לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בנות הכלוב שימו לב!!

צל מנחה​(שולט)
לפני 11 שנים • 13 במרץ 2013
צל מנחה​(שולט) • 13 במרץ 2013
סתם נקודה למחשבה על זילות. זאב זאב:
"אונס! אונס, שמישהו יעזור לי, אונס! אונס!" - "מה קרה גבירתי?" -"הוא עבר לידי, ובאין בושה, הגניב מבט למחשוף! אני מרגישה כל כך מחוללת ופגועה, הוא אנס ובעל את נשמתי" - "תרצי שאתקשר למשטרה?" - "כן, הוא אנס אותי!!!"
"אונס! אונס! שמישהו יעזור לי! אונס! אונס!" - "מה קרה??" -"הוא עבר לידי, ו.. ו..." "ומה?" "ו.. הוא שרק לי ואמר שאני פרח, ושאני כוסית! אונס! אונס!" - "מה תרצי שאעשה?" "תזמין משטרה! הוא אנס אותי וחרט על נשמתי עם לשונו! אונס!!!!"
"אונס! אונס! שמישהו יעזור לי! אונס! אונס!" - מה קרה?:
"הוא אמר שיש לו ג'יפ, כשהוא נוהג בסובארו ישנה"
"הוא אמר שהוא עשיר כקורח, אבל לא שילם לי על המשקה"
"הוא אמר שהוא נדיב! והוא בעצם קמצן!"
"עינגתי אותו, אבל הוא לא החזיר לי באותו המטבע"
"הוא לא שר לי סרנדות כמו שהבטיח"
"הוא אנס אותי לצפות איתו בכדורגל"
"הוא אנס אותי! הוא חדר לנשמתי, ולא נתן לי לחדור לנשמתו"
"הוא אנס אותי! הוא אמר שהוא יודע לרדת, ובסוף כמעט והוריד לי את הדגדגן עם הביס"
.
.
.
"אונס! אונס! שמישהו יעזור לי! אונס! אונס!" - "מה קרה?" - "הבן זונה דפק לי אגרוף בעין ובאף, גרר אותי חצי מדממת ומסוחררת לסמטה חשוכה, הצמיד לי סכין לצוואר בזמן שהוא מכריח אותי למצוץ לו, סגר לי את האף תוך כדי, ואז הוריד לי אגרוף נוסף בפנים, סיבב אותי כנגד הקיר, ירק על ישבני ובעל אותי באכזריות. תעזור לי!" - הבן אדם מסתכל על האישה החבולה שלמולו, נזכר באירועים קודמים, מחכך בשפתיו, ושואל:"אז גמרת או לא גמרת?"
מאו​(שולטת)
מאו​(שולטת) • 13 במרץ 2013
צל מנחה כתב/ה:
סתם נקודה למחשבה על זילות. זאב זאב:

.
"אונס! אונס! שמישהו יעזור לי! אונס! אונס!" - "מה קרה?" - "הבן זונה דפק לי אגרוף בעין ובאף, גרר אותי חצי מדממת ומסוחררת לסמטה חשוכה, הצמיד לי סכין לצוואר בזמן שהוא מכריח אותי למצוץ לו, סגר לי את האף תוך כדי, ואז הוריד לי אגרוף נוסף בפנים, סיבב אותי כנגד הקיר, ירק על ישבני ובעל אותי באכזריות. תעזור לי!" - הבן אדם מסתכל על האישה החבולה שלמולו, נזכר באירועים קודמים, מחכך בשפתיו, ושואל:"אז גמרת או לא גמרת?"

זהו, שלא: וע"ע מאבטח הרמטכ"ל.
יש דברים שהם בגדר - איך לומר? - דגל לא אדום כי אם שחור משחור ומהכרותי עם כוחות החוק הם יתייחסו ברצינות. מרובה. מאד. לדבר כזה
מה שכן, נקווה שמה שתתפתח זאת לא זילות אלא זהירות, במקרי אונס כמו גם בכלוב, אבל משום מה נראה לי ש... FAT CHANCE
רצסיבי​(נשלט)
רצסיבי​(נשלט) • 13 במרץ 2013
fog כתב/ה:
אני מאוד אוהב את ההודעות האלה, ואני חושב שהן חשובות.
כי אם הוא באמת פלש לה למחשב וכמעט הרס לה אותו, ראוי לפרסם את זה בפורום עם הניק שלו. שבנות אחרות תזהרנה.

אני עדיין לא מבין את התועלת.
אם מדובר בכזה גאון מחשבים, שמסוגל לפרוץ לאנשים למחשב הביתי, הוא לא יידע להחליף ניקים כמו גרביים?
הרי נגד תחמן-רמאי הודעה כזו לא תועיל, הוא רק יגחך, ויעבור לכינוי הבא שהכין מראש.
(ודווקא אם זה מישהו לא כזה מתוחכם, שנפל קורבן לאאוטינג תדמיתי מסולף, הוא יינזק מזה, כך שהודעות כאלה הן בהכרח לא מועילות, ואולי גם מזיקות)

* אבל הודעות כאלה משעשעות, ואולי די בזה.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 13 במרץ 2013
מאו כתב/ה:

מה שכן, נקווה שמה שתתפתח זאת לא זילות אלא זהירות, במקרי אונס כמו גם בכלוב, אבל משום מה נראה לי ש... FAT CHANCE

מאו, קוקי, זהירות מפני מה? זה מה שאני לא מצליח להבין. את המאפיין שגורם לכל המקרים הללו להיות "תופעה כלובית", כפי שהם מוצגים. אנשים שפולשים למחשב, לדוגמא, זו עבירה פלילית, ואין לה שום קשר לכלוב ולכן המקום לדון בה ולפתור אותה אינו בשרשור כלובי של סגירת חשבונות, אלא בתחנת משטרה. "זהרו מ✔ ניק בשם **** כי הוא גורם לנשים שמדברות אתו בצ'אט להכין חביתות", זאת שטות. ההודעה אמורה להיות: "קיימים בעולם אנשים המסוגלים להיכנס למחשב של האדם עמו הם משוחחים, מדובר בעבירה פלילית ויש לטפל במקרים כאלה ברצינות" - זאת הודעה מקובלת (למקרה ויש כאן עוד מישהו שלא יודע שהדבר אפשרי ושפלישה למחשב שוות ערך לפגיעה בפרטיותו של האדם ולכן מהווה עבירה לכל דבר ועניין).

כל ההודעות הללו מעוררות צורך הפוך והוא ליידע את כל הגברים אליהם כוונו, שלשון הרע זאת עבירה פלילית רצינית מאוד ושפיצויים לנפגעים מלשון הרע באינטרנט מגיעים לסכומים מכובדים. למשל אם הבחור המדובר בשרשור הזה יחליט לתבוע, אני כמובן אעיד שצפיתי בשרשור בזמן שהניק שלו היה תלוי בו ושבעיניי המוניטין שלו אכן ניזוק. ואם, כמו שרצסיבי תהה, מדובר באדם שהמיומנות שלו לגרום לנשים להכין חביתות בזמן שיחות אינטרנטיות היא חלק מהמקצוע שלו, מה שאומר שעפ"י המתלוננת הוא השתמש בידע שלו לרעה, אז קיים כאן קייס הרבה יותר רציני מסתם לשון הרע. כלוב אינו עולם בפני עצמו, אלא חלקת אדמה שהיא חלק מהעולם כולו. מה שאומר שהתופעות שמתרחשות כאן אינן מאפיינות אותו בלבד וכפופות לחוקים החלים על הכולם, על כל בני תמונה שחיים על פני האדמה, כמו כן האיסור על לשון הרע, שחל גם על חברות הקהילה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
יש פה מישהו שאזהרות למיניהן אכן גורמות לו להיזהר?
יש פה מישהו שמרגיש מוגן יותר כתוצאה מכך שקרא אזהרה בפורום נגד ניק מסויים?

* * *

בלי קשר לשאלות שלי - פוג, אני מוצאת את הגישה שלך רעה מאד. עולה מדבריך שזה בסדר לעשות עוול לאנשים, כי לא נגרם נזק משמעותי. אני חושבת שזאת גישה רעה כי יחסים בין אדם לחברו לא מוגדרים על ידי מדד הנזק אלא על ידי "ראוי". שאגיד מה עוד מזה מזכיר לי?
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
the rain song כתב/ה:

וואלה, נכון! ממש!
Snitch
Snitch • 13 במרץ 2013
ולי זה מתחיל להזכיר את זה
http://www.youtube.com/watch?v=F8z81s55JwE
נוריתE
נוריתE • 13 במרץ 2013
מיזהמיזה? icon_rolleyes.gif
peach
לפני 11 שנים • 22 במרץ 2013

אוקי

peach • 22 במרץ 2013
לא היה פעם פורום סגור של סאביות או משהו כזה עם שיחות בנידון?
לאן הוא נעלם?