ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הניתוח הצליח, החולה מת.

פרלין​(נשלטת){ש}
לפני 11 שנים • 4 בנוב׳ 2012
פרלין​(נשלטת){ש} • 4 בנוב׳ 2012
שפחון, אני לא אשה שולטת ולכן לא קהל היעד שלך, אבל אני יכולה לספר לך שכשגיליתי אט-אט שמאחורי הניק שלך מסתתר בחור אינטיליגנטי וחד די הופתעתי.

זה ניק שלא משדר יותר מדי אינטיליגנציה, לטעמי. אולי באמת בגלל שהוא מפורש מדי, אין לי מושג.
אבל עכשיו מששאלת באמת חשבתי על הסתירה הקטנה הזו שהניק שלך תמיד גרם לי לחוש.
אני בעד ניק חדש, אני בטוחה שלמארי יהיו רעיונות.
רצסיבי​(נשלט)
לפני 11 שנים • 4 בנוב׳ 2012
רצסיבי​(נשלט) • 4 בנוב׳ 2012
Mary Jane כתב/ה:
לדעתי כדאי לך לשנות כינוי. הכינוי הזה לא סקסי בעליל והרוב המכריע של הנשים לא יימשך לכינוי כזה, גם אם הנטייה המינית והרגשית שלהן היא לשלוט בגבר שלהן. בדיוק כפי שהן בדרך כלל לא יימשכו לכינויים כמו 'סמרטוטון', 'אפסון' וכו'. האישה הממוצעת חושבת לעצמה: "מה זה בכלל 'שפחון', הוא רוצה להיות אישה שפחה? אני בכלל מחפשת לחלוק את חיי עם גבר".

איזה כיף, עצות מועילות בחינם icon_smile.gif
מרי, הניק "רצסיבי" עובר מסך?
גולוסקלפרה​(נשלט)
לפני 11 שנים • 5 בנוב׳ 2012
גולוסקלפרה​(נשלט) • 5 בנוב׳ 2012
יולי Yuli כתב/ה:
נראה לי מאד מעייף לנסות לקלוע לטעם של נשים אלמוניות כלשהן - מאד קשה לדעת מהו והוא גם משתנה מאשה לאשה. אם תנסה לקלוע ל"מה נשים רוצות" לא תצא מזה. גם לא תצליח להתאים לכולן וגם תהיה עייף ומבולבל.
תהיה מה שאתה רוצה להיות, ואז אתה עשוי למצוא מישהי שזה מה שמתאים לה.

אגב, לגבי החלפת כינוי: הרבה חברים פה מחליפים כינויים, ולרוב הם לא מנסים אפילו לגרום לכך שלא יזהו אותם. האופי מבצבץ דרך המילים בכל מקרה.
אותי הכינוי שלך הרתיע בהתחלה, כי יש לי דעה קדומה (כלומר, רושם שנוצר מקבוצת מקרים קודמים) על אנשים עם כינויים בסגנון הזה, אבל אחרי שראיתי את הגישה שלך ואת הרוח הטובה שבה אתה מתייחס לדברים, הכינוי הפסיק לשנות. מרי אמרה דברים נכונים, אבל לא נראה לי שצריך לבחור כינוי לפי "מה רוב הנשים יאהבו" אלא לפי איזה כינוי גורם לך להרגיש נוח ובאיזה שם היית רוצה שיפנו אליך וירטואלית.

מאמץ את גישתך, תודה.

פרלין כתב/ה:
שפחון, אני לא אשה שולטת ולכן לא קהל היעד שלך, אבל אני יכולה לספר לך שכשגיליתי אט-אט שמאחורי הניק שלך מסתתר בחור אינטיליגנטי וחד די הופתעתי.

זה ניק שלא משדר יותר מדי אינטיליגנציה, לטעמי. אולי באמת בגלל שהוא מפורש מדי, אין לי מושג.
אבל עכשיו מששאלת באמת חשבתי על הסתירה הקטנה הזו שהניק שלך תמיד גרם לי לחוש.
אני בעד ניק חדש, אני בטוחה שלמארי יהיו רעיונות.

תודה, אבל נעים לי עם הכינוי הזה.. לפחות בינתיים : )