ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצמאות

Cauchy{Venus Blue}
לפני 12 שנים • 19 בספט׳ 2012
Cauchy{Venus Blue} • 19 בספט׳ 2012
ההנחה היא שאם תבקשי בחזרה תקבלי, לכן העצמאות נשארה. בגדול זה כמו מדינה עם חוקים לעומת אנרכיה, עצמאות יש כך או כך.

נניח אני תמיד משאיר אצל זוגתי את הארנק כאשר אנחנו יוצאים, סתם כי אין לי כוח לסחוב אותו. אתם חושבים שזו חציית קווים אדומים? (:
המלט
לפני 12 שנים • 20 בספט׳ 2012
המלט • 20 בספט׳ 2012
Uranus כתב/ה:
מעניין מה יהיה כשסוף סוף אנשים באמת יקשיבו לטקסטים ולמילים שכותבים.

היא כתבה שלא צרם שהוא לקח ממנה את החופש הזה,
אלא שצרמה לה הקלות שבה ויתרה.

המילה צורם לא קשורה אליו אלא איך ורק בינה ובין עצמה ואיך היא חווהכבחורה עצמאית את עצמה כנשלטת.
זה צורם כי זה יוצר דיסוננס בין זה שהיא גדלה תמיד כעצמאית ובין הנשלטת שבה שבלי בכלל לחשוב מצייתת לאדון שלה שעליו היא סומכת ובו היא בוטחת בהתמסרות מלאה.

זה צורם לה כי היא לא איזו נעל תלותית שמתמסרת כי היא לא יודעת אחרת אלא בגלל שהיא חזקה, אינטליגנטית ועצמאית ובכל זאת כל כולה מתגמדת ומתחפנת בידיו כשנללטת. ולא סתם כנשלטת אלא כנשלטת שהיא בוחרת להיות מתוך היותה אישה חזקה.

ובאתר שבו כאב וסבל יכולים להיתפס כחיוביים - יתכן וה"צורם" הזה שהיא חווה זו בדיוק החריפות הזו שבשבילה היה שווה להיות נשלטת מלכתחילה.

הקריאה שלך סלקטיבית משהו. נחמד שאתה מנסה לתאר כאן איזושהי אידיליה בדסמית של שליטה, מהסוג שאנשים מברכים אותה ב'שאפו'. אבל זה לא מה שעולה מהדברים שהיא כתבה, לא משנה כמה פעמים תגלגל עיניים ותגיד מתי-כבר-אנשים-יקשיבו-באמת. מי שלא קורא כאן את המילים, מי שלא רגיש לניואנסים, הוא מי שבא וכופה את השקפת העולם ההו-איזה-בדסמ-מגניב שלו על המציאות הכואבת של מישהי אחרת. אז נכון, יש ביניהם מערכת יחסים; אבל 'צורם' ו'מפריע' זה לא רק בינה לבינה; למה, לעניותה הברורה של דעתך, היא מתכוונת כשהיא אומרת שלשתות קפה עם חברה הפך לפרוייקט? מקריאת הכתוב בלבד, אתה חושב שזה משהו שמעצים לה את החוויה הבדסמית? וכשהיא כותבת שאובדן העצמאות הכלכלית זה לא הדבר שהכי מפריע לה, כי מה שהכי מפריע לה זה הותרנות שלה, איך בשם כל השולטים הקדושים אתה מסיק מכך שזה לא מפריע לה בכלל? שחיים יומיומיים של היעדר עצמאות כלכלית זה משהו שאפשר לעבור עליו לסדר היום תחת איזושהי כותרת בדסמית שהדברים שלך כביכול מכתירים בה את חוויתה? למה מישהי אינטליגנטית וחזקה, כפי שאתה אומר, שהכל בסדר אצלה חוץ מכמה צרימות והפרעות בינה-לבינה שבעצם היא נוהה אחריהם כי היא כזו נשלטת נהדרת, למה שמישהי כזו תבוא לכאן ותכתוב את זה? חשבת לרגע על הדינמיקה של חשיפה כזו בפורום? מהי מניעיה? מנין זה בא? לא, באמת; תסביר לי, אם אתה כזה רגיש ומבין לנפש הנשלטת. תסביר לי איך אתה מסיק מהדברים שהיא כתבה שזה עניין קטן של בינה לבינה; צורם, אבל לא ממש; מפריע, אבל לא באמת. כי אני לא מבין. מודה.
kaly
kaly • 20 בספט׳ 2012
המלט-אני קוראת את התגובה האחרונה שלך ולא בטוחה מאיזה מניע כתבת אותה.האם זה בשביל ההתנגחות באורנוס החביב (עלי!) או באמת מתוך תמימות בה אינך מבין.

לשתות קפה עם חברה הפך להיות פרויקט כמו שאם אני אתן לנשלט שלי הוראה להסתובב עם פלאג בישבן שלו כל היום במשרד,הליכה לשירותים כדי להשתין תהפוך להיות פרויקט כי הוא יצטרך לוודא שאין עוד אנשים בשירותים,כאשר יחשוף את איבריו להשתין והפלאג יבצבצ.

פרוייקט.פחד מלהיב.מגרה.

אני חושבת שהיא כתבה את שכתבה כי חשבה שאנחנו נבין אותה,כסוטה לסוטה.
אולי בטעות מישהו יחזק אותה על ההתמודדות שלה עם התהליכים שהיא עוברת עם עצמה כנשלטת.

אני חושבת המלט,שזה לא הפוסט הנכון להתנצחות הזו.
בת יא ענה
בת יא ענה • 20 בספט׳ 2012
פורום שמתעסק בשליטה...

המלט, מסיבה לא ברורה אתה בוחר להתעלם מההבהרה שכתבתי בעמוד הקודם של פוסט ולהמשיך לטעון למשהו שהוא לגמרי שונה ממה שכתבתי.
אני אעביר לכאן את תגובתי לפתוח וסקסי בשנית:
"אם כבר , דמגוגיה אז עד הסוף.
נורית כתבה שהפוסט שלי צורם לה כי כרטיס האשראי שלי אצלו (וכן נורית, התשובה היא כן).
ואז עיוותתם את ההמשך.
לא צורמת לי העובדה שכרטיס האשראי שלי אצלו, אין לי אפילו צל של דאגה שמא אדוני עלול לפגוע בי.
כפי שכתבתי, צורמת לי הותרנות שלי בנושא הזה, הצורה שבה אני מקבלת את זה.
שזה פשוט נראה לי "טבעי מדי" לתת לו ולא להאבק על זה.
זה מנוגד לכל הסבר הגיוני אצלי ובכל זאת, נתתי לו. פשוט ככה."

כתבת:
למה מישהי אינטליגנטית וחזקה, כפי שאתה אומר, שהכל בסדר אצלה חוץ מכמה צרימות והפרעות בינה-לבינה שבעצם היא נוהה אחריהם כי היא כזו נשלטת נהדרת, למה שמישהי כזו תבוא לכאן ותכתוב את זה? חשבת לרגע על הדינמיקה של חשיפה כזו בפורום? מהי מניעיה? מנין זה בא? לא, באמת; תסביר לי, אם אתה כזה רגיש ומבין לנפש הנשלטת. תסביר לי איך אתה מסיק מהדברים שהיא כתבה שזה עניין קטן של בינה לבינה; צורם, אבל לא ממש; מפריע, אבל לא באמת. כי אני לא מבין. מודה.

אני מודה, אני לא מבינה את הכעס שנשקף מהדברים שאתה כותב.
נדמה שמכעיס אותך שכתבתי את הקטע הנ"ל (אולי אני טועה) או שאתה באמת יושב עם סימן שאלה ענק על הראש ואז פשוט אענה לך שבין היתר זו המטרה של הפורום. לכתוב על הדברים האלה. אני לא חושבת שאני צריכה להסביר מה המניע שעומד מאחורי כל אות ומילה שאני משחררת לפורום אבל אם כבר שאלת אני אענה.
יש כאן אקט שנעשה במסגרת מערכת היחסים של אדוני ושלי, שלילת העצמאות הכלכלית שלי.
זה מפריע לי לא כי הוא הרשה לעצמו לנכס את זה (כפי שכבר כתבתי קודם) ולא כי כל הוצאה הכי מינימלית שלי צריכה להיות מלווה בבקשה מנומקת ולעיתים מתחננת.
זה מפריע לי כי אני חונכתי מגיל קטן לעבוד בשביל הכסף שאני מרויחה, לעבוד קשה. חונכתי שלאף אחד אין זכות לומר לי מה לעשות עם הכסף שלי, איך להשקיע אותו או איך לבזבז אותו.
באותה מידה, גם חונכתי שגבר לא יכול להכות אישה, לאף אחד אסור להשפיל אותי או לכפות עליי דברים בניגוד לרצוני. את הדיסוננס הזה דוקא פתרתי בינתיים. אך בקשר שלי עם אדוני עדיין שבים ועולים אחת לתקופה כל מיני פלונטרים ודברים שהם לא טריוויאלים, גם למקומות האלה ובין היתר, לשתף את אדוני ואנשים נוספים, זו הדרך שלי להתמודד.,

Cauchy, ההנחה שלך שגויה. אם אני אבקש בחזרה אני לא אקבל את זה, זה נתון לשיקול דעתו. במידה וזה היה נתון לשיקול לדעתי וברגע שהייתי מבקשת גם הייתי מקבלת, זה היה מפספס את כל המטרה של אדוני (לדעתי).

פתוח וזסקסי, הטונים של ההודעה שלך לא נעימים. לא התבכיינתי, שיתפתי. אתה מוזמן לקרוא שוב את מה שהגבתי לך קודם ואת תגובתי להמלט, אולי זה יגרום לך להיות יותר פתוח לדברים אחרים כפי שהכינוי שלך מעיד.

ולמרות הדיסקליימר שאני מאוד מקווה שהצלחתי להבהיר כאן, תודה לכם על התגובות. גם עבורי לוותר על העצמאות הכלכלית שלי זה לא פשוט ולפעמים נראה לי כמו צעד אחד רחוק מדי אבל עם זאת, התגובות שלכם וגם של המגיבים הנוספים כאן, עזרו לי לקבל את זה שזה "בסדר".

יולי, יש אמת במה שכתבת.
אדוני דורש ממני ציות עיוור וזה דבר שנבנה לאורך שנים.
וזה מה שקרה כאן, ציות עיוור, למרות שזה מנוגד אליי בדרך כלל. כי בדרך כלל או בעבר הייתי בועטת ומתלהמת ומנגדת וכאן זה היה הכי עיוור שיכול להיות. דרש - קיבל. ורק אחרי יום יומיים שהתחלתי להבין את ההשלכות של זה, כשהתחלתי להבין שעל כל דבר אני צריכה לבקש רשות ולא תמיד אני מקבלת את הרשות הזו, התחילו לרוץ אצלי המחשבות האלה על הותרנות והסמרטוטיות שאולי קיימות בי ולא ידעתי. אתמול השתמשתי במילה סמרטוטית, אני לא באמת חושבת שאני כזו, אבל אני חושבת שהויתור שעשיתי כאן הוא קצת כזה (אני פשוט לא מוצאת מילה אחרת).

קאלי, תודה על התגובה האחרונה והמדיוקת שלך.

שאו ברכה ושנה טובה.
Cauchy{Venus Blue}
Cauchy{Venus Blue} • 20 בספט׳ 2012
ואם תבקשי ברצינות? או אולי תלכי לבנק ותוציאי כרטיס חדש?

אני חושב שאזיקים וגאג לוקחים את העצמאות הרבה יותר מכרטיס פלסטיק זמני...
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 20 בספט׳ 2012
Cauchy כתב/ה:

ואז איפה השליטה?
בלוסום​(לא בעסק)

בת יא ענה - מסכימה איתך -

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בספט׳ 2012
בת יא ענה כתב/ה:
פורום שמתעסק בשליטה....

צריך להוסיף עוד?

כל אחד והשליטה שנראית לו, וגם המשפט שלך שזה מחטיא את מטרת אדונך - ואת מהותו, מסכימה איתך בנושא הזה לגמרי.

יש גישה בבדסמ שנקראת r.a.c.k: risk aware consensual kink - מודעים לסיכונים, ובכל זאת עושים.
כן, זה מגביל שלוקחים לך את העצמאות הכלכלית, אבל בעיני זה חלק מהענין - מהענין שלכם.

תודה לך על השתוף, ומקווה שתכתבי יותר - ריתקת!

שנה טובה ומוצלחת עם אדונך.
Cauchy{Venus Blue}
חזרזירה כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

ואז איפה השליטה?

עצמית, כמו שצריך.
בלוסום​(לא בעסק)

בבקשה תתקן:

בלוסום​(לא בעסק) • 20 בספט׳ 2012
Cauchy כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

ואז איפה השליטה?

עצמית, כמו שצריך.

לא "כמו שצריך" - אלא "כפי שאני רואה זאת" בבקשה ממך.
כי אני רואה זאת אחרת ל ג מ ר י.
Cauchy{Venus Blue}

Re: בבקשה תתקן:

rapunzel כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:
חזרזירה כתב/ה:
Cauchy כתב/ה:

ואז איפה השליטה?

עצמית, כמו שצריך.

לא "כמו שצריך" - אלא "כפי שאני רואה זאת" בבקשה ממך.
כי אני רואה זאת אחרת ל ג מ ר י.

אני מתכוון לחוקי המדינה ולרעיון של SSC, זה מה שאני מגדיר כ"מה שצריך".

פרט לכך, לא הצעתי לה מה לעשות, רק תארתי את המצב הנתון. היא *יכולה* ללכת לבנק להוציא כרטיס חדש, כלומר יש לה שליטה עצמית. אני לא רואה פה מקום לפרשנות (: