צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מינימום שחור

Bloody
לפני 11 שנים • 9 במאי 2013
Bloody • 9 במאי 2013
אין פה באמת מספיק קהל כדי לאכוף דרס-קוד נוקשה מבלי שהמסיבות יהיו שוממת. לא כל אחד מחזיק מלתחת פטיש מגוונת.
במצב הקיים, הדרס קוד מאפשר למארגני המסיבה לא להכניס ערסים אקראיים מהרחוב (אם הם בוחרים לעשות את זה), וזהו זה פחות או יותר.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 9 במאי 2013
כליין אני רוצה להיות נגישה לכל מי שבעניין ויודע לכבד את חוקי המקום.
אני רוצה ליצור אווירה המתאימה למועדון בדס"מ וחלק ממנה נובע מקוד הלבוש.
אני לא נמצאת בארון של אף אחד ולא מחפשת להעיר לאנשים על הטעם שלהם.
כמובן שאני אשמח שכולם ישקיעו בלבוש פטישסטי מה שיתרום לאווירה, אבל רוב האנשים לא מחזיקים מלתחה פטישסטית ורוב הבגדים הפטישסטים עולים יותר
ג'ינס שחור הוא פשרה , לכן אנו מפרסמים את המינימום שחור
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 9 במאי 2013
אני מאמין שרוב האנשים, כשהם יוצאים למסיבה, בוודאי מסיבה מסוג כזה, לובשים את מה שהם מאמינים שנראה טוב עליהם וגורם להם להיראות סקסיים. התפקיד של הדרס קוד, בעיניי, הוא להחליק קצוות ולדאוג שהמעטים שהיו עשויים להגיע עם בגדי ניקיון, אם בגלל שלא אכפת להם או מפני שממש אין להם מושג, לא יציקו יותר מדי לעיניים של מי שזה מפריע לו. נראה לי שזה התפקיד של ה"מינימום שחור". טרנינג שחור, ככל שהוא עשוי להיראות מוזנח, עדיין מציק בעין פחות מטרנינג ורוד פרחוני.

כמו כן, אני משער שמאוד לא נעים למארגני המסיבות לא להכניס אדם שטרח והגיע בגלל שהוא אינו לבוש בהתאם, וכמובן שגם לאדם עצמו זה מאוד לא נעים. כדי למנוע זאת, דרס קוד צריך להיות ברור, גם לאנשים שלא מבינים עד הסוף מה זה אומר "גותי" או "אלגנט". מכיוון שלא כולם מבינים, לא כולם יודעים לדפוק הופעה ולא לכולם יש בגדי פטיש, "מינימום שחור" נראה לי סוג של פשרה, מובנת ושווה לכל נפש. אפשר היה אולי להוסיף סייגים מפורשים נוסח "לא כפכפים", "לא טרנינג" וכיו"ב, אבל אני סבור שרוב האנשים מבינים גם כך מה מצופה מהם.

באופן אישי, כשאני חושב מה ללבוש למסיבות, אני מוצא את עצמי לא פעם עם גופיה שחורה פשוטה, כי מה שהמראה משקפת לי איתה יותר מוצא חן בעיניי ממה שהיא משקפת עם וסט עור וניטים. די נחמד לי שאני לא צריך לתהות אם זה עומד בכללים או לא.
נולי
נולי • 9 במאי 2013
מינימום שחור
כי זה מרזה!
מה לא ברור פה?

N
Efrati​(שולטת)

אני עם נול

Efrati​(שולטת) • 9 במאי 2013
שחור כי זה מרזה

ודקה של רצינות המינימום שחור זה בקשה מאוד לא גדולה להיפך
שחור תמיד יד בארון
לילימיי​(שולטת)
לילימיי​(שולטת) • 9 במאי 2013
אני משערת שהמטרה ב"מינימום שחור",
היא שאנשים ישקיעו קצת בלבושם ולא יבואו כמו שלוכים, או בחולצות הוואי ציבעוניות.
משהו שיאחד את החוגגים.
לי אישית, אין במיוחד בגדי פTיש
ולא פעם הגעתי למסיבות בחולצה לבנה.
לדעתי עדיף מינימום שחור, מאשר ג'ינס שלא כובס כבר שבועיים icon_wink.gif
מלכתא
מלכתא • 9 במאי 2013
מה רע בג'ינס?
זה נראה טוב... במיוחד כשזה הבגד היחידי על גופו של הגבר
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 11 שנים • 10 במאי 2013

מה שמפריע לי הוא

בלוסום​(לא בעסק) • 10 במאי 2013
שאני משקיעה, בוחרת את הבגדים הכי אלגנטיים וסקסיים שלי
באה ורואה שלוכים לבושים בבגדי יום יום
למה אני צריכה להתאמץ כל כך כשלהם נותנים להכנס כמו שהם?
עולה בי תמיד המחשבה - אתלבש קז'ואל ונראה אותם מונעים ממני להכנס אחרי שהגעתי מכל כך רחוק.
מבחינתי האקט הזה של לבוא ולהתלבש כמו ביומיום אחרי שאחרים מתאמצים כדי להענות לדרס קוד, ועוד כשאני מגיעה מכל כך רחוק (שזו טרחה נוספת) - יוצר לי הרגשה כל כך לא נעימה, שהשקעתי כל כך הרבה (תשומת לב למה ללבוש ולפעמים גם כסף שאין לי בכלל) - ובשביל מה?... בסוף היתי באה לבושה הרבה פחות מושקע, ועדין היתי יכולה להכנס... (שלא יבינו אותי לא נכון, אני מאד אוהבת להתגנדר אבל לפעמים היה עדיף לי להשקיע את הכסף במקום בבגוד ואביזרים בדברים אחרים).
LoLLi​(שולטת){Mighty Max}
LoLLi​(שולטת){Mighty Max} • 10 במאי 2013
GlenRoth כתב/ה:
LoLLipOp צודקת. כתוב.
אני מדבר על נסיוני האישי שהראה שאין התאמה מלאה בין הכתוב למצוי.
(ראוי לציין שאני לא מגיע הרבה למסיבות אבל מהפעמים שהייתי זה היה המצב. וזו גם אחת הסיבות שאני ממעט להגיע.)

יולי, נגעת בנקודה אני חושב: אמירה למי שלא מוכן להשקיע איך אפשר "לצאת מזה" ולהכנס למסיבה בכל זאת. אני לא בטוח שזו הכוונה המקורית, אבל בפועל זה מה שקורה.

אישית אני מעדיף אנשים לבושים מכובד בכל מני צבעים מאנשים לבושים בבגדים שחורים מרופטים.
אסטטיקה היא עניין שממעיטים מחשיבותו בארץ, וזו בעיה חמורה.

בוקר טוב כלוב, שאלה יהיו הצרות שלנו icon_cool.gif

לא יודעת, לא נתקלתי. הייתי בהרבה מסיבות קהילה של שני ליינים פה
ואנשים תמיד השקיעו ובאו יפה, סקסי, ומרשים
אולי סתם נפלת על יום גרוע, לא יודעת מה להגיד לך.
המלכה הצוחקת

יאללה תגידו את האמת!

המלכה הצוחקת • 10 במאי 2013
והאמת היא שכל מי שכותב על השלוכים עם הג'ינס בכחול, החולצה האדומה והכפכפים" מתכוון בעצם לקטסטרופה (זה תמיד אותו שלוך בג'ינס וכפכפים ורק צבעה של החולצה משתנה לעיתים. אבל אף פעם לא לשחור. מקסימום כחול כהה. עם לוגו של דיאדורה)

והתלונה האמיתית שלכן/ם היא: "למה לקטסטרופה מותר ולי לא???" והמרמור גובר עד שזה כבר ממש "מציק בעין" - איך נתנו לו להכנס ככה?

אז, וואלה, קטסטרופה לא היינו וגם לא נהיה - פשוטות עם שכמותנו שנאלצות להשקיע בחצאיות שחורות, גרביונים ומחוכים, שלא לדבר על נעלי העקב המכאיבות.

ועל זה נאמר: תודה לאל.