל, מין, מצב משפחתי, העדפות בסיסיות.
להראות שאתה בכלל מעונין שמישהי תתחיל להכניס אצבעות ואף פנימה, לרחרח.
מבחינת ההודעה עצמה - כמו שאני משקיעה זמן לחשוב מה לכתוב, חושבת שזה באמת המינימום. לא איזה "היי" סתמי בכותרת וכלום בפנים. להשקיע קצת מאמץ, להראות שאתה פונה לאינדבידואל, ולא סתם לעוד איזו נשלטת (שוב מדברת בעיני עצמי בלבד...).
אם היתי מעונינת כרגע בפניות - זה מה שהיה חשוב לי.
Uranus
Uranus • 12 בספט׳ 2012
את מבינה בעצם שבמה שכתבת את כאילו מצהירה שכשגבר לא משקיע בהודעה משמע את לא שווה את ההשקעה. וזה בעיני עצוב.

זה שגבר לא משקיע בהודעה יכול להיות מונע מאלפי סיבות שלאו דוקא קשורות כרגע בך ולאו דוקא בגלל חסך בהתייחסות אישית אלא אולי ממקומות אישיים של הבחור ומהיותו, איך קוראים לזה, נו..? אממממ...אה! בן אדם!

אולי הוא מתרגש,
אולי הוא נשרף בעבר על ידי כל מיני בחורות שאמרו לו שהוא: "מנסה/מתאמץ/נחמד מדי" מחד או "אסרטיבי/אגרסיבי/שוויצר מדי" מאידך,
אולי הוא קרא פעם שרשור דבילי כמו זה ומאז הוא בסרט על מה לכתוב עד שבסוף זה מה שיוצא לו,
אולי הוא גרוע בהתנסחות בכתב אבל אם תשמעי אותו מדבר תתאהבי בו ברגע.

יש כל כך הרבה דברים שיכולים לעמוד מאחורי הודעה "לא מושקעת" שלאו דוקא מתרכזים בך או בכל מקבלת הודעה אחרת.

אני מסכים שמינימום נדרש זה לקרוא פרופיל ולבדוק האם מעוניינת בפניות,
אבל שוב - לאלה שמתעלמים ממה שכתבת או פונים ללא בדיקת פרופיל שלך יש פתרון שכלובי השקיע בו ואפילו שם כפתור: "מחק" ואם ממש בוער אפשר גם "הכנס לרשימה שחורה" ולהמשיך קדימה.

לא צריך לעשות אישו מכל דבר ולהתרכז כל הזמן במה שמעצבן ושכבר קרה, ולנפח את השלילי למגה-פרופורציות.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 12 בספט׳ 2012
Uranus כתב/ה:
את מבינה בעצם שבמה שכתבת את כאילו מצהירה שכשגבר לא משקיע בהודעה משמע את לא שווה את ההשקעה. וזה בעיני עצוב.

זה שגבר לא משקיע בהודעה יכול להיות מונע מאלפי סיבות שלאו דוקא קשורות כרגע בך ולאו דוקא בגלל חסך בהתייחסות אישית אלא אולי ממקומות אישיים של הבחור ומהיותו, איך קוראים לזה, נו..? אממממ...אה! בן אדם!

אולי הוא מתרגש,
אולי הוא נשרף בעבר על ידי כל מיני בחורות שאמרו לו שהוא: "מנסה/מתאמץ/נחמד מדי" מחד או "אסרטיבי/אגרסיבי/שוויצר מדי" מאידך,
אולי הוא קרא פעם שרשור דבילי כמו זה ומאז הוא בסרט על מה לכתוב עד שבסוף זה מה שיוצא לו,
אולי הוא גרוע בהתנסחות בכתב אבל אם תשמעי אותו מדבר תתאהבי בו ברגע.

יש כל כך הרבה דברים שיכולים לעמוד מאחורי הודעה "לא מושקעת" שלאו דוקא מתרכזים בך או בכל מקבלת הודעה אחרת.

אני מסכים שמינימום נדרש זה לקרוא פרופיל ולבדוק האם מעוניינת בפניות,
אבל שוב - לאלה שמתעלמים ממה שכתבת או פונים ללא בדיקת פרופיל שלך יש פתרון שכלובי השקיע בו ואפילו שם כפתור: "מחק" ואם ממש בוער אפשר גם "הכנס לרשימה שחורה" ולהמשיך קדימה.

לא צריך לעשות אישו מכל דבר ולהתרכז כל הזמן במה שמעצבן ושכבר קרה, ולנפח את השלילי למגה-פרופורציות.

אתיחס דבר דבר:

לגבי שאני לא שווה השקעה - אני שווה השקעה בריבוע בוע. לא רק אני. למה אתה מפיל את זה על כך שאנחנו לא שוות השקעה במקום פשוט להתיחס לעבודות כהוויתן - הרבה מהבחורים פה לא נותנים the time of day אפילו לקרוא פרופיל אלא זה יותר בגדר "שלח לחמך על פני המים".

רשימת החסומים שלי אורכה כמה וכמה דפי פוליו, אני לא משתהה להכניס לשם מישהו אם הפניה שלו לא באה לי בטוב, וגם להוציא משם אנשים אם אני חוזרת ורואה שההכנסה שלהם לשם היתה בעדנא דרתחא שלי.

לא עושה שום אישיו מדברים שליליים. סה"כ מנסה להראות איך זה נראה מהצד שלי (נשלטת ממוצעת). icon_smile.gif

מסכימה איתך לגמרי - המינימום הוא לקרוא פרופיל - רובם לא עושים זאת וזאת עובדה מוכחת.
the rain song
the rain song • 12 בספט׳ 2012
יפה מאוד אורנוסicon_smile.gif
אני מסכימה
ההתעסקות עם האדומות באמת יצאה כבר מכל פרופורציה

איך פעם הכרנו אנשים תוך כדי החיים...
לא היה פרופיל, לא היה בלוג
לא נדרשו תנאים מקדימים
היו פשוט ניגשים לאנשים ואומרים..... היי
מישלי
מישלי • 12 בספט׳ 2012
הקשר המשמעותי הראשון שלי כאן (לפני שמונה וחצי שנים), התחיל בהודעה אדומה: "ברוכה".

הקשר המשמעותי האחרון שלי כאן (לפני חצי שנה), התחיל בהודעה אדומה: "דברי אליי".

ובאמצע, היה מכל וכל...

icon_rolleyes.gif

אז כמו חלק מהמגיבים כאן, אני אומרת שהכל אפשרי.
A v​(שולט)

אתה..

A v​(שולט) • 12 בספט׳ 2012
פתוח וסקסי כתב/ה:
במקום כל השרשור המקושקש הזה, כדאי להקשיב למה שהיה לביטלס לשיר על העניין הזה
http://www.youtube.com/watch?v=HBZ8ulc5NTg

אוהב לזלזל באנשים..."קישקושים"

אתה בטח חווה את הזילזול הרבה ופלטפורמה כזו נותת לך אופציה לשחרר אגרסיות.
פתוח וסקסי
פתוח וסקסי • 12 בספט׳ 2012
תקשיב לשיר, הוא יעשה לך טוב על הלב, ויוציא לך את החשק לריב. המילם שלו הן : אתה אומר ביי, ואני אומר היי
A v​(שולט)

לריב?

A v​(שולט) • 12 בספט׳ 2012
פתוח וסקסי כתב/ה:
תקשיב לשיר, הוא יעשה לך טוב על הלב, ויוציא לך את החשק לריב. המילם שלו הן : אתה אומר ביי, ואני אומר היי

אתה לא רציני נכון.