צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הכבוד לצה"ל ?

זאלופון​(שולט)
לפני 11 שנים • 18 ביוני 2013
זאלופון​(שולט) • 18 ביוני 2013
אני לא בטוח שהבנתי את התמונה השלישית. זה אמור להיות כבשה שמזיינת את סיירת 401?

בכל מקרה, לפלחה"ן נח"ל יש תחת חמוד.
פסיכו לוג​(שולט)
פסיכו לוג​(שולט) • 18 ביוני 2013
ואחזור לדבר המקורי שרציתי לכתוב. הייתי צריך רגע להתאושש מסושי : )

הייתי שמח אם כלובי היה מסיר את הלינק הזה. לא כי זו עבירה על החוק. סתם עבירה על אנושיות. אני לא חושב שיש בעיה עם התמונות, כל אחד עושה מה שכיף לו. הבעיה היא בפרסום שלהן. אני לא מאמין שיש מצולמת אחת שבזמן הצילום התכוונה שיפרסמו אותה ככה לטובת מאונני מקלדות. לא צריך להיות רגיש באופן מיוחד כדי להעריך נזקים נפשיים שנגרמו בעקבות זה. אין לי ספק שחלק מהתמונות נגנבו באופן לא חוקי מפריצות למחשבים. גם בכלוב זה קרה והייתי עד אפילו לפרסום תמונת עירום כאן לצורך סחיטה.
עשו טובה. תחשבו שניה על הבנות האלה. זו מדינה קטנה. לא נעים. טיפה מצפון..?

לא חושב שהייתי מגיב ככה לגבי תמונות של לא ישראליות. אבל עניי עירך וזה. אה. ואיזה קטע. בעל המצפון החתום על תגובה זו שירת כלוחם בצבא הכיבוש המשחית המתעלל והרוצח.
Brave Dwarf
Brave Dwarf • 18 ביוני 2013
זאלופון כתב/ה:
בכל מקרה, לפלחה"ן נח"ל יש תחת חמוד.

פחחח... השועלים והצנחנים לוקחים אותו בהליכה.
ובאמת צה"ל פישל בגדול. כל החדרים מבולגנים כמו חירייה. אעלק משמעת.
מלכתא
מלכתא • 18 ביוני 2013
רצסיבי כתב/ה:
מלכתא כתב/ה:
א. צעירים פעורים. נוב 11 והם מתלהבים?
ב. זאת ממש לא גאוות יחידה, זה בושת יחידה.
ג. לצייר על איברי המין במהלך סקס? איזה עלובים וחסרי דמיון. וגם הסקס שלהם בטח חרא.

ולסיכומו של עניין,
המערכת אשמה
שהיא מאפשרת ניצול כזה של נשים
שהיא מאפשרת לכל אחד שעוד לא גדל לו הזין להרגיש "גבר" אם הוא מצלם אישה ערומה עם סמל היחידה שלו
וגם האנשים אשמים... הם ממש יאכלו אותה.

אני מתקשה להסכים עם כמה דברים.

א. אני לא חושב שלצייר על הגוף במהלך סקס זה מעיד על חוסר דמיון.
ההיפך, זה מעיד על יצירתיות שדי סביר שלרוב האוכלוסיה אין אותה.

ב. ויותר חשוב בהרבה - אם אישה מצטלמת מרצונה, במודע ובהסכמה, ואת קוראת לזה ניצול של נשים, את מגמדת את הרצון החופשי ואת הכוח לסרב של הנשים.
זו נקודת חולשה של הרבה תזות פמיניסטיות - הגנה מעבר לנדרש פוגעת במי שרוצים להגן עליו.
נשים מספיק חזקות כדי לומר לא, אם הן לא רוצות שיצלמו אותן עם סמל יחידה.
שימי לב שהאשמת את כל העולם (הגבר, הזין הקטן והמערכת), חוץ מאת הדוגמנית. בכך הפכת את הדוגמנית לננסית חסרת מושג, יכולת או שכל.

א. במקום שכזה אתה באמת מתרגש מלצייר סמיילי על הזין? באמת? מה, אנחנו באתר של ילדים בני 14 שגילו שיש עוד תנוחות חוץ ממיסיונרית? זה לא יצירתי, ובטח לא ה-דבר ה-יצירתי שאפשר להמציא.
וגם.. להתחיל סקס, לעצור, לצייר, להמשיך, לעצור, לצלם, לצלם ביכ טייק שני... ואז להמשיך?
ב. ומה שחשוב יותר- שאני לא בטוחה שהנשים הללו הצטלמו בשמחה וברצון. הן לא נראות שמחות, הן לא נראות מאושרות. וגם אם כן- אתה יודע בדיוק מה האווירה שעמדה מאחורי הצילום הזה?
מכיוון שמדובר בתופעה רחבה, זה נראה לי פשוט כמו צורה של מושפעות חברתיות, רצון להיות חלק מהזרם ו"כמו כולם".
וכן, אני מפנה אצבע מאשימה לגורמים שהפעילו את הלחצים שהובילו לתמונות הללו.
אני לא חושבת שבנות שנהפכו לאובייקט, הן יותר מאובייקט וקשה לי לראות כיצד חשיבה מעמיקה עמדה מאחורי התמונות הללו.
מלכתא
מלכתא • 18 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
שתי מילים::תרבות הכיבוש.
כשמלמדים ילד חייל לכבוש,להכאיב,להשפיל ולבזות,הוא מפנים את הערכים האלו ומייבא אותם לביתו שלו.אין להתפלא על כך שהוא מתיק את אותה אובייקטיפיקציה מהעם הפלשתינאי אל החברה שלו ואל נשים בכללותן.

מה? כיבוש? icon_rolleyes.gif
לא באמת יש דבר כזה כיבוש. אבל באמת- צה"ל זאת מסגרת לא פשוטה לילדים בני 18, שמנסים לשחרר לחץ בצורות לא מתאימות.
אי אפשר להאשים אותם מבלי לבחון את המסגרת שמאפשרת את זה.
שוסי
שוסי • 18 ביוני 2013
אני לא מאשימה רק אותם.אני מאשימה את כלל המערכת המזעזעת הזו.
פסיכולוג-צר לי,אך אני מתקשה להגיב על טענותייך,משום שאין הן קיימות.
ואם חשקה נפשך בדיון פרודוקטיבי,אנא השתדל להבא לנסח את תגובותייך באופן יותר עינייני.
תודה.
נולי
נולי • 18 ביוני 2013
אני מאמינה שחינוך מתחיל מהבית.
שום "מערכת חינוך" ושום "משטח צבאי" לא יעניקו מה שאמאבא פיספסו.
הסביר דבר פשוט: יש מצב שכשתהיי גולה תרצי לנהל בית ספר, שלא לדבר על להיות שרה בממשלה והתמונות האלו ירדפו אותך. ואיך תסבירי אותן לנכדים שלך?
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 ביוני 2013
ציטוט: ב. ומה שחשוב יותר- שאני לא בטוחה שהנשים הללו הצטלמו בשמחה וברצון. הן לא נראות שמחות, הן לא נראות מאושרות. וגם אם כן- אתה יודע בדיוק מה האווירה שעמדה מאחורי הצילום הזה?

הן לא נראות שמחות ומאושרות? לפי מה? רוב התמונות אינן כוללות פנים בכלל, ובאלו שכן כוללות פנים (למעט אחת), הפנים מחויכות והתמונות נראות כמשובה של קבוצת חיילות משועממות שחושבות שזה כיף ושזה מגניב.

כך שאחת משתיים: או שפיתחת יכולת מעוררת הערצה לקרוא רגשות בישבנים, או שאת משליכה על המצולמות את העולם הפנימי שלך. ככל שהייתי שמח ללמוד כיצד מזהים תחת מבואס, אני נוטה לכיוון האופציה השנייה.

זה לא אומר שאת בהכרח טועה במסקנה שלך. אבל זה כן אומר שהמסקנה שלך מבוססת על הנחות שאינן נובעות מדברים שיש בתמונות עצמן או מהאופן שבו המצולמות תופסות אותן, אלא מדברים שיש בך ומהאופן שבו את תופסת אותן ואת המצולמות בהן. במילים אחרות, את כופה על המצולמות את הרגשות והערכים שלך, ובכך יש ביטול של הרגשות והערכים שלהן. וזה, נדמה לי, בערך מה שרצסיבי אמר.
Bloody
Bloody • 18 ביוני 2013
זונת סושי אייכן כתב/ה:
שתי מילים::תרבות הכיבוש.
כשמלמדים ילד חייל לכבוש,להכאיב,להשפיל ולבזות,הוא מפנים את הערכים האלו ומייבא אותם לביתו שלו.אין להתפלא על כך שהוא מתיק את אותה אובייקטיפיקציה מהעם הפלשתינאי אל החברה שלו ואל נשים בכללותן.

סושי, את יודעת, מותר גם לא לחזור על קו המפלגה כשהוא ממש מטומטם.
שוסי
שוסי • 18 ביוני 2013
מלפגת זובי.
ושוב טענות לא עינייניות.
גאד,אם זה כ"כ מגוחך איך זה שאתם לא מסוגלים לנסח אפילו טיעון נגדי קוהרנטי יחידי?