ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה

Lordpain​(שולט)
לפני 11 שנים • 26 באפר׳ 2013
Lordpain​(שולט) • 26 באפר׳ 2013
אין לי בעיה עם אנשים שנרשמים לאתר שלא למטרות היכרות, הבעיה שלי איתם זה איך שהם מתנסחים...

הכלוב זה קודם על אתר הכרויות, יש לדעתי מינמום של כבוד שצריך לתת למקום ולהימנע מכל מיני אמירות צבעוניות בסגנון נא לא לפנות!!!
'Panda'{Beauty}
'Panda'{Beauty} • 26 באפר׳ 2013
Lordpain כתב/ה:
פנדה, זה שאת לא מצליחה להכיר כאן אף אחד, לא אומר שזה לא אתר הכרויות כי
זה בדיוק מה שזה, אתר הכרויות לאנשים עם סטיות ופטישים.

חפרפרת, אתר קיהלתי ???איזה קהילה על מה את מדברת בכלל ???
או שאת מתכוונת לאותה חבורה של אנשים שהולכים למועדונים ביחד, זה בעיניך קהילה ?!

ריין, מגיעים לכאן אנשים בשביל להשכיל ותו לא ?
באמת ? הם לא רוצים לממש פנטזיות או להכיר אנשים חדשים מסתבר שהכלוב זו בעצם אקדמיה
מותר לכתוב מה שרוצים, רק תסכימי איתי שיש דברים יותר הגיונים ויש פחות הגיונים לכתוב.
קודם כל הכלוב זה אתר הכרויות, כי ביסוד שלו הוא גורם לאנשים להכיר ולהתחבר זה אל זה בין אם למטרה כזאת או אחרת, אז להירשם לאתר ומייד לכתוב נא לא לפנות זו דיביליות, שכמו שאמרתי אפשר לנסח את הדברים אחרת בצורה שתהיה הרבה יותר הגיונית.

אז קודם החלטת שזה אתר הכריות,אחר כך החלטת שאני לא מצליחה להכיר אף אחד,החלטת שאסור לנו לכתוב בכרטיס לא לפנות וכולנו כאן כדי להכיר.אולי אני כאן בשביל לקבל מידע על המסיבות או לשוחח עם אנשים כמוני?אולי יש לי חבר?אתה לא תחליט איזה אתר זה או איך אני רואה אותו ומה מטרתי כאן או מה לכתוב בכרטיס,ואתה גם לא יודע אם הכרתי כאן או לא.עם אנשים כמוך בתור חלון ראווה באמת שאין לי סיבה לרצות להכיר.לשמחתי אני כאן כמה שנים ויודעת למצוא את האנשים ששווים הכרות.

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך שישי אפר' 26, 2013 1:23 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
'Panda'{Beauty}

.

'Panda'{Beauty} • 26 באפר׳ 2013
...
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 26 באפר׳ 2013
Lordpain כתב/ה:

קודם כל הכלוב זה אתר הכרויות, כי ביסוד שלו הוא גורם לאנשים להכיר ולהתחבר זה אל זה בין אם למטרה כזאת או אחרת, אז להירשם לאתר ומייד לכתוב נא לא לפנות זו דיביליות, שכמו שאמרתי אפשר לנסח את הדברים אחרת בצורה שתהיה הרבה יותר הגיונית.

גם אני לא רואה בכלוב "אתר הכרויות". האפשרות להכיר היא רק אחת הפונקציות שלו, פונקציה שלמרות שמעולם לא השתמשתי בה לשום מטרה, אינה מונעת ממני להיות חבר בו לאורך עשור (ועוד שנתיים באתר שקדם לו). לאחרונה ראיתי פרופיל של גבר - שולט אם זה חשוב - עם בקשה לא לפנות אליו ולא לבנות עליו כי אינו מעוניין בשום היכרות. בעיניי הבקשה שלו נראית מאוד לגיטימית וכנה.

בין היתר, הכלוב כולל מערכת בלוגים המאפשרת לבעל הבלוג לספר על חוויות שקשורות לנטייה מבלי להביך את המגיבים הוניליים ומבלי להסביר את רזי ה- BDsM ולהצדיק את התוכן. כמו כן לפורומים של האתר ולנושאים העולים בהם קיים פוטנציאל להוות טריגר ללבטים של חברי הקהילה, פוטנציאל לא ממומש עקב נבזיות ושיפוטיות, אבל הוא קיים ולדעתי גם החשוב ביותר. כך שלהגיד שהכלוב נועד להיכרויות בלבד או בעיקר, משמע להפחית מערכו ולצמצם את הפוטנציאל שלו עד לכלום עבורו די ברובריקה שולית בעיתון.
    התגובה האהובה בשרשור
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 26 באפר׳ 2013
גמד, הסיבה שאנשים נכנסים ונשארים כאן זה קודם כל בגלל האפשרות להכיר, זו האמת בעבור רוב האנשים, ובזכות הרוב הזה בדיוק (שחלק ממנו משלם על מנוי זהב), לכלוב יש סיבה להתקיים, אני בספק רב אם כלובי היה טורח להשאיר את האתר הזה אם לא היו בו מספיק משתמשים קבועים שבוחרים להישאר, והסיבה שרוב האנשים יבחרו להישאר מלכתחילה זה בגלל האפשרות להכיר אנשים חדשים.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 26 באפר׳ 2013
לדעתי, הדיון אם זה אתר הכרויות או אתר להשחלה כללית או כל דבר אחר קצת סוטה מין העניין לשמו הדלקתי את השרשור הזה.

העניין הוא שמדי פעם כאשר אני נכנס לקרוא פרופילים אני נתקל בשורות כמו אלה שתיארתי בהודעה המקורית כאן (עמ' 1 לעיל), וזה פשוט צורם. לא נעים. כאילו גורם לי להרגיש מטריד, וזה בלי שבכלל חשבתי לפנות. זה כמו מישהו שעובר מולך ברחוב וצווח עלייך: "אל תפנה אליי!".. יש בזה משהו אגרסיבי בעיניי, מכוער ואנטי חברתי בעליל.

זו הסיבה לשאלה בעצם. אולי זה רק אני והרגישות שלי, אולי עוד מרגישים כמוני...
Brave Dwarf
Lordpain כתב/ה:
גמד, הסיבה שאנשים נכנסים ונשארים כאן זה קודם כל בגלל האפשרות להכיר, זו האמת בעבור רוב האנשים, ובזכות הרוב הזה בדיוק (שחלק ממנו משלם על מנוי זהב), לכלוב יש סיבה להתקיים, אני בספק רב אם כלובי היה טורח להשאיר את האתר הזה אם לא היו בו מספיק משתמשים קבועים שבוחרים להישאר, והסיבה שרוב האנשים יבחרו להישאר מלכתחילה זה בגלל האפשרות להכיר אנשים חדשים.

אבל לורד, יקירי, הרי לו היה מדובר בהיכרויות בלבד או בעיקר, לא היה צורך בבלוגים ובפורומים. כלוב קיים כפלטפורמה קהילתית, ללא שום קשר להאם הקהילה קיימת או לאו ומאיזו בחינה ומאיזו נקודת מבט. מה שאומר שאדם יכול לבחור שלא להשתתף בחלק ההיכרותי, דהיינו: אדומות, צ'אט וכדומה, ולבחור להשתמש במערכת בלוגים בלבד או בפורומים. ואני ההוכחה החיה (בינתיים) לכך.

תודה לכלובי על המגוון הרחב של אופציות שהוא העמיד לרשותנו באתר הכלוב ולחברי הקהילה שכל אחד מהם בוחר להשתמש בחלק הכרחי לו מבין שלל האפשרויות. ואין לגיטימי מלציין בפרופיל את הסיבה מפאתה האדם בחר להיות חלק מהאתר. אגב, "אל תפנו!" בלשון זו נולד אחרי שנואשו מ: "סליחה, אבל איני מעוניינת בפניות", כי הישראלי הכלובי הממוצע נוהג להתעלם מנימת קול מנומסת, ושם לב אליה רק כאשר היא מעוצבנת, מעצבנת ותקיפה.
גולוסקלפרה​(נשלט)
גולוסקלפרה​(נשלט) • 26 באפר׳ 2013
Brave Dwarf כתב/ה:

כי הישראלי הכלובי הממוצע נוהג להתעלם מנימת קול מנומסת, ושם לב אליה רק כאשר היא מעוצבנת, מעצבנת ותקיפה.

אנו חלוקים.
לדעתי מי שמתעלם מנימה מנומסת יתעלם גם מנימה מעוצבנת.
וזה במידה והוא בכלל קרא את הפרופיל ושם לב לסוג הנימה.

שורה בנוסח כזה בפרופיל מעידה על הכותב אותה, לא על הקוראים.
Brave Dwarf
שפחון כתב/ה:
Brave Dwarf כתב/ה:

כי הישראלי הכלובי הממוצע נוהג להתעלם מנימת קול מנומסת, ושם לב אליה רק כאשר היא מעוצבנת, מעצבנת ותקיפה.

אנו חלוקים.
לדעתי מי שמתעלם מנימה מנומסת יתעלם גם מנימה מעוצבנת.
וזה במידה והוא בכלל קרא את הפרופיל ושם לב לסוג הנימה.

שורה בנוסח כזה בפרופיל מעידה על הכותב אותה, לא על הקוראים.

אתה חושב, שפחון? איני יודע כי מעולם לא יצא לי לפנות אל אישה למטרת הכרות, אבל אני מתאר לי שלו הייתי רואה בפרופיל משפט כגון "אל תפנו!" הייתי מבין שני דברים:
א. שהמדוברת אינה מעוניינת שיפנו אליה.
ב. שנשבר לה מכל אלה שפונים אליה למרות שביקשה בפירוש שלא יפנו.

הנימה לא תמיד מעידה על אופיו של הכותב, לעתים היא מעידה על הלך רוחו. בכל אופן, במהלך אינספור שנותיי לצדה של הקהילה הוירטואלית, שמתי לב שהכל כאן מתנהל בטונים קצת יותר גבוהים מהטונים שמושמעים בחוץ בנסיבות דומות, ולכן סיגלתי לעצמי מנהג לדלל את הדציבלים שנשלחים אלי טרם הם מגיעים אל אוזניי (-:

שבת שלום.
ייייי{[לא כאן יו}
ייייי{[לא כאן יו} • 26 באפר׳ 2013
כי כאן זה סוג של בית זונות
כולם עושים את כולם אזזז לא כולן מחפשות להכיר פה.
אם היא כתבה לא לפנות\לא מחפשת\תפוסה\זה אומר שהיא לא פנויה והיא לא מעונינת בפניות.