לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה דעתכם על המתחזות שרק רוצות לגנוב כסף?

הכריש הפטיש
לפני 11 שנים • 13 בדצמ׳ 2012

Re: "ערה" אין סוף למרמור שלך אה? :)

הכריש הפטיש • 13 בדצמ׳ 2012
here4uhere4u כתב/ה:
יפה שאת קובעת מה נכון ומה לא נכון, אבל זכותי להיות גם שולט וגם נשלט...מי קבע שאת קובעת שמותר לבחור רק אחד מהם?
זה שאת מתוסכלת ולא אוהבת את שניהם, לא אומר שאת צריכה לבקר אחרים, כפי שאמרה פילוסופית יווניה עתיקה בשם "ערה"

עם כל הכבוד לפטיש שאת מנסה להגן עליו, כבר קיבלתי שלוש הודעות פרטיות פה מגברים שאכן נפלו קורבנות לדבר הזה, ומן הסתם הם לא רוצים להזדהות בפורום כמי שנפלו, כי לא נעים להם. למה? כי הם מרגישים שנשדדו והם דפוקים, כפי שכתבתי ולא נעם לך לשמוע...

אז שוב אני אומר - יש כלבות שמסתתרות מאחורי ה"פטיש" הזה ושודדות אנשים תחת התירוץ של השליטה והפטיש. כשקיבלתי הודעה כזו ממישהי הופתעתי ולכן העליתי את הנושא בפורום, ועובדה שיש כמה שנפלו קורבן לזה, כפי שגיליתי בהודעות הפרטיות וחבל שכך. אבל כמו שאומרים, הם דפוקים, מקווה שאחרים ילמדו מנסיונם המר

תמשיכי להתבשל בתסכול שלך, אני אמשיך להיות גם שולט וגם נשלט עם בחורות מכאן, על אפך וחמתך על הקופי פייסט icon_smile.gif (אגב, תמשיכי להתחבא מאחורי ה"אין פרופיל" שלך..מאוד בוגר....בהנחה שאת אכן את ולא איזה הומו מתחזה שמפחד להזדהות)

מוזר...(לא באמת)
או שאתה מזכיר לי מישהו או שאתה יותר מדי חכם בשבילי
הכריש הפטיש

Re: "ערה" אין סוף למרמור שלך אה? :)

הכריש הפטיש • 13 בדצמ׳ 2012
here4uhere4u כתב/ה:
יפה שאת קובעת מה נכון ומה לא נכון, אבל זכותי להיות גם שולט וגם נשלט...מי קבע שאת קובעת שמותר לבחור רק אחד מהם?
זה שאת מתוסכלת ולא אוהבת את שניהם, לא אומר שאת צריכה לבקר אחרים, כפי שאמרה פילוסופית יווניה עתיקה בשם "ערה"

עם כל הכבוד לפטיש שאת מנסה להגן עליו, כבר קיבלתי שלוש הודעות פרטיות פה מגברים שאכן נפלו קורבנות לדבר הזה, ומן הסתם הם לא רוצים להזדהות בפורום כמי שנפלו, כי לא נעים להם. למה? כי הם מרגישים שנשדדו והם דפוקים, כפי שכתבתי ולא נעם לך לשמוע...

אז שוב אני אומר - יש כלבות שמסתתרות מאחורי ה"פטיש" הזה ושודדות אנשים תחת התירוץ של השליטה והפטיש. כשקיבלתי הודעה כזו ממישהי הופתעתי ולכן העליתי את הנושא בפורום, ועובדה שיש כמה שנפלו קורבן לזה, כפי שגיליתי בהודעות הפרטיות וחבל שכך. אבל כמו שאומרים, הם דפוקים, מקווה שאחרים ילמדו מנסיונם המר

תמשיכי להתבשל בתסכול שלך, אני אמשיך להיות גם שולט וגם נשלט עם בחורות מכאן, על אפך וחמתך על הקופי פייסט icon_smile.gif (אגב, תמשיכי להתחבא מאחורי ה"אין פרופיל" שלך..מאוד בוגר....בהנחה שאת אכן את ולא איזה הומו מתחזה שמפחד להזדהות)

שכחתי את הסוגריים בסוף תגובתי
(לא באמת)
DanaDomme​(שולטת)

Re: מה דעתכם על המתחזות שרק רוצות לגנוב כסף?

DanaDomme​(שולטת) • 13 בדצמ׳ 2012
here4uhere4u כתב/ה:
נתקלתי בימים האחרונים כאן באתר בלא מעט "בחורות" (מן הסתם ראוי לקרוא להן שודדות/גנבות) שבמסגרת הפטיש והתחום כותבות שהן מחפשות עבד שופינג וכספומט (הן כמובן מוסיפות למשל נהג או דברים בסגנון, כדי להראות שזה "לא רק כסף")

מן הסתם במסגרת המשחק המפגר הזה הן משחקות אותה שולטות ורוצות שופינג וכספומט, שזה אומר למשוך כסף...

האם יש פה מספיק גברים דפוקים שבמסגרת השעמום שלהם בחיים מוכנים לשתף פעולה ולהשדד על ידי אותן "גבירות" שהן כאמור שודדות כספים שמתחבאות מאחורי דמות "המלכה"...

סתם מעניין אותי כמה טמבלים אנשים יכולים להיות

הם לא טמבלים, הם לרוב אינטליגנטים ודעתנים שבוחרים לשלם והם אלה שיוצרים את הביקוש. קחו אחריות פעם אחת ותשלימו עם המצב.
המלקק בעמ
המלקק בעמ • 13 בדצמ׳ 2012
מה התמימות? רוב ה"מלכות" באתר הן כאלה. מלכות עלק.
ממש גרוע​(אחר)
לפני 11 שנים • 15 בדצמ׳ 2012

מה כל כך מושך פה?

ממש גרוע​(אחר) • 15 בדצמ׳ 2012
מלכות בתשלום, יש פה אנשים מהעשירון? מהאלפיון? אולי אתחיל בקריירה של עבד בתשלום למימון דירת חדר בתל אביב?

אני לא הייתי שם על מלכה יותר משטר אחד, devil.gif וגם זה רק אם היא מהזורמות...
לילית חדשה
לפני 11 שנים • 15 בדצמ׳ 2012

Re: חח יוסף הדביל, סליחה, הצדיק

לילית חדשה • 15 בדצמ׳ 2012
here4uhere4u כתב/ה:
לא ביקשתי ממך פרשנות לתפיסת העולם שלי והסתדרתי מצוין גם בלעדיך עד היום.

ממש צדיקות...הן דואגות לספק צרכים של גבירם..אם אלה הצרכים, אז הם אכן טמבלים דפוקים והן שודדות גנבות, ממש לא דיבה, אלא אמת לאמיתה

אז יאללה, תמשיך לתת להן כספומט תמורת מציצה חד פעמית, תהנה

אתה שואל שאלה ותוקף מי שנותן לך תשובה שלא מצאה חן בעיניך- אז למה לשאול בכלל?

הנה כמה שאלות משלי- מי שם אותך לשופט?
מאיפה היומרה הזו לקבוע עבור כולם איזה פטיש לגיטמי ואיזה לא?

אם מישהי מחפשת את זה- יש גברים שמוכנים לזה שרוצים את זה
תתפלא- יש הרבה גברים שמציעים את זה ורוצים את זה מיוזמתם.
אתה שוכח ומתעלם שיש גברים שרושמים שהם רוצים מישהי שתנצל אותם גם כלכלית שתשתמש בהם כנהג, עבד נקיון או כספומט.
לילימיי​(שולטת)
לפני 11 שנים • 16 בדצמ׳ 2012

יש פה...

לילימיי​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2012

ניצול, קיים בכל מקום.
גם בחיים הונילים מחוץ לכלוב.
יש פה, הכל מהכל.
משנה זהירות, לא הזיק לאף אחד.
גם לגברים וגם לנשים.
יש כאן גם, נשלטות בתשלום.
אבל אם אני לא טועה,
האדם המשלם, צריך, פיזית
לעשות את הפעולה של להוציא את הארנק ולשלם.

זו בחירה שלו, אם לעצור או לא.
לא?
ממש גרוע​(אחר)
לפני 11 שנים • 16 בדצמ׳ 2012
ממש גרוע​(אחר) • 16 בדצמ׳ 2012
כן אבל בד"כ באתרי הכרויות זורקים אנשים כאלה.
נדמה לי שבג'י דייט למשל אפשר להתלונן ומי שמתעסק בזה מורחק ישירות.

נדמה לי שעם כל ההצהרות של "נא לא לפרסם" וכו', הכלוב נכנע להן ממזמן.