סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

התראה לנשלטות ושולטות צעירות!

בטי בום​(שולטת)
לפני 11 שנים • 23 בפבר׳ 2013
בטי בום​(שולטת) • 23 בפבר׳ 2013
טלפון הוא לא השטן, כמו שזה לגיטימי לא לתת את המספר כי את לא רוצה להיחשף זה לגיטימי לצות להקשיב לאדם, לשמוע את האינטונציה, לראות עם יש קליק.
אין בכך לפסול את מי שלא רוצה.
אגב גבר שלא עובר לטלפון די מהר חשוב בעייני כנשוי ונפסל מיד.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2013
מכל הברדק שנוצר פה, כיאה לשרשור כלשהו בכלוב, יש נקודת אור אחת:
עולה שכנראה לא רק אני, שפחון המטופש, לא הבנתי מה כל כך נורא בזה שלפי מספר הטלפון שלי שבאדיבותי הרבה מסרתי לכל חפץ, ניתן לאתר היכן אני בכל רגע נתון.

אשמח אם כן אם פותחת השרשור היקרה תרחיב בנושא,
בתודה.
לילית חדשה
לילית חדשה • 23 בפבר׳ 2013
שפחון כתב/ה:
עולה שכנראה לא רק אני, שפחון המטופש, לא הבנתי מה כל כך נורא בזה שלפי מספר הטלפון שלי שבאדיבותי הרבה מסרתי לכל חפץ, ניתן לאתר היכן אני בכל רגע נתון.

בתודה.

שפחון, באמצעות מספר הטלפון ניתן לאתר אותך (כמו גם בעזרת פרטים אחרים) ניתן לאתר אותך ואת המידע האישי שלך- שם, כתובת מדוייקת, משפחה וכדומה.
זה יוצר פתח מאוד רחב לסיחטות והונאות למיניהן.
bbqueen​(מתחלפת)
bbqueen​(מתחלפת) • 23 בפבר׳ 2013
לילית חדשה כתב/ה:
שפחון כתב/ה:

בתודה.

שפחון, באמצעות מספר הטלפון ניתן לאתר אותך (כמו גם בעזרת פרטים אחרים) ניתן לאתר אותך ואת המידע האישי שלך- שם, כתובת מדוייקת, משפחה וכדומה.

תרשו לי להוסיף גם, שפחון, אתה אולי עוד לא היית במצב שאדם איים עלייך פה וחששת שיחשוף לכל משפחתך איפה אתה מסתובב או גרוע יותר, ינסה לנקום בך. וכנראה גם לא נתקלת באדם שגילית שמסריט את כל הבחורות ששוכבות איתו. אז ההיתממות הזאת אולי מקובלת עלייך.
וגם אני מכירה זוגות שהכירו פה והתחתנו ומאושרים מאוד.
מספיק שמתוך 100 גברים בסדר, בחורה תתן את המס' שלה לאחד שהוא לא בסדר, והוא יעשה שימושים עם המידע הזה. לפיכך האזהרה שלי ראוייה לחלוטין.
ואני ממש לא מבינה למה אנשים מנסים להביע התנגדות להודעה שרק באה להתריע ולעזור.
לילית חדשה
שפחון כתב/ה:
אה.. זה ברור. אני חשבתי שהיא התכוונה לאיתור פיזי, שגם זה אפשרי כמובן.

להשתמש במספר שלך כדי למצוא את המיקום שלך בכל רגע נתון?
כן, גם זה אפשרי.
וגם לזה יש מן הסתם צדדים מסוכנים
בלוסום​(לא בעסק)

Re: הכי חשוב

בלוסום​(לא בעסק) • 23 בפבר׳ 2013
DoritiP כתב/ה:
rapunzel כתב/ה:
לא ליפול למניפולציות זולות כגון
מי שלא עוברת לטלפון עם כל אחד מיד = הסתתרות חולנית מאחורי המקלדת
או טלפון הוא מדיה שפויה ויעילה יותר

אלה מניפולציות בגרוש.
כל אחד שיעשה מה שמרגיש לו בנוח
רק קחו בחשבון שיש הרבה מידע שאפשר להשיג עליכם ממס' הטל' שלכם
גם אם הוא "חסוי"...

תודה שהעלית את הנושא המאד חשוב הזה

rapunzel לי נראה שזו בעיה אישית שלך לא לדבר בטלפון אני לא מבינה איך אפשר לקיים קשר בלי לןדבר בטלפון חוץ מזה עצוב שאת הופכת את הגברים לחיות טרף רק כדי להצדיק את הבעיה שלך לא להתקשר בטלפון
יש הרבה צורות לשוחח בלי להזדאות למשל SKYPE וטלפון ציבורי אם ממש ממש את רוצה להצדיק את הפראנויה שלך מזיהוי מספר הטלפון
לא מאמינה שאיזה גבר בכלל יותר על שיחה טלפונית בלי שהוא בכלל יודע אם שווה לו להתהמץ איזה שטויות בחיי!

זכותך לפרש את ההתנהלות הזו בצורה שלילית - אבל שלא תטעי - זו ההסתכלות ש ל ך.
אני קוראת לזה משנה-זהירות.

כמו שכתבתי בשרשור על המעבר לטלפונים - בן אדם שנותן מס' גלוי מצפה שיתנו לו מס' גלוי בהתאמה. אחרת לא היה נותן מספר טל'.
בלתי אפשרי למנוע מאדם שאינך רוצה יותר בקשר איתו להפסיק לצלצל / לסמס.
חוץ מזה שלא אמרתי לרגע שלעולם לא אעבור לטלפון - אלא לא ישר בהודעות ראשונות.
מבחינתי לעבור לטלפון זה צעד של אמון.
אולי בין נשלטים לשולטות זה אחרת, אך מהצד הנשלט הנקבי כך זה נראה.
כדי שאתן באדם אמון שאסמוך על הקומון סנס שלו מספיק כדי שאם חו"ח לא ארצה יותר קשר איתו
אחרי שעברנו לטלפון, שהוא יפסיק כל תקשורת - בשביל זה *אני* לא נותנת מספר על השניה הראשונה וגם לא השניה וגם לא השלישית.

אין לי בעיה עם כך שיש אנשים שעוברים לטלפון מיד. רק שמבקשת שלא ישפטו אותי כמו שלא שופטת אותם.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שבת פבר' 23, 2013 8:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
החטא ועונשו1
החטא ועונשו1 • 23 בפבר׳ 2013
כמה חבל לראות שאנשים פה או לא מבינים את העיניין או יותר חמור מכך-מבינים אבל כנראה יש להם קצת בעיה בחשיבה (ובאמת שהשתדלתי לא לכתוב כאן משהו יותר בוטה).

בסך הכל מפרסמת הפוסט הביעה דאגה שלה לתופעה מסויימת שקיימת כאן,
היא לא טענה שאסור לעבור לטלפון או לתת פרטים אישיים בצורה גורפת, כל מה שהיא אמרה זה שאנשים צריכים יותר להישמר מפני האנשים להם אנחנו נותנים גישה לפרטים האלה, ולשקול האם אנחנו סומכים על הבנאדם מהצד השני. האתר הזה מטרתו היא לא להיות אתר הכרויות למרות שגם האופציה הזאת קיימת בו.

חבל שאנשים בחרו להבין דברים שונים כמו זה שהיא מדברת רק אל נשים ולא אל גברים, או לחלופין אנשים מנסים להטביע עליה חותמות לתכונות אופי כמו "ממורמרת" או "עלובה" מבלי בכלל להכיר את הבנאדם, גם אם אתם חושבים ככה - זאת לא צורה לדבר, ואם אתם מדברים ככה בכל זאת כנראה שזה מעיד הרבה עליכם.

בקיצור...לפני שכל אחד כאן זורק איזה תגובה, שינסה להבין באמת למה הצד השני התכוון ולא משנה מה שיישמור על דרך נורמלית לדבר.
לילית חדשה
bbqueen כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
שפחון כתב/ה:

בתודה.

תרשו לי להוסיף גם, שפחון, אתה אולי עוד לא היית במצב שאדם איים עלייך פה וחששת שיחשוף לכל משפחתך איפה אתה מסתובב או גרוע יותר, ינסה לנקום בך. וכנראה גם לא נתקלת באדם שגילית שמסריט את כל הבחורות ששוכבות איתו. אז ההיתממות הזאת אולי מקובלת עלייך.
מספיק שמתוך 100 גברים בסדר, בחורה תתן את המס' שלה לאחד שהוא לא בסדר, והוא יעשה שימושים עם המידע הזה. לפיכך האזהרה שלי ראוייה לחלוטין.

bbqueen, האנשים פה לא מתנגדים לאזהרה שלך
הייתי אומרת שההנגדות היא לא לאזהרה עצמה אלא לאיך שבחרת לנסח ולהגדיר אותה-
היא מופנית לנשים, ולא לכלל הנשים אלא הגדלת וכתבת שהיא מיועדת לנשים בגיליאי 18 ועד שנות ה-20 שלהן.

האזהרה אמיתית ונכונה ויש לה מקום, אבל-
לא, לא רק נשים נופלות קורבן לסחיטות אלא גם גברים
ולא לא גברים הם הסחטנים אלא יש פה גם סחטניות.
ההתנגדות היא להגדרות שבחרת ולצורת הניסוח שבחרת
לא לבסיס של התוכן עצמו
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 23 בפבר׳ 2013
bbqueen כתב/ה:
לילית חדשה כתב/ה:
שפחון כתב/ה:

בתודה.

אני לא מיתמם כלל. אבל את כותבת באופן שמשתמע כאילו רק גברים עלולים לפגוע והם יפגעו רק בבחורות צעירות בנות עשרים ומטה, וזו כמובן טעות חמורה. גם אני נתבקשתי (שלא לומר נדרשתי) לתת טלפון לא פעם, ואני מניח שגם אני חשוף לפגיעה כזו או אחרת, ורציתי לודא שאני לא מפספס משהו.
כי זה שעם הטלפון אני חושף את הפרטים שלי המצויים ב 144, או במקרה החמור יותר גם כאלה המצויים בבסיסי הנתונים של חברת הטלפון, אלה שאמורים להיות חסויים אבל כבר מזמן ידוע שלא צריך להיות האקר גדול כדי להגיע אליהם, את זה אני כבר ידעתי. רציתי לודא שאין עוד דברים שאפשר לדעת עליי או לעשות לי באמצעות מס' הטלפון. זה הכל.

ואם תרשי לי, להתריע בפני אנשים על משהו שעלול לפגוע בהם ואולי לא כולם יודעים עליו זה יפה מאד ואת ראויה לציון.
אבל הודעות היסטריות ולא ממוקדות לפעמים יוצרות יותר בלבול וחוסר אונים משהן מסייעות.

ושלא נדע צער, או טרדה.

חג שמח : )