לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביוצ

Brave Dwarf
לפני 11 שנים • 12 במאי 2013
Brave Dwarf • 12 במאי 2013
יולי Yuli כתב/ה:
טבעת תוך רחמית? בחייך. יש לדברים האלה סיכונים משלהם, וגם, אם לפני הפעם הראשונה שלי היו מתחילים לחפור לי על התקנים וגלולות, במקום לזרום הייתי נכנסת לחרדות icon_smile.gif
קונדום זה הכי פשוט - הוא חד פעמי, הוא לא פולשני, לא דורש ייעוץ רפואי, נטול תופעות לוואי - הסיכון היחיד האפשרי הוא אלרגיה ללייטקס, אבל הסיכוי די קטן וגם יש לזה פתרון פשוט בדמות קונדום מחומר חלופי.

לגבי ההבדל התהומי בין מגע של זין לבין גומי - אני לא אכחיש אותו, אלא שעד שלא ניסיתי - לא היה לי מושג מה אני מפסידה, עשיתי מלא סקס עם קונדומים ומאד נהניתי ממנו. כך שזה לא שיקול מכריע בעיני. ובכלל, בעניינים של בריאות (הן גופנית והן נפשית), טיעון כמו "אבל זה יותר כיף" חסרי משמעות. זה כיף גם ככה. זה שזה יכול להיות *עוד יותר* כיף, זו לא סיבה להסתכן.

גלולות זה טוב ויפה אבל צריך לזכור שבניגוד לאביזר לשימוש חיצוני, מדובר בתרופה. יש לה סיכונים, ויש לה תופעות לוואי. זאת החלטה שלה אם לקחת גלולות, זה לא נראה לי במקום לנסות לשכנע אותה.
בנוסף - אם אתה רוצה למנוע הריון, סמוך רק על עצמך. אתה לעולם לא יודע אם היא שכחה גלולה.

לא המלצתי על טבעת וגם לא אמרתי שאין לה סיכונים. אמרתי שקיימים התקנים תוך רחמיים גם לנערות ולא רק לנשים בגיל מתקדם ואחרי לידות, וזאת להבדיל ממה שפותח השרשור כתב. את הסיכונים וגו' לא אני אמור להסביר אלא הרופא ואת המסקנות לא אני צריך להסיק אלא שניהם. כמו כן, ציינתי שלדעתי עדיף כן להשתמש בקונדום למרות כל החסרונות שפרטתי. אני לא בתפקיד של ממליץ פה ואם לרגע היה נדמה שכן, אז אני מחזיר אותו אליך, יולי. ברצון (-:

אני כן ממליץ, כמו שכתבתי, להתייעץ עם אדם בעל סמכות להמליץ, דהיינו עם גניקולוג.
המטפלת המתעללת​(שולטת)
לפני 11 שנים • 13 במאי 2013

לא בטוחה שנוכח כאן הקהל המתאים לשיח מסוג זה, אך הנה בכל זאת:

כאשר אישה מתחברת לגופה ומפתחת מודעות אליו, ומנסיוני האישי זה לוקח זמן ועשוי להתחיל רק בגילאי 30+ ניתן להרגיש את הביוץ עוד טרם הופעתו ולשים לב לסימנים מקדימים. הו אז נמנעים או משתמשים בקונדום ל3 ימים כולל מקדם ביטחון. הסימנים המקדימים אליהם גם אתה כול לשים לב כוללים שינוי בסמיכות ההפרשות, בריח ובמרקם שלהם, שינוי בטמפרטורת הגוף דבר ראשון בבוקר, הידיעה הממוצעת באשר למתי בערך זה עשוי לקרות. זוגתך יכולה לשים לב לתחושות שונות ודוקרות קמעה המזכירות מחזור אך עדינות ממנו. זו דרך שעבורי אישית היא יעילה מאד כבר הרבה שנים וללא מעט נשים עימן שוחחתי אשר התעקשו בעקבות נסיון רע לוותר על רפואת נשים קונבנציונאלית. יש לפחות מקום אחד שמלמד את השיטה הטבעית הזו בארץ אך כיוון שאין לי לינק תאלץ לגגל. בהצלחה icon_lol.gif
המלט
לפני 11 שנים • 13 במאי 2013
המלט • 13 במאי 2013
יולי Yuli כתב/ה:
אין ימים בטוחים. אין!

מפצירה מכל הלב לא לבנות על פוסטינור - מה שעובר על הגוף בימים האלה פשוט נורא. זו חוויה מזעזעת, לי יש טראומה מהפעם האחת שלקחתי ואני מכירה עוד כמה וכמה בחורות שמתארות חוויה איומה. זה לא כמו בפרסומת - רק לוקחים גלולה ושוכחים מזה. הגלולה מתניעה את הגוף להיפטר מכל סיכוי שהיה לו להריון, זה בדרך כלל גורר דימום מאד כבד ובלתי ניתן להכלה שנמשך כל היום. הדבר האחרון שבחורה צריכה אחרי האקט המיני הראשון שלה, זה את העונש הזה.
(כמובן שאם כבר עשיתם מין לא מוגן, זה עדיף על כלום. אבל אם אפשר מראש למנוע את זה, כדאי מאד).

לגבי קונדום: הפעם הראשונה שלי הייתה עם קונדום והיה סבבה. לדעתי היה יותר טוב איתו מאשר יכול היה להיות בלעדיו. זה עזר לי להרגע, לדעת שאני מוגנת כראוי ולהתרכז בהנאה מהרגע עצמו ולא בדאגות מההשלכות. עשה לי הרגשה טובה שהפעם הראשונה שלי נעשית באופן אחראי. חשוב לזכור שהפעם הראשונה, במיוחד עבור בחורה, נשפטת במדדים רגשיים הרבה יותר מאשר פיזיים. אולי זה יכאב - אבל עדיין אפשר לדאוג שהחוויה בכללותה תהיה חיובית. תחושת הבטחון ותחושת "זה הדבר הנכון לעשות" משפיעות לטובה.

לגבי זה שיותר נעים עם קונדום מאשר בלעדיו: נכון, אבל זין לבוש קונדום יותר נעים משום זין בכלל icon_smile.gif הנסיון שלי הוא שזה לא משנה. היחיד שאי פעם שכבתי איתו בלי קונדום הוא בעלי. עכשיו יהיה לי מאד קשה לחזור לקונדומים, אבל כל עוד השתמשתי בהם - לא ידעתי מה אני מפסידה, ולכן לא הייתה שום בעיה.

ולכן - במיוחד עם בתולה - קונדום הוא התשובה הנכונה!

אה, ואין ימים בטוחים. אין!

אגב, גם קונדום זה לא 100%. זה פשוט יותר טוב מכל אמצעי אחר.

אני קורא אותך, ואת כל כך מרוכזת בעצמך שנדמה שאת עושה סקס עם קונדום שמחובר לאיזשהו זין ערטילאי, שאין בנאדם בקצה השני שלו, שלתחושות שלו יש משקל. לא הרגשת הבדל כי ולא ידעת מה את מפסידה? good for you! אם מעניין אותך לשמוע חוויות מהצד השני של הקונדום, אז בואי אחלוק איתך כמה: בשביל זה שהזין הוא חלק מהגוף שלו, לעשות סקס עם קונדום זה כמו להתנשק עם שקית ניילון בפה, לאונן עם כפפת גומי של מטבח, או ללטף מישהו דרך המעיל. זה לא כיף. סליחה. זה כיף כשאתה בתול, זו הפעם הראשונה שלך ואתה לא יודע יותר טוב. אחר כך זה פשוט לא כיף. אני לא עושה סקס עם קונדום. אז נכון, אני עושה קצת פחות ממה שיכולתי לעשות עם, אבל אני פשוט לא משתמש בקונדומים, כי זה הורס לי את התחושה.

סתם בשביל לאזן.
the rain song
לפני 11 שנים • 14 במאי 2013
the rain song • 14 במאי 2013
המלט כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אין ימים בטוחים. אין!

מפצירה מכל הלב לא לבנות על פוסטינור - מה שעובר על הגוף בימים האלה פשוט נורא. זו חוויה מזעזעת, לי יש טראומה מהפעם האחת שלקחתי ואני מכירה עוד כמה וכמה בחורות שמתארות חוויה איומה. זה לא כמו בפרסומת - רק לוקחים גלולה ושוכחים מזה. הגלולה מתניעה את הגוף להיפטר מכל סיכוי שהיה לו להריון, זה בדרך כלל גורר דימום מאד כבד ובלתי ניתן להכלה שנמשך כל היום. הדבר האחרון שבחורה צריכה אחרי האקט המיני הראשון שלה, זה את העונש הזה.
(כמובן שאם כבר עשיתם מין לא מוגן, זה עדיף על כלום. אבל אם אפשר מראש למנוע את זה, כדאי מאד).

לגבי קונדום: הפעם הראשונה שלי הייתה עם קונדום והיה סבבה. לדעתי היה יותר טוב איתו מאשר יכול היה להיות בלעדיו. זה עזר לי להרגע, לדעת שאני מוגנת כראוי ולהתרכז בהנאה מהרגע עצמו ולא בדאגות מההשלכות. עשה לי הרגשה טובה שהפעם הראשונה שלי נעשית באופן אחראי. חשוב לזכור שהפעם הראשונה, במיוחד עבור בחורה, נשפטת במדדים רגשיים הרבה יותר מאשר פיזיים. אולי זה יכאב - אבל עדיין אפשר לדאוג שהחוויה בכללותה תהיה חיובית. תחושת הבטחון ותחושת "זה הדבר הנכון לעשות" משפיעות לטובה.

לגבי זה שיותר נעים עם קונדום מאשר בלעדיו: נכון, אבל זין לבוש קונדום יותר נעים משום זין בכלל icon_smile.gif הנסיון שלי הוא שזה לא משנה. היחיד שאי פעם שכבתי איתו בלי קונדום הוא בעלי. עכשיו יהיה לי מאד קשה לחזור לקונדומים, אבל כל עוד השתמשתי בהם - לא ידעתי מה אני מפסידה, ולכן לא הייתה שום בעיה.

אני קורא אותך, ואת כל כך מרוכזת בעצמך שנדמה שאת עושה סקס עם קונדום שמחובר לאיזשהו זין ערטילאי, שאין בנאדם בקצה השני שלו, שלתחושות שלו יש משקל. לא הרגשת הבדל כי ולא ידעת מה את מפסידה? good for you! אם מעניין אותך לשמוע חוויות מהצד השני של הקונדום, אז בואי אחלוק איתך כמה: בשביל זה שהזין הוא חלק מהגוף שלו, לעשות סקס עם קונדום זה כמו להתנשק עם שקית ניילון בפה, לאונן עם כפפת גומי של מטבח, או ללטף מישהו דרך המעיל. זה לא כיף. סליחה. זה כיף כשאתה בתול, זו הפעם הראשונה שלך ואתה לא יודע יותר טוב. אחר כך זה פשוט לא כיף. אני לא עושה סקס עם קונדום. אז נכון, אני עושה קצת פחות ממה שיכולתי לעשות עם, אבל אני פשוט לא משתמש בקונדומים, כי זה הורס לי את התחושה.

סתם בשביל לאזן.

רחמנות עליכם, באמתicon_smile.gif
בלוסום​(לא בעסק)
בלוסום​(לא בעסק) • 14 במאי 2013
המלט כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אין ימים בטוחים. אין!

סתם בשביל לאזן.

ואיך אתה יודע שהבנות שאיתן אתה מקיים יחסי מין לא מוגנים לא חולות במשהו (אולי אפילו ללא ידיעתן)?
ויתרה מכך - אתה מעדיף שהאשה תרעיל את גופה (גלולות) לעומת חצי דקה של תשומת לב של הגבר לעצמו ולזוגתו?...
Dark halo​(אחרת)

Re: לא בטוחה שנוכח כאן הקהל המתאים לשיח מסוג זה, אך הנה בכל

Dark halo​(אחרת) • 14 במאי 2013
ייעוץ בדסמי כתב/ה:
כאשר אישה מתחברת לגופה ומפתחת מודעות אליו, ומנסיוני האישי זה לוקח זמן ועשוי להתחיל רק בגילאי 30+ ניתן להרגיש את הביוץ עוד טרם הופעתו ולשים לב לסימנים מקדימים. הו אז נמנעים או משתמשים בקונדום ל3 ימים כולל מקדם ביטחון. הסימנים המקדימים אליהם גם אתה כול לשים לב כוללים שינוי בסמיכות ההפרשות, בריח ובמרקם שלהם, שינוי בטמפרטורת הגוף דבר ראשון בבוקר, הידיעה הממוצעת באשר למתי בערך זה עשוי לקרות. זוגתך יכולה לשים לב לתחושות שונות ודוקרות קמעה המזכירות מחזור אך עדינות ממנו. זו דרך שעבורי אישית היא יעילה מאד כבר הרבה שנים וללא מעט נשים עימן שוחחתי אשר התעקשו בעקבות נסיון רע לוותר על רפואת נשים קונבנציונאלית. יש לפחות מקום אחד שמלמד את השיטה הטבעית הזו בארץ אך כיוון שאין לי לינק תאלץ לגגל. בהצלחה icon_lol.gif

אני מוסיפה קצת להסבר שלך פרח icon_smile.gif
את השיטה הטבעית או שיטת מודעות הוסת פתחו שני רופאים קתולים כדרך לעקוף את חוקי הכנסיה ועדיין להיות עם אצבע על הדופק לגבי תכנון המשפחה. את השיטה הזו צריך ללמוד לימודים רציניים אי אפשר לקרוא ספר או בויקיפדיה, זה הוא קורס שאורך כשלושה חודשים בו האישה לומדת להתחבר לגוף שלה ולבדוק מתי היא מבייצת לפי סממנים גופניים של חום גוף, צניחת צוואר הרחם, צמיגיות ההפרשות שלה והטעם שלהם בליווי צמוד של מנחה.
זו היא לא שיטה שמתאימה לכול אישה צריך להיות מאוד מאוד מאוד קשובות לגוף שלנו ומספיק בנוח איתו בשביל לבדוק את כול אלו.
זוהי שיטה שעובדת רק למי שעושה אותה באופן מושלם ועד כמה שאני מאמינה בשיטה הזו אני עדיין מכירה כמה ילדים מקסימים שנולדו כתוצאה ממנה. חייבים להיות מאוד מאוד מאוד מדוייקים בה ומאוד עקביים.
ויותר מהכול צריך להיות בזוגיות המתאימה בשביל להתמודד עם התוצאות אם יהיו כאלה.
וכמישהי שאלרגית ללטקס אני יכולה להעיד על עצמי שאם זה לא עם בן זוג שאני סומכת עליו לחלוטין שיהיה שם בשבילי ויותר מזאת שיהיה בסדר עם התמודדות עם תוצאות כאלה אני מעדיפה להשתמש בקונדום רגיל ומקסימום אחר כך לטפל באלרגיה שנוצרת מאשר לקחת סיכון שכזה.

אני לא יכולה להגיד לך מה לעשות אבל עצה ממני
גלולות זה בהחלט לא כיף אבל לא כזה סוף העולם.
וקונדומים מבאסים אבל תינוק או מחלה מבאסים הרבה יותר..... (תינוק לא מתוכנן שיוצר מתח כמובן תינוקות באופן כללי ממש לא מבאסים ההפך icon_smile.gif )
the rain song
the rain song • 14 במאי 2013
אבל הרי על זה הוא מדבר, זה לא עניין של חצי דקה, אלא אם כן כל הסקס נמשך חצי דקה ואז כבר יש כמה בעיות...
אחד מידידי טוען שבטוח אשה המציאה את הקונדום.
לא בגלל שנשים אחראיות יותר והן אלה שנכנסות להריון, פשוט, אין סיכוי שגבר המציא את האביזר המדכא הזה...
icon_smile.gif
בכל מקרה, השרשור לא מדבר על יתרונותיו וחסרונותיו של הקונדום אלא על שיטת "הימים הבטוחים" והאם מומלץ להשתמש בה. אז לא. מאוד לא מומלץ.

דבר נוסף - גלולות לא מרעילות את גופה של האשה.
חלק מהדיעות ששמעתי כאן על הגלולות מדברות על דור הגלולות מלפני 40 שנים.

אף אחת לא חייבת לקחת גלולות אם לא מתאים לה אבל הן לא מרעילות את הגוף.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 14 במאי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
ויתרה מכך - אתה מעדיף שהאשה תרעיל את גופה (גלולות) לעומת חצי דקה של תשומת לב של הגבר לעצמו ולזוגתו?...

טוב שלא אמרת שהיא עושה את זה בשבילו. זה לא אחד לעומת השני וזאת לא חצי דקה. זה מצב בו אחד הצדדים פשוט לא נהנה מהחדירה ומכיוון ששני הצדדים אמורים ליהנות ומכיוון שלשני הצדדים אמור להיות חשוב שהפרטנר ייהנה, לא ניתן לחפף את הבעיה במילים "אבל היא בתולה אז אין לה עם מה להשוות ולכן זה לא חשוב" או במילים "אם אין אלרגיה לגומי אז מה הבעיה?" כי קיימת בעיה אותה כל זוג בוחר לפתור בדרכים אחרות וההתעלמות ממנה מעליבה.
Mark Antony
Mark Antony • 14 במאי 2013
'פוליאנה' כתב/ה:
המלט כתב/ה:
יולי Yuli כתב/ה:
אין ימים בטוחים. אין!

סתם בשביל לאזן.

ואיך אתה יודע שהבנות שאיתן אתה מקיים יחסי מין לא מוגנים לא חולות במשהו (אולי אפילו ללא ידיעתן)?