בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדס"מ הוביל לגירושין

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 18 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf • 18 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
לא הוא הציע להתגרש, שניהם רצו להתגרש.

rapunzel כתב/ה:
בני הזוג הגיעו לעו"ד עמית ורד, המתמחה בגירושין ובדיני משפחה, ובתוך זמן קצר סוכמו כל הפרטים ובני הזוג נפרדו, כל אחד לדרכו.

Brave Dwarf כתב/ה:
לו הסכימה למערכת יחסים לא פתוחה ולא BDsMית, הוא היה בולע את הבגידה. אבל היא הציבה תנאי שלא התאים לו.

rapunzel כתב/ה:
במהלך הגישור ביקשה האישה להמשיך בחיי הזוגיות בתנאי שמערכת היחסים תהפוך לפתוחה, באופן שיאפשר לה להשתתף במסיבות חילופי זוגות. הגבר, שכל זה לא היה נשמע לו נכון, דחה את ההצעה ודרכיהם של השניים נפרדו.

אז?
up u rs​(אחרת)
up u rs​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:
אנחנו לא יודעים האם היתה "בגידה" לפי ההגדרה המסורתית של המושג. ידוע שהיה סשן.
אתה חושב שהתגובה של הבעל היתה מוצדקת?
סשן זו אכן בגידה?
ומצד שני, בכתבה נאמר שנעשה נסיון לגשר והאישה הציעה מערכת יחסים פתוחה- הצעה לה הגבר סרב.

כלומר- בן הזוג לא הסכים ליחסים אינטימים מחוץ לנישואין-
מה משאיר לצד השני שתי ברירות-לא לקיים מגעים אינטימים מחוץ לנישואין או להתגרש.
יחסים אינטימים עם אחרים ללא הסכמת בן הזוג-זאת בגידה.
Alas
Alas • 18 בפבר׳ 2013
אותי זה בעיקר הצחיק וגרם לי לחשוב על השכנים.
זו תרומתי הצנועה לדיון.
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 18 בפבר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

rapunzel כתב/ה:
בני הזוג הגיעו לעו"ד עמית ורד, המתמחה בגירושין ובדיני משפחה, ובתוך זמן קצר סוכמו כל הפרטים ובני הזוג נפרדו, כל אחד לדרכו.

Brave Dwarf כתב/ה:
לו הסכימה למערכת יחסים לא פתוחה ולא BDsMית, הוא היה בולע את הבגידה. אבל היא הציבה תנאי שלא התאים לו.

rapunzel כתב/ה:
במהלך הגישור ביקשה האישה להמשיך בחיי הזוגיות בתנאי שמערכת היחסים תהפוך לפתוחה, באופן שיאפשר לה להשתתף במסיבות חילופי זוגות. הגבר, שכל זה לא היה נשמע לו נכון, דחה את ההצעה ודרכיהם של השניים נפרדו.

אז?

כתבת גם שהיא ל א הסכימה ליחסים פתוחים - היא זאת שהציעה אותם.
מעבר למציאות? כלום.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 בפבר׳ 2013
rapunzel כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

rapunzel כתב/ה:

Brave Dwarf כתב/ה:

rapunzel כתב/ה:

אז?

כתבת גם שהיא ל א הסכימה ליחסים פתוחים - היא זאת שהציעה אותם.
מעבר למציאות? כלום.

צר לי, רפונזל, הציטוטים של מה שכתבתי מצורפים לתגובתי. אם לדעתך כתבתי על הנושא במקום נוסף פרט לכלוב, שם טענתי משהו שסותר את דבריי כאן, הרי שטעות בידיך.
נולי
נולי • 18 בפבר׳ 2013
כמו שאני תמיד אומרת
אם זה לא FUN אני לא שם.
לא טוב לכם יחד? תיפרדו. תודה לאל אנחנו לא קתולים ולא נגזר עלינו לסבול בעולם הזה(מזוכיזם זו בחירה! לא גזירה). יש מספיק גיהנום גם ככה.
N
A v​(שולט)

מה שהכי אהבתי..

A v​(שולט) • 18 בפבר׳ 2013
הכי מדהים בכל הסיפור הזה שיש שם בערך 3 "עובדות"

אבל הדיון כאן כבר יודע מה היה שם,רק אני לא מכיר את הזוג?

כאילו שמתם לב לאן הגעתם?

הפירסומת לעורך דין נחמדה..אבל אין שם דבר וחצי דבר שתומך בטענות מסקנות שיש כאן.

אז אם זה ככה אני בעד להוציא אותו להורג,רגע אולי אותה..

אולי את עורך הדין.

חייב להיות חוק שמתיר להרוג כל אחד שחי בחיים של אחרים.
מלכתא
מלכתא • 18 בפבר׳ 2013
בעיני בלטה ההתייחסות "...הזמינה לביתה גבר הנמנה על קהילת חובבי הסאדו־מאזו".
עקיצה צינית או שמא נסיון להפגין ניטרליות?

בנוסף, בלטה בעיני עובדת התערבותם של השכנים. מצד אחד, רכלנים ומה זה עניינם בכלל? מצד שני, אלמלא השכנים, הבעל לא היה מגלה משהו שיש לו זכות בסיסית לדעת.

דעתי האישית, היא שאין ספק שמדובר בבגידה. בין אם היה מגע מיני או לא, כל עוד היא נמצאה בסיטואציה אינטימית עם גבר זר בביתה ובלא ידיעתו של בעלה, ועל אף סירובו לקחת חלק בזה- הרי שמדובר בבגידה.
משום מה, לאור העובדה שיש כאן בכלוב חלק לא מבוטל של אנשים שגם נוהגים כמו אותה אישה, ומקיימים יחסי בדסמ בהיחבא מבני זוגם, הייתי בטוחה שיהיה כאן רוב מוחלט של תומכים באישה.
אז כנראה שהם התביישו להגיב ולהודות שזה מה שהם עושים.
בעיני, כמונוגמית מובהקת, אין מקום לבגידה בין בני זוג. בגידה זה הפרה של אמון, שהוא הבסיס לכל מערכת יחסים שהיא.
אבל כבר שמעתי טיעונים של אנשים, כאן בכלוב, שאוהבים את בני הזוג שלהם ולא מוכנים להתגרש אבל גם לא יכולים לוותר על הריגוש שבבדסמ. אני לא יכולה לומר שאני מסכימה עם אנשים כאלו, אבל בהחלט הייתי עושה הכל כדי להימנע מסיטואציה כזאת.
A v​(שולט)
A v​(שולט) • 18 בפבר׳ 2013
מלכתא כתב/ה:

אבל כבר שמעתי טיעונים של אנשים, כאן בכלוב, שאוהבים את בני הזוג שלהם ולא מוכנים להתגרש אבל גם לא יכולים לוותר על הריגוש שבבדסמ.

פעם שנייה שאת מפתיעה אותי היום,זה בערך התירוץ הסבר

של כל נשוי שבוגד או בוגדת,הבבדסם משני לחלוטין אצלם

להשיג זיון. זו המטרה הבדסם הוא האמצעי.והשקרים הם הדרך.