בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כאב ראש......

מלכתא
לפני 11 שנים • 4 בינו׳ 2013
מלכתא • 4 בינו׳ 2013
עושה הרושם שדברי אור לא ישנו את הדרכים העקומות של אנשים כאן.
כשנוח לכם, אתם מעגלים פינות.
כשחברים שלכם כותבים משהו לא קשור, אז הם "חמודים ועשו את זה בתמימות".
אבל מנגד זה בסדר גמור להתבטא בבוטות בביריונות כנגד אנשים אחרים.

הרעיון מאחורי המקום הזה הוא שלכולנו תהיה במה להתבטא, המקום הזה הוא של כל אחד מאיתנו ולא על חשבון אחרים.
אם מיקום של הודעה כזאת או אחרת מפריע לכם עד כדי כך שאי אפשר להתעלם, תמיד אפשר לשלוח הודעה פרטית.
אני מתקוממת על בריונות המקלדת הזאת, כי היא מלכלכלת את המקום הזה ומרחיקה מכאן אנשים חדשים. תעמידו את עצמכם רגע בצד השני.
אני אמקד אפילו את השאלה- כבר הבנו שאתן חברות, אז אילו אחת מכן היתה כותבת משהו ואנשים היו מגיבים לה בעליהום על זה שהיא חוצפנית ומחפשת תשומת לב, עדיין הייתן נשארות כ"כ מגוננות על כללי הפורומים? (ועוד מילא כלל חשוב, הרי שכאן מדובר בטעות במיקום).
אתן יכולות לא לענות, ואפילו לא לחשוב על זה, רק תעשו טובה- חלאס עם הקליקות והבריונות.

ועלומה, כל קשר בין ההודעה שלי לתגובות שלך- מקרי לחלוטין. רחמים.
מלכתא
מלכתא • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:

זה לא הפוסט הראשון מהסוג הזה בימים האחרונים, ואם הוא היה הראשון השני או השלישי לא הייתי מציעה לה לפתוח בלוג, כי הגיג אחד או שניים זה בסדר גמור, אבל הצפה של פורום בקשקושים האלה קצת מפריע. ברור שאפשר לא להכנס. אפשר גם לא להכנס לפורום, אבל למה? כי לאנשים בא לעשות בו מה שבא להם? באמת? כי אם כן גם אני יודעת לעשות מה שבא לי כשמשהו לא בא לי טוב, זו הדרך?

משכך - הטענה שאני צריכה לקבל את השונה, זה שנכנס למקום שאני מחשיבה גם כשלי ו"שם זין", היא טענה לא רצינית ומגוחכת עד מאוד בעיני.

הבעיה, כפי שאת מציגה אותה, עושה הרושם שיש מקום לערב את כלובי. לכאורה, אני באמת מבינה את הצד שלך אבל-
לא ברור לי הצורך לתקוף בנאדם בצורה כה אגרסיבית. במיוחד שהיא לא הראשונה וכנראה גם לא האחרונה שמותקפת על ידייך וע"י חברותייך.
עושה הרושם שאינטליגנציה לא חסר לך, אז מה עם קצת אינטליגנציה רגשית?
עבד של המלכה
עבד של המלכה • 4 בינו׳ 2013
בכוח צודקת אבל הסגנון שלה אלים ופוגעני.
למה ? כי הפוסט של אשה צייתנית דחק את השרשור "החשוב" שלה
שנושאו במילים פשוטות -מדוע בסרט פורנו רואים רק זיונים בלי רגשות(היא מעדיפה סרטי פורנו עם עלילה).
בכוח המוח{Aion}
בכוח המוח{Aion} • 4 בינו׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
בכוח המוח כתב/ה:

זה לא הפוסט הראשון מהסוג הזה בימים האחרונים, ואם הוא היה הראשון השני או השלישי לא הייתי מציעה לה לפתוח בלוג, כי הגיג אחד או שניים זה בסדר גמור, אבל הצפה של פורום בקשקושים האלה קצת מפריע. ברור שאפשר לא להכנס. אפשר גם לא להכנס לפורום, אבל למה? כי לאנשים בא לעשות בו מה שבא להם? באמת? כי אם כן גם אני יודעת לעשות מה שבא לי כשמשהו לא בא לי טוב, זו הדרך?

משכך - הטענה שאני צריכה לקבל את השונה, זה שנכנס למקום שאני מחשיבה גם כשלי ו"שם זין", היא טענה לא רצינית ומגוחכת עד מאוד בעיני.

הבעיה, כפי שאת מציגה אותה, עושה הרושם שיש מקום לערב את כלובי. לכאורה, אני באמת מבינה את הצד שלך אבל-
לא ברור לי הצורך לתקוף בנאדם בצורה כה אגרסיבית. במיוחד שהיא לא הראשונה וכנראה גם לא האחרונה שמותקפת על ידייך וע"י חברותייך.
עושה הרושם שאינטליגנציה לא חסר לך, אז מה עם קצת אינטליגנציה רגשית?

יש לי רושם (מבוסס למדי) שאת טועה. שימי לב שפניתי מאוד בנימוס והסברתי שאלה תכנים שטובים לבלוג. שככה הדברים עובדים כאן, ואיחלתי לה הצלחה. היא זו שאמרה: אני אעשה כאן מה שבא לי.

במקרה כזה, מי שבריון זו לא אני, ואני יכולה להבטיח לך שהכל בסדר עם האינטליגנציה הרגשית שלי. מנגד, אני יודעת גם להתנהל בבריונות ולהעלות אותה לדרגת אומנות כשאני חשה שכך נוהגים מולי. אנשים מוצאים שזה רעיון רע בדר"כ, ואני לא מוצאת סיבה להשתנות לתת את הלחי השניה כי ככה אני, מה לעשות?

בקשר לטענת הקונספירציה שעולה כאן בכל פעם שקבוצה מלייקקת כי היא חשה תחושות דומות אני אומר: מותר לנו לחוש ולהרגיש באופן דומה בלי שהטענה הזו, שהיא מבזה, חסרת בסיס ולא ניתנת להפרכה מעצם היותה קונספירטיבית, תעלה.

לא הייתי טורחת לענות לך לך לו חשבתי שאין בך את התבונה להבין ואת הגדולה להודות כשאת טועה. שבת שלום. (:
בכוח המוח{Aion}
עבד של המלכה כתב/ה:
בכוח צודקת אבל הסגנון שלה אלים ופוגעני.
למה ? כי הפוסט של אשה צייתנית דחק את השרשור "החשוב" שלה
שנושאו במילים פשוטות -מדוע בסרט פורנו רואים רק זיונים בלי רגשות(היא מעדיפה סרטי פורנו עם עלילה).

לא. זו לא הסיבה.
לו רציתי הייתי מרימה את הפוסט "שלי" למעלה. יש אלף ואחת דרכים לעשות זאת, והוא גם יעלה ככל שמישהו עוד ימצא בו עניין. לא הייתי מגיבה כך לו היה זה מקרה חד פעמי של שרשור שלא קשור, ואני לא חושבת שיש לי ולשרשורים שלי בכל פלטפורמה, בעיה של תשומת לב.

כמעט הגבתי כך בפוסט הקודם של אישה צייתנית, וגם בזה של לפני זה והבלגתי. גם כאן לא היתה מגיעה הסלמה אם הגברת לא הייתה עונה באופן הזה.
צא ולמד - העובדה היא שזה לא מפריע רק לי, כי הפוסט "שלי" נדחק למטה, וכנראה שהסיבה היא רחבה יותר.
מלכתא
מלכתא • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח,
המקום הזה פתוח לדעות ולביטוי עצמי מכל הסוגים-
אם לא כאן, אז איפה?

לגבי הדרך שבה הינך נוהגת, לעתים יש צורך מתבקש לענות בבוטות,
וכשאת עושה זאת בצדק- אני לא מהססת לשים לך לייק, כשאני מסכימה איתך.
אלא שהמקרה כאן מדיף ריח רע מאוד של מניעים נסתרים,
ראשית עצם העובדה שמונעים ממישהי לכתוב בפורומים,
לאחר מכן עצם העליהום האישי שעושים לאותה אחת.

את טוענת שהדבר מפריע לך מאוד,
ועל אף שאני לא מסכימה, אני מבינה את זה.
אבל בשורה התחתונה, הכוונה בשרשור לא היתה פוגענית, לא היה כאן שום דבר שמיועד לפגוע במישהו או קבוצה של אנשים.
בסך הכל שרשור תמים, שיצא מכלל פרופורציות.
אז אני חושבת, שהתעלמות או הודעה פרטית לפותחת השרשור, היתה מונעת את כל הבלאגן הזה וחוסכת לכולנו. בסופו של דבר כולנו שונים, וכמו שאת חושבת שאני טועה, אני חושבת שאת טועה.
השאלה היא מה נעשה בפעם הבאה שניתקל במקרה דומה,
ונדמה לי שבפעם הבאה יש מקום ליותר סבלנות.
שתהיה שבת שלום icon_smile.gif
ייעוץ בדסמי​(שולטת)

תכלס זו אינפורמציה חשובה, גם כאן, ולא בלתי רלוונטית

ייעוץ בדסמי​(שולטת) • 4 בינו׳ 2013
אורגזמות (לבטח משובחות) אכן מקלות ואף מעלימות כאבי ראש, ומיגרנות, בקרב שני המינים

לא נראה לי פחות חשוב מפורנו עם או בלי רגש
בכוח המוח{Aion}
מלכתא כתב/ה:
בכוח המוח,
המקום הזה פתוח לדעות ולביטוי עצמי מכל הסוגים-
אם לא כאן, אז איפה?

לגבי הדרך שבה הינך נוהגת, לעתים יש צורך מתבקש לענות בבוטות,
וכשאת עושה זאת בצדק- אני לא מהססת לשים לך לייק, כשאני מסכימה איתך.
אלא שהמקרה כאן מדיף ריח רע מאוד של מניעים נסתרים,
ראשית עצם העובדה שמונעים ממישהי לכתוב בפורומים,
לאחר מכן עצם העליהום האישי שעושים לאותה אחת.

את טוענת שהדבר מפריע לך מאוד,
ועל אף שאני לא מסכימה, אני מבינה את זה.
אבל בשורה התחתונה, הכוונה בשרשור לא היתה פוגענית, לא היה כאן שום דבר שמיועד לפגוע במישהו או קבוצה של אנשים.
בסך הכל שרשור תמים, שיצא מכלל פרופורציות.
אז אני חושבת, שהתעלמות או הודעה פרטית לפותחת השרשור, היתה מונעת את כל הבלאגן הזה וחוסכת לכולנו. בסופו של דבר כולנו שונים, וכמו שאת חושבת שאני טועה, אני חושבת שאת טועה.
השאלה היא מה נעשה בפעם הבאה שניתקל במקרה דומה,
ונדמה לי שבפעם הבאה יש מקום ליותר סבלנות.
שתהיה שבת שלום icon_smile.gif

ממש לא נכון. (:
אילו מניעים נסתרים יש כאן לדעתך? קחי את מילתי שאין, וקחי עוד מילה - זה מפריע לא רק לי, ואנשים לא הצטרפו כי זו אני, אלא כי זה - הפתעה- מפריע להם!
הכוונה בשרשור לא היתה לחלוק משהו בדס"מי, ואפילו לא לחלוק כלל. הכוונה של השרשור הזה ועוד שמונה אחרים ביומיים ורבע, היא לקבל חשיפה, או לחילופין (כך חשבתי לפחות) נבע מחוסר ההבנה של הפורום. זה לא הקיר שלה בפייסבוק כאן, ולא מעלים לכאן 4 פעמים ביום אמרות פייסבוק שגם לא מקבלות התייחסות. לא בשביל זה נבנה הכלוב ולא הפורום, אבל הכלוב מספק פלטפורמה טובה ונוחה גם לזה - הבלוג האישי.

אם כל אחד ואחת ישתמשו בפורום כמחראת הגיגים בשקל, יאבד הצביון המיוחד ונחטיא את המטרה שלשמה הוקם הפורום. ולמה זה? רק כי בא למישהו לעשות בו שימוש אחר לצרכיו?
בכל הכבוד, אני לא מקבלת את זה, מצטערת.

בקשר לתהייתך מה יקרה במקרה דומה נוסף, אגלה לך שבפעם הבאה תהיה לי פחות סבלנות, ולא יותר. אם מותר לאחרים לעשות ככל העולה על רוחם, אני מניחה שגם לי. (:
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:

ממש לא נכון. (:
אילו מניעים נסתרים יש כאן לדעתך? קחי את מילתי שאין, וקחי עוד מילה - זה מפריע לא רק לי, ואנשים לא הצטרפו כי זו אני, אלא כי זה - הפתעה- מפריע להם!

מה שאותי מענין, הוא *מי* באו לתמוך בך...
מלכתא
מלכתא • 4 בינו׳ 2013
בכוח המוח כתב/ה:

הכוונה בשרשור לא היתה לחלוק משהו בדס"מי, (:

כל מה שכתבת זה נושא נתון לויכוח אינסופי,
כי מדובר בהבדלי גישות ודעות.
נראה לי די מיצינו. את לא תצליחי לשכנע אותי.

רק הערה קטנה, לגבי החלק שציטטתי-
אני עדה לכך שחלק ניכר מהשרשורים בפורומים כאן- לא נוגעים כלל לבדסמ.
כולנו קודם כל אנשים, ויש עוד דברים שמעניינים אותנו או לפחות חלקנו.
אני חושבת שהמידע שהיא נתנה, הוא מידע חשוב שנוגע למיניות וזה מתקשר בעקיפין גם לבדסמ.

ואם כל אחד כאן יתן לעצמו להתנהג בחופשיות רק כי הוא כזה- אנחנו לא נגיע לשום מקום.
אם את תמשיכי לתקוף אנשים ללא סוף, זה יתן תחושה לא נעימה לאנשים שתקפת ולכאלו מסביב. ובכנות, זה גם לא מוסיף לך.