בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצפה שהגבר שלך ישלם עלייך? כנראה ...

נוריתE
לפני 11 שנים • 5 באוק׳ 2012
נוריתE • 5 באוק׳ 2012
לא הבנתי מה ניסגר שם.

גברים הולכים ל"מכוני עיסוי" מזמינים "נערות ליווי" יקרות בהגזמה
או הולכים "סתם" לזונות בתל ברוך(או מקבילותיו במקומות אחרים)
הם מחזיקים פילגשים צעירות ממומנות בדירות יוקרה עם ארנק פתוח להכל
ופה? פתאום שמים את הגבול?

התשלום תמורת מין,בין אם כאתנן או תמיכה כלכלית מקיפה או חלקית או כתשלום על יציאות ודייטים מוניות ובילויים
הוא המצאה גברית ,מוסד גברי ותיק וידוע
זה שיש נשים שמנצלות את זה בלי בושה
ושזה לא תקין ולא בסדר
אוקיי
אבל, אם גבר לא רוצה להיות "מנוצל" בצורה כזאת אז הוא ממש לא חייב
אני לא מרחמת עליהם אפילו לרגע.
Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 5 באוק׳ 2012
Brave Dwarf • 5 באוק׳ 2012
BelGoat כתב/ה:
ללכת ולקנות דברים באלפי שקלים כי בת הזוג רצתה? בגדים במחירים מופקעים? זה באמת לא לגיטימי.

למה?
the rain song
לפני 11 שנים • 6 באוק׳ 2012
the rain song • 6 באוק׳ 2012
מה שמפריע לי בכתבות מהסוג הזה זו העובדה שמתייחסים למערכות יחסים בין גברים לנשים כאל מלחמה או לפחות עסק כלכלי טהור.
זה באמת מוזר לי שמתעלמים מהעובדה שיחסים אמורים להיות כיף ושמחה ומלאי הנאה.
במקום זה - "הגברים ככה וככה... נשים ככה וככה...." ותמיד הטון הלוחמני הזה.

דבר נוסף שמפריע לי בכתבה וגם בתגובות כאן זו העובדה שבשרשור ליד כולם טוענים בלהט שזה לא עסק של אף אחד מה אנחנו עושים במיטה אבל זה כנראה כן עסק של כולם מה קורה בחשבון הבנק שלנו.

אני משערת שגבר שמרוויח כל כך הרבה כסף לא יכול להיות באמת דביל. אם לא מתאים לו משהו הוא יסרב לעשות. (גם גברים שלא מרוויחים הרבה כסף לא דביליים אגב) icon_smile.gif
סקס בתור קלף מיקוח? לא עברנו את התקופה בה שכבנו על הגב וחשבנו על אנגליה?
נשים לא נהנות מסקס? אין להן יצר מיני? הן לא חרמניות אש על הגבר שלהן?
מי שמונעת סקס מהגבר שלה כדי להשיג דברים מענישה בעיקר את עצמה.
גבר שמסכים לזה - ובכן, זו באמת לא בעיה של הציבור הרחב.

ליום ההולדת זה בסדר שהוא יקנה לי אייפון?

אה, עוד שאלה, הכותרת אומרת "אשה שמצפה.." ואם היא לא מצפה? אם הוא עושה את זה מיוזמתו? זה בסדר?
פייה{O}
פייה{O} • 6 באוק׳ 2012
Brave Dwarf כתב/ה:
BelGoat כתב/ה:
ללכת ולקנות דברים באלפי שקלים כי בת הזוג רצתה? בגדים במחירים מופקעים? זה באמת לא לגיטימי.

למה?

מתוך מחשבה שהאישה לצידך היא לא נערה מתבגרת אימפולסיבית חסרת אונים וחסרת שיפוט שאתה צריך לספק אלא אישה בוגרת ועצמאית שמסוגלת להתפרנס ולקבל החלטות כלכליות נבונות.
TradeMark​(שולט)
TradeMark​(שולט) • 6 באוק׳ 2012
רז78 כתב/ה:
והנה תגובה מספר 33 שלכדה את עיני...
התחברתי.

"להלן כמה עובדות ברזל לידיעת גבר המודרני xnet בוראטינו(05/10/12 07:02)

1)אישה שמשתמשת במילה "קמצן" למעשה מודה באופן אוטומטי בהיותה נצלנית. זו משוואה ברורה, מיידית ובלתי מעורערת. לא משנה באיזו רטוריקה תשתמשו, כמה תנסו לייפות או לכער, כמה תנסו להתחמק או לתרץ. זו עובדה מדעית בלתי מעורערת כמו משפט פיתגורס וחוק ניוטון.

"

טענה מטופשת. לא רק שאני חושב שהיא לא נכונה, היא גם כל כולה כשל לוגי.
מי קבע שהיא עובדה מדעית, ועוד בלתי מעורערת ?

כמו לראות פוליטיקאי אומר "כל בר דעת יסכים איתי ש...בלה בלה בלה". אז מי שלא מסכים הוא לא בר דעת, ולכן טיפש. אז אם אני לא מסכים עם הטענה הזו חוקי פיתגורס וניוטון לא חלים עלי ?

באמת הגרביטציה מאכזבת אותי בתקופה האחרונה, אולי זה זה...

אני יכול רק להגיד את דעתי בנושא שכדאי לראות את הפן "הפיננסי" בכל קשר בהקשר של מוסר כוונות. אפשר לתת ביד פתוחה, אפשר לקבל הרבה בלי בושה, כל עוד כוונת הנותן והמקבל נקיות ולא מונעות מחמדנות.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 6 באוק׳ 2012
פייה כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
BelGoat כתב/ה:

למה?

מתוך מחשבה שהאישה לצידך היא לא נערה מתבגרת אימפולסיבית חסרת אונים וחסרת שיפוט שאתה צריך לספק אלא אישה בוגרת ועצמאית שמסוגלת להתפרנס ולקבל החלטות כלכליות נבונות.

ומה שמפריד בין שני הטיפוסים הינו הטעם של הנשים הללו בבגדים? אישה בוגרת ועצמאית שמסוגלת להתפרנס ולקבל החלטות כלכליות נבונות קונה את בגדיה במחסנים של עודפים ונערה מתבגרת אימפולסיבית חסרת אונים וחסרת שיפוט שאני צריך לספק, עורכת את קניותיה בכיכר המדינה? זו מעין אקסיומה שכזאת?

ומי קבע מהו מחיר "מובקע" לשמלה או לקרם פנים? עבור אדם המרוויח 4,000ש"ח בחודש, קרם עיניים במחיר 500ש"ח יהיה יקר מדי לרכישה, עבור אדם המרוויח 40,000ש"ח בחודש, שמלה בסכום של כ- 5,000ש"ח לא תיראה כלל וכלל יקרה. המדד צריך להיות הכנסה שנתית (או חודשית) ולא המחיר. אני עובד כי אני שואף לרווחה כלכלית, דהיינו להיות מסוגל לקנות את כל מה שאני רוצה (ולא רק את כל מה שנחוץ לי). אני אוכל טוב יותר מאדם ממוצע, מתלבש יקר יותר מאדם ממוצע וחי בבית גדול יותר מאדם ממוצע. במקביל, זאת שאתי מתלבשת טוב יותר מאישה ממוצעת ומשתמשת במוצרי איפור וטיפוח יוקרתיים יותר משכנתה בעלת מעמד סוציו-אקונומי ממוצע. אנחנו גם נוסעים לחו"ל לעתים קרובות יותר ומתארחים בבתי מלון יוקרתיים יותר והנטל הכלכלי העיקרי נופל על זה המרוויח יותר מבין שנינו. ההתחשבנות הזאת "פר-מחיר" או "פר-פריט" נשמעת לי מוזרה במקרה הטוב ואני אשמור לעצמי את המקרה הרע.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 6 באוק׳ 2012
סליחה מופקע וזה.
up u rs​(אחרת)

אם

up u rs​(אחרת) • 6 באוק׳ 2012
בן הזוג שלי הציע לי במתנה ליומולדת אי פון (סיפור אמיתי. סירבתי. לא מבינה את הקטע של המכשיר המכוער הזה. במקום זה קניתי משהוא פצפון ואפקטיבי ) זה אומר שהוא מתייחס אלי כמו אל זונה?
כי לתומי חשבתי שמדובר במחווה של אהבה.
כנראה שאני תמימה, נכון רז? הרי ברור שהוא מצפה לסקס תמורת המחווה. (הו לא!!! לעשות סקס עם בן זוגי? !!!!)
אז איך זה עובד? אי פון מזכה אותו בגישה חופשית לפוסי שלי במשך 3 חודשים, טיסה לחול שווה 10 מציצות, סופש באילת מקנה לו קופון לזיון אנאלי?

בנות יקרות, די עם חוסר הסדר וההפקרות- הגיע הזמן למחירון מסודר (שאף אחת, חלילה, לא תשבור לנו את השוק ותיתן נשיקה תמורת מטען בלבד, חלילה) יש איזה רמי לוי בקהל?
His only sweetie​(אחרת){אהובי}
רז78 כתב/ה:
והנה תגובה מספר 33 שלכדה את עיני...
התחברתי.

"להלן כמה עובדות ברזל לידיעת גבר המודרני xnet בוראטינו(05/10/12 07:02)

1)אישה שמשתמשת במילה "קמצן" למעשה מודה באופן אוטומטי בהיותה נצלנית. זו משוואה ברורה, מיידית ובלתי מעורערת. לא משנה באיזו רטוריקה תשתמשו, כמה תנסו לייפות או לכער, כמה תנסו להתחמק או לתרץ. זו עובדה מדעית בלתי מעורערת כמו משפט פיתגורס וחוק ניוטון. עכשיו תחליטו אתם מה אתם עושים עם זה, איש איש, על פי תפיסת עולמו, כיסו, כעסו וכוסו.

2)אישה היא ייצור לא טוטלי כשזה מגיע לכסף. אהבתה תעמוד בהרבה מבחנים, אך לא תשרוד את המבחן הזה לאורך זמן לעולם. המשוואה היא- איבדתם יציבות? איבדתם את האישה. היא פתאום עויינת? שותקת? מתחמקת? נעלמת? מתעלמת? חפשו קודם כל את הסיבה הזו. זה לא שהיא רעה, אלא פשוט בנוייה כך. זה חזק ממנה.

3) נשים בנויות כמקבלות במקרה הטוב ולוקחות במקרה הרע. שוב, זה חזק מהן. סוג של התנייה חברתית שמתגלגלת מעידנים פרה-היסטוריים והפכה לנורמה חברתית ולקונצנזוס מקובל. העילה כבר לא משנה. בסופו של יום, זו השורה התחתונה. כל הרטוריקה הנשית נגזרת מהחוק הבלתי מעורער הזה. אל תנסו אפילו להתווכח או סתם לקיים דיון פילוסופי בעניין פן תטלטלו חזק מדי את מערכת הרצונות והצפיות של האישה חזק מדי והיא כבר תמצא סיבה לבעוט בכם רחוק.

4)נשים תופסות את הסקס כמקור כח וקלף מיקוח. מכוחו של חוק מס' 3, זו גם התנייה חברתית שכבר מושרשת עמוק שיש לה יסודות חזקים: היצר המיני הגברי. הגבר הוא ייצור חזק ולומד עם השנים לגדל עור של פיל ומנטאליות של חומה בצורה. עקב האכילס הגדול ביותר שלו נמצא דווקא ברגל השלישית. כל אישה יודעת שלולא אותה רגל, רק קומץ קטן היה הופך לסמרטוט רופס, לחיץ ופגיע. כל אישה יודעת איזה איזור אסטרטגי צריך לתקוף כדי לזכות בכל הקופה והבה נאמר שנשים יודעות ש-מיניות היא כמו ארבע אסים בידיים של שחקן פוקר. הקלף החמישי כבר לא משנה ויכול להיות כל דבר אחר.

5)"מגיע לי". חלק לוחשות את זה. חלק רומזות בעדינות. חלק משדרות בפנטומימה או שפת גוף. חלק צורחות את זה וחלק רק מהרהרות בזה. אבל זה לא משנה, כי צמד המילים הזה תמיד שם.
חוק טבע. זהו הסטארטר של כל מערכת יחסים. אם אין לך את מצבר שיגרום לסטארטר הזה להתניע, האלטרנטור שלך חסר חשיבות, כי המנוע שלה יישאר קר לנצח. אתה פשוט חייב להניע!
גם במחיר של לחפש כבלים ולהיעזר במצבר אחר.

6) אחריות- גבר הוא חברת ביטוח של איש אחד. לתעודת האחריות שלו אין תאריך תפוגה. תתכונן לקחת אחריות ולמשך כל ימי חייך, כי אף אחד לא ייטרח לקחת אותה. האחריות היא תמיד שלך. חוק טבע.
נשים לוקחות אחריות, אבל עם המון המון סעיפי אותיות קטנות בחוזה כשהעיקרי שבהם הוא: הספינה טובעת? העכברות בורחות. לכן, אם לא תשכיל להיות קברניט חכם, אין לך על מי לסמוך אלא על אבינו שבשמיים או מקסימום, על אביך הטייקון, כי אם לא תחזה כיצד מתקיים הפסוק "ושבו בנות לגבולן".

חג שמח.
"

צר לי, אבל שזה מגיע אלי זה נשמע רע מאוד ואולי וטיפשי. אבל זה שאני שולטת זה לא אומר שניצלתי ללא הרף. אפילו שלארוס שלי נגמר הכסף אני נשארתי שם, כמו עמוד אש. וזה עוד היה בארץ זרה זוגיות נמדדת גם במצבים שאין כסף ושאין אפשרות לספק כול רצון אפשרי ולא אפשרי[B][I]
המלט

Re: אם

המלט • 6 באוק׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
בן הזוג שלי הציע לי במתנה ליומולדת אי פון (סיפור אמיתי. סירבתי. לא מבינה את הקטע של המכשיר המכוער הזה. במקום זה קניתי משהוא פצפון ואפקטיבי ) זה אומר שהוא מתייחס אלי כמו אל זונה?

לא, זה אומר שאת מאותגרת טכנולוגית -)