בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה לשולטות בלבד

הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 3 בינו׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 3 בינו׳ 2013
גם אני נכנסתי די הרבה..
ועדיין את חושבת שיש צרכים מיניים כלכך אחרים לנשלטים ולשולטות...?
בכוח המוח​(שולטת)
לפני 11 שנים • 3 בינו׳ 2013
בכוח המוח​(שולטת) • 3 בינו׳ 2013
fog כתב/ה:
גם אני נכנסתי די הרבה..

צרכים הפוכים, למעשה. (:
אני לא אומרת שהם לא משתלבים, אני אומרת שהפורנו הפמדומי מתקשר עם הפנטזיה הגברית הנשלטת, וממתמקד בגירויו של הגבר הנשלט ולא האישה השולטת.
הדורבנים​(נשלט)
לפני 11 שנים • 4 בינו׳ 2013
הדורבנים​(נשלט) • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:
גם אני נכנסתי די הרבה..

צרכים הפוכים, למעשה. (:
אני לא אומרת שהם לא משתלבים, אני אומרת שהפורנו הפמדומי מתקשר עם הפנטזיה הגברית הנשלטת, וממתמקד בגירויו של הגבר הנשלט ולא האישה השולטת.

את קצת מתחמקת מהשאלה (:

אני אחדד אותה: עכשיו, אחרי שבהפניות לפורנו שאת אוהבת בשרשור הזה היו מעורבים גברים ורק גברים,
האם עדיין השאלה היא "לשולטות בלבד"?
האם עדיין את חושבת באופן גורף, "נדמה לי שהם לא באמת יכולים להבין את ההבדל בזוית הראיה הנשית לגברית."? כמו שכתבת?

את מבינה, מה שכתבת קצת צרם לי. כי זה לא שונה הרבה ממצב שאיזה נשלט יכתוב פה "אני פונה רק לגברים נשלטים, כי אני לא אוהב מלכות בתשלום"... מן הכללה גסה מוזרה כזאת.

אז אולי דעתך עלינו קצת השתנתה? קצת?
בכוח המוח​(שולטת)
בכוח המוח​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
fog כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:
fog כתב/ה:
גם אני נכנסתי די הרבה..

צרכים הפוכים, למעשה. (:

את קצת מתחמקת מהשאלה (:

אני אחדד אותה: עכשיו, אחרי שבהפניות לפורנו שאת אוהבת בשרשור הזה היו מעורבים גברים ורק גברים,
האם עדיין השאלה היא "לשולטות בלבד"?
האם עדיין את חושבת באופן גורף, "נדמה לי שהם לא באמת יכולים להבין את ההבדל בזוית הראיה הנשית לגברית."? כמו שכתבת?

את מבינה, מה שכתבת קצת צרם לי. כי זה לא שונה הרבה ממצב שאיזה נשלט יכתוב פה "אני פונה רק לגברים נשלטים, כי אני לא אוהב מלכות בתשלום"... מן הכללה גסה מוזרה כזאת.

אז אולי דעתך עלינו קצת השתנתה? קצת?

אני לא מתחמקת, אבל עכשיו אני מבינה שאתה באמת לא מבין. (:

כשכתבת כ"צעיף אדום מדם" אמרתי מייד ובאופן חד משמעי שמאחורי צעיף יש גבר. איך ידעתי את זה? הסתכלתי על מבנה הפנטזיה. היא גברית. הסתכלתי על מבנה ה"שולטת", היא לא אמיתית אלא בנויה כקריקטורה גברית על נושא ה"שולטת".

כשאתה מפנה אותי לאתר של תמונות אומנותיות פמדומיות, או כשאלימלך עורך קליפים כל כך יפה עם מוסיקה, זה יפה אומנותית, אבל לא מספר סיפור. את הסיפור, שלא כמו בסרטים או סרטונים, אנחנו ממציאים לעצמנו ומהבחינה הזו המרווח שלנו לפנטז רחב יותר. את זה אתה יכול לראות?

כשאני מבקשת מנשים שאוהבות שליטה המלצות לסרטים/סרטונים, אני מבקשת מהן לשתף אותי במשהו שמשותף לנו, ואני יודעת שהן מבינות. לראיה - לא קיבלתי יותר מדי המלצות, אלא שותפות לאמירה שהן מבינות את מה שאני אומרת, וגם הן לא מוצאות סרטונים או סרטים מהסוג הזה, אבל שיש פתרון חלקי בשליטה של גברים על גברים, שגם לזה אני מסכימה.

כשאני מדברת על דגש אחר, אני מדברת על סרטים מנקודת המבט הנשית. נתחיל בזה שהייתי רוצה לראות גברים יפים שם, חזקים, ששולטים בעצמם ומתמסרים מתוך חוזק. הייתי רוצה לראות את החיוך שלהם, את הערפול, המלחמה הפנימית. בכנות, לא מאוד מעניין אותי לראות את הדרך בה מצליפים בהם, או את חור התחת שלהם. בטח לא כדבר העיקרי ולא כנלווה לסיפור על שליטה של אישה בגבר, ולא מילוי הפנטזיה שלו. לא בא לי לראות סרטים שמה שאני יכולה לדמיין שם שככה נראה סשן של מלכה בתשלום עם עבד מזדמן שהיא לא נמשכת אליו או מעריכה אותו, אבל היא נותת שירות ומדמיינת שכך הוא רוצה אותה. אני רוצה סרטים על נשים שעל הזין שלהן מה הוא רוצה, כי מה שחשוב זה מה שהיא רוצה, ואיך שהיא רוצה לתת לו. שהדבר היחיד שגורם לה לענג אותו, זו התשוקה שלה אליו, וכחלק מהעונג היא מוסכת כאב להעצמה. זה הארוס שלי, ואני רוצה סרטים שיתקשרו איתו. על זה אני יכולה לאונן, מזה אני אתגרה ממש, אתה מבין?

ויש עוד פן- הסרטונים האלה עושים עוול לשליטה נשית, לארוס הנשי, ולהצגת השדה האירוטי הזה. אם אני לא מזדהה עם הדמות בסרטים האלה, גם לא בצורה מינימלית, במקום גירוי עולה דחיה. לכל הנושא. למלאכותיות. זה הופך לפתאטי הרבה פעמים.

יכול להיות שמה שאני צריכה ומבקשת זה מורכב יותר. אבל ככה זה נשים כנראה: מורכבות ומסבכות את העניינים במקום לשתף פעולה עם הדמות הרצויה לגבר (השליט, גם כשהוא נשלט), ולארוס שלו. ועל זה אמרתי ואני אומרת: דווקא בשליטה נשית זה מייצר דיסוננס ומגחיך קצת הכל.

הסברתי טוב יותר עכשיו?

ובכנות פוג, אין לי ממש דעה על "נשלטים" - כי זו קשת רחבה כל כך. זה כמו שתהיה לי דעה על "אנשים": יש לי כזו, אבל היא לא משתנה תדיר, והיא לא משנה את העובדה שיש לי דעות, לפעמים מאוד מוצקות, על פרסונות, שיש להן צורך גם להשלט, כחלק מהמבנה שלהן.
בלוסום​(לא בעסק)

הרבה פעמים כבר עלתה פה בדיונים השאלה

בלוסום​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2013
איך היתה נראית שליטה נשית בצורה הכי אותנטית שלה,
כשנשים יהיו שם באמת למעלה, ולא ככלים לסיפוק גחמותיהם של גברים
(ע"ע סקס אוראלי - בצורת הגשמת הפנטזיה הגברית שבה הוא נמצא כעת, הוא כשהאשה יושבת על הגבר - איך זה יכול להיות נוח?... אם זה היה ממלא את תפקידו כראוי, האישה לא היתה צריכה להיות שכובה על הגב במצב שנוח לה?..) (זו רק דוגמא אחת מני רבות)
Miss Hide

בגדול, לא חובבת פורנו...

Miss Hide • 4 בינו׳ 2013
אבל יש אחד שדווקא היה יפה בעיני - שלח לי אותו צעצוע חמוד:
http://xhamster.com/movies/665448/woman_cum.html

אולי גם את תאהבי icon_smile.gif
הדורבנים​(נשלט)
הדורבנים​(נשלט) • 4 בינו׳ 2013
היי בכוח.
קראתי פעמיים את מה שכתבת, בשביל להיות בטוח. הבהרת את עצמך היטב, כהרגלך, גם עכשיו וגם בעבר. אנא, סמכי עליי ותהיי בטוחה שאני ממש מרגיש את דעתך, היא מובנת לי היטב, וכאמור, לא מהיום. מה שכתבת עכשיו לא שינה לי את התמונה שיש לי בראש עליהם.

אנחנו לא מסכימים באופן קיצוני. icon_smile.gif

הצורך שלי (וגם של חלק מהנשלטים אחרים, כפי שאני מדבר איתם) לשים את צרכיה המיניים של השולטת בראש הוא צורך חזק מאוד, גם מיני וגם כדרך חיים מועדפת. הדיכוטומיה שאת עושה בין צרכים מיניים של נשלטים לבין צרכים מיניים של נשים לא קיימת אצלי כלל. והיא אפילו קצת מרגיזה.

אם כבר הזכרת את צעיף, דרך אגב. באבחנה זהירה, הייתי אומר שדעתך לגבי ה"גבריות הגורפת" של צעיף אדום שונה מאוד מדעתם של הרוב הגורף של הנוכחים כאן, גם אלו שרואים במעשה שלי פשע. גם לגבי האינטואציה *שלך* לגביה יש לי סייגים, (למרות שבהחלט הבחנת בכך שגבר כותב אותה) אבל זה לשיחה פרטית ביננו.
שחורה​(שולטת)
שחורה​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
אלימלך אלימלך המדהים,מעבר לבלוג המדהים שלו מסתתרת אישיות פמדומיסטית ,גבר אמיתי.וגנטלמן ! חברים יקרים,אבל אני גיליתי את אלימלך עוד כשבעקב היה חור. אחח ,גבר גיבוטי אמיתי . אוהבת אותך.
DanaDomme​(שולטת)

חובבת סרטי פורנו

DanaDomme​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
דווקא יוצא לי לראות לא מעט סרטי פורנו.
חביבים עלי במיוחד סרטי פורנו יפניים. ראיתם פעם יפני אוכל כוס? אחחחח תענוג icon_lol.gif