צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הודעות ריקות מתוכן

מישלי
לפני 11 שנים • 14 באוק׳ 2012

שוב ?!?

מישלי • 14 באוק׳ 2012
ובוקר טוב !
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 14 באוק׳ 2012
[color=violet]למה הפניה הגיעה מכתחילה? כי אני בת אדם? או כי עניינתי אותו?
אם זה הראשון, לא תודה. זה לא מספיק.
אם זה השני, אפשר להרחיב. מה בי עניין אותו?

כלומר-את אומרת "תחניף לי. תגיד מה מרתק אותך בי. תן לי אישור שאני מרתקת".
תראי מלודי, איפה שיש גברים ונשים במטרה להכיר-אנשים לפעמים יכוונו לכל הכיוונים בתקווה שלפחות כדור אחד יפגע.
לא כולם רהוטים בכתיבה, לא כולם שולטים המדיה האינטרנטית , לא כולם מרגישים נוח מול מסך ולא מול פנים.
לפעמים מטרת ה"הודעה הריקה מתוכן" זה להגיע לטלפון או פגישה ולא להתחיל להתקשקש בנט.
תשאלי את עצמך מה את באמת מחפשת- צטים עם אנשים שמיטבים להתכתב (ואז באמת כדאי שיכתבו הודעות ארוכות ומפורטות) או דייט שיוביל ליחסים אמיתיים. (ואז ההודעה הראשונה די חסרת חשיבות).
++++כותבת שורות אילו חיה באושר עד עצם היום הזה ביחסים שהתחילו מהודעה של "הי מה שלומך"...
Melody303​(נשלטת)
Melody303​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
כלומר-את אומרת "תחניף לי. תגיד מה מרתק אותך בי. תן לי אישור שאני מרתקת".
תראי מלודי, איפה שיש גברים ונשים במטרה להכיר-אנשים לפעמים יכוונו לכל הכיוונים בתקווה שלפחות כדור אחד יפגע.
לא כולם רהוטים בכתיבה, לא כולם שולטים המדיה האינטרנטית , לא כולם מרגישים נוח מול מסך ולא מול פנים.
לפעמים מטרת ה"הודעה הריקה מתוכן" זה להגיע לטלפון או פגישה ולא להתחיל להתקשקש בנט.
תשאלי את עצמך מה את באמת מחפשת- צטים עם אנשים שמיטבים להתכתב (ואז באמת כדאי שיכתבו הודעות ארוכות ומפורטות) או דייט שיוביל ליחסים אמיתיים. (ואז ההודעה הראשונה די חסרת חשיבות).
++++כותבת שורות אילו חיה באושר עד עצם היום הזה ביחסים שהתחילו מהודעה של "הי מה שלומך"...

זכור לי דווקא שבשרשור האחרון שפתחתי המלצת לי להשקיע יותר בסינון...עכשיו את אומרת לי שאני מסננת יותר מדי? (לא השתנתה גישתי בנושא מאז לעכשיו.)
ואגב, איך לפספס להתחיל את תגובתך בהקנטה... חס וחלילה שיווצר רושם של נחמדות כלשהי.
אני מוכשרת ומאמינה שמגיעים לי שבחים (ושמי שלא מעריך את כישרונותי לא ראוי אליי). אבל זה לא מה שביקשתי איפה שציטטת אותי. השלכת מה שהתאים לך לעקיצה, וכרגיל, שיבושם לך.
up u rs​(אחרת)

את עסוקה

up u rs​(אחרת) • 14 באוק׳ 2012
בלהעלב ולחפש איפה עוקצים אותך- במקום לנסות לראות שאולי מישהוא פה באמת מנסה לראות מה מה מציק לך.
תראי כמה שירשורי קיטורים את פותחת.
גם אם את האדם הכי מופלא ומוכשר בעולם (ושהיה ברור-אין לי ספק שמאחורי הרעל שאת שופכת כאן , יש בנאדם חכם ורגיש. המוזיקה שלך בהחלט מצביעה על איכויות מיוחדות) - את בוחרת להציג את עצמך כמרירה ונואשת, גם אם לא במודע.
אני לא אומרת שזה בהכרח מה שאת, יתכן מאוד שהמציאות הפוכה ב180 מעלות.
אבל את עושה לעצמך שירות רע מאוד שבהחלט לא ימשוך אנשים איכותיים שיכולים לראות בך את כל הטוב שבך.
תהיה בריאה ,ילדה.
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 14 באוק׳ 2012

אני מציע לעשות אאוטינג גם לשולחי ההודעות הריקות,
גם למבריזים
גם לחסרי הבינה
גם לונילים
גם לחסרי הכבוד
גם לבדסמיים ולבדסמיות
וגם למתחזים ולמתחזות
ואם שכחתי קבוצה כלשהי, לעשות גם להם.

וגם לי.

וגם ל..

גנון.
kaly
kaly • 14 באוק׳ 2012
אני עושה אאוטינג לבודי!!!!!

tongue.gif tongue.gif tongue.gif
aka BODYGUARD
aka BODYGUARD • 14 באוק׳ 2012
kaly כתב/ה:

סוררת, בת נעוות המרדות!

אותך לכלובי ומיד פותח שירשור תלונה עליך.

icon_evil.gif
kaly
kaly • 14 באוק׳ 2012
BODYGUARD כתב/ה:
kaly כתב/ה:

סוררת, בת נעוות המרדות!

אותך לכלובי ומיד פותח שירשור תלונה עליך.

icon_evil.gif

דרוש מקלט ביטחוני מחשש לחיי....

יש מתנדבים?
Melody303​(נשלטת)

Re: את עסוקה

Melody303​(נשלטת) • 14 באוק׳ 2012
סיגורני כתב/ה:
בלהעלב ולחפש איפה עוקצים אותך- במקום לנסות לראות שאולי מישהוא פה באמת מנסה לראות מה מה מציק לך.
תראי כמה שירשורי קיטורים את פותחת.
גם אם את האדם הכי מופלא ומוכשר בעולם (ושהיה ברור-אין לי ספק שמאחורי הרעל שאת שופכת כאן , יש בנאדם חכם ורגיש. המוזיקה שלך בהחלט מצביעה על איכויות מיוחדות) - את בוחרת להציג את עצמך כמרירה ונואשת, גם אם לא במודע.
אני לא אומרת שזה בהכרח מה שאת, יתכן מאוד שהמציאות הפוכה ב180 מעלות.
אבל את עושה לעצמך שירות רע מאוד שבהחלט לא ימשוך אנשים איכותיים שיכולים לראות בך את כל הטוב שבך.
תהיה בריאה ,ילדה.

זאת לא דעתי שאני מסתכנת בלהציג את עצמי כמרירה, אולי כן כנואשת, מטבע שיטותי.
חשבתי שההפך הוא הנכון (לגבי מרירה), כי הרושם שלי הוא שנדיר שסאביות כאן נענות אי פעם לפניות ריקות כמוזכרות לעיל. והעובדה שלעיתים גם אני נתתי לאלה צ'אנס שמה אותי באור אופטימיסטי.
זה שהתאכזבתי מהתוצאות, זה לא עניין שפירסמתי בשיגרה, פירסמתי אתמול במקרה ספציפי שחשבתי שהיה מצחיק. גם כבידור לקוראי הפורום, וגם בתקווה ככלי הוראה לפוניי העתידים.

רוב התנהלותי בכלוב הינה בצ'אט, וספק לי גדול שמכרי הרבים שם (בין אם בצורה שטחית או עמוקה יותר) היו קוראים לי מרירה.

האם אפשר להגיע לקשר מוצלח מהודעה ריקה מתוכן? זה יתכן, זה אפשרי, את ועוד כמה דיווחו על תוצאות מעימות כאלה, אבל הסבירות להן הרבה יותר נמוכה, וכן יש לנו את האפשרות לבחור בין הריקות מתוכן למלאות בתוכן, הנוגעות ספציפית בדברים שמעניינים אותנו, או אותי, לפחות.

קיוויתי לא לשפוט את שולחי ההודעות הריקות מתוכן, קיוויתי שיש משהו מאחוריהן, והייתי פתוחה ללנסות אותם. ניווכחתי לצערי שאין, בפעמים המעטות שניסיתי.

לא ברור לי איך השתלשלות הארועים הזאת מציגה אותי באור שלילי כזה או אחר, מעבר לאופטימית מדי.